PDA

View Full Version : Declaratie soc - Pascovici



ady51a
19th January 2006, 15:58
„Pancu şi Moldovan nu ar fi avut loc la Farul”


Fundaşul Cosmin Paşcovici a declarat, joi, că jucătorii Daniel Pancu şi Viorel Moldovan, achiziţionaţi īn această iarnă de Rapid, nu ar fi avut loc la echipa Farul Constanţa, īn cazul īn care ar fi dorit să se transfere la gruparea constănţeană.

"Pancu şi Moldovan sunt doi jucători de valoare. Alcătuiesc la ora actuală cel mai bun cuplu de atacanţi din ţară, dar nu mă sperie acest lucru. Sper ca Farul să ajungă pānă īn finala Cupei şi să batem Rapid īn ultima fază a competiţiei. Dacă cei doi veneau la Farul, nu cred că aveau loc īn echipă", a spus Paşcovici, adăugānd că īnfrāngerea din meciul tur cu Rapid, scor 1-2, a fost un accident. GSP






Dupa mine in privinta lui Moldovan sigur are dreptate. In ceea ce-l priveste pa Pancu, nu prea l-am mai vazut jucand de ceva timp, asa ca ...

Ce spuneti? comentarii ceva ? :evil: :evil:

b3bito
19th January 2006, 16:40
de moldovan sunt de acord dar pancu cred k ar fi avut valoare...cum e si proverbul acele: lupul isi schimba blana ,dar naravul ba!...sau cum era :D

pff
20th January 2006, 16:03
ma oricum .. momentan tind sa`i dau dreptate lu` pascovici ... pt ca nu mai au valoarea de alta data .. momentan rapid a cumparat numele doar nu si valoare ... despre moldovan nush daca`si revine dar pancu e posibil ... asa ca poate dupa cateva meciuri ar fi avut pancu loc la faru :))))))))

ULTRAS-CT
17th February 2006, 23:49
pai ai dreptate .. Moldovan deja are o varsta .. mai joaca 1 an si porma isi varsa plamanii pe teren .. iar pancu ar trebuii sa stea in continuare in poarta ca ii sta mai bine acolo ;)