PDA

View Full Version : Credeti ca Iordache o sa ramana la Pandurii si in urmatorii ani?



TaciAcolo
26th May 2007, 13:35
Iordache e pandur

Prezent în capitală pentru a discuta problemele sindicale, Condescu s-a întâlnit și cu oficialii echipei Dinamo. „Am discutat cu ei, dar nimic concret. După ce o să-și facă loturile, vedem pe cine aducem”, a mai adăugat Condescu. În discuții au intrat și cei doi jucători împrumutați de dinamoviști, Ilie Iordache și Mugurel Dedu. „Iordache îmbătrânește aici. Să vedem ce facem și cu Dedu pentru că e un jucător care promite multe”, a mai spus boss-ul pandurilor.

Universal
26th May 2007, 13:39
Nu cred ca va ramane aici, poate va mai juca 1-2 sezoane la Targu Jiu, dar cu siguranta va merge la o echipa mai mare- este un jucator bun, in cazul in care Tg Jiu va retrograda( eu sper sa nu , imi sunt simpatici oltenii) , trebuie sa vanda jucatori-ori acestia pleaca.
Logic ar fi asa. Totusi, sper ca Targu Jiu sa aiba de asemenea o echipa buna si sezonul urmator :ok:

TaciAcolo
26th May 2007, 13:44
E foarte iubit de oamenii de aici...si din declaratiile lui reiese ca vrea sa ramana la Pandurii pe o perioada indelungata :ok: mai rar asa jucatori
Vasilache tin minte o declaratie a lui in iarna ..ca spera sa faca cateva meciuri bune si sa se transfere in vara:mda:

Balaci
26th May 2007, 15:39
Vasilache nu a facut meciuri bune,asa ca ramane la Pandurii:D
Ilie,ar fi super sa ramana cat mai mult.El asa pare sa doreasca din declaratiile sale