PDA

View Full Version : Comentarii ale stirilor zilnice



ASP
25th November 2005, 20:11
TV Sport cel mai prost canal de sport.

Pacala
25th November 2005, 21:57
P.S. : :D poate n-au diploma :D

in ultimul meci al sezonului de toamna, Universitatea Craiova a invins cu 1-0 dinamoII ...gol Jaber cu o lov de cap in min 70 dp ce in prima repriza Stanga a ratat un 11m...meci destul de incalcit disputat in conditii dificile pe o ceata foarte deasa

meciurile Universitatii Craiova din acest sezon au semanat toate intre ele halucinant...indiferent ca au fost in campionat sau cupa, acasa sau deplasare, indiferent de adversar, de A sau B, cu echipa de pe locul 2 sau de pe 16.........

aparare buna............dominare totala cu fundasii la mijlocul mijlocul terenului, posesie a balonului prelungita cu pase in toate directiile ..............de fiecare data un asediu agonizant in asteptarea golului...cand a venit golul au venit si punctele dar victoriile (cu 2 exceptii) au fost la un gol sau maxim 2 diferenta.............

bilant: in campionat 15 11 2 2
bilant general al sezon : 19 14 3 2 ...cu natioanl se trece 0-0 in acte

cele doua infrangeri cu: Urziceni si poiana

dupa ce vom vedea si celelalte rezultate, vedem si cat de bine stam
oricum , am terminat primii , clar

Oricum, bravo baieti ........mai aveti finalizarea atacurilor de rezolvat

Hai Craiova!


P.S.: pana la primavara cand poate mai vorbim si pe forumul asta................Sarbatori fericite! :ok:

Canadianu
25th November 2005, 22:00
asemenea ... vere!:ok:

ASP
25th November 2005, 22:20
bai am impresia sau ols a copiat gresit de pe gruppo-maxima minutul golului? :)
a fost putin timp scris un minut si apoi corectat...:)

wsk
28th November 2005, 18:45
am castigat cu 1-0
diferenta dintre noi si dinamovisti fiind una mai clara decat o arata scorul !

www.peluzasud.z1.ro (am pus poze de la meci)

stefanm14
1st December 2005, 22:18
E mai bine asa, ca sa nu ii luam degeaba...desi daca s-ar fi stiut ca sunt buni, ar fi fost luati direct...sa vedem.

Cra10veanu
1st December 2005, 22:37
australia nu e totusi o tara a fotbalului, deci asa ca masura de precautie trebuie incercati, dar din moment ce poli il dorea, poate chiar are ceva potential, om trai si om vedea

sonty
2nd December 2005, 06:40
australia nu e totusi o tara a fotbalului
ei nu, mi se pare ca au propriul stil de fotbal, cum au si americanii :D.
serios vorbind, oamenii sunt calificati la mondiale dupa ce au batut uruguayul, care cam e o tara a fotbalului.

stefanm14
2nd December 2005, 20:30
De acord, insa nu poti sa zici ca poti lua orice fotbalist la intamplare...nu ne-am ars noi cu brazilienii ...

stefanm14
3rd December 2005, 17:33
Inca un australian, Ryan Clarke. Partea buna e ca este un jucator tanar, de 18 ani, si a semnat un contract pe o perioada de 4 ani si jumatate. Sa speram ca va confirma, la fel ca toti ceilalti jucatori australieni care vor fi adusi in aceasta iarna. Totusi, eu cred ca nu trebuie exagerat nici cu aceasta filiera australiana. Mai intai sa luam 2-3 jucatori , sa vedem daca acestia dau randamentul scontat.

stefanm14
5th December 2005, 12:32
:o: Stanga implineste decat 33 ani. Chiar credeam ca are 2-3 ani mai mult. Pai la varsta asta, cred ca ar fi cel mai tanar antrenor care a promovat vreodata vreo echipa. :ok:

Cra10veanu
5th December 2005, 19:51
da intra-adevar, este si un jucator inca tanar consider eu, mai are de jucat la Craiova. Sa amintim putin pe unde a colindat stanga : PSV, Salamanca, U.Craiova,Helmond Sport, si iarasi la Universitatea. Un jucator cu experienta indragostit de Stiinta, sa-i uram un urias LA MULTI ANI ANI !

stefanm14
5th December 2005, 20:31
Stanga nu a fost niciodata un mare jucator, si de aceea sper ca sa mai joace la Universitatea doar in acest retur, pt a da credit jucatoril tineri. Acest retur cred ca mai este necesar sa joace, pt a da un plus de claritate echipei. Dupa aceea, daca vom promova, cred ca este mai indicat sa se retraga.

marcel
5th December 2005, 20:38
Stanga nu a fost niciodata un mare jucator ---poate erai tu prea mic !acum e intre putinii care s-a intors la craiova si e si un mare antrenor!---mare moderator nu o sa fii tu !

stefanm14
5th December 2005, 20:52
Dovada este numarul de prezente la nationala. A fost un jucator bun, insa nu unul mare. Multumesc pt urarea din final :ok:

marcel
5th December 2005, 20:55
Dupa aceea, daca vom promova, cred ca este mai indicat sa se retraga. da daca nu se retrage , ce facem?

stefanm14
5th December 2005, 22:33
Nu facem nimic, nu am zis ca trebuie neaparat sa se retraga, de multe ori a fost cel care a mai limpezit jocul la mijlocul terenului, insa uneori a mai si stopat din viteza unor actiuni.

marcel
5th December 2005, 22:39
Dovada este numarul de prezente la nationala. A fost un jucator bun, insa nu unul mare. Multumesc pt urarea din final :ok:
,,mare'' jucator a fost si pOPESCU si nu ne-a ajutat la greu ; pt. urarea din final-deocamdata esti mic moderator!

stefanm14
5th December 2005, 22:42
Ca sa elucidam problema. Stanga este un jucator bun, cu mare experienta, care a avut niste momente foarte bune in cariera. Nimeni nu contesta asta. Intr-adevar, Stanga este printre putini care ne-a ajutat la greu, si merita tot respectul pt asta...:ok: Oricum, acum prezentul este important :ok:

marcel
5th December 2005, 22:45
Stanga nu a fost niciodata un mare jucator, si de aceea sper ca sa mai joace la Universitatea doar in acest retur, pt a da credit jucatoril tineri. Acest retur cred ca mai este necesar sa joace, pt a da un plus de claritate echipei. Dupa aceea, daca vom promova, cred ca este mai indicat sa se retraga. da, e altceva!
:)

ASP
5th December 2005, 23:03
ba tu nu esti normal cand spui despre Stanga ca nu a fost mare jucator!!!!!
tu esti obisnuit cu alde mutu si curvele lui.
Stanga nu avea loc la nationala din cauza becalitilor si cumnatilor care se inconjurau de tovarasii lor de sprit. si Craioveanu a fost eliminat de la nationala pentru ca i-o suflase lu' Popescu pe fatuca aia cum o chema-o.
nu te lua dupa prezentele la nationala ci dupa cluburile unde a jucat si fata de altii nu a facut tusa.
in concluzie Stanga este unul dintre cei mai mari jucatori ai Craiovei. plus ca a dovedit ca este OM.

Cra10veanu
5th December 2005, 23:20
Stanga nu a fost niciodata un mare jucator, si de aceea sper ca sa mai joace la Universitatea doar in acest retur, pt a da credit jucatoril tineri. Acest retur cred ca mai este necesar sa joace, pt a da un plus de claritate echipei. Dupa aceea, daca vom promova, cred ca este mai indicat sa se retraga.
stefanm14 cum poti afirma ca stanga n-a fost jucator mare ? :o: , vezi si tu pe la ce echipe a evoluat tipu si lasa convocarile de la nationala ca iti explica foarte bine ASP cum sta treaba, in plus la anii lui nu cred ca se va retrage prea curand, sper sa mai ramana la echipa/hello

marcel
5th December 2005, 23:22
stefanm14 cum poti afirma ca stanga n-a fost jucator mare ? :o: , vezi si tu pe la ce echipe a evoluat tipu si lasa convocarile de la nationala ca iti explica foarte bine ASP cum sta treaba, in plus la anii lui nu cred ca se va retrage prea curand, sper sa mai ramana la echipa/hello gandire de moderator! anti craiova!
:jerk: :jerk: :jerk:

Cra10veanu
5th December 2005, 23:28
e chiar scandalos sa auzi asemenea perle

sonty
6th December 2005, 05:38
stanga ca jucator nu mi-a lasat niciodata impresia unui jucator super-talentat. in schimb a muncit c-o constiinciozitate iesita din orice comun. s-a dus la antrenamente stiind ca aia e meseria lui si aia ii place sa faca. nu cred sa fi pus tigara in gura vreodata sau sa bea ceva alcool in afara de sarbatori. cred de asemenea ca a respectat intotdeauna indicatiile antrenorului. un fel de tocilar al clasei. de-aia ma bucur ca-l avem la echipa si nu ma pot abtine sa nu observ ca parca a venit ca isus sa-si salveze poporul la 33 de ani. sper sa nu-l omoare poporul dupa un an. la cat mai multi ani...

stefanm14
6th December 2005, 08:27
Ok, voi l-ati vazut jucand, stiti mai bine cum sta treaba. Eu raman la parerea mea :ok:

P.S : daca este adevarata, ce parere aveti in legatura cu oferta venita de la PSV pt Andrei Ionescu ?

spinU
6th December 2005, 12:44
Eu cred ca Mititelu a inventat asa ceva...Nici un club din lume nu da 3.5 mil de euro pe un jucator din divizia b din romania.

stefanm14
6th December 2005, 20:58
Si eu cred ca e o chestie de dragul presei. Si sunt 100% convins ca daca ar fi primit o asemenea oferta, ar fi acceptat-o pe loc. Si asta ar fi fost decizia potrivita, pt ca acesti bani ar fi putut fi investiti cu un scop precis, in baza de pregatire si in multe alte lucruri foarte utile in viitor.

robinho
7th December 2005, 17:26
Sa fie noul Keseru numai ca mai scump ?

stefanm14
13th December 2005, 09:40
Iata ca se concretizeaza zvonurile din ultimul timp cu fratii Costea. Sunt 2 jucatori tineri, de perspectiva, sa speram ca vor confirma. Si pe ce posturi joaca ?

Cra10veanu
13th December 2005, 15:53
atacanti din cate stiu ;)

Maximus
13th December 2005, 17:22
ia rezolvati-l pe achiles asta. e de ban direct!

stefanm14
13th December 2005, 23:00
Dragos, obiectiv vorbind, ce valoare au acesti frati Costea ? Nu prea stiu nici un jucator de la Valcea, si de aceea te intreb ce valoare au, daca i-ai vazut jucand. Si cat au jucat in tur la Valcea...ne mai informam si de la concurenta, deh :D

dragosh_vl
14th December 2005, 09:35
pe la Valcea n-a jucat multe meciuri in acest tur de campionat dar cand a fost apt de joc a jucat titular. cred ca a jucat in 6-7 partide in acest tur si a dat 5 goluri . Cel mai important gol inscris de el cred ca a fost cel de la ploiesti meciul cu petrolul. A plecat de la mijlocu terenului a trecut de toti jucatori si a dat un gol misto(asa scriau ziarele nu am fost la meci). Si la meciuri la Valcea trecea foarte usor de adversari . Joaca bine Florin Costea da am auzit ca fraiso ar fi mai bun decat el.

Cra10veanu
15th December 2005, 17:36
asa e din cate am inteles a fost mai mult accidentat n-a prins decat 6-7 meciuri si-n alea a fost titular, plus este fan Craiova ;)

dragosh_vl
16th December 2005, 09:38
Da asa a zis el mai era luat in vizor de Poli timisoara , Fc Arges si Rapid.

Cra10veanu
19th December 2005, 06:27
cam toate achizitile craiovei au fost luate in vizor de poli, dar poli se pare ca, cara rebuturi de la steaua, lasa tinereii sa vina in Banie

stefanm14
21st December 2005, 09:02
Iata ca se vad primele avantaje ale colaborarii cu PSV. Foarte probabil, in vara Ionescu va pleca la ei, iar Phillips va sponsoriza echipa, si va schimba tablea (in sfarsit..). Sa vedem...viitorul suna bine.

