PDA

View Full Version : Unde este FM-ul din Ianuarie???



Mihai
28th January 2006, 01:45
Sunt consternat de faptul ca nu a fost FM facut in ianuarie. Tocmai ce i-am promis lui .com ca vin si eu la urmatorul FM si voi repede nu l-ati facut!:drak: Stiam ca se face in ultima vineri din luna! Si dupa calculele mele prcise aceasta este!
Deci... :drak:
Vreau sa nu imi fie luat in nume de rau acest thread! Nu vreau scandal vreau doar o explicatie! Nu cert pe nimeni, nu vreau sa ma cert cu nimeni, nu rad de nimeni, nu zic nimanui "I told U so". Deci nu vreau sa ma trezesc cu avertismente sau ban-uri! in caz ca deranjez pe cineva (si stiu pe cine) poate sa-mi dea un PM si am terminat! Eu ma supun imparatului... nu sunt ca frati-miu haiduc:pace:

realmadrid.com
28th January 2006, 01:56
Mihai, maine daca ai chef...mini-FM in gara de Nord :happy...vin oaspeti de la sute de km distanta :D

ieppy
28th January 2006, 01:56
mihai e un om ocupat. :D el nu are timp de asa ceva. :D

realmadrid.com
28th January 2006, 01:58
Iar ai aparut ma ? :D...
Lasa, ca se ocupa altii de urat :bun venit" pt oaspetii din provincie :(...daca voua nu va pasa :drak:

ieppy
28th January 2006, 01:59
am fost plecat vreodata? :D cred ca asta e intrebarea care merita pusa. :D

Mihai
28th January 2006, 01:59
Mihai, maine daca ai chef...mini-FM in gara de Nord :happy...vin oaspeti de la sute de km distanta :D
Vine si Paul sa se tunda?:drak:

realmadrid.com
28th January 2006, 02:01
Neh, ne-a lasat pe noi (eu si se stie cine:D) sa ne ocupa de detalii :drak:...doar tre' sa-l tunda ca la carte :D

@Ieppy
Atunci intrebarea este...."cand pleci ?" :P

ieppy
28th January 2006, 02:05
cand ma plictisesc coame, cand ma plictisesc. :D

aliss
28th January 2006, 02:12
mihai e un om ocupat. :D el nu are timp de asa ceva. :D
lasa ca au altii:D:evil:
exact...cine vrea...maine fm la ora 9,00 in gara de nord:D :evil:

Mihai
28th January 2006, 02:16
9,00 sau 21.00 :drak: Ca au cred ca el (inculpatul) vrea pe intuneric ca sa se "infiltreze" bine in po****tia care nu are buletin:drak:

aliss
28th January 2006, 02:19
9,00 mah...ca la 11,00 tre sa fie in Cismigiu...:D...cine stie cum sa scape...ma indoiesc ca va reusi sa se infiltreze:D

Tess
28th January 2006, 02:21
...cine vrea...maine fm la ora 9,00 in gara de nord:D :evil:

cum sa fac sa`mi aman meditatiile :thinkso:...vreau sa iau si io parte la proiectu` "i know what you did last winter" :drak:

aliss
28th January 2006, 02:22
:happy :happy :happy
pai nu cred ca va dura foarte mult...baga-le si tu de la 11,00:D
btw....care mai vrea FM...facem fm si la teatru si pe urma pe unde om mai ajunge:D

Darkslowstar
28th January 2006, 02:52
Facem off-topic si aici? Se mai fac FM-uri la Bucuresti? :)

aliss
28th January 2006, 02:59
darkule...unde vezi off-topic...noi vorbim serios...maine la 9.00 in gara de nord... azi de fapt...sau la ora 18,00 la teatrul national...cat se poate de clar:D

EDMOND_
28th January 2006, 03:02
Bey, sa fie clar! FM-ul din ianuarie va avea loc in martie si va fi tare , tare de tot !!!:P

Darkslowstar
28th January 2006, 03:08
Daca il organizezi tu va fi :ok:

Sergio
28th January 2006, 11:36
Bey, sa fie clar! FM-ul din ianuarie va avea loc in martie si va fi tare , tare de tot !!!:P
si ala din martie? in iunie? :D

aliss
28th January 2006, 12:01
ca sa vedeti ca nu suntem neseriosi si ne-am tinut de cuvant atasez poze de la fm-ul nostru din gara de nord in asteptarea lui "nenea victima":D
din pacate nu am reusit sa fac si o poza ceasului (era prea sus si nu se vedea nimic:D) ca sa observati ca era 9.15:D
din pacate forumistul nostru drag nu a aparut...insa ii promitem ca il vom astepta de fiecare data cand va dori sa vina in Bucuresti:D
@.com te astept sa confirmi:D

ps: scuzati calitatea pozelor. sunt facute cu telefonul:D

Darkslowstar
28th January 2006, 12:17
Chiar ati fost in gara azi dim? La ora aia imposibila si nici macar n-ati plecat la munte? Pe cine ati asteptat?

PS v-ati sculat la 7 dim sau mai devreme sa mergeti degeaba in gara? :D
You are sick!

aliss
28th January 2006, 12:36
stai linistit ca nu ne-am trezit la ora aia pentru MariusTR (pe el l-am asteptat in gara:D)....comul a trebuit sa astepte pe cineva...iar la mine era in drum ..ca a trebuit sa fac, cumparaturi de dimineata...si gara e la o statie de piata :P..(btw....eu m-am trezit la 8)...asa ca don't worry...inca nu am innebunit.....de tot:D:evil:
oricum a fost distractiv...:D

Darkslowstar
28th January 2006, 12:46
La 8? :o: :o: :o:
Trebuia sa mergi la work?

aliss
28th January 2006, 12:48
nu ca azi nu lucrez:D
dar ce are 8?... mie mi se pare o ora cat se poate de rezonabila....doar n-o pierd ziua dormind....cand sunt atea de facut sambata:)

Darkslowstar
28th January 2006, 12:54
La ora aia nu cred ca poti sa ai ceva mai bun de facut, dar fiecare dupa preferinte. :)

L-ati asteptat pe freezer ca sa faceti un FM cu el? Poate atunci ar trebui schimbat numele threadului :D

aliss
28th January 2006, 13:06
eh nu:D...mai are omul treaba...lasa ca dorm maine mai mult...ca in seara asta am program prelungit:D
lasa numele threadu-lui ca e bun...daca n-a aparut...ghinionul lui....n-a vrut sa vada dambovita...asta e...cu alta ocazie:D

am facut fm cu .com dimineata la ora 9 .00 si la ora 18.00 fac fm cu tess...deci se tine....:D...stii tu, din astea neoficiale:D

Paul
28th January 2006, 14:10
io`te ca am fost si eu la FM

vreme ok , maneca scurta , sapcheta...

poza calitate naspa :(

In poza apar eu cu Jiji , razboinicu luminii :P

EDMOND_
28th January 2006, 14:38
si ala din martie? in iunie? :D

sergio ! Tu ce te bagi, vrei sa vii ?:drak:


PS. Aliss , facem un FM neoficial cand vii la Craiova !:)

Sergio
28th January 2006, 15:02
normal ca vreau, mai trebuie sa si pot... si sa fiu primit. :D

Leo_
28th January 2006, 15:28
Sergio, cum sa nu fii primit mah? iti facem o primire cum numai oltenii stiu s-o faca :D:D

Sergio
28th January 2006, 15:31
aoleu, nu ma speriati de pe acuma. :D

Paul
28th January 2006, 15:33
te sugruma cu un fular alb albastru de gat , si apoi te pun sa canti "Oltenia eterna teranova" legal de picioare cu capul in jos :P

Leo_
28th January 2006, 15:37
Cum sa-l sugrum mah, ce-ti veni? Poate daca vine cu fularul lui Inter la gat, dar nici atunci, ca va avea backup cu greutate :D:D
Sergio, nu te teme...esti pe maini bune...tu sa vii ;)

inter
28th January 2006, 15:50
mey vad ca aveti ce aveti cu interistii ... ia vedeti voi ce spuneti pe aici .. ca s-ar putea sa aveti surprize ... de alea neplacute ...! :P

Leo_
28th January 2006, 15:58
Ce v-am zis ca Sergio are backup cu greutate...uite cum a sarit :D:D Intere, stii ca-mi sunteti simpatici :P

Paul
28th January 2006, 16:15
interistii si aia de la real madrid , imi sunt simaptici rau ca ei nu bat pe nimeni :D

inter
28th January 2006, 16:16
ma va....:D
pe steaua o mai prindem si noi din cand in cand prin amicale sa mai obtinem cate o victorie, asta bineinteles dupa ce reusesc baietii sa stranga banii sa-i plateasca pe "plafonatii" de la Inter sa apara in teren , ca da bine la "CV" o infrangere cu ei! :D

Paul
28th January 2006, 16:36
ha ha , aaaaaaa Inter echipa aia ce`l cere insistent pe Radoi :evil:

PS. N`am platit nici un cent pentru amicalu ala ... Zenga l`a rezolvat singur , basca cica anu asta vroia Interu sa joace cu noi , numa ca noi abia ne reuniseram ... (Oli dixt)

ne confunzi cu Poli , si e cam grav

Mihai
28th January 2006, 16:40
interistii si aia de la real madrid , imi sunt simaptici rau ca ei nu bat pe nimeni :D

Maaa daca jucati voi cu Realu iesti gauriti dau de tot! Ce le-a dat lu Dinamo da ce o sa va dea voua.:drak:

inter
28th January 2006, 16:42
lasa-i mey mihai in pace, ca e un eveniment si pt. ei sa mai joace pe un teren de fotbal , macar on amicale... ca in mocirla aia din ghencea.... :P

realmadrid.com
29th January 2006, 23:54
@.com te astept sa confirmi

Cam tarziu, dar confirm acum :D
Cred ca invitatul nostru a trecut printre vagoane sau a fost tzaran si a venit cu alt tren :D...ca eu si Aliss nu l-am vazut :D

@Dark
Pt informatia ta am fost de la 7:00 in Gara de Nord, dar ca s-o astept pe Thanya....si cum ea a venit la 08:30...am mai ramas si pt freezer 30 de min :D

Onlinesport vrea parerea voastra
30th January 2006, 16:02
FM-ul din ianurie se tine pe 3 februarie. Detalii aici: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=11350