PDA

View Full Version : Ce jucatori noi doriti la echipa, ce jucatori vreti sa plece de la echipa?



Tyler Durden
18th May 2007, 18:21
Sunt unii care spun ca Rapidul are cel mai bun lot, desi nu-s de acord cu aceasta opinie e clar ca Rapidul unul din cele mai bune loturi ale Ligii I. La fel de clar este ca unii jucatori nu mai sunt de Rapid, fie pentru ca au imbatranit si si-au pierdut vitalitatea, fie pentru ca s-a dovedit, dupa tranfer ca nu-s decat niste jucatori mediocrii. In locul acestora e nevoie de alti jucatori care sa dea randament si sa faca performanta la Rapid. Care credeti ca sunt acei jucatori (e de preferat sa ne gandim la cei din Liga I)?

Datenshi
18th May 2007, 23:54
Cine vreau sa plece: Badoi, Rada, I. Stancu, Buga, Lucescu, poate si Maldarasanu si Perja. Astia doi din urma oricum nu vreau sa-i mai vad titulari la anul, pe ceilalti nu vreau sa-i mai vad deloc.
Cine vreau sa vina: Dejan Rusmir (il remarcasem mai de mult, mi-a placut si azi), Julius Wobay, niste fundasi capabili, un antrenor preferabil strain.

Tyler Durden
19th May 2007, 13:57
sa plece:Rada, I.Stancu, Perja.
sa vina:Herea, Szekely, Muresan, R.Surdu.

Charon
22nd May 2007, 10:21
Ar cam trebui sa ne lase(ce lista lunga):Maftei,Rada,I.Stancu,Perja,Emil Dica,Burdujan,Malda,Romeo Stancu,Edel,MInca,chiar si Ganea(care nu poate fi platit doar pentru declaratii)+Lucescu&Zotta!
daca vrem sa avem un vestiar puternic la anul,ar trebui readusi la echipa Iencsi,ILYes,Daniel Niculae si Dolha+Emeghara,Surdu si ceva straini!:ok:

Lover
22nd May 2007, 16:46
pA: Buga( i`a cam venit timpu` sa plece...), ganezu, perja, romeo stancu, emil dica, marinescu,

si sa vina..: orice jucator capabil, inteligent, calm..un portar de rezerva care sa aiba macar jumatate din valoare lui Coman, Nico,

chipy_1923
22nd May 2007, 16:59
Ar cam trebui sa ne lase(ce lista lunga):Maftei,Rada,I.Stancu,Perja,Emil Dica,Burdujan,Malda,Romeo Stancu,Edel,MInca,chiar si Ganea(care nu poate fi platit doar pentru declaratii)+Lucescu&Zotta!
daca vrem sa avem un vestiar puternic la anul,ar trebui readusi la echipa Iencsi,ILYes,Daniel Niculae si Dolha+Emeghara,Surdu si ceva straini!:ok:

Maftei e un jucator indispensabil pt. Rapid..a crescut mult,are o personalitate puternica si ar fi bine sa ramana la noi(plus ca e rapidist convins)..E. Dica,Malda si R. Stancu sunt jucatori buni,care pot mult mai mult..or sa-si revina..in rest sunt de acord cu tine la plecari..la veniri,propunerile sunt f. bune(mai ales cele cu fostii rapidisti:X)..Surdu e un atacant fff bun si cred ca s-ar adapta excelent la noi...Dolha e putin probabil sa vina,pt. ca are niste divergente cu Copos...Emeghara se pare ca e al Stelei...eu mai propun 2 nume: Mansour si un jucator blond de la Vaslui,da' nush cum il cheama:(...e bunicel blondu'..

Cneazul
22nd May 2007, 17:28
cine ar trebui sa plece: ionut stancu
cine ar trebui sa vina: gabriel muresan,dan alexa?? ar fi bun la mijloc ca i-ar rupe pe adversari:D, mansour...si ma mai gandesc

RAPID_ME
20th June 2007, 16:48
Sa Plece Sapunaru, Buga Daca Nu-si Revine Din Transa Si Portarii Aia Naspa.sa Vina Cristiano Ronaldo Si Kaka :) Ce Gluma Buna.
Restul Sunt Ok In Special Maftei Si Constantin I Love Them

kain
27th November 2007, 00:02
Cei care ar trebui sa plece sunt: Maftei, Maldarasanu, Buga, Perja

In rest avem jucatori bunicei, insa se vede ca ne lipseste un jucator gen Zicu sau Daniel Niculae :P

Am auzit ca Claudiu Keseru s-ar intoarce in Romania, nu ar fi rau sa ajunga la noi ;)

Brain-dead
22nd March 2009, 22:23
Cei care vrea sa vina: Pancu , Zicu , Daniel Niculae ,D.Coman
Cei care vreau sa plece: nimeni

ultra
22nd March 2009, 22:24
Zicu ? Pancu ? si Coman ? Nu gandesti inainte sa scrii.

Grecu_
22nd March 2009, 23:53
Bre, purtati-va frumos ca va rup! Intre noi nu ne certam!

ultra
23rd March 2009, 15:08
Zicu - never in Giulesti, un jegos care zicea la galerie ca nu o sa mai plece de la noi niciodata la caini, poate in strainatate ..
Pancu - a plecat de la noi pt ca are o varsta, si acolo se castiga bine, ca fotbalist sanse prea mici sa se intoarca.
Coman - a plecat cu injuraturi si flegme si vrei sa se intoarca ? si in plus are si el o varsta [30].


Vezi Grecule, ce prostii scrie ?

Grecu_
23rd March 2009, 15:14
Ultra, dezbatem, ne mai si certam dar elegant! Daca vreti sa va porcaiti, rog s-o faceti pe privat.

Zicu cre' ca a jucat cel mai bun fotbal al lui la noi. Ca-i javra, partea a doua.
Pancu, s-a intors Iencsi ma ca jucator-antrenor secund, ce-i cu Pancone? :D
Coman probabil a plecat in flegmele galeriei directionate de copos. La urma urmei a facut foarte multe pentru noi si conducerea si-a batut joc. El nu cred ca vrea sa auda de angajatorul Rapid, si are si dreptate.

ultra
23rd March 2009, 15:38
directionat esti tu de copos ..

Grecu_
23rd March 2009, 15:47
:)

Ia zii, de ce nu s-a mai scandat nimic de georgel in ultimele meciuri?

Cneazul
23rd March 2009, 15:52
sa plece: joao paulo pinto ( cel mai slab jucator din istoria rapidului, parerea mea)
sa vina: mansour

ultra
23rd March 2009, 16:25
tocmai la meciul cu Galati s-a cantat .. dar nu pot 20 sa acopere mii ..

Grecu_
23rd March 2009, 16:26
Asa o fi, desi nu mi s-a parut.

ultra
23rd March 2009, 16:28
scuze, ca nu am filmat.nu imi iau telefonul cu camera de 2 mb ..

apropo, multi nu striga si acum pt ca echipa joaca bine .. sa nu crezi ca suntem obligati sa nu cantam !