PDA

View Full Version : [VotNou]Echipa favorita din div. B ('05-'06)?



Pages : [1] 2

RedBaron
27th January 2006, 01:36
Pana la finalul sezonului 2005-2006, acest Vot (poll) va ramane deschis pentru a va exprima optiunea.
Odata cu sezonul 2006-2007, vom avea alt Vot, deoarece componenta si numarul seriilor "B" se va schimba. Dar pana atunci, votati.

PS=am ales cate 6 echipe reprezentative (subiectiv) din cele 3 serii (in ordinea B1, B2, B3).

omul
27th January 2006, 02:22
FC Bihor :yeah: /hello

jorgensen
27th January 2006, 10:08
Stai ca vin clujenii sa voteze ei in haita... ca doar sunt cea mai iubita echipa din Ardeal... :drak:

SilverZeus
27th January 2006, 10:46
HAIDE "U"----HAIDE"U".....unica iubire pentru noi esti tUUUUUUU !!!!!

giginamol
27th January 2006, 10:48
Presimt ca pana la urma tot bihorenii si clujenii isi vor sparge capetele pe threadul asta.
Urmeaza sa vina t.B si sa inceapa cu traditia si numarul de scaune de pe Moina :)

micutzu
27th January 2006, 11:35
Haide UTA !!!
Las ca vorbesc eu cu aradenii mei si sa vezi voturi.
Poate mai vine si cate un timisorean si voteaza cu noi :D

six
27th January 2006, 12:07
Poate mai vine si cate un timisorean si voteaza cu noi :D
te referi la Baronu ca am inteles ca are CI de Tm!!??dar ce draq mai stii :yeah:

micutzu
27th January 2006, 13:04
Are CI de TM? :shock: :mad:
:hmm: ... Baaaaaaroooooaaaaaaaneeeeeeeeeeeeeeeeee cand te prind iti dau foc (la CI :D)

corto
27th January 2006, 13:15
Nu faceti prea multa galagie pe aici ca parca vad ca vin oltenii ... Deocamdata Universitatea Craiova are un vot de la mine. Hai Craiova!

micutzu
27th January 2006, 13:18
Interesant ar fi sa vedem cum voteaza suporterii celor din div A. Dar ei vin prea putin in sectiunea asta.

@06
Mah tu ma urmaresti? :mad:
Cum scriu eu ceva hop si tu Quote micutzu11 :D
Daca esti fata poate ma si ceri de sot :P (vezi sa nu-ti vina idei, chiar daca esti baiat :D)

stefanm14
27th January 2006, 13:49
Craiova bineinteles, insa cum am mai spus nu prea isi au rostu aceste poll-uri cu echipa favorita din B.

six
27th January 2006, 13:49
Interesant ar fi sa vedem cum voteaza suporterii celor din div A. Dar ei vin prea putin in sectiunea asta.

@06
Mah tu ma urmaresti? :mad:
Cum scriu eu ceva hop si tu Quote micutzu11 :D
Daca esti fata poate ma si ceri de sot :P (vezi sa nu-ti vina idei, chiar daca esti baiat :D)
Sunt Timisorean,sex masculin,Polist,si am terminat faculta cand tu ai inceputo...na!.....sincer nu am treaba cu UTA dar cand vad sudistii ce aberatii scot imi vine sa va imping de la spate sa vedem un derby adevarat si in general partea asta de west...ciao :cool: :cool: :cool:

micutzu
27th January 2006, 13:54
Asa sunt astia de la "ora exacta".
Mah da' batran esti 06. :D
Si cati ani zici ca ai? Ca la tine nu scrie.

six
27th January 2006, 14:02
Mah da' batran esti 06. :D

:o: Batran!!???asa ceva!!??:yeah:

RedBaron
27th January 2006, 15:52
Craiova bineinteles, insa cum am mai spus nu prea isi au rostu aceste poll-uri cu echipa favorita din B.De ce nu isi au rostul?
E adevarat este un Vot pe Intern cu "echipa favorita", poate asta ai vrut sa zici. Dar, in urma unui astfel de subiect, reiese mai clar care echipa din "B" are mai multi sustinatori dintre userii OLS.

Cei care voteaza alta echipa, sa dea nume! Pentru ca la viitorul subiect (vot) de acest gen (de sezonul viitor) echipa lor sa o putem nominaliza direct eventual.


te referi la Baronu ca am inteles ca are CI de Tm!!??dar ce draq mai stii :)) cine lanseaza asemenea zvonuri? :P

t.b.
27th January 2006, 16:22
Puteati sa mai asteptati cu pollul asta o tzaruca, de la vara "U"nele echipe d`aci o sa fie in A, alea care o sa aiba voturi mai multe, "U", Craiova, si doame da si UTA, si iara o sa trebuiasca poll nou sa poata si ceferistii sa-si voteze fundatia :evil:



HAIDE "U"----HAIDE"U".....unica iubire pentru noi esti tUUUUUUU !!!!!

Asa da :D



Stai ca vin clujenii sa voteze ei in haita... ca doar sunt cea mai iubita echipa din Ardeal..


Indiscutabil, dovada celalalt sondaj unde avem vreo 25 de voturi in timp ce altii sunt in lupta stransa cu Dacia Mioveni :evil:



Urmeaza sa vina t.B si sa inceapa cu traditia si numarul de scaune de pe Moina


Scaune nu-s prea multe :) da` incape pe stadionul nostru cam tot Mediasul :D

RedBaron
27th January 2006, 17:31
t.b. nu prea ai citit primul post. vezi ce scrie acolo.

vechiul subiect nu mai era de actualitate (2004 parca), chiar voi ati sesizat asta, vezi ultimele posturi.

Am impresia ca unii si-au facut clone sa apara mai multe voturi, se vede clar in poll. Nu pot sa zic decat ca este jenant si probabil vom remedia "chestiunea" asta.

Later Edit: un cont a fost sters.

RED&WHITE
27th January 2006, 18:34
Am votat normal cu UTA unica iubire, unica religie, unica UTA /hello /hello /hello

King of Hell
27th January 2006, 20:08
As fi votat cu Sanatatea, dar din pacate nu-s in B..of...Iubita mea Sanatatea...

ASP
27th January 2006, 20:36
Stai ca vin clujenii sa voteze ei in haita... ca doar sunt cea mai iubita echipa din Ardeal... :drak:
chiar daca tin cu Craiova nu pot sa nu observ care este cea mai iubita echipa din Ardeal ---->>>>> "U Cluj".
iar astia care faceti gura deocamdata va impartiti suporterii cu sdr!!!
manasturu' va rupe curu'. si daca ajungeti in groapa sunteti mancati.

RaiNMaN
27th January 2006, 20:54
FC BRASOV RUUULZ !! FORZA STEAGu .. .. By.. RAGAZZI ULTRA ( http://ragazzibv.lx.ro )

tudoor
27th January 2006, 20:56
Forza Steagu'!!!

driverr
27th January 2006, 21:21
Pentru moment... UTA in pole position!

grande
27th January 2006, 21:23
Bravo lor !!!

omul
27th January 2006, 21:44
Indiscutabil, dovada celalalt sondaj unde avem vreo 25 de voturi in timp ce altii sunt in lupta stransa cu Dacia Mioveni :evil:
mah tu chiar esti obosit, in celalalt sondaj ati fost votati inclusiv de unii oradeni, noi fiind atunci in A. wooooow ti-am mai explicat

de_kid
28th January 2006, 00:08
Forza Steagu' , hmmmmm stam bine dar totusi 6 voturi sunt putine...inca nu este cunoscut poolul asta

omul
28th January 2006, 00:22
Am impresia ca unii si-au facut clone sa apara mai multe voturi, se vede clar in poll. Nu pot sa zic decat ca este jenant si probabil vom remedia "chestiunea" asta.

da baronule, este o practica pe care am semnalat-o si eu tot la "potcovitze" la pollul cu cine promoveaza. Fiecare cu mijloacele lui :D

Darkslowstar
28th January 2006, 00:34
Brasovul rullz! Forza Steagu!

t.b.
28th January 2006, 00:37
da baronule, este o practica pe care am semnalat-o si eu tot la "potcovitze" la pollul cu cine promoveaza. Fiecare cu mijloacele lui

Ia nu mai vb. tu prostii, ca n-ai prins nici o clona acolo, si cum te poti gandi ca era vb. de noi cand avem doar 4 voturi toate de la useri cu multe postari. In schimb pe Cristi[XU] nu l-am mai vazut demult p-aci, e drept ca are un numar fabulos de 10 postari deci exclus sa fie clona :evil:

Oricum asa ca sa nu te omoare grija era vb de niste suporteri ai lu` Valcea care si-au facut mai multe conturi.

RedBaron
28th January 2006, 01:13
asta e o treaba aiurea... faci clone ca sa iti votezi echipa si la stadion, tot 5 oameni sunt...

penibil. acum nu o sa putem sta sa tot verificam pe conturi, daca am recurge toti la clone nu ar iesi nimic. eu prefer ca UTA sa fie ultima ca nr. de voturi dar aia care or votat sa fie useri activi pe forum.

asta e si mentalitatea, pe de alta parte. oricum cine are ochi vede ce si cum, votul fiind public.

@LATER EDIT
NU MAI APELATI LA CLONE! E PENIBIL, NU GASESC ALTA CARATERIZARE MAI FIDELA. PANA ACUM AM MODIFICAT VOTUL DEOARECE LA ECHIPELE RAMNICU VALCEA SI FC BRASOV AU VOTAT SI CLONE.
:rosu: PENTRU USERII RESPECTIVI, NU VA FACETI DE RUSINE ECHIPELE :mda:
URMATORII IAU "BAN" PENTRU MAGARII.

King of Hell
28th January 2006, 02:27
Ce-i aia clona? Parca era o telenovela cu denumirea asta...

Angelina Jolie
28th January 2006, 02:59
Petrolul.

tudoor
28th January 2006, 03:14
NU MAI APELATI LA CLONE! E PENIBIL, NU GASESC ALTA CARATERIZARE MAI FIDELA. PANA ACUM AM MODIFICAT VOTUL DEOARECE LA ECHIPELE RAMNICU VALCEA SI FC BRASOV AU VOTAT SI CLONE.
:rosu: PENTRU USERII RESPECTIVI, NU VA FACETI DE RUSINE ECHIPELE :mda:
URMATORII IAU "BAN" PENTRU MAGARII. [/COLOR]

Dar la noi n-or fost clone... am facut propaganda pt forumu asta, ca sa inscrie si sa fim mai multi la "threadu" nostru! k asta e motiv bun sa-i zici la om sa se inscrie, sa-si voteze echipa! iti si zic, ai sters voturile la "petrecarescu" si "mitel" poate si altii.... :no:
pai mai bine specifica.. ca tre sa fi inregistrat macar o sapt k sa votezi!

Darkslowstar
28th January 2006, 03:19
Cocostegar si Mitel nu sunt clone, ii cunostem, sunt de-ai nostrii.

de_kid
28th January 2006, 11:07
eeeee , ce sa te faci si cu invidia asta???daca ati sters voturile sunteti nijte nesimtiti....ma miram eu de ce sunt asa putine voturi , in fine ma mir ca nu ati redirectionat voturile sa va voteze pe voi...pai e si logic sa voteze o echipa cu istoria lui FC Brasov in detrimentul uneia ca FC Bihor , voua nu vi se pare logic???

omul
28th January 2006, 12:26
brasovu' asta o pus coada la cireasa mah... cate cupe si campionate ziceai ca are?....... mda, asa ma gandeam si eu

Darkslowstar
28th January 2006, 12:44
Mah, hai sa nu ne certam intre noi acum, ar fi de-a dreptul stupid. Eventual daca ne vom intalni la baraj (daca ajunge vreuna din echipe acolo) putem discuta. :ok:

mitel4rulmentu
28th January 2006, 14:05
ba ce clone ma ca mie nu imi mergea si lam rugat pe coco sa ma inregistreze!!!

de_kid
28th January 2006, 15:16
Nu ne certam , eu am spus doar adevarul ca raspuns la acuzatiile de clonare...

RedBaron
28th January 2006, 15:34
Conturile au fost verificate de Administratori si s-a ajuns la concluzia ca sunt clone. Conturile acelea au fost blocate si voturile astfel au disparut din Vot.

Inainte de a face pe altii nesimtiti, intai uitati-va in oglinda si apoi vorbiti, ok? Sau daca preferati, marsati pe ideea unei conspiratii...

Daca aveti ceva de reprosat, o puteti face pe Administrativ sau Administratorilor care va pot explica ce si cum e cu clonele astea.

Probabil din cate am inteles ca cei 2 si-au facut cont de pe acelasi IP cu o a 3-a persoana sau ceva de genul... e normal ca a fost dubios. Era mai simplu sa fi spus, iar conturile puteau fi deblocate. Dar normal, e mai usor sa facem scandal... decat sa punem problema asa cum e ea de fapt.

Darkslowstar
28th January 2006, 15:55
Conturile au fost sterse inainte de a se verifica daca sunt sau nu clone. Verificare care se putea face si in alt fel decat pe IP-uri dar sa punem punct aici. Maine eu sau Baronul vom sterge posturile off-topic de aci, pt ca problema a fost rezolvata. End of story!

Tudose
28th January 2006, 15:58
Eu am verificat conturile lui petrecarescu si mitel - avand acelasi IP cu cocostegar si intrand direct sa voteze, am considerat ca sunt clone. Alt mod de verificare nu am la dispozitie ca administrator. Daca Darkslowstar sustine ca nu sunt clone si ii cunoaste, eu il cred. Ii rog pe cei care au avut conturile sterse sa si le refaca si sa voteze - si sa devina utilizatori activi, daca vor gasi placerea :)

Ca fapt divers, pe langa piciu_brasov mai exista un cont, piciu_bv, cu aceeasi adresa de mail si acelasi IP - sper ca aici e clar ca este clona.

On topic: Dacia Mioveni (B2), a doua echipa a Argesului.

P.S. Puteti modifica maine si mesajul meu, sa ramana doar ce este la subiect.

inter
28th January 2006, 15:59
nu cred ca brasovenii aia erau clone ... ei sunt "oltenii" Transilvaniei .. si nu sant asa de fleti!:D
oricum sondajul e interesant sa vedem care echipa din Serie B se va situa pe locul 2 la suporteri :P (deocamdata conduce meritat Brasovul).

Darkslowstar
28th January 2006, 16:23
Deocamdata suntem mai multi decat voi, si la cat de putini olteni au mai ramas pe OLS nu sunt foarte sigur de rezultatul votului :D

inter
28th January 2006, 16:25
pai nu are rost sa ne fortam momentan, faceti poze cu sondajul si peste o saptamana , cand va plictisiti de locul 1 sa-mi spui :D:D

Darkslowstar
28th January 2006, 16:29
:happy
Asta vroaim sa zic si eu, stiu ca daca intra iar masiv oltenii o sa disparem in ceata, dar eu sper macar la locul 2. Hai ca ma apuc acumde print screen :D

Leo_
28th January 2006, 16:33
Pai Dark, facusi printscreenul? Ca sa stiu sa ma apuc sa dau niste telefoane :D:D

Darkslowstar
28th January 2006, 16:34
Nu inca, mai stai pana maine ca n-au votat toti ai nostrii :D

de_kid
28th January 2006, 21:15
Eu zic ca lupta va fi stransa...vor mai vota destui cu noi...

ceaky
28th January 2006, 22:33
FC Bihor........nu se pune problema/hello /hello

mitel4rulmentu
29th January 2006, 00:38
Doamne aia care cred ca eram cole nu sunt oameni!!dar mai bine nu ne certam ca orcum brasovul e peste toate din divizia B!!

:cool: Clone Scuzati!!

RedBaron
29th January 2006, 01:07
defineste termenul "om" sa vedem ce intelegi tu prin om... sau ce nu intelegi.

eu as zice sa lasi deoparte aberatiile, ca nu e nimeni de vina cand 3-4 isi fac cont de pe acelasi IP. get it? sau iti traduc?

oricum, am facut acest subiect, se vroia ceva mai serios, dar cum nu poti lupta cu aberatiile, o sa recurgem toti la clone si lasam asa: made in Romania.

@darkslowstar
las in grija ta exclusiva acest subiect, prefer sa nu mai particip la asemenea discutii.
oricum eu nu mai zic nimic de clone... verifici tu... :|
re/

RaiNMaN
29th January 2006, 01:09
mdaa.. STEAGU CASTIGA 100% !! AM INVADAT OLS.RO !!!!

By www.ragazzibv.lx.ro ;)

mitel4rulmentu
29th January 2006, 01:10
:no: Ba Red Uitate Cate Voturi Avem Si Ferifica!!dac Asi Asta Sunt Cu Clone Eu Nu Mai Fac Nimik Pe Forum!!!

:jerk: Ba Rares De Ce Esti Asa De Nesimtit Si Te Ascunzi De Mine?hai Draq Pe Mess Sa Vb!!

RedBaron
29th January 2006, 01:14
ba, eu nu am spus ca astea is clone, ci, ba, eu ti-am explicat cum s-a INTERpretat ieri situatia cu cele 2 conturi inchise. ori vad ca se face non-stop aluzii pe chestia asta... intelegi?

ti-am raspuns deoarece te-ai adresat mie. pe viitor o sa discutam pe PM, deoarece altfel suntem off-topic.

distractie placuta pe forum!

mitel4rulmentu
29th January 2006, 01:16
Ok Red aM Inteles!! Fortza Steagu!!!/hello

King of Hell
29th January 2006, 01:20
Ce va agitati ma atata, ca ii doar un poll, cine ii pe 1 sau cine ii pe 10, ce conteaza? De la gradinita nu am mai vazut atata spirit de competitie.

Darkslowstar
29th January 2006, 01:47
Cine isi mai face clone aici va primi un ban conform regulamentului. Nu este competitie, mai ales ca suntem cu totii in B, nu avem de ce sa ne mandrim.

GruppoApparte
29th January 2006, 01:49
HaHa Cine e pe primu Loc Hahahahah curioSILORrrrrr nu stiti , eee nu , beyy uitativa mai bine hmm tot nu vedeti , sa va zic io ? no hai ca daca am rugati frumos tot va zic FC Brasov /hello

de_kid
29th January 2006, 11:02
imi cer scuze pentru confuzia creeata , poate ca am inteles si eu gresit ce s-a vorbit ... personal nu stiu absolut nimic despre existenta vreunei clone , cert este ca voturile pe care le avem acum sunt reale , poate contacta oricune persoanele respective pe messanger daca nu ma crede

mitel4rulmentu
29th January 2006, 11:29
:headbang: ba dar ce sa intamplat cu voturile ca aseara aveam 17 si acuma avem numai 13

King of Hell
29th January 2006, 13:38
Voi tre sa realizati ca acest poll arata doar care sunt simpatiile pe forum, nu are efectul unui sondaj de opinie sau ceva la scara nationala. U Craiova, FC Brasov, U Cluj, UTA, Petrolul toate au suporteri multi, doar ca acum s-a nimerit sa fie multi brasoveni si craioveni pe forum.

mitel4rulmentu
29th January 2006, 13:47
:ciocan: Ai Dreptate KING Dar aU FOST NSITE MANARI CU VOTURILE SI ASTA NU E BINE!!!

Darkslowstar
29th January 2006, 14:04
Exact, au fost 4 clone carora le-am sters eu voturile ca sa nu mai fie nici un fel de problema.

stefanm14
29th January 2006, 14:13
Oricum se stie care dintre aceste echipe are cei mai multi simpatizanti.

de_kid
29th January 2006, 18:14
care mai shtefanutz?:)

Darkslowstar
29th January 2006, 18:43
Am rugat adminii sa verifice cativa dincei care au votat cu Steagu' si le-am sters eu voturile ieri. Brosky, Mihai_Bv si Jeeffo nu sunt clone, asa ca imi cer scuze ca le-am sters voturile. Am remediat situatia. :)

inter
29th January 2006, 18:45
lasa-i pe toti sa voteze ... nu ingradi dreptul la libera exprimare :D:D

de_kid
29th January 2006, 22:53
doar e democratie in tara asta ...

micutzu
30th January 2006, 11:11
UTA !!!

six
30th January 2006, 11:22
C F R Timisoara(satelit POLI Timisoara)....ciao/OLE/ :pace: :bere:

Kidu
30th January 2006, 18:10
UTA

dragosh_vl
31st January 2006, 10:25
Da la Csm Rm.valcea eu am facut 4 clone recunosc dar nu inteleg de ce ati sters voturile la alti care au votat . :rosu: :rosu: :rosu:

de fapt 2 clone am facut dar cu estea am cotat si handbal si la fotbal . dar miam primit pedeapsa eu cum fac sa va dau pedeapsa voua ca stergeti unele voturi aiurea.

Darkslowstar
31st January 2006, 11:57
Spune care sunt clonele si care nu si un admin va verifica IP-urile. Daca e adevarat ce spui voi pune inapoi voturile valabile.

PS pt toti cei interesati, eu am sters voturile, daca aveti obiecti va rog dati-mi un PM si nu mai postati aici. Tot ce se va mai scrie aici despre acest subiect va fi sters. Punct!

dragosh_vl
31st January 2006, 13:27
be bine ca nu am aruncat hartia . puiu_81 amicu_sb(estea da trebuie sters a fost o gresala dar am vrut sa vad dak observati :) ) + dragosh_vl (asta a ramas)cu estea am votat de acas dupa acelasi calc. am mai votat de la sc de la un calc dar nu stiu numele si tot de ;a sc de la alte calc au mai votat alti 2 colegi.

DIXX
31st January 2006, 22:08
Micutule scri din ce in ce mai mare:D :bere:

dragosh_vl
31st January 2006, 22:17
Micutule scri din ce in ce mai mare:D :bere:


Cu mine vorbesti ma?:yeah:

Swisstec
31st January 2006, 22:23
Minerul Lupeni seria a III-a.

micutzu
1st February 2006, 10:39
Cu mine vorbesti ma?:yeah:
Cu mine.

DIXX frate, dragostea pentru UTA nu pot sa o scriu aici la marimea ei naturala pentru ca Vadim si Tudose nu au pus marimea la litere asa de mare :D
Asa ca scriu si eu la max. cat se poate.

dragosh_vl
1st February 2006, 10:51
aaaaaa ok

LUTU
1st February 2006, 12:31
asta cu divizia B e la misto ca nu au avut curaj sa se lupte cu noi si cei din A
HAI CRAIOVA! /hello

Darkslowstar
1st February 2006, 12:32
Este si un poll nou pe intern cu divizia A. Succes :ok:

LUTU
1st February 2006, 12:37
Este si un poll nou pe intern cu divizia A. Succes :ok:
stiu... a fost si unul cu cea mai tare galerie... acolo s-a vazut cat de iubiti suntem pe aici...(am intrat la "altii") ;)

Darkslowstar
1st February 2006, 12:39
Nu cred ca mai e nimeni care sa nu stie asta :D

LUTU
1st February 2006, 13:15
ce ai dreaq suntem noi oltenii si cum ne aducem aminte de orice :D

stefanm14
1st February 2006, 13:18
Lutule, vad ca esti vechi pe aci, la mai mare si cu posturile :D ( mai ales pe suporter :D)

nr.zece
1st February 2006, 13:23
pai pollul ala a fost repetat pana ne-am saturat noi si nu am mai votat
am zis sa-i lasam si pe altii sa se mai bucure si ei
salut lutule

dragosh_vl
1st February 2006, 13:36
Nu cred ca mai e nimeni care sa nu stie asta :D


Nu prea se vede nimik schimbat la voturi. :rosu:

Darkslowstar
1st February 2006, 13:44
Foarte frumos din partea voastra PIMP, mai lasati jucariile si pt altii nu numai pt voi. E bine sa fi in frunte, chiar si la figurat, ca in poll-ul asta :D

nr.zece
1st February 2006, 13:52
sunt putine chestionarele pe care nu le-am castigat noi chiar si pe arena, dar ultimele evenimente au produs unele schimbari si oricum probabil ca va saturaseti sa castigam numai noi :)

LUTU
1st February 2006, 13:57
Lutule, vad ca esti vechi pe aci, la mai mare si cu posturile :D ( mai ales pe suporter :D)
sunt mai mutalau asa...:D trecem si pe acolo

GruppoApparte
3rd February 2006, 06:36
craiovenilor mai usor cu voturile ca va frigeti la degete ... pt voi e bun si locu 2 :)

micutzu
3rd February 2006, 10:45
Nu prea e relevant poll-ul deoarece altii au mai multi forumisti, altii mai putini sau la altii chiar nu-i intereseaza astfel de poll-uri.

RedBaron
3rd February 2006, 13:11
S-a specificat in primul mesaj al subiectului ca e un Vot care arata preferintele utilizatorilor OLS, nu a suporterilor din Romania. Normal, daca o echipa are mai multi fani pe OLS decat alta, va avea si mai multe voturi, cel putin teoretic. Mai sunt si alti factori dar acuma nu intru in detalii.
Cine nu e curios, nu trebuie sa voteze. La fel si celor care li se par irelevante. Eu zic ca sunt destul de importante aceste Voturi si nu gresesc ;)

Darkslowstar
3rd February 2006, 13:16
Normal ca nu e relevant, nu cred ca are nimeni iluzia asta. Pana la urma jocul in teren e singurul care conteaza, restul sunt numai pt orgoliul si mandria noastra! :D

RedBaron
3rd February 2006, 13:18
Pai daca nu e relevant, nu vota! Totusi am impresia ca ptr brasoveni e "relevant" din moment ce sunteti pe primul loc in Vot.
Oricum stii ca se pot modifica Voturile astea si daca vrei pe tine te scoatem sa ramaneti cu 19 :D

Darkslowstar
3rd February 2006, 13:24
:happy Esti tare :D. Eu il aprobam pe Micuztul ca daca esti pe primul loc aici nu inseamna ca ai neaparat cei mai multi suporteri. Eu cel putin imi stiu lungul nasului. :)

RedBaron
3rd February 2006, 18:04
Nu pricep ce legatura are lungimea unor organe cu Votul acesta :) =)) Doar pe forum toti suntem bengosi ;) =))

DIXX
3rd February 2006, 22:26
Micutul a fost si va ramane cel mai simpatic suporter de la UTA.

six
4th February 2006, 00:48
Micutul a fost si va ramane cel mai simpatic suporter de la UTA.
:o: aprob :great: :bere:

RedBaron
4th February 2006, 01:00
il punem si pe el in poll atunci :D

de_kid
4th February 2006, 18:01
ne dam cu parerea despre lungimea organelor...