Cra10veanu
21st December 2005, 16:59
se pare ca si fratele mai mare Costea a semnat cu universitatea, practic ne-am asigurat un atac destul de bunicel, si Ionescu ramane pana la vara ;)

stefanm14
24th January 2006, 10:03
Tot eu am luat decizia ca pe threadul de stiri de ultima ora sa se posteze si comentarii. Insa, in timp, am observat ca daca se posteaza mult acolo se pierd stirile, sau cealalta extrema nu se mai posteaza nimic.
De aceea, deschid acest thread pt a comenta stirile zilnice. Pentru stirile mai importante, voi deschide un thread separat, unde se va discuta despre respectiva stire.

P.S : o sa mut aici toate posturile de pe threadul cu stiri de cand a fost permis acest lucru si pana in prezent, pt a lasa acel thread "curat"

Enjoy !

dragosh_vl
24th January 2006, 11:59
Ce m-as rade sa plece de la echipa . :))

stefanm14
24th January 2006, 12:12
Nu cred ca ar trebui sanctionati in vreun fel cei 2 australieni, sunt la prima abatere, or fi dat si ei de viata aici. Insa daca vor mai face probleme de genul asta ar trebui sanctionati drastic. Deocamdata sa-i lasam sa vorbeasca pe teren. Macar sa si-o fi luat-o bine sa se invete minte :)

@dragosh, tocmai ce zisai ca nu se mai posteaza comentarii pe pagina de stiri. Stai linistit ca nu pleaca, si daca pleaca oricum nu vin la voi ...:D

nr.zece
24th January 2006, 14:25
Cam asa se integreaza australienii la Craiova:

Australienii Karl Dodd şi Ryan Clarke au fost bătuţi în discotecă
Jucătorii australieni Karl Dodd şi Ryan Clarke au fost protagoniştii unui scandal iscat într-un club de noapte din Cetatea Băniei, la sfârşitul săptămânii trecute. După ce s-au luat de câteva fete şi au consumat alcool, conform martorilor oculari, cei doi fotbalişti au fost bruscaţi de câţiva băieţi, care le-au împărţit câţiva pumni, dar după intervenţia Jandarmeriei Dodd şi Clarke au scăpat teferi. Conducerea clubului nu a luat nici o măsură. (Narcis DREJAN)

pai sa stie ce ii asteapta daca nu trag pentru echipa si se inchina la alt steag

:evil:
parerea mea este ca orice fotbalist prin prin baruri, discoteci sau ducand o viata nesportiva trebuie batut pe unde e prins
daca se proceda asa cu lutu sau cu sava acum se scriau legende despre ei si despre Craiova
acum nu au mai ramas decat bancuri si glume despre ei

stefanm14
24th January 2006, 21:13
Eh, nici chiar asa, ca doar nu suntem in jungla. Trebuie sanctionati drastic, indiferent de valoare, pt a nu creea un precedent. Insa acum este prima abatere, sunt noi veniti si cred ca ar trebui tolerat. Cat despre Lutu si Sava, sa stii ca ei beau decat suc de rosii si de portocale :D

Pimp, vezi ca aparu un semn al intrebarii inaintea postului tau, m-am tot chinuit sa mut postul tau de la stiri aici la comentarii, insa nu a mers, am deschis si un nou thread din greseala, deci ca sa stii semnu ala al intrebarii eu l-am pus, din greseala :D SI SA NU MAI POSTEZI COMENTARII PE THREADUL DE STIRI ! TOATE AICI!


Later edit : cam aiurea articolu de pe gsp. Auzi saracii australieni s-au imbatat si au facut cunostinta cu "baietii de cartier" din Craiova...

Cra10veanu
25th January 2006, 01:28
pai nebatut n-ai ce cauta la Craiova :D mai ales la Angel`s unde nimeni nu se jeneaza sa inceapa scandaluri, luna trecuta s-au batut ai nostrii interlopi din fratia acolo. Asa e cand te dai la oltence fierbinti te arzi :D au primit lectia.

stefanm14
25th January 2006, 09:32
Saracii or fi venit si ei de prin desertu australian unde rar vezi o femeie :D

corto
25th January 2006, 13:20
Aici in Polonia am un amic australian chiar din Brisbane, de unde e Dodd. Si se comporta la fel ca jucatorii nostri. Dar cand vine vorba de munca, isi face meseria foarte bine. Australienii sunt si vor fi mereu betivi si gagicari ... dar nu cred ca Dodd sau Clarke o sa intarzie la antrenamente sau o sa se dea loviti cum face Jaber.

ASP
25th January 2006, 20:12
bai moderatoru', vezi ca autorul acestui thread nu sunt eu. nu de alta dar figurez aiurea ca fiind autorul si nu-mi place.

stefanm14
25th January 2006, 20:20
ASP am mutat toate comentariile de pe threadul de stiri aici. S-a nimerit sa fii tu primul care avea comentariu acolo.

stefanm14
28th January 2006, 10:31
Ce ziceti ? Va merge vreounul dintre experimentele cu Orac sau Stemat in banda dreapta ? Eu mai degraba il vad pe Stemat in banda dreapta, pe Dodd fundas central si pe Stoica la mijloc, iar Orac in atac.

stefanm14
30th January 2006, 11:37
Il amendara si pe Ciuca cu 10 euro. In ritmul asta jucatorii o sa plateasca mai mult decat o sa castige :D

corto
30th January 2006, 16:40
Hehe ... pai daca Ciuca a fost amendat 10 euro pentru proteste, ma intreb cat ar trebui sa fie amendat Radoi pentru kung-fu. Imi pare bine ca in sfarsit la Craiova e disciplina.

stefanm14
31st January 2006, 10:37
Iauzi ce se inghesuie cipriotele la Bornescu. Nu le-a zis nimeni ca e netrasnferabil ? :D

stefanm14
1st February 2006, 10:27
Ce parere aveti de stirea referitoare la coproprietatea lui McKain, Shroj si Grifftihs. Ar fi excelent daca ar fi adevarat, pt ca acesti jucatori vor fi vanduti pe sume importante. Viitoru' suna bine !

joao pinto
1st February 2006, 15:54
Stai sa vedem daca jucatorii confirma la Poli si la National, altfel, parca vad ca se intorc cu coada intre picioare la cangurii lor...
Oricum, frumos gestul.

stefanm14
2nd February 2006, 09:53
Inca 100 euro de la Stoica. Bagati mare ! :D

Cra10veanu
3rd February 2006, 03:21
na si prima infrangere, noi ne punem in cap promovari cupe uefa (citez din mititelu), si pierdem amicaluri d-astia, deja incep sa ma enervez, de tot se da mititelu cu curu de pamant ca face echipa de divizia A trebuia sa-i batem pe aia sa le fii sunat apa-n cap......ridicol

stefanm14
3rd February 2006, 10:12
Cra10veanu, nu e chiar asa. In primul rand, e doar un meci amical, unde rezultatele trec pe planul doi. In al doilea rand, am jucat cu o echipa cat de cat puternica, cu buget de 10 milioane de euro. N-ai vazut ca si Steaua si alte echipe nu bat adversari modesti in meciurile amicale, deci nu e chiar asa.

six
3rd February 2006, 15:32
Ce parere aveti de stirea referitoare la coproprietatea lui McKain
:o: iti spun eu CATERINCA.....pedealta parte cox la pregatiri si reveniti acolo unde va este locu :ok: pentru ca avem nevoie de voi :cool: ar fi cazul sa punem punct dominatiei buCURestene....ciao:cya: :great: :bere:

stefanm14
3rd February 2006, 16:54
Nu as fi asa de sigur ca e caterinca. Gata, in vara venim...ocupati-va voi pana atunci :D

stefanm14
4th February 2006, 11:39
Era imposibil sa nu apara vreo cearta in cazul asta cu australienii :D

stefanm14
6th February 2006, 09:53
De-abia acu' ies la iveala "ingineriile" si "tzepele" date de Netoiu si Staicu in astia 4 ani. Si cate or mai fi...

stefanm14
8th February 2006, 10:29
Parca asa stiam si eu, ca acel merit de formare se acorda numai in cazul unor transferuri in strainatate.

stefanm14
14th February 2006, 10:24
Cum comentati incidentul cu masinile patrunse pe terenul II ? Eu am vazut niste imagini la Antena 1 filmate, si ma gandesc, daca i-a vazut cineva, de ce nu s-a intervenit atunci ?

stefanm14
15th February 2006, 09:23
Ovidiu a afirmat că îl bate gândul să evolueze chiar pe acest post. “M-am gândit să joc eu libero, însă îmi este teamă de cum vor reacţiona suporterii. Probabil or să zică «Uite şi ăsta, nu mai are loc în echipă şi încearcă pe toate posturile». Oricum, la experienţa mea ar fi cea mai bună soluţie, acum, când Stoica este mai util echipei ca mijlocaş”, a comentat tehnicianul oltean. Managerul Universităţii este de părere că ar fi un câştig pentru echipă dacă ar evolua ca libero: “Am experienţă, ştiu când să atac sau când să mă retrag, am pasă lungă şi plasament. În plus, ar fi un câştig şi prin prisma faptului că văd jocul altfel din teren şi, mai ales, de acolo din spate, decât de pe bancă”.

Ce ziceti ? E o solutie de compromis. Va merge sau nu aceasta "inginerie" ?

joao pinto
16th February 2006, 17:24
S-ar putea sa mearga, dar este doar o solutie de moment. Trebuie gasita o solutie permanenta. O alta solutie ar fi schimbarea sistemului de joc, ca nu stiu cate echipe mai joaca azi cu libero...

stefanm14
16th February 2006, 21:15
In legatura cu schimbarea sistemului de joc, e cam tarziu. Nu cred ca poate fi schimbat din mers cu acesti jucatori tineri si neexperimentati. Vom vedea daca Stanga va lua cea mai buna decizie.

nr.zece
28th February 2006, 12:50
profesionisti pana la femeia de servici, astia ai nostri

stefanm14
1st March 2006, 11:02
Ce ziceti de zvonul legat de Dinu Patriciu ? E ceva real sau aiureli din presa ?

corto
2nd March 2006, 12:50
Penal au ba, Patriciu e cu vreo 200 de clase peste Mititelu sau oricare conducator/patron de club din tara. Il vedeti voi pe Patricu la talkshow-urile sportive langa Becali? Eu nu. E doar praf in ochii nostri de suporteri disperati :P Oricum, daca ar fi adevarat, eu as fi cel mai fericit om ... dintre toti mafiotii noi l-am avea pe cel mai rasat. Pe langa asta, DP e un bun manager si a demonstrat-o cu Rompetrol pe care a preluat-o pe minus si a adus-o pe plus. Ia intrebati-i pe angajatii de acolo daca le pasa cum a reusit Patriciu manevra?

Dar nu este altceva decat o diversiune. Pentru ca nu stiu cat isi poate spala Patriciu imaginea devenind patron de club. In special patronul Universitatii CRAIOVA, cel mai rosu oras al Romaniei. Noi l-am vota si pe Ceausescu daca ar candida la primarie.

Ce este iarasi destul de clar, e potenta financiala redusa a Mititelului. Transferurile din iarna stau marturie. Sa nu-mi ziceti mie ca jucatori de valoare/perspectiva nu vroiau sa vina la Univesitatea. Om vedea in vara ce si cum. Daca promovam o sa mai apara si altii pe langa Miti. Ca de exemplu Netoiu, Dinel, Gheara, Valuta ... etc. So just sit back, enjoy and pick your favourite mobster!

Van
10th March 2006, 12:58
Bafta Craiovei.Hai Craiova.

Cra10veanu
10th March 2006, 19:19
4-0 min 84 ii paralizam

inter
10th March 2006, 19:53
da ... se pusera pe joc in repriza a 2-a baietii , si daca stau sa ma gandesc , ca acu catva timp in urma ... Rapid2 scotea Steaua din cupa:drak:

Cra10veanu
10th March 2006, 20:18
incep sa apara golurile, dar toate cele 4 goluri au fost inscrise de mijlocasi, bine ca au inscris, insa problema ramane atacu

inter
10th March 2006, 20:25
asa se pare... pacat de accidentarea australianului ... ca era bine sa joace azi .. in rest... liniste mare in atacul nostru .. numai declaratii din partea atacantilor, realizari..... din pacate!

stefanm14
10th March 2006, 20:48
Frumos meci, si-au dat drumul baietii pe final, puteau sa le mai dea unul-doua spre final, rapidistii mici nici nu mai veneau in aparare, dar a ratat Jaber nepermis...

inter
10th March 2006, 21:05
0-0 astra-valcea... e bine suntem in grafic :P

stefanm14
11th March 2006, 10:52
O data cu aparitia thread-ului "retur 05/06" aici nu se va mai vorbi de meciuri, discutii live in timpul meciurilor sau asa ceva, ci doar ce tine de stirile zilnice ce apar, indeosebi in timpul saptamanii : zvonuri, accidentari de jucatori etc. si care nu vor avea thread separat. Multumesc!

stefanm14
13th March 2006, 20:50
300.000 lei biletul :o: Astia sunt nebuni. Insa inca o data vom arata ca umplem stadionul la orice pret al biletului :P Cu siguranta ca va fi si o numeroasa galerie craioveana. Cum meciul se joaca sambata, e posibil sa ma duc si eu :P

Cra10veanu
31st March 2006, 19:47
5-0 pt Universitatea min 41!!!!
FORZA STIINTA

joao pinto
31st March 2006, 19:52
Care-i faza cu nocturna?
Cine a dat glourile, ca astia de la OLS sunt ca de obicei pe langa subiect...

Cra10veanu
31st March 2006, 19:54
na ca se lua si curentu :)))))))))

inter
31st March 2006, 20:57
isi reveni ... mai multe schimbari .. si asta e mergem mai departe :D:D

inter
31st March 2006, 21:10
si o facu jr. lui Lung de kkt!

Cra10veanu
31st March 2006, 21:14
o facu de se caca pe el :ciocan: , si ala de la astra ce nume are, patraulea :happy

inter
31st March 2006, 21:40
vad ca si miroase .. sa plece .. unde vrea el .. da sa ne lase!

ASP
31st March 2006, 22:36
nu sariti asa repede pe lung jr. e doar un copil, iar la 5-0 iti poti permite greseli. conteaza ca o repriza am jucat cu juniorii la maxim.

Cra10veanu
31st March 2006, 23:17
pai a gandit bine stanga, la 5-0 la pauza isi permite sa incerce alti jucatori, rupem seria B2 :D in A cu noi ca cu astia din B dansam :D

Atomic_LIon
5th April 2006, 01:39
Ce parere aveti de Baird?? :D

Cra10veanu
5th April 2006, 04:17
e bun, imi place de el, e un pic cam ce-i trebuia universitatii, insa pana sa marcheze Baird, numai mijlocasii au dat gol

sonty
20th September 2006, 07:40
pentru de-astia ca mine mai rupti de realitate ca n-au fost aproape de nici un televizor si de nici un internete in perioada meciului poate careva sa expuna pe scurt ce s-a intamplat de s-au luat masurile astea disciplinare cu stanga, ionescu, mititelu si cristescu?

nr.zece
20th September 2006, 08:26
pai dupa faza in care stanga il loveste usor, dar il loveste pe ionescu, parintii lui ionescu au afirmat ca nu permit nimanui sa le loveasca baiatul
lovirea a venit in urma unei pase gresite a lui ionescu intr-o faza in care a dus la golul 3
din unele surse, tatal lui ionescu intentioneaza sa nu il mai lase pe ionescu sa-si prelungeasca intelegerea cu Universitatea, ei fiind in contact cu Steaua
pentru asta mititelu nu l-a mai retinut in lot pe termen nelimitat
se pare ca oferta stelista este mai veche si a fost refuzata de jucator la momentul respectiv, dar dupa ultimele evenimente probabil ca va fi reanalizata

este pacat sa pierdem un asemenea jucator, dar cu actuala conducere totul este posibil

reseter
24th September 2006, 09:18
CRED CA AR TREBUI SA STRANGEM DIN DINTI SI SA CONSIDERAM CA ACUM INCEPE CAMPIONATUL, SA TRATAM FIECARE MECI CA PE ULTIMUL, SA VEDEM CINE SUNT CONTRACANDIDATELE LA RETROGRADARE (DIN PACATE AICI NE REGASIM) - EX: JIUL, FCF ARGES, PANDURII, IASI, VASLUI, dinamo si sa fim mai buni ca ele
si fara mititelu..fara..fie..dar CU CINEEEEEEEEEE?

inter
24th September 2006, 20:39
Fane Stoica noul antrenor, secunzi Mogosanu si Crisan , dir. tehnic Beldeanu ...asta e noua echipa tehnica care va fi prezentata oficial maine conform ziarului lui miti ...
http://www.editie.ro/mod.php?mod=stiri&idcat=7&idstire=32989