PDA

View Full Version : Intrebari



packardb
16th January 2006, 15:35
Sa presupunem ca vreau sa invat sa patinez...adica, stiu eu sa ma tin pe 2 picioare, sa ma intorc sau sa merg cu spatele dar nu pot sa fac alte alea, nu prind viteza, nu pot sa opresc intr-o parte ...(greu de explicat) :D ...si alte alea. Unde as putea invata mai multe? ...si la ce pret?.
De asemenea, care este dif. dintre patinele pt hockey si cele de patinaj artistic? Stiu ca cele de hockey nu-ti sustin glezna...dar in rest? Nu poate face un hockeyist ceea ce face un patinator de patinaj artistic? sau cum?...:headbang:

deea_creatza
16th July 2006, 15:43
Stie cineva knd se va deshide patinuarul anul asta inainte sau dupa ce incepe sc?

realmadrid.com
16th July 2006, 23:23
Pana una alta, s-a deschis un patinoar in Mamaia :D...la cateva zeci de metri de plaja...deci daca ai chef sa patinezi, mergi la mare :P

anag_2209
19th November 2006, 14:34
SE stie cv despre ce a zis Edvin Marton la Nasu? Vine Evgeni Plushenko in romania?Chamopions on Ice sau Art on Ice?Si daca da cand sau cand vaom avea o confirmare?

whisper
19th November 2006, 14:44
In primul rand "Bun Venit!"/hello
Inca nu e nimic batut in cuie dar mai treci pe aici ca vom mai scrie cand vom stii ceva!Pe threadul"patinaj artistic"s-a scris si se va mai scrie cu siguranta despre acest eveniment:P

anag_2209
20th November 2006, 12:57
Ms o sa urmaresc abia stept...:D

claus
29th December 2006, 11:33
LA MULTI ANI si SANATATE MAXIMA tuturor, acum care poate sa ma ajute sa cumpar patine cam aceiasi problema am nu ma pricep si nu prea gasesc unele bune

ioanav88
22nd January 2007, 18:35
LA MULTI ANI si SANATATE MAXIMA tuturor, acum care poate sa ma ajute sa cumpar patine cam aceiasi problema am nu ma pricep si nu prea gasesc unele bune

claus, cred ca te pot ajuta cat de cat in privinta asta. eu de anul trecut imi caut patine

ioanav88
22nd January 2007, 18:45
uite niste link-uri care te vor ajuta sa iti alegi patinele potrivite www.skatelog.com/ice/skates.htm
www.epinions.com/sprt-topic-Hockey-Buying_Guides-How_To_Choose-Ice_Skates
patine din piele am inteles ca se gasesc in bucuresti, miercure-ciuc, baia-mare dar date mai exacte nu pot sa-ti dau pentru ca eu nu mi le-am cumparat din tara