PDA

View Full Version : Nico din nou in Giulesti?



Tyler Durden
22nd May 2007, 17:58
Sunt din ce in ce mai dese zvonurile care vorbesc de o revenire a fostului copil teribil al Giulestiului, Daniel Niculae. Deunazi, chiar Dani Coman a marturisit ca a vorbit cu Nico si ca acesta este dispus sa revina la Rapid. Credeti ca este plauzibil zvonul si ca Nico o sa imbrace din nou tricoul alb-visiniu? Gasiti ca este o solutie buna readucerea lui in Giulesti?

kain
22nd May 2007, 18:34
Super tare :)

LeBronJames
22nd May 2007, 18:55
Ar fi frumos sa revina in Giulesti Nico...sa mai avem si noi un rapidist in echipa.

Lover
22nd May 2007, 21:12
sa speram ca revine Nico :cheer: si va fi la fel de bun. nu ca si buga :no:
s-ar putea sa nu se acomodeze din nou cu echipa...

Tyler Durden
22nd May 2007, 21:32
n-are cum sa nu se acomodeze Nico in Giulesti...;)

Datenshi
22nd May 2007, 22:35
Ar fi frumos. Dar nu stiu daca Nico poate schimba ceva de unul singur, mai e nevoie si de alte lucruri.

Charon
22nd May 2007, 23:44
Nico-Mazilu in atac suna prea frumos ca sa fie adevarat!:D
dar ma tem ca nu vine!

tataleone
23rd May 2007, 12:57
Pe onlinesport scrie ca sunt sanse mici ca Nico sa vina inapoi in Giulesti, deoarece Copos nu i-ar fi platit niste bani...Stiti ceva? :confused:

Bumbescu
23rd May 2007, 12:59
Se pare ca o sa ajunga in Ghencea:drak:

Eu nu l-as vrea dar ar fi totusi interesant:D

Sunchase
23rd May 2007, 13:06
Stai linistit ca au trecut vremurile cand luati jucatorii cu tancurile

Bumbescu
23rd May 2007, 13:10
Acum va dam tractoare ca oricum vroia copos sa-i trimita la agicultura pe rapidisti:D

Kainsashiki
23rd May 2007, 13:50
Pe onlinesport scrie ca sunt sanse mici ca Nico sa vina inapoi in Giulesti, deoarece Copos nu i-ar fi platit niste bani...Stiti ceva? :confused:

mai avea copos sa-i dea o datorie de 70 de mii de euro parca si se face ca a uitat..la fel si cu iencsi si cu alti jucatori rapidisti plecati

kain
23rd May 2007, 18:55
Exclusiv / Niculae: "Becali confunda Steaua cu Rapid"

Fostul atacant rapidist, Daniel Niculae, a declarat in exclusivitate pentru www.prosport.ro, ca nu s-a pus niciun moment problema ca el sa ajunga la Steaua.

"Pe mine nu m-a sunat nimeni si nici macar nu cunosc numarul domnului Becali. Eu am declarat de mai multe ori ca voi juca doar la Rapid. Sunt un om responsabil. Cred ca domnul Becali confunda Steaua cu Rapid. Nici nu stiu de unde a aparut aceasta situatie. Eu respect suporterii ambelor echipe dar niciodata nu voi juca pentru rivalele Rapidului. Aseara am vorbit cu Razvan, cu Dani Coman, cu domnul Copos,le-am urat bafta pentru ca sper sa castige Cupa. Despre revenirea la Rapid nu pot spune mare lucru pentru ca nu depinde de mine acest lucru" a declarat Niculae, aflat in prezent sub contract cu gruparea franceza Auxerre. :ok:

Tyler Durden
24th May 2007, 13:41
eu sunt sigur ca Nico nu-i un mercenar si ca nu o sa se duca niciodata la Steaua.

Freddie Foxxx
24th May 2007, 13:54
Nico e exact profilul de jucator al lui Mazilu ... eu sincer pe mazilu il vad in acomodare si crestere de forma (sa nu uitam ca nici Nico n-a explodat din prima la Rapid, abia dupa plecarea lui bratu si-a dat drumul la joc). Ma indoiesc sincer ca se va reintoarce in Giulesti ... si nu cred ca stam prost cu atacantii.
Avem nevoie de niste mijlocasi in primul rand ... Maldarasanu s-a cam dus (cred ca a reusit 2-3 meciuri bune de al revenire, in rest ...), Dica nu e de titular la Rapid, la fel si ROmeo Stancu ... pe extreme iar avem probleme in special de cand a pelcat Karamyan. SIngurul din linia de mijloc pe care-l vad cu ochi bun e Grigore ca inchizator ... sper sa i se dea mai multe sanse sa capete incredere in el. E un jucator bun ce poate avea crestere mare. ZIcu ... sper sa ramana desi ma indoiesc
Aici la mijloc e buba ... nu in atac.

Ar fi ideal sa se realizeze si un manual antigafe si pentru fundasii nostrii ... ca joaca bine 3 meciuri si al 4-lea parca-s debutanti.

Cappone
24th May 2007, 17:50
jiji zicea ca daniel niculae in tara merge numai la steaua ,dar cred ca este o diversiune a lui jiji,caruia ii place sa faca circ in ultima vreme!

Datenshi
24th May 2007, 17:55
Cine dracu' il mai crede pe jiji?

Tyler Durden
27th May 2007, 09:51
Datenshi, s-ar putea sa-l mai creada cineva:sotia...

EmpTy
27th May 2007, 12:14
Anyway... ar fi o mare reusita daca Nico ar reveni in Giulesti si ar fi in aceeasi forma in care a fost la plecare... Poate face diferenta campionatul urmator!

Lover
28th May 2007, 20:46
ce se mai aude de Nico? :thinkso: n`am vazut azi stirile :D

Tyler Durden
28th May 2007, 21:03
pai a fost la petrecerea de dupa castigarea Cupei, insa nu se stie nimic precis in privinta revenirii sale in Giulesti.

Sunchase
28th May 2007, 21:58
e destul de greu..nu cred ca le convine celor din franta sa renunte asa de usor..

Tyler Durden
28th May 2007, 22:18
ar putea sa revina sub forma de imprumut.

Tyler Durden
9th June 2007, 16:04
din nefericire se pare ca cei de la Auxerre au respins oferta lui Copos si Nico nu o sa ajunga cel putin deocamdata in Giulesti.

Catalina15
11th June 2007, 00:23
Ar fi super sa vina Nico inapoi in Giulesti! El chiar e un rapidist adevarat! Rapid are nevoie de el atat in teren, cat si in vestiar, deoarece, asa cum am mai spus-o, Nico e rapidist 100

Adi Da Samraj
11th June 2007, 00:33
Va juca la Steaua :ok:

Datenshi
11th June 2007, 00:35
Fotbal? :D Nu cred.

Tyler Durden
11th June 2007, 00:35
poate intr-o alta viata. Nico are alergie la Steaua si nu o sa vina niciodata in Ghencea.