PDA

View Full Version : Comentarii referitoare la articolele de presa



Paul
18th January 2006, 19:26
Acesta este threadul "anexa" al acestui thread :

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=11134

Ideea e urmatoarea.
Zilnic , cineva sugereaza dimineata pe threadu indicat mai sus cateva stiri .
Aici le vom dezbate... sper sa tine distractia ...

Paul
26th January 2006, 18:11
Un articol interesant referitor la Lacatus:

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=493993&postcount=3

Sa`l lecturam , apoi sa`l dezbatem :D
-------------------
pasaje interesante


Prin urmare, esti liber de contract in cazul unei oferte de a antrena.
- Daca apare sansa de a primi vreo oferta, as vrea sa-i dau curs. Ma duc, pentru ca pe banca e viata mea.


Alexa nu e si el un fotbalist de perspectiva?
- Steaua a facut eforturi sa-l aduca, dar nu ne-am inteles cu jucatorul. Nu pot sa neg ca ne bucuram ca Alexa sa fi venit la Steaua, dar el a ales altceva.

alejandro
26th January 2006, 18:26
cica Ochirosii,e noul hagi:rolleyes:

uti2102
26th January 2006, 22:36
Interviu interesant cu Laca, care arata ca shtie toate "shmekeriile" :D Ciudat insa ca vorbeshte de nishte "surprize", cand mai sunt doar vreo 5 zile in care putem inregimenta jucatori pentru Cupa UEFA. Deci in astea 5 zile tre' sa apara un portar neaparat !
Cine shtie poate mai transfera ceva numai pentru campionat.... :rolleyes:

Paul
26th January 2006, 22:50
pana miercuri mai e timp ...

Darkslowstar
26th January 2006, 22:56
cica Ochirosii,e noul hagi:rolleyes:


Steaua s-a chinuit de asta vara sa-l aduca pe Ochirosi. Treaba a reusit din cauza unor avocati destepti care au descoperit o chichita in actele clubului de care apartinea. Nu inregistrasera un act la FRf si asa a devenit jucatorl Stelei. Tare lovitura!

Paul
26th January 2006, 23:17
hmm , eu n`am auzit pana azi nimic de el , pana nu`l vad cum joaca nu ma pronuntz...

alejandro
27th January 2006, 09:37
Nici eu nu auzisem nimic despre el pana acum...adevarul e ca eu nu prea aud nimic in Moldova despre jucatorii tineri,doar dupa ce ajung la Steaua aflu despre ei:D

dede
27th January 2006, 15:27
las' ca nici pe aici prin ro nu se prea aude despre jucatorii tineri...doar dupa ce mai ajung pe la ceva club mare, se mai scrie prin presa

alejandro
30th January 2006, 12:37
Steaua- Steaua Rosie
Cum s-au marcat golurile:
1-0, (57) * Rădoi a înscris cu un şut puternic de la 23 de metri
1-1, (82) * Iankovici a centrat de pe partea dreaptă, s-a înălţat dintre doi fundaşi ai Stelei şi a marcat cu capul la colţul lung (GSP)
tare Iankovici...el centreaza,el marcheaza:D

Paul
30th January 2006, 12:40
golu l`a dat varful ala de 2.02, care din vara merge la Arsenal :happy:

uti2102
30th January 2006, 14:23
Pe 10 milioane :cool:

cip_81
30th January 2006, 14:36
Ambele goluri au fost marcate de 2 jucatori cotati la 10 mil fiecare. Unul va ajunge sigur la Arsenal, celalalt va ajunge la fel de sigur, pe aceeasi suma, la una din echipele Bayern, Milan, Inter, Barcelona, Real Madrid, Manchester sau Chelsea. http://i16.photobucket.com/albums/b22/floringabriel_80/71.gif

uti2102
30th January 2006, 14:38
Visezi tu sa plece, da' tot degeaba. :evil:
Tot ce pot sa-tzi zic e ca o sa mai suferitzi de pe urma lu' Radoi inca pana la iarna, cel putzin :drak:

Paul
30th January 2006, 14:41
corect popik , pana la iarna , dar nu spune care iarna ...
aia din 2014 :D

uti2102
30th January 2006, 17:01
Dak la iarna, dupa ce terminam pe 3 in grupa noastra din CL :drak: il vinde pe Radoi cu 10 shi-l ia pe Lazar cu 2 io-s super multzumit :)

relansat
30th January 2006, 17:15
daca il da cu mai putin de 10 ... e prost :) ... sunt mai rezervat in privnta venirii

lui lazar la steaua :ok: ... shiman asta face transferuri pe bani multi pe jucatori

care nu mai fac nik dupe ce ajung la un club mai mare ... vezi toate transferurile

Paul
30th January 2006, 19:07
Dak la iarna, dupa ce terminam pe 3 in grupa noastra din CL :drak: il vinde pe Radoi cu 10 shi-l ia pe Lazar cu 2 io-s super multzumit :)

Loz , ce 2 M pe Lazar , ca asta e liber la vara :D

uti2102
31st January 2006, 18:36
Pitzi face nishte afirmatzii de-a dreptul impertinente. "Echipa natzionala e pentru el doar o trambulina de transfer" :happy Sincer, dupa declaratzia asta, bashca aia cu "singurul jucator din istorie care a plecat din cantonamentul natzionalei fara aprobare" :o: (da' Mutu shi Lobontz ce pana mea au facut ?!), eu cred ca Pitzi e dobidoc de-a dreptul.
Ma rog ca stelishtii sa fie cat mai relaxatzi shi sa nu-shi faca probleme din cauza idiotului astuia !

Paul
31st January 2006, 19:48
mai popik , daca nu il cheama Piturca Victor , imi era indiferent.
Insa nu pot sa inteleg cum un asemenea om a facut cariera ca jucator in Ghencea si este atat de cretin ca om (si ca selectioner)...

alejandro
1st February 2006, 10:10
Acum sa vedem daca accepta provocarea lui MM,sa vedem cat curaj are...

walt.mann
1st February 2006, 15:43
Nu o sa accepte provocarea. Piti nu poate sa duca o confruntare in direct, ca n-are timp sa isi pregateasca o replica de om inteligent. Ex: ziaristii il intreaba daca a auzit de faptul ca Radoi o sa faca primul pas. Raspuns: Incredibil, extrordinar etc. stiti voi. Acum, am eu o intrebare: cum trebuia sa isi formuleze Radoi intentia de a discuta cu ptiti despre revenirea lui la Nationala, astfel incat sa nu il jigneasca pe acesta din urma? "In genunchi ma-ntorc la tine" cred ca ii suna mai bine (ete, na, ca fac si rime!).

dede
1st February 2006, 15:57
trebuia sa-i ceara scuze in public, da se pare ca varianta asta a cazut...acum tre' sa ceara scuze suporterilor :mda:
da din cate se pare, atat timp cat la nationala se afla tot pitzy, Radoi poate sa-si ia gandul de la nationala

desdemona
3rd February 2006, 04:29
Un articol interesant referitor la Lacatus:

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=493993&postcount=3


Care e formularea permisa: Laca, Marius sau domnule presedinte?
- Primele doua imi sint mai aproape de suflet. Asa va ramine toata viata.
Deci, domnule presedinte, va e dor de teren?

Mda, m-am saturat de ziaristii "smecheri". Nu intotdeauna e de bun augur sa iti asiguri apropierea de persoana intervievata intr-o astfel de maniera. In fine.
Sa incheiem apoteotic... :evil:


Antrenorul lui Dinamo, spaniolul Esteban Vigo, intrebat despre blaturi, a spus ca poate contracandidatele echipei sale au asemenea practici. Cum comentezi?
- Eu nu stiu ce a zis Vigo si de fapt nici nu stiu cine e.
Cum asa? A fost rezerva la Barcelona in finala de la Sevilla, dar si secundul lui Alesanco la Craiova si la FC National...
- Scuza-ma, dar tot n-am auzit de el!

relansat
3rd February 2006, 10:44
In ciuda a tot ce au spus dinamovistii aici ... avem imperioasa nevoie de Radoi la

Nationala Romaniei ... ce zic eu ? Avem nevoie e orice jucator care e bun pentru

seniori ... altfel riscam sa mai pierdem inca o calificare :(

alejandro
28th March 2006, 14:56
Foarte interesant articolul pus de Paul!
Sper sa i se indeplineasca dorinta lui Neaga!:)