PDA

View Full Version : Mostra de moderare a la fanatic88



Kainsashiki
24th May 2007, 22:03
Ba, idiotule, pune mana si citeste Carta Moderatorilor, ca sa vezi si tu ca NU se da direct INFRACTION la prima abatere ci se editeaza\sterge mesajul sau se da WARNING!

In plus, pentru asa ceva ai dat doua cartonase rosii, mie si lui Luis Garcia10, tu esti sanatos la cap? Mesajul meu e identic cu cel al lui Luis Garcia si l-am postat doar pentru ca am vrut sa vad daca esti atat de prost incat sa-mi dai si mie cartonas pentru NIMIC!


e gata stadionul ? :happy :lol:

Apoi, modul in care te-ai adresat acolo pe thread:


diablo fa-ne sa-ti simtim lipsa

Asa trebuie sa te adresezi unui user ?

BAAAAAAA, tu nu te-ai sinchisit sa-ti editezi pocirile si jignirile si-mi dai cartonas!?

Din cauza unora ca tine am renuntat la moderare ...

fanatic88
24th May 2007, 22:09
am renuntat la moderare cum era cu vb aia din batrani mi se ....


Asa trebuie sa te adresezi unui user ?

BAAAAAAA, tu nu te-ai sinchisit sa-ti editezi pocirile si jignirile si-mi dai cartonas!?


tu ai cautat-o mai ales ca ai vazut si cu luis garcia ca la fel s-a intampat


Apoi, modul in care te-ai adresat acolo pe thread:
dau ce mi se ofera

Kainsashiki
24th May 2007, 22:18
BAAAAAAA, tu esti prost? N-auzi ca nu trebuia sa dai ROSU! Vrei sa-ti PICTEZ ?!

Am cautat-o sa vad daca tot rosu imi dai si mie!

Si daca-ti raspundeam acolo mai imi dadeai un rosu pt trolling este? Ba, explodatule, tu ca moderator trebuie sa vorbesti frumos, nu trebuie sa dai ce ti se ofera, ai inteles?

Ai ajuns moderator acolo la propunerea mea, dar stii de ce te-am ales? Pentru ca am avut de ales dintre tine, remy si bianco-rossi!

si da in slbz edit la jignirile tale de pe forum, nu mai cauta sa dai cartonase fara sens

Sergio_D
24th May 2007, 22:20
DiabLo, de acord cu tine. Situatia asta se va discuta pe RA...

delaparis
24th May 2007, 23:36
bun ... discutam ..dar fara jigniri ...

Kainsashiki
24th May 2007, 23:49
pai cum fara jigniri delaparis, cand dinamovistii intra pe suporter steaua si posteaza mesaje de genul:


N-a zis becali ca thereau e de vanzare pentru 1.5 mil euro :D ?

Pe mine ma bucura aceasta mutare a lui:yeah: , sa-l ia pe gurita si aveti atac de UCL :happy :happy


La revedere Thereau , bine ai venit Gurita !!!! :happy :happy :happy

... si nu le zice nimeni nimic, iar luis garcia primeste rosu pt ce? si de la cine?

delaparis
24th May 2007, 23:55
ce au postat dinamovistii acolo se numeste trolling si trebuie sanctionat ... pe suporter se posteaza serios pentru fiecare echipa ce ne gandim despre interesul ei ... eu am pus acolo opinia mea sincer si fara caterinca de doi lei ...

Moderatorii de pe acea sectiune vor actiona deci problemele se rezolva linistit ... :)

Kainsashiki
25th May 2007, 00:17
discutam, discutam, dar am luat rosu degeaba sau nu?

nr.zece
25th May 2007, 00:25
multi si-au luat rosu aiurea de la tine, doar pentru ca si-au permis sa aminteasca de steaua ta
iti meriti soarta
si la limbajul tau trebuia sa ai o pauza de cel putin 7 zile stelistule

Hard
25th May 2007, 00:31
unul mai breaz ca altul:mda:,intrecere ceva?:D

starsteel
25th May 2007, 01:23
....Ai ajuns moderator acolo la propunerea mea, dar stii de ce te-am ales? Pentru ca am avut de ales dintre tine, remy si bianco-rossi!...

Stai linistit Diablo nu merita sa-ti faci nervi pt. nimic eu am propus la moderare o obsedata care acum are probabil peste 80 de postari pe zi :no: iar personajul mi-a oferit o banare ridicola de 3 zile care nu a avut nimic comun cu regulamentul. Daca as scormoni in mizerie sa-ti demonstrez pt. ce ar rade si iconurile de genul :mda: ....nu are rost insa stiu ca se poarta injustitia pe OLS iar calea aleasa de mine a fost sa raman un cititor mai mult sau mai putin ocazional. Recunosc acum ca mi-a fost rusine pt. cele aproape 20 postari pe zi pe care le-am avut la un moment dat, se pare ca pot exista rataciri si la varste medii nu se poarta neaparat numai la varste fragede sau inaintate. :mda:

bob
3rd July 2007, 11:03
ia uite, s-a trezit vorbind personajul diablo ! huooooooooooo

Aurel.D
3rd July 2007, 11:18
:) Gata mai, nu va mai certati! Este vacanta, soare, relaxare..:D Ce sa mai incingem si noi atmosfera?