PDA

View Full Version : pro sau anti becali?



Van Halen
16th May 2007, 16:41
Potrivit unor surse din anturajul galeriei Stelei, inainte de meciul cu FC National, patronul Stelei s-a intalnit cu cativa lideri ai galeriei la Hotelul Marriott, lucru recunoscut chiar de el, marti seara, in emisiunea Dan Diaconescu in Direct, de la OTV.

Becali a incercat sa ii convinga pe acestia sa renunte la injuraturi spunand catre ei "Bai, strigati sa plec, strigati mars la Dinamo, dar nu imi mai injurati familia. Eu m-am sacrificat pentru voi si voi ma injurati?"

Acestia nu au vrut nici in ruptul capului sa ajunga la o intelegere cu Gigi Becali si, se pare ca, patronul Stelei a incercat sa-i ofere o suma de bani unui lider de galerie pentru a-i convinge pe ceilalti sa renunte la protest. Becali a incercat sa-i ofere banii lui Voina Daniel, poreclit Bady, liderul brigazii "Nucleo".

Acesta insa a refuzat banii, spunand ca este imoral sa faca asa ceva, iar Becali a fost foarte indignat. In timpul meciului cu FC National, injuraturile la adresa lui Gigi Becali au fost numeroase, patronul din Ghencea dezlanduindu-se la sfarsitul meciului la microfonul Pro TV.


e corect gestul suporterilor, si e fair play gestul acelui ce a refuzat banii?

Radu
16th May 2007, 16:42
Potrivit unor surse din anturajul galeriei Stelei, inainte de meciul cu FC National, patronul Stelei s-a intalnit cu cativa lideