PDA

View Full Version : Site-uri steliste interesante



Defence
28th January 2006, 13:50
As vrea sa imi spuneti ce site-uri ale suporterilor va plac si de ce... sau sa postati adrese mai putin cunoscute.

Eu va recomand site-ul meu ( ca de-aia am facut de fapt thread-ul asta :ok: ): adresa este www.steaua.home.ro
Site-ul a fost relansat de curand si cred ca aveti motive sa il vizitati.

Si astept sa imi spuneti ce parere aveti despre www.steaua.home.ro (va place/nu va place si mai ales DE CE).

Multumesc si astept raspunsurile stelistilor!

uti2102
28th January 2006, 14:00
Arata interesant. Insa mai trebuie updatate nishte informatzii (vezi la echipa) shi adaugate ceva mai multe poze, cu stadionul, cu jucatorii, etc.

PS : e frumos ca ai trecut shi sursa informatzilor (la palmarese) :D

Paul
28th January 2006, 15:21
Un site bunicel , daca ati zilnic cu stiri (in timp real - adik la maxim 30-60 min dupa ce ele apar pe agentiile de presa ar fi ok).

www.steaua.ro , intr-o noua formula :D

relansat
28th January 2006, 21:22
@paul bun site-ul ... chiar incepeam sa imi fac griji in privinta lui ... il lasase

in paragina intr-un timp :(

Defence
29th January 2006, 12:26
1) Cu siguranta ca stirile vor fi publicate in timp cat mai scurt de la producerea lor.

2) Nu era chiar in paragina dar pregateam site-ul asta nou :D oricum merci pentru ca iti pasa :ok:

3) In legatura cu modificarile care le-ati semnalat (echipa,... ) o sa le fac chiar astazi. La fel si celelalte sugestii (mai multe poze...)

4) Intotdeauna la informatiile preluate voi preciza sursa pentru ca asa este echitabil. Nu vreau sa profit de munca si timpul altora.

Ramaneti pe www.steaua.home.ro pentru ca va asteapta multe surprize.

In alta ordine de idei vreau sa imi spuneti daca va foloseste RSS feed-ul, daca a fost o idee buna...

Paul
29th January 2006, 12:39
am o mica sugestie

scoate din semnatura acel link , ca se supara domnii admini si ti`o modifica

In alta ordine , te invit sa fi activ pe acest subforum :P , poate poate te mai ajutam si noi (dezinteresati) la acest site :D

Dudubetwin
29th January 2006, 12:45
mi se pare bun siteu www.steaua.home.ro ... totusi pt un site neoficial ii destul de bun :D

Defence
29th January 2006, 15:09
chiar va rog sa ma ajutati ca nimeni nu reuseste de unul singur ...

iar la semnatura nu este link asa ca nu are cine sa se supere...

merci mult paul

si nu in ultimul rand felicitari pentru noul thread << Steaua - Istoria in imagini si cuvinte >> e o idee foarte buna abia astept sa il vad cand o sa fie gata

Paul
29th January 2006, 15:48
Momentan m`am impotmolit ca intre 48 si 55 nu prea gasesc nimic

CIne are ceva din 48-49-50 ?

Defence
29th January 2006, 20:43
poate gasesti ceva pe site-ul oficial....

la mine am doar clasamentele div. a din anii respectivi

cu imaginile e mai greu ... sper sa reusesti pt. ca ar fi foarte interesant

eu o sa caut si daca gasesc iti trimit msg privat

apropo cei care au sugestii pt. mine in legatura cu site-ul www.steaua.home.ro adaugati in lista de ym id-ul meu: florin_tudor1998

Dudubetwin
30th January 2006, 00:42
paul .. am eu poze cu echipa din 1948 si 1951 ... da nu stiu cum sa ti le dau ... :(

Paul
30th January 2006, 12:50
stiopi@yahoo.com

Defence
31st January 2006, 22:55
vreau sa va anunt ca incepand de azi, site-ul www.steaua.home.ro a adaugat in paginile sale script-ul trafic.ro si in cel mai scurt timp vom fi prezenti in clasamentul acestui site.

sper ca statisticile sa fie bune .. !?

Defence
21st March 2006, 23:39
Important: noua adresa a acestui site este www.steauaonline.com

Merci

mee_tza
22nd March 2006, 14:43
Totusi daca exista un site al suporterilor www.steaua.ro , de ce trebuie sa existe inca alte 15 ?

adriancostin83
5th April 2006, 04:34
pentru ca STEAUA e cea mai tare bsi merita mai multe....si motivu' principal e ca suporterii adevarati stelisti nu pot sa isi faca un site cu...altceva....deci..FORZA STEAUA
DA e tare site-ul!!!!!

Vreau sa il spun si eu pe al meu....chiar daca de acum pana pe 25 aprilie este in contructie...si si-a depasit si limita lunara..... www.steaua2006.shorturl.com ....si cam peste 2 sapt...eu si cu ceilalti admini vom face o revista intitulata...."Super STEAUA"!!!

VA astept pe site dupa 25 aprilie!...si daca sunteti STELISTI adevarati va puteti inscrie .... aici.... http://sports.groups.yahoo.com/group/SuporteriSteaua/

Defence
15th April 2006, 23:18
Sunt de acord cu tine. Fiecare are voie sa faca un site cu Steaua daca vrea chiar daca sunt si altele. Eu am ales sa fac www.SteauaOnline.com din dragoste fata de Steaua si imi plac toate site-urile cu Steaua mai putin ala de la Gazeta Sporturilor... YUK

Tavinho_kid
17th April 2006, 17:21
Misto siteul! mia placut! seamana cu www.fcsteaua.ro

Defence
19th April 2006, 23:10
Nu stiu daca seamana, noi suntem mai de curand online nu avem aceeasi experienta ca ei... Dar incercam sa ne dezvoltam cat mai mult si sunt sigur ca in curand www.steauaonline.com va fi un site cu adevarat de top!