PDA

View Full Version : Badoi si Buga la Steaua?



Tyler Durden
22nd May 2007, 22:55
Se pare ca plecarea celor 2 la Steaua nu este doar un simplu zvon. Nu iese fum fara foc si nu-i exclusa o tranzactie intre utecist si cioban care sa aiba drept obiect transferul celor 2. Daca acest lucru se intampla acum un an cu siguranta ca parea o catastrofa plecarea celor 2, acum insa- asta e opinia mea - nu gasesc deloc o tragedie eventuala parasire a Rapidului. Opinia voastra care este, credeti ca este o pierdere transferul celor doi (sau doar a unuia dintre ei, mentionati care)?

Datenshi
22nd May 2007, 23:28
S-a mai zis de ei ca pleaca la Steaua. Personal cred ca au existat contacte in ambele cazuri. Cum am mai zis, as vrea sa plece amandoi. Sunt in topul indolentilor in sezonul asta, iar Badoi si in ala de sezonul trecut.

Charon
22nd May 2007, 23:53
nu sunt in nici un top al indolentilor,asa sunt ei de obicei!
cand l-ai vazut tu pe Buga alergand dupa orice minge sau pe Badoi jucand cu o determinare iesita din comun?
Buga e copia fidela a lui Lupu,efort minim cand te ajuta talentul!:D
despre Badoi doar atat-e cel mai bun pasator din divizia A si a marcat mai multe goluri decat Ganea,Griffits si Buga la un loc!:ok:
Badoi joaca pe masura postului pe care il are!

sa fie postul pe care joaca determinant in evolutia lui Badoi?
faptul ca nu are spatele asigurat cand urca in atac nu cumva influenteaza randamentul acestuia?

tataleone
23rd May 2007, 13:10
Eu nu as vrea sa plece nici unul :P
Despre Badoi...sunt de acord cu ce a scris Legion mai sus; Insa daca pleaca Buga, pleaca Zicu, Moldovan se retrage, probabil pleaca si Ganea...ramanem in ataca doar cu Mazilu?? :shocked:

Lover
23rd May 2007, 14:52
sper sa nu plece Badoi... ar putea sa mai joace inca vreo 2 ani la Rapid, dupa aia il dam la shteaua, ca imbatraneste :D
buga... sa se grabeasca

Sorin Blaj
23rd May 2007, 14:54
Poate doar Badoi, de Buga ma indoiesc sa-l vrea Steaua.

Off topic: Lover, n-am mai reusit sa jucam meciul.

Nico21
24th May 2007, 20:39
Inca o "aroganta" marca Voda Branzaru'...:rolleyes:

Telespan
31st May 2007, 03:26
Poate doar Badoi, de Buga ma indoiesc sa-l vrea Steaua.

Off topic: Lover, n-am mai reusit sa jucam meciul.
Ciobanul il vrea pe Buga cu orice pret ,dar se pare k doar Badoi va merge in ghencea.

Brian
31st May 2007, 04:11
Conform fanatik.ro, Buga a semnat un contract pe 3 ani cu Steaua, urmand sa incaseze 150.000 de euro pe sezon...

effect
31st May 2007, 04:55
Nu cred ca vine Buga. Totusi,Ad.Ilie e impresarul lui si totul e posibil :D

Datenshi
22nd December 2007, 00:35
Poate reuseste in pauza asta, desi dupa experienta lui Badoi....