PDA

View Full Version : In Gruia nu va vrem!



Ultras CFR
19th May 2007, 09:11
Politrucii jegosi incearca sa faca presiunii ca u sa joace in Gruia.
Acolo este casa noastra,munca noastra si nu vom permite acest lucru .
Asta este motivul tergiversarilor cu acordarea autorizatiei de constructie pentru noua tribuna.
Sa nu uiti boc si noi votam !

sRv
19th May 2007, 09:46
Domnul Muresan nu a accptat sa joace "n" in Gruia, cititi pe site-ul oficial al CFR-ului !!!


FORTZA CFR !!!

Ultras CFR
19th May 2007, 10:09
Citeste Ziua de Cluj.Vezi acolo ce au in cap gunoaiele!

Parazitu'1919
19th May 2007, 16:03
nici nu veim la gunoaie ....

sRv
19th May 2007, 16:29
nici nu veim la gunoaie ....

ba io cred ca veneati ca va convine si voua ca mai bine ati fi jucat in Gruia meciurile de acasa decat in afara orasului ...

forza_CFR
19th May 2007, 22:29
nici eu nu-i vreau in gruia :)

Parazitu'1919
19th May 2007, 23:04
nici eu nu-i vreau in gruia :)

foarte putina lume cred ca este curioasa de parerea ta

Ultras CFR
20th May 2007, 07:21
Nu numai ca este curioasa dar parerea lui conteaza.Tu inca mai ai de asteptat sa-ti dai cu parerea si sa si conteze.Nu montam nocturna si modernizam stadionul sa veniti voi sa rupetii scaunele si sa profitatii de investitile noastre.Daca se lauda atata aia de la ben-ben si oncos de ce nu au modernizat moina .Crede bene ca dupa ce a scuipat poate linge.
Asta vii caracterul,vai de capul vostru dupa 20 etape suntetii retrogradatii.
Spunea unul sa fim mandrii ca avem doua echipe in liga,ce mandrie ma ca astia ne fac te tot *****ul cu comportamentul lor de alienatii.Au rupt gardul la propiul stadion ce te asteptiide la ei.......:rosu:

boshcUtza
20th May 2007, 09:23
Nu numai ca este curioasa dar parerea lui conteaza.Tu inca mai ai de asteptat sa-ti dai cu parerea si sa si conteze.Nu montam nocturna si modernizam stadionul sa veniti voi sa rupetii scaunele si sa profitatii de investitile noastre.Daca se lauda atata aia de la ben-ben si oncos de ce nu au modernizat moina .Crede bene ca dupa ce a scuipat poate linge.
Asta vii caracterul,vai de capul vostru dupa 20 etape suntetii retrogradatii.
Spunea unul sa fim mandrii ca avem doua echipe in liga,ce mandrie ma ca astia ne fac te tot *****ul cu comportamentul lor de alienatii.Au rupt gardul la propiul stadion ce te asteptiide la ei.......:rosu:

stai linistiti ca daca vrem neaparat sa va devastam stadionu o vom face la meciu idrect
cat despre faza cu gardu, nu ai cum sa intelegi fiind ultras de birou

CFR1907
20th May 2007, 09:52
stai linistiti ca daca vrem neaparat sa va devastam stadionu o vom face la meciu idrect
cat despre faza cu gardu, nu ai cum sa intelegi fiind ultras de birou

Una peste alta e o diferenta mare de civilizatie intre cele 2 conduceri de cluburi si intre galerii. Daca voi veniti la meciul direct si ne devastati stadionul ce realizati? Voi veti avea stadionul suspendat 3-5 etape si pagubele tot clubul vostru le va plati. Cei din staff-ul vostru de 8 ani tot va fac promosiuni de care nu se tin niciodata de cuvant. La noi cand zic ceva imediat se face acel lucru. O sa vedeti voi ca toti astia care acum se dau mari U-isti in 2 sau 3 ani toti o sa fie CFR-isti, pt ca e inevitabil ca orice iubitor de fotbal sa nu fie atras pana la urma de profesionalismul unui club, care isi respecta suporterii. Si nu stiu de ce am eu impresia, dar o eventuala neacordare a licentei pentru liga 1, sau o retrogradare sezonul viitor va duce la desfiintarea clubului vostru...

forza_CFR
20th May 2007, 10:41
bine zis :D

Ultras CFR
20th May 2007, 14:37
Da e comportament de ultras veritabil,distugetii autocarul clubului ca santetii ultrasii veritabili,da-i un cap in gura la Cordos ca il iubesti.Ai probleme marii.
Daca crezii ca o sa miscati in front pe Gruia te inseli dupa isprava de ieri nu prindetii inceputul meciului si va evacuaza,au prins ura pe voi.
Oricum habar nu ai ce inseamna sa fi ultras sau hooligans.Asta nu se invata din filme sau de pe net.
Cand o sa mergi 10 km pe jos ca sa ajungi la meciul echipei favorite atunci sa cracnesti pana atuncii ciocu.

sRv
20th May 2007, 20:38
Una peste alta e o diferenta mare de civilizatie intre cele 2 conduceri de cluburi si intre galerii. Daca voi veniti la meciul direct si ne devastati stadionul ce realizati? Voi veti avea stadionul suspendat 3-5 etape si pagubele tot clubul vostru le va plati. Cei din staff-ul vostru de 8 ani tot va fac promosiuni de care nu se tin niciodata de cuvant. La noi cand zic ceva imediat se face acel lucru. O sa vedeti voi ca toti astia care acum se dau mari U-isti in 2 sau 3 ani toti o sa fie CFR-isti, pt ca e inevitabil ca orice iubitor de fotbal sa nu fie atras pana la urma de profesionalismul unui club, care isi respecta suporterii. Si nu stiu de ce am eu impresia, dar o eventuala neacordare a licentei pentru liga 1, sau o retrogradare sezonul viitor va duce la desfiintarea clubului vostru...

Ai foarte mare dreptate !!!

boshcUtza
20th May 2007, 21:41
Una peste alta e o diferenta mare de civilizatie intre cele 2 conduceri de cluburi si intre galerii. Daca voi veniti la meciul direct si ne devastati stadionul ce realizati? Voi veti avea stadionul suspendat 3-5 etape si pagubele tot clubul vostru le va plati. Cei din staff-ul vostru de 8 ani tot va fac promosiuni de care nu se tin niciodata de cuvant. La noi cand zic ceva imediat se face acel lucru. O sa vedeti voi ca toti astia care acum se dau mari U-isti in 2 sau 3 ani toti o sa fie CFR-isti, pt ca e inevitabil ca orice iubitor de fotbal sa nu fie atras pana la urma de profesionalismul unui club, care isi respecta suporterii. Si nu stiu de ce am eu impresia, dar o eventuala neacordare a licentei pentru liga 1, sau o retrogradare sezonul viitor va duce la desfiintarea clubului vostru...

mai bine ziceai direct ii plateste

boshcUtza
20th May 2007, 21:45
Da e comportament de ultras veritabil,distugetii autocarul clubului ca santetii ultrasii veritabili,da-i un cap in gura la Cordos ca il iubesti.Ai probleme marii.
Daca crezii ca o sa miscati in front pe Gruia te inseli dupa isprava de ieri nu prindetii inceputul meciului si va evacuaza,au prins ura pe voi.
Oricum habar nu ai ce inseamna sa fi ultras sau hooligans.Asta nu se invata din filme sau de pe net.
Cand o sa mergi 10 km pe jos ca sa ajungi la meciul echipei favorite atunci sa cracnesti pana atuncii ciocu.

nu vorbi din buda
vorbesti de fenomen, dar la voi nu sunt ultrasi
uiti ca unu din meciurile directe cand o vrut sa ne bage in tzarcu vietzii am dat buzna in peluza

forza_CFR
20th May 2007, 22:46
nu vorbi din buda
vorbesti de fenomen, dar la voi nu sunt ultrasi
uiti ca unu din meciurile directe cand o vrut sa ne bage in tzarcu vietzii am dat buzna in peluza

asa vb de parca ai fi fost la meci :happy

sRv
20th May 2007, 22:50
asa vb de parca ai fi fost la meci :happy

stiu de dc meci zice :) eu am fost :P era primu meci ... FORZA CFR !!!

Tyler Durden
20th May 2007, 22:51
amice, scuze ca intervin si eu dar nu crezi ca ai o semnatura cam agresiva? inteleg ca ai alergie la Bucuresti, e treaba ta, dar totusi...

Parazitu'1919
20th May 2007, 23:53
dai pace si melodia aia ii copiata de la olteni cu cei mai buni dintre romani
atata stiu si ei

boshcUtza
21st May 2007, 18:51
asa vb de parca ai fi fost la meci :happy

culmea ca am fost la meci
erati 50 de amarati platiti de ungur atunci

Jus7M3
21st May 2007, 19:00
Suntem cei mai buni dintre romani.....suntem Ardeleni si de este bine sau e rau...FORTZA CFR !!!!!!!!
OFF TOPIC
:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

:ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

forza_CFR
21st May 2007, 22:09
culmea ca am fost la meci
erati 50 de amarati platiti de ungur atunci

nu fi asa sigur :)

boshcUtza
22nd May 2007, 12:37
de ce nu as fi?
tu cel mai probabil nu te aflai intre ei pentru ca nu stiai de cfr la vremea aia

forza_CFR
22nd May 2007, 13:03
de ce nu as fi?
tu cel mai probabil nu te aflai intre ei pentru ca nu stiai de cfr la vremea aia

saracu de tine ;) stai linistit ca am fost ca sa fi tu linistit

boshcUtza
22nd May 2007, 21:56
intr-adevar ai glume in program, tre sa recunosc ca esti comic, imi rade si c**u de tine
in alta ordine de idei astept meciu U-cfr de la dej, is curios cati veti fi

sandu_11
28th May 2007, 21:52
baieti is cu stirile la pamant.Ce so intamplat miercurii seara ?? am auzit parca ca niste borati de u-isiti si-o luat-o in bot miercurii sera la Avram Iancu ii adevarat ??

forza_CFR
28th May 2007, 22:42
baieti is cu stirile la pamant.Ce so intamplat miercurii seara ?? am auzit parca ca niste borati de u-isiti si-o luat-o in bot miercurii sera la Avram Iancu ii adevarat ??
au fugit ...nu au apucat :ok:

RazvyVG
28th May 2007, 23:02
cine a fugit??? a venit garda si va trimis acasa pe toti 40.... noroc ca Uistii au ajuns umpic prea tarziu....

Piku
29th May 2007, 00:08
dupa meciul lui cefere cu farul ... mi-am pierdut ciupika ... doresc sa-mi fie returnata :P ... sa nu stergetzi mesajul ca nu e offtopic deloc ... doar cine a fost acolo stie ce sa intamplat :))

forza_CFR
29th May 2007, 06:51
dupa meciul lui cefere cu farul ... mi-am pierdut ciupika ... doresc sa-mi fie returnata :P ... sa nu stergetzi mesajul ca nu e offtopic deloc ... doar cine a fost acolo stie ce sa intamplat :))
:)

Piku
29th May 2007, 11:29
:-< era una albastra ... cu cosoroc alb-albastru .... era si de firma ... :(
o vreau inapoi :)) la bun ...

forza_CFR
29th May 2007, 13:44
:-< era una albastra ... cu cosoroc alb-albastru .... era si de firma ... :(
o vreau inapoi :)) la bun ...

vb prostii :ok: eu am vz doar o sapca alba...atat...dar cum ai pierdut-o?

Piku
30th May 2007, 18:32
dupa meci ... :P ca doara la meci nu aveam ce cauta =)) ... :( plm .... :(

Cappone
30th May 2007, 20:54
lasa ma ca au cei de la U Cluj unde sa joac,nu trebuie neaparat in gruia!
abia astept sa vad derby-ul CFR-U CLUJ,sa vad care va fi atmosfera din tribune!