King of Hell
4th February 2006, 20:51
Daca erati putin mai avangardisti, ati fi introdus in poll si cfr cluj, fcm bacau si otelul galati.

de_kid
4th February 2006, 21:27
ai uitat de gloria bistrita...cred ca daca faceau parte din acest pool erau la egalitate cu ceahlaul...

jorgensen
4th February 2006, 23:57
incepe sa ma plictiseasca discutia voastra despre cu totul altceva decat despre fotbal

de_kid
5th February 2006, 12:54
Forza Steagu'

jorgensen
5th February 2006, 17:12
Sunt surpins de numarul mare de clujeni care voteaza.. wow :drak: In celalalt poll sunt peste 50, aici... inca nu s-au trezit din betie, dupa ce au pierdut la Oradea

KpaC
5th February 2006, 17:17
hai ceahlaul ! :DD

dragosh_vl
5th February 2006, 22:33
HAI Valcea /hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello

stefanm14
5th February 2006, 23:05
unde ?

dragosh_vl
5th February 2006, 23:22
In divizia A


Forzza VALCEA /hello /hello /hello

DIXX
6th February 2006, 00:32
La ce sport?

stefanm14
6th February 2006, 10:46
Aruncarea cu privirea viteza

Hai brasovenilor mai sunteti multi, ca la noi intra 2-3 pe zi si mai voteaza, va depasim :P

de_kid
6th February 2006, 19:08
lasa ma stefanutz ca e bun si locul 2...cred ca suntem singura tara din lume care putem fi fericiti cu locul 2(la handbal ma refer)dupa ce s-a terminat meciul cu rusia nici o jucatoare de la romania nu era suparata , toate erau fericite ca si cum ar fi castigat campionatul mondial...

FANE
7th February 2006, 20:14
mah..da astia Petrolisti..vad k nuprea ...
Las k dau io d veste...
Hai Petrolul....in A...anu asta..

inter
7th February 2006, 23:44
Hai Petrolul....in A...anu asta..

la doctor? :D:D

Forza Stiinta!/hello

dragosh_vl
8th February 2006, 10:26
La ce sport?


La fotbal normal ca aici de fotbal se vorbeste parca :rolleyes:

Lup_Galben
8th February 2006, 11:08
In B1, Cheaflaul intra direct si F.c. Brasov la baraj.......cat despre Valcea asta, mai degraba la handbal k la fotbal nu sunt cunoscuti de catre microbistul roman.....

ce_bine_e
8th February 2006, 11:14
nu am nici o echipa care sa ma impresioneze din div B ..poli 2 :D..care v-a promova la anu in B :D

dragosh_vl
8th February 2006, 13:28
In B1, Cheaflaul intra direct si F.c. Brasov la baraj.......cat despre Valcea asta, mai degraba la handbal k la fotbal nu sunt cunoscuti de catre microbistul roman.....

:)) Esti culmea lupule :rosu:

Lup_Galben
8th February 2006, 14:23
nu.....sunt realist....

dragosh_vl
8th February 2006, 14:28
:headbang: te-am intrebat eu:ciocan:

micutzu
8th February 2006, 15:49
In primele 2 serii e clara treaba cine promoveaza direct : Pinalti si cu Mititelul.
La noi in serie se mai poate schimba treaba.
Pe langa faptul ca voturile apartin suporterilor din div. B (cei din A au votat prea putin, defapt votul lor interesa mai mult) thread-ul, cred eu, s-a vrut unul mai destins, dar ........ in fine, ma distreaza anumite treburi pe aici :D

dragosh_vl
8th February 2006, 15:54
ce te distreaza ?

micutzu
8th February 2006, 16:05
Multe .... in fine, spunandu-ti ce ma distreaza risc sa intru intr-o polemica off-topic, lucru de care incerc sa ma feresc pe orice thread cu subiect dedicat.
Disputa ta cu Lup Galben ar trebuii sa fie mutata pe alt thread (moderatorii stiu care) deoarece aici se discuta despre echipa favorita nu despre cine promoveaza.

Sa fiu ON-TOPIC : HAIDE UTA !!! :happy :happy :happy

dragosh_vl
8th February 2006, 16:34
:happy :happy e acuma si cu tine:happy :happy

Darkslowstar
8th February 2006, 22:12
M-am gandit sa mut discutia,dar se facea varza pt ca s-ar intercala cu alte posturi si iesea o mare varza. dar va rog sa o incheiati aici si sa va mutati pe threadul dedicat seriei a doua. Altfel o saincep sa sterg :).

On-topic, surprinzator Steagu conduce inca :ok:

dragosh_vl
8th February 2006, 22:29
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

dar vad ca nu ai facut nimik cu voturile ceea ce inseamna ca nu prea te intereseaza pe tine sau pe care lea sters sa va reparati gresala.:rosu: :rosu: :rosu:

Darkslowstar
8th February 2006, 22:37
Am cerceta si am gasit cate un om in spatele fiecarui vot de la Brasov. Asa ca mi-am reparat greseala si am redat voturile oamenilor.

stefanm14
8th February 2006, 22:50
On-topic, surprinzator Steagu conduce inca :ok:

Rabdare si tutun :ok:

dragosh_vl
8th February 2006, 22:53
Oricum nu la Brasov ma referam ci la Valcea

de_kid
8th February 2006, 23:30
in caz ca ai uitat ... FORZA STEAGU'

dragosh_vl
9th February 2006, 00:33
dada

DIXX
9th February 2006, 02:08
Dragos prea te obosesti si la handbal si la fotbal si cred ca-ti pierzi conditia pana incepe campionatul.
Lupule la handbal Valcea nu mai conteaza.

dragosh_vl
9th February 2006, 10:06
VAlcea O sa conteze si a contat cel mai mult ..... de ce sa obosesc ca doar nu fac febra la degete :))

de_kid
10th February 2006, 09:02
valcea???? e orasul cu eclipsa nimic mai mult...

dragosh_vl
10th February 2006, 11:51
:)) parerea ta .

Lup_Galben
10th February 2006, 12:37
valcea???? e orasul cu eclipsa nimic mai mult...
absolut corect! valcene nu te mai amagi singur....

DIXX
10th February 2006, 14:31
Degeaba-i explici el tot pe a lui o tine,e programat pe "play".

inter
10th February 2006, 14:36
ca sa vezi , ete unde erau Cioranii din B si noi oltenii nu stiam....
"verishorilor" mai usor cu apelative gen "sa mori prost" ... si cu incurajarea acestor afirmatii , ca se intoarce "roata" ...

ps. dark pe astea nu le vezi mey ... sau sunt in spirirul "luptei"? :D:D

football_me
10th February 2006, 21:35
hey faza super tare de steaua!!!!!!!yeeeeeeeeeeeey STEAUA!!!!vin maine la valcea k sa joace un amical cu csm rm valcea!!!!!!!!super!ii asteptam pe toti fanii steaua sau ai csm-ului la stadionul "1 mai" pentru un meci prea tare k sa fie adevarat!!!

DIXX
11th February 2006, 01:43
Ce ziare citesti?

de_kid
11th February 2006, 09:31
benzi desenate...

apparte
16th February 2006, 04:30
Bihoru',normal(puteam sa zic si Liberty,doar am facut Liceul in Salonta:D )!

Triphat
16th February 2006, 04:47
Unirea Dej! /hello /hello /hello

micutzu
16th February 2006, 11:31
Triphat :D cum de Dej?
Sau asa iti veni pe chelie?

starsteel
18th February 2006, 15:28
Echipa favorita din B este Dunarea Galati, pana in 1985 a fost echipa etalon a orasului avea si supranumele ABBA, un an in A doi ani in B, sunt convins ca nu va retrograda, in tur a avut evolutii oscilante. Succes Dunarea!

omul
18th February 2006, 20:03
supranumele asta-i destul de comun :D
Mai stiu io o echipa careia i se spunea asa, si inca una mai la sud putin...

micutzu
20th February 2006, 11:44
S-V omule :D

Darkslowstar
20th February 2006, 12:36
Au fost multe echipe navetiste de-a lungul vremii, Resita, Valcea, Rocar, Iasul, Medias, etc. Interesant e ca trendul s-a mai stopat in ultimul timp, si multe echipe de traditie au ajuns in B, seria voastra fiind o colecite de asa ceva :(

King of Hell
24th February 2006, 12:39
Au fost multe echipe navetiste de-a lungul vremii, Resita, Valcea, Rocar, Iasul, Medias, etc. Interesant e ca trendul s-a mai stopat in ultimul timp, si multe echipe de traditie au ajuns in B, seria voastra fiind o colecite de asa ceva :(

in scurt timp lucrurile vor intra intr-un fagas normal...anul asta U Cluj..U Craiova..Brasov poate..Petrolul...UTA? Cine stie...

six
24th February 2006, 13:07
in scurt timp lucrurile vor intra intr-un fagas normal...anul asta...UTA? Cine stie...
:yeah: eu as vrea asta.......pe langa U :yeah: :yeah: :ok:

King of Hell
24th February 2006, 13:42
:yeah: eu as vrea asta.......pe langa U :yeah: :yeah: :ok:

daca promoveaza si U si UTA ma imbat ca ultimu porc...si asa ma imbat ca promoveaza U, dar ar fi divina promovarea UTA-ei

micutzu
24th February 2006, 14:34
Di vina esti tu :D

Las ca daca nu anul asta la anul sigur. Si asa suntem experti in a promova cand sunt 2 serii.

jorgensen
24th February 2006, 20:39
Iar va dati cu caramida in piept :drak:

spinU
28th February 2006, 22:42
Forza Stiinta !!

stefanm14
1st March 2006, 11:51
Na brasovenilor ca va depasiram :P

de_kid
2nd March 2006, 22:46
stai ca ne revenim noi...doar sa se mai afle de poolul asta

Darius
5th March 2006, 09:30
Ecipa mea favorita din divizia B este CFR Timisoara (B3)...apoi Resita si FC Oradea.

$T3@u@
5th March 2006, 14:42
hai Bihoru Hai Bihoru Ole ole ole !!!!!/hello /hello /hello

Lup_Galben
5th March 2006, 19:45
hai Bihoru Hai Bihoru Ole ole ole !!!!!/hello /hello /hello

:))) hai bihoru si ai stema lu steaua la avatar......:))

pa

Cosmin Salajan
6th March 2006, 00:53
oradea-steaua
zalau-rapid
alba-dinamo

maldini
6th March 2006, 00:58
UNIVERSITATEA CRAIOVA :ok:

omul
6th March 2006, 02:25
oradea-steaua
zalau-rapid
alba-dinamo

Vorba cloojanului Cocis : "Mergeam si in alte orase pentru a vedea Steaua jucand"

omul
6th March 2006, 11:42
bah, eu n-am nici o treaba cu U, clooju', galeria sau ce vrei. Da' lipsa de bun simtz sare in ochi, tzarane!
daca voi sunteti asa de iubiti mah, de ce dracu' n-aveti mai multe voturi in poll-ul asta decat Brasovu' si Craiova la un loc. Hiiiiii, daca ma uit mai bine nici macar pe podium nu sunteti, sunt altii :mda: !
Ciocu' mic si joc de glezne!

King of Hell
6th March 2006, 11:59
Vorba cloojanului Cocis : "Mergeam si in alte orase pentru a vedea Steaua jucand"

nu is de condamnat copiii astia...ei urmeaza ce vad in presa, ce vad la TV, pai daca Steaua sau Dinamo sau Rapid au avut, au si vor avea rezultate Europene, au atatia suporteri in Romania, nu vad cum poti face un copil de 8-14 ani sa tina cu echipa locala, fie ea U Cluj, FC Bihor, Alba Iulia sau nush care din provincie. Multi din copiii astia desi tin cu Steaua, cazul aluia din Oradea, tin si cu echipa locala, si nu vei putea niciodata sa il faci sa tina doar cu echipa locala, doar daca il vei lua sub aripa ta, ii vei explica anumite lucruri, sau isi va da seama singur de ele odata cu maturizarea. E greu sa faci in Cluj sau Oradea sau Arad copiii sa tina cu echipa locala, ce sa mai zic de alte orasele unde sansele sunt nule.

Darkslowstar
6th March 2006, 12:20
Terminati cu jignirile si cu pocirea numelor echipelor ca se lasa cu avertismente si chiar si cu banari. Sa mai zica careva ceva de mitici ca va comportati mai rau ca ei. Calm oameni buni.


Moderator Divizia B


PS nu raspundeti la mesajul asta pls

zuzubuoy
6th March 2006, 12:21
Ooops! Cum a revenit tibishor, ti-a sarit mintea la loc kh...:ok:
Si eu imi faceam probleme ca o sa ajungi coleg de camera cu el...:happy

PS: Daca vrei Dark, poti sterge si mesajul asta...(nu ma supar)

Dadoman
6th March 2006, 18:28
Corvinul Hunedoara, echipa mea de suflet.Chiar asa de neinsemnata e incat sa nu`i fi pus numele in poll?:no:

Darkslowstar
6th March 2006, 19:05
Pai esti cred, primul suporter al Corvinului de pe forum. Asa mai sunt multe echipe de traditie care nu au aici sau aiurea suporteri.

Dadoman
6th March 2006, 19:14
Acum am observat...Macar eu sa apar culorile alb-albastre pe forumu` asta:D .Cat despre F.C.Brasov,urasc gandu` ca ceahlau` sa promoveze, ca si mediasu` de la noi din serie:headbang:

t.b.
6th March 2006, 19:33
:))) hai bihoru si ai stema lu steaua la avatar......:))

pa


Lasa ca unii din "ultrasii" bihoreni au fulare pe care scrie "magica steaua" pai atunci ce sa te astepti sa aiba in avatar :)

Darkslowstar
6th March 2006, 20:05
Dadoman, bine ai venit mai intai. Stai linistit, ca asa cum au capatat avantajul asta, asa il pot si pierde. Mai e mult pana la promovare. Intai urmeaza meciul direct de la Brasov :ok:

inter
6th March 2006, 23:15
dark ai facut ..."poza " aia? :D:D

Lup_Galben
6th March 2006, 23:38
Lasa ca unii din "ultrasii" bihoreni au fulare pe care scrie "magica steaua" pai atunci ce sa te astepti sa aiba in avatar :)

asa e, chiar nu m-am gandit :) ......mai ales k in Oradea echipa locala ocupa locul 2-3 in asentimentul microbistilor......

omul
6th March 2006, 23:59
Lasa ca unii din "ultrasii" bihoreni au fulare pe care scrie "magica steaua" pai atunci ce sa te astepti sa aiba in avatar :)

ai face bine sa citesti ultimul post al clujanului tau King of Hell si mai lasa chestiile astea pe care le repeti la nesfarsit... extraordinar, ai vazut oameni cu fular cu steaua la Oradea, wow... daca steaua avea alb-negru... probabil eram eu cel care facea misto ieftin... :D

@Lup
da' tu de unde stii mah, tocmai de-acolo din kuru pamntului? in asentiment mah, sa mori tu?

bihoreanul
7th March 2006, 01:04
Lasa-i 'omule' ca nu ai cu cine..... Ce sa le explici lor de marketing si alte chestii complexe pt ei.Fulare cu FC Bihor nu se gasesc desteptilor ,iar departamentul de marketing al clubului nu prea exista,decat in ziua de salarii. Cat despre Gheorghita,seful galeriei,a facut doar pt membrii rebelilor si oricum decat din alea ,mai bine imi pun un servetel la gat.Chiar 'omule' ,am auzit ceva ca aia de la UTA (galeria) vor face fulare pt suporterii de rand.Voi nu puteti face asa ceva pe baza de lista si un avans? Fulare cu insemnele echipei nu ale brigazii.Bt-ule ,pardon tb-ule ,lasa ca si din ai vostrii jumate erau cu fulare cu juventus,deci stai flex ca si la voi e la fel.Vorba 'omului' daca sTIAUA avea culori alb-negru.......... :D
PS: s-a gasit 'tuciuriu' din Ploiesti sa vorbeasca de Occident.Baiatule voi ploiestenii sunteti suporterii lui U de sunteti asa negrii la fata sau v-ati vopsit din caterinca? :D

t.b.
7th March 2006, 01:16
Lasa-i 'omule' ca nu ai cu cine..... Ce sa le explici lor de marketing si alte chestii complexe pt ei.Fulare cu FC Bihor nu se gasesc desteptilor ,iar departamentul de marketing al clubului nu prea exista,decat in ziua de salarii

Nenea, nici noua nu ne face clubul fulare, sepci, tricouri, etc. De asta se ocupa cativa suporteri. Si v-am mai zis ca nu are nimeni fular cu Juve de la noi din galerie, un motiv la mintea cocosului ar fi ca un fular cu Juve costa cel putin de doua ori mai mult decat unul cu "U", si evident ca si daca ar fi la preturi egale tot ar prefera suporterii nostri fulare cu "U", ca aia-i echipa pe care o sustin.
V-am mai zis, daca sunteti baieti de treaba vorbesc cu o batranica sa va croseteze niste fulare ros-albastre pe care sa nu scrie "magica steaua" :)



Chiar 'omule' ,am auzit ceva ca aia de la UTA (galeria) vor face fulare pt suporterii de rand.Voi nu puteti face asa ceva pe baza de lista si un avans? Fulare cu insemnele echipei nu ale brigazii.

Sa mor de-am inteles ce-ai vrut sa zici... pai la noi fularele se vand inainte de meciuri oricui doreste sa cumpere, si avem o gramada de modele.... Si daca doresti sa ai un fular al unicei echipe il poti comanda si de pe site... comenzi online bihorene, mai auzit-ai tu de asa ceva :D

bihoreanul
7th March 2006, 02:20
Bah tb,tu ori esti batut in cap ori te faci.Nu-mi vinde tu mie tigari,ca le-am fumat pe astea.Eu am vazut acuma in toamna clujeni cu fularul lui Juventus, asa ca nu o mai da pe dupa copac.Nimeni nu a spus ca nu sunteti mai organizati din pct de vedere al suporterilor,dar normal ar fi ca dep.de marketing al fiecarui club sa puna la dispozitie materiale cu insemnle clubului, ca la alte cluburi normale. La fel cum tu ai vazut la noi pe stadion pe aia cu fulare sTIAUA asa sunt aia la voi cu Juve,acuma intelegi sau sa-ti mai zic inca odata? E vorba de culori asemanatoare si de aceea peste tot in provincie,in lipsa magazinelor specializate toata lumea cauta fulare cu aceleasi culori ca ale clubului: Cluj (Juve),Bihoru' (sTIAUA), UTA (Dinamo). Acest fenomen exista fie ca-ti place tie ,fie ca nu,pentru ca asta e mentalitatea de provincie ,in lipsa performantei.Cu ce suntem noi de vina,daca la Oradea nu se gaseste nimeni (nici cei de la club,nici membrii brigazilor sau suporterii obisnuiti care stiu ce si unde trebuie mers) sa faca fulare pt suporterii de rand.Ultimul fragment,nici nu ma mira ca nu ai inteles, la cat esti de........ :D Oricum nu-ti era adresat tie ,intelege cine trebuie sa inteleaga si cui ii era adresat :D

t.b.
7th March 2006, 02:35
Nu compara tu situatia de la noi cu ce-i la voi... la noi sunt cativa, foarte putini, un numar neglijabil cu fulare cu Juve, in timp ce la voi jumate "galeria".

La noi se gasesc fulare cu "U" si asta nu de cateva luni ci de cativa ani buni, si se vand inainte de FIECARE MECI, deci n-are nimeni motive sa umble cu fularul lui JUVE sau al altei echipe care are aceleasi culori ca si ale noastre.

King of Hell
7th March 2006, 09:41
Bihorene, mai bine ati avea fulare cu Genoa sa fie toata lumea fericita. :D

micutzu
7th March 2006, 11:37
E vorba de culori asemanatoare si de aceea peste tot in provincie,in lipsa magazinelor specializate toata lumea cauta fulare cu aceleasi culori ca ale clubului: Cluj (Juve),Bihoru' (sTIAUA), UTA (Dinamo:nah: , Ajax, Arsenal ). Acest fenomen exista fie ca-ti place tie ,fie ca nu,pentru ca asta e mentalitatea de provincie ,in lipsa performantei.

Cu fular cu Dinamo nu am vazut pe nimeni. Ajax, Arsenal am mai vazut si tricouri si fulare. Tricouri, sepci, si altele se gasesc la club. Fulare s-au facut doar cu fractiuni de suporteri : RF, SUR, Liga suporterilor din Transilvania (asta e infiintata de Petre Botis cu ocazia primului meci al nationalei de la Budapesta iar fularul are pe o parte tricolorul )

omul
7th March 2006, 20:29
Nenea, nici noua nu ne face clubul fulare, sepci, tricouri, etc. De asta se ocupa cativa suporteri

in mod normal, "cativa suporteri" astia nu pot folosi insemnele clubului in scopuri comerciale fara un acord cu acesta. Daca, e vorba de articole de brigada, au si ai nostri. Oricum mi se par discutii aiurea, iar ajungi sa te lauzi cu pishaturi. Am inteles tibi : la cluj se gasesc mai multe modele de fulare, crosetate de o batrānica - spre binele vostru, sper ca se tzine bine tanti :D


Cu fular cu Dinamo nu am vazut pe nimeni
las' ca stiu io sigur unu' :D

t.b.
7th March 2006, 20:40
la cluj se gasesc mai multe modele de fulare, crosetate de o batrānica - spre binele vostru, sper ca se tzine bine tanti

la meciul cu Gazul, s-au vandut vreo 500 de fulare, deci nu prea rezista batranica, asa ca trebuie sa le facem cu tehnologie mai avansata :D

Da` batranica ii numa` buna pt. voi, ca doar mai mult de 5 fulare/saptamana nu vindeti, majoritatea bihorenilor au deja fulare ros-albastre d-alea cu "magica steaua" si nu cred ca vor sa le schimbe :drak:

micutzu
8th March 2006, 12:16
las' ca stiu io sigur unu' :D


:headbang: Care-i ala ca-i rup gatu' :ciocan: . Tot il prind eu :drak:

Nu te contrazic, s-ar putea, cum zice vorba : "padure fara uscaturi ..."

giginamol
8th March 2006, 21:17
@Tibi "la meciul cu Gazul, s-au vandut vreo 500 de fulare, deci nu prea rezista batranica"
Bah noi am cumparat fularele alea ca avem aceleasi culori. Am vrut sa o transferam pe batranica in intresezon sa o punem sefa de marketing dar avea niste pretentii salariale prea exagerate pentru bugetu nostru :)
Dupa ce promovam sigur va veni. Nu ne poate refuza

tu26dor
9th March 2006, 01:29
Interesant ar fi sa vedem cum voteaza suporterii celor din div A. Dar ei vin prea putin in sectiunea asta.



de ce spui asta? eu tin sunt stelist dar tin si cu ceahlaul piatra neamt si cu poli iasi. nu conteaza ca joaca in A, B sau C.

si daca sunt doar doua voturi pt ceahlau, asta nu prea are importanta pt. ca oricum va promova anul asta si isi va relua locul pe care il merita in divizia A.
...

stefanm14
9th March 2006, 10:16
Bai lasa-ma. Tu esti deja fenomenal. Cu Vasluiu de ce nu tii , ca sunt si ei pe acolo pe aproape ? Da Bacaul ce naibi are ? Nu tii tu mai bine cu toata divizia A ?

King of Hell
9th March 2006, 10:24
cand o sa tii tu cu pandurii sau valcea. :D


Mod: nu mai da quote la mesajul anterior, ca m-am saturat sa-ti tot editez posturile. Ce naiba!

Angelina Jolie
11th March 2006, 14:26
Vreau sa-mi schimb votul Echipa favorita din divizia B e Resitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Hopshio
11th March 2006, 14:39
Hai Bihoru Hai Bihoru Ole Ole.....:yeah:

bihoreanul
17th March 2006, 21:46
Felicitari echipelor Steaua si Rapid,dar nu pot sa nu ma declar dezamagit de reactia unor suporter din tara.Cica la Timisoara au fost 1000 de suporteri iesiti pe strazi sa-si manifeste bucuria,la Constanta,Targu-Jiu,Drobeta TR Severin,Tg Mures,Pitesti !!!!:rosu: Sa nu uitam ca unii cica sunt 'mari' suporteri ai echipelor locale (Poli,Farul,FC Arges,Pandurii):ciocan: Totusi m-a surprins ca in Oradea ,care se zice ca este un oras stelist,nu s-a manifestat nimeni.Pana la urma nu sunt chiar asa stelisti bihoreni :D i Ma bucur ca roman si felicit echipele bucurestene,dar am un mai mare respect pt restul suporterilor din tara (Cluj,Arad,etc) care nu au iesit pe strazi pt alte echipe.:ok:

King of Hell
17th March 2006, 23:31
oare, ca io am auzit la tvr ca ar fi iesit clujenii in strada? miram-ash...noi stam la panda...:D abia astept sa iasa careva....:drak:

Lup_Galben
17th March 2006, 23:43
poate au iesit in fata scarii ma ;) , sau in spatele blocului :)

One-Man Show
18th March 2006, 00:01
/hello CS Otopeni/hello

tudoor
18th March 2006, 00:15
oare, ca io am auzit la tvr ca ar fi iesit clujenii in strada? miram-ash...noi stam la panda...:D abia astept sa iasa careva....:drak:
cum mah? am vazut si eu la stiri... au fost multi de tot la Cluj! pana si Boc era pe acolo, a dat un interview cu fular cu stiaua la gat :ciocan:
si la Brasov or iesit cativa... probabil niste moldoveni care au ramas cu reflexu asta de la fabrica :drak:

Cosmin Salajan
18th March 2006, 00:37
ce stiu io e bataia din zorilor s-au trezit 2 stelisti in scara unui bloc sa strige, nu stiau ca e scara de "U" isti si dinamovisti, saracii erau studenti in chirie, au luato pe coaja

Darkslowstar
18th March 2006, 00:58
La voi sunt si blocuri de stelisti? Si la noi sunt sclavi din astai, dar nu sunt suporterri adevarati, daca succesele ar transhuma de la tanchisti sa vezi cum nu-i mai gasesti nici in gaura de sarpe. :D

King of Hell
18th March 2006, 01:10
cum mah? am vazut si eu la stiri... au fost multi de tot la Cluj! pana si Boc era pe acolo, a dat un interview cu fular cu stiaua la gat :ciocan:
si la Brasov or iesit cativa... probabil niste moldoveni care au ramas cu reflexu asta de la fabrica :drak:

multi o poola, la po****tia Clujului de 300 mii ce-i 100 de stelisti in tot orasu...vorba Lupului..o iesit in scara blocului, meri lasa-ma

apparte
18th March 2006, 01:32
multi o poola, la po****tia Clujului de 300 mii ce-i 100 de stelisti in tot orasu...vorba Lupului..o iesit in scara blocului, meri lasa-ma
Minciunica!Erau la statuie la Iancu!!!Unde-or fost si CFR-istii in vara!N-or fost multi,vreo 4-5................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. . sute!:D

King of Hell
18th March 2006, 02:08
bine ma acum ma abtin cu greu sa nu ma pornesc aiurea pentru o faza de kkt..fie cum vrei, toata tara o iesit in strada...ca io n-am altceva mai bun de facut decat sa ma uit la tv sa vad 10 oameni in oras cum se bucurau. de unde 500? hai ca m-am crizat degeaba. pa

Angelina Jolie
18th March 2006, 07:30
cum mah? am vazut si eu la stiri... au fost multi de tot la Cluj! pana si Boc era pe acolo, a dat un interview cu fular cu stiaua la gat :ciocan:

Jenant. In momente ca astea mi-e sila ca sunt clujean. Pana si in Timisoara au fost o multime. Gretos, scarbos nu am cuvinte.
Ma gandesc insa ca acum s-au sesizat toate galeriile echipelor locale din tara si in eventualitatea unui nou succes al stelei se va lasa cu maini si picioare rupte prin pietele municiipiilor tarii. Inca o data SCARBOS :no:
PS De Boc nu ma mir, ca ala isi schimba echipa favorita de 3 ori pe zi. Dupa fiecare masa

t.b.
18th March 2006, 14:14
dar nu pot sa nu ma declar dezamagit de reactia unor suporter din tara.Cica la Timisoara au fost 1000 de suporteri iesiti pe strazi sa-si manifeste bucuria


Probabil dintre aia care au iesit in strada in Timisoara majoritatea erau studenti, la aia n-ai ce sa le faci. ca vin de prin toate satele si stim cu totii ca toti tarani tin cu steaua :D. La Cluj n-au fost multi, din ce-am vazut la TV vreo 50 maxim, dar cand l-am vazut pe Boc cu chestia aia la gat mi s-o facut greata...

King of Hell
18th March 2006, 14:16
nu cred ca vor mai iesi spurky in oras pentru ca va fi doar o viictorie impotriva rapidului, si apoi nu cred ca va mai fi cazul, ca nu trec de middlesboro....si in plus, la cine sa dai in cap ma? la 30 de boschetari, copii, studenti nush ce? suporteri de aia fanatici care si-o vazut echipa favorita doar la TV...cat despre BOC...foarte interesant cum alterneaza fularele echipelor de fotbal la gatlej...

giginamol
18th March 2006, 22:28
Cei din Tg. Mures sunt de inteles, nu au echipa nici in A nici in B iar ASA a fost satelitu Stelei. Ce nu pot intelege este faptul ca la Constanta, Brasov, si Tm s-au umplut strazile la fel ca pe vreamea nationalei. :headbang:
Ar fi ca si cum cei din Madrid ar fi iesit pe strada pentru a sarbatori calificarea Sevillei in sferturi. Asta denota ca spiritul asta comunist este inca adanc intiparit in mintile unora.

Angelina Jolie
19th March 2006, 02:31
dar cand l-am vazut pe Boc cu chestia aia la gat mi s-o facut greata...
Data viitoare Bocu' va avea la gat fular cu Ferenczvaros pentru comunitatea ungureasca din Cluj ma. Cameleonu' dracului. JIGNITOOOOOOOOOOOOOOOR!

apparte
19th March 2006, 03:07
Bun,ca tot va dati mari cunoscatori in ale suporterului,stiti faima suporterilor Bresciei(intre cei mai rai din Italia alaturi de cei ai Atalantei)!Ei bine,in Brescia exista 2 fan cluburi ale altor echipe decat "randunelele":cel al lui Milan si cel al lui Inter!N-am prins in Italia vre-un eveniment din asta,dar am vb cu frate-meu care-i milanist si mi-a zis ce show au facut fanii lui Milan in Brescia dupa ce au castigat Liga Campionilor!


Data viitoare Bocu' va avea la gat fular cu Ferenczvaros pentru comunitatea ungureasca din Cluj ma. Cameleonu' dracului. JIGNITOOOOOOOOOOOOOOOR!
Sau poate cu MTK,pt cea evreiasca :D !Cu ferencvaros poate pt minoritatea rroma de limba maghiara:D !


Cei din Tg. Mures sunt de inteles, nu au echipa nici in A nici in B iar ASA a fost satelitu Stelei. Ce nu pot intelege este faptul ca la Constanta, Brasov, si Tm s-au umplut strazile la fel ca pe vreamea nationalei. :headbang:
Ar fi ca si cum cei din Madrid ar fi iesit pe strada pentru a sarbatori calificarea Sevillei in sferturi. Asta denota ca spiritul asta comunist este inca adanc intiparit in mintile unora.
Daca ar avea fani in madrid Sevilla,fii sigur!Pt ei nu e mare performanta atingerea unui sfert de finala,pt Romania,da!Tu crezi ca daca Villareal castiga CL,o sa iasa in strada?Iti spun ca nu,orasul ala e cat Mediasul!Dar daca ia Barca,o sa-i vezi pe fani in toata Catalunya,in Valencia,Madrid,Castellon etc.Sa nu-ti povestesc ce iese daca castiga Athletic Bilbao(bascii sunt raspanditi peste tot),sau echipele din Madrid(mai putin Getafe sau Rayo Vallecano)care au fani in toata Spania,mai putini in Catalunya si Tara Bascilor!
Dar hai ca-i destul off-topic!

Angelina Jolie
19th March 2006, 03:33
Ideea ii ca suntem rusinea tarii ma. Hai in alte orase o iesit vinituri de studenti rataciti si buimaci care normal ca nu tin cu echipele locale. Ca doara unu venit din fagaras la fac. in Cluj normal ca n-a tine cu CFR sau cu ceilalti, de exemplu. Da sa iasa primaru' ma? Cu fular cu steaua la gat? RUSINOS, gretos, nu mai am cuvinte.

omul
19th March 2006, 03:43
ce stiu io e bataia din zorilor s-au trezit 2 stelisti in scara unui bloc sa strige, nu stiau ca e scara de "U" isti si dinamovisti, saracii erau studenti in chirie, au luato pe coaja

hai t.b., explica! Toti tin cu U, ai? De ce naiba nu poti fi realist...

ASP
19th March 2006, 03:44
e vina voastra ca stati cu mainile in san, in loc sa le rupeti capul.
acum 2 ani cand s-a INCERCAT la Craiova sa se vanda tricouri cu sdr pe la tarabe au fost scoase de la vanzare in 24 de ore din cauza amenintarilor primite si din lipsa de clienti.
asa ar trebui sa faceti si voi. la Cluj steaua a venit cu masinuta aia cu fulare si tricouri......... la Craiova li s-a promis ca daca baga mizeria aia in oras pleaca in flacari. asa ca o lasau la Bucuresti.
impuneti-va in orasul vostru!!!

Cosmin Salajan
19th March 2006, 03:46
aia care au fost capacitzi erau moldoveni si s-au mutat in cluj sa scape de nameti si de viiturile care o sa vina
dar in rest mai urmeaza sa-l vedem pe boc zicand ca vrea sa aduca pe gloria blatistritza si holimpia satu mic si sa se uneasca , iar conducator sa fie "jean govor"
@omul in fiecare oras sunt suporteri al echipelor din cAPITALA, in cluj predomina "U" istii, cfr istii si dinamovistii, ceilaltzi s-au aciuiat aci ca e mare centru UNIVERSITAR, nu feroviar(cum zice t.b. in semnatura lui)
oferta speciala de edituri :) un off topic , azi la sala l-au saltat jandarmii pe unu(nu din galerie) ca a strigat la un jucator trimitandul in origini (oare exces de zel?)

Angelina Jolie
19th March 2006, 03:49
e vina voastra ca stati cu mainile in san, in loc sa le rupeti capul.

Corect.:ok:

OVIDIU 62
25th March 2006, 14:42
Da in 2 ani de zile vom vorbi de DUNAREA GALATI,O SA VEDETI.

ASP
25th March 2006, 22:31
poate ar trebui sa ne punem ochelari.

tudoor
28th March 2006, 15:13
ioi mai da astia de la realitatea chiar se plictisesc tare pana cand o dea meciu stiaua - rapid. au inceput sa faca tot felu de hartii ciudate :mda: nush cata relevanta are harta asta.. dar nu stiam ca sunt multi stelisti in Arad :drak:
http://img464.imageshack.us/img464/4755/rapidsteaua2xj.jpg

micutzu
28th March 2006, 15:41
Ma intreb pe ce baza s-a facut sondajul si de catre cine.
Apropos, ii citez pe Carcotasi : "Irealitatea TV". Si cu asta cred ca am spus tot.

tudoor
28th March 2006, 15:47
exact! is penibili la faza asta...fac trei emisiuni pe zi cu subiect meciul asta si abereaza intr-una. dar nici nu inteleg ce le veni sa fac asa ceva :mda:

bihoreanul
28th March 2006, 15:58
Pai pe langa faptul ca au facut un sondaj fara rost,care nu intereseaza pe nimeni ,datele lor sunt total aiurea.In Sibiu majoritatea sunt rapidisti nu stelisti.Cat despre Arad ,va spun eu pe ce s-au bazat: pe recentul fan club Steaua ,realizat de Duckadam. Si el si Jenei de la Bihoru' ,ar trebui luati de mana si trimisi la Bucuresti ,deoarece din cauza unor personaje ca ei se pierde identitatea unui club,iar suporterii locali migreaza cu simpatia spre alte echipe ,majoritatea comuniste (STIAUA,DINAMO).

micutzu
28th March 2006, 16:42
exact! is penibili la faza asta...fac trei emisiuni pe zi cu subiect meciul asta si abereaza intr-una. dar nici nu inteleg ce le veni sa fac asa ceva :mda:

Pai daca o luam asa la Oradea (fara suparare bihorene) sunt de 2 ori mai multi stelisti decat in Arad.
Iar treaba cu rapidistii de la Tg. Mures e o treaba cel putin hilara. Ce va spune ASA Tg. Mures ?

King of Hell
28th March 2006, 17:37
la Oradea is mai multi stelisti ca-n Bucuresti. :D

stefanm14
28th March 2006, 21:43
Ioi, Rosiorii de Vede tare rau de tot :happy: ce harta interesanta...:D

t.b.
28th March 2006, 22:01
Ce porcarie de sondaj...

ma ce scrie acolo deasupra la Giurgiu? unde-i stema Rapidului ce ma tot chinui si tot nu ma prind ce oras vrea sa fie :o:

King of Hell
28th March 2006, 23:57
Pascani ma :D , unde joaca cfru din localitate.

t.b.
29th March 2006, 00:06
Haoleu, acuma vad o rebotezat chelul intreg dealul gruia in Pascani :o: Ma da dealul ala nu era mai pe langa Cluj, oare viitura l-o dus pana hat-n Moldova? Asta explica si de ce o renuntat la K...


PS: io ziceam de chestia aia cu Sai :thinkso: pana la urma m-am prins ca-i Sectorul Agricol Ilfov

bihoreanul
29th March 2006, 01:34
Ai dreptate micutzule,dar eu iti zic sigur ca astia (Irealitatea TV)s-au bazat pe ce-au vazut pe la TV. Probabil ca-s multi pe la departamentul lor de sport care nu au nici o treaba cu fenomenul.Au auzit ca la Arad s-a facut un fan club Steaua si ca au iesit cativa stelisti in strada dupa victoriile bucurestenilor,hop ca Aradul e stelist.Au iesit cativa in Tg Mures care s-au bucurat pt Rapid,hop astia sunt rapidisti toti,neinformandu-se ca 90% sunt stelisti in Tg Mures.De Oradea,nu au zis nimik,pt ca nu au iesit pe strazi dupa victoria Stelei.Fi sigur ca daca ieseau cativa pe strada si striga de Steaua ,eram si noi prezenti pe harta 'fantoma'.Despre Sibiu la fel,majoritatea sunt rapdisti NU stelisti,dar astia cum ti-am spus ,fac stirile dupa ureche,cam ce-au auzit de la un barfitor,sau ce-au vazut ieri la sport la alta televizune. Sunt curios ce comentatori vor avea joi la meci,parca vad ce perle vor scoate din ei :D

omul
29th March 2006, 16:58
SAI - lol - de fapt e un sondaj pentru mediul rural :P :drak:

mah micutzule - scrie clar pe poza "Harta fan-cluburi"

micutzu
29th March 2006, 17:51
Si ce au rezolvat cu asta?
Adevaratii aradeni tin cu UTA, asa ca vaj cu harta aia ca ma seaca. Sa ma scuze toata lumea dar e un post TV de kkt. Nici nu stiu pe unde il am salvat, trebuie sa-l caut pentru ca sa pot sa ma uit maine :D

ASP
29th March 2006, 18:05
ce lipsa de "fan-cluburi" sovietice pe la olteni. poate e o urmare a faptului ca la Craiova nu s-a behait pe strazi.

Vand vise
4th April 2006, 16:45
Juve Colentina :)))

micutzu
4th April 2006, 16:58
In ce liga mai joaca asta? :D

King of Hell
4th April 2006, 17:28
DIV B...unde sa joace, ca din cate stiu se bateau la promovare anu trecut...sau ii confund cu CS OTOPENI....

omul
4th April 2006, 17:32
alcoolu' asta... normal ca-i confunzi :D

ASP
4th April 2006, 20:11
joaca in B2 si sambata joaca cu Craiova in colentina (de unde se ia heroina :))

King of Hell
4th April 2006, 20:45
alcoolu' asta... normal ca-i confunzi :D

io n-am mai pus alcool in gura de la meciu cu FC Bihor...adica in deplasari n-am mai pus...de fapt stai ca parca si la Resita...

dragosh_vl
4th April 2006, 22:22
joaca in B2 si sambata joaca cu Craiova in colentina (de unde se ia heroina :))


E pe tine heroina te afecteaza f.mult asa ca nu mai consuma :drak:

Atomic_LIon
5th April 2006, 02:28
Romani prin nastere Olteni prin gratie divina

ASP
5th April 2006, 10:55
dragosh iar ai tras chiulu' de la scoala ca sa bagi si tu o fisa la internet cafe...

aetius
5th April 2006, 14:22
traditia si blazonul se creaza si imbunatatesc in prezent . asa ca petrolul, brasovul si alte echipe sa nu mai traiasca din trecut ca vor ramane acolo... adica istorie. a munci ( a se citi a juca si castiga...) nu e o rusine.

Cosmin Salajan
5th April 2006, 14:25
sa mor io daq am intzelesz ceva

Cra10veanu
11th April 2006, 03:50
iar v-o tragem de departe, Craiova pe primu loc

delboca
11th April 2006, 10:32
am votat cu U cluj chiar dak is cfr-ist .....dar pana la urma is si clujean si ce fain ar fi ca un oras ca si cluju' sa aiba 2 echipe in A......nu zic bine ??!!
HAI CLUJENII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cosmin Salajan
11th April 2006, 11:25
cfr ul e in gRuia, ala nu e cluj :P

ParazitU 1919
11th April 2006, 11:55
am votat cu U cluj chiar dak is cfr-ist .....dar pana la urma is si clujean si ce fain ar fi ca un oras ca si cluju' sa aiba 2 echipe in A......nu zic bine ??!!
HAI CLUJENII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nush dc vrei sa intre ECHIPA CLUJului in A o sa va luam spectatorii ... sponsori... o sa va manance rusinea cand va vom bate in meciul direct ...:ok:

delboca
11th April 2006, 12:38
[Mod] Fara QUOTE la mesajul anterior

nu o sa ne luati nimika dedocamdata sunteti in B dak la anu promovati vom mai vedea care pe care bate in meciurile directe!!!

apropo felicitari ptr rezultatu de sambata 4-1 cu Timisoara!!!!Bus ala ii meserias tare!!!

apparte
11th April 2006, 13:18
Ai dreptate micutzule,dar eu iti zic sigur ca astia (Irealitatea TV)s-au bazat pe ce-au vazut pe la TV. Probabil ca-s multi pe la departamentul lor de sport care nu au nici o treaba cu fenomenul.Au auzit ca la Arad s-a facut un fan club Steaua si ca au iesit cativa stelisti in strada dupa victoriile bucurestenilor,hop ca Aradul e stelist.Au iesit cativa in Tg Mures care s-au bucurat pt Rapid,hop astia sunt rapidisti toti,neinformandu-se ca 90% sunt stelisti in Tg Mures.De Oradea,nu au zis nimik,pt ca nu au iesit pe strazi dupa victoria Stelei.Fi sigur ca daca ieseau cativa pe strada si striga de Steaua ,eram si noi prezenti pe harta 'fantoma'.Despre Sibiu la fel,majoritatea sunt rapdisti NU stelisti,dar astia cum ti-am spus ,fac stirile dupa ureche,cam ce-au auzit de la un barfitor,sau ce-au vazut ieri la sport la alta televizune. Sunt curios ce comentatori vor avea joi la meci,parca vad ce perle vor scoate din ei :D
Bihoreanule,iar vb prostii!In Sibiu,la fel ca-n orice alt oras mare din tara,disputa e intre stelisti si dinamovisti!Maine poimaine o sa zici ca si-n Oradea-s mai multi rapidisti,ca doar rapidistii or facut ture cu masina cu steagul inainte de meciul retur prin Rogerius.N-as vrea sa fiu in pielea ta cand o sa trebuiasca sa spui de ce au iesit stelistii in Oradea,pt ca-ti zic io de ce n-or iesit pan' amu':n-or vrut:D !Si-ti mai spun ceva:nu-i sigur ca ies nici dupa semifinale(daca se califica)!

bihoreanul
11th April 2006, 19:08
Apparte,mai iesi si tu altundeva din cartier sa vezi ce se inampla in lume,iar apoi da-ti cu presupusul. :D Ai fi tu oradean de-al meu,dar vb pe nas. Cred ca ai vrut sa zici o parte de cartier afumata de alcool a iesit pe strazi,restul nu au iesit nu ca 'n-or vrut' ,ci ca stiu ce e ala bun simt.:D

apparte
11th April 2006, 23:51
Ba e 100% ca nu s-a vrut(si crede-ma,au fost vreo 30 gata sa porneasca spre centru din Iosia Nord,ne-au sunat si pe noi,cei din Rogerius(Sovata) sa merem si le-am zis ca nu merem)!Le-am spus ca i-am scos pe rapid,nu pe nu'sh ce echipa:P !Dar nu neg ca exista posibilitatea ca aia din Iosia sa fi fost bauti(din cate-i cunosc io):D !Din pacate,nu voi fi la finala in Oradea sa vad sarbatoarea:D ,o voi face la fata locului,la Eindhoven!/hello
Iar faza cu rapidistii cu steagul pe la P-ta Rogerius inainte de meci e cat se poate de reala,era o discutie intre taximetristi cand veneam acasa de la munca.
In ceea ce priveste Sibiul,io zic sa-i intrebi pe sibienii de pe baschet,sa-ti spuna ei ce si cum e in Sibiu.
Si gata,am spus destule off-topic!

CHITU
12th April 2006, 14:50
sunt LUP-GALBEN pana si dupa moarte....dar mai sunt cateva galerii care imi plac...cum ar fi U cluj....bravo baiti suntei tari in ciuda faptului ca ati stat atata timp in B...



PETROLUL si atat restul nu mai conteaza!!!!!!!!!!:ok:

Lup_Galben
12th April 2006, 16:10
Respect "U" Cluj !

ParazitU 1919
12th April 2006, 18:48
si voi suntetzi tari lUpilor cel mai tare o fo banneru ala "cu voi presa...." de la KNOT:yeah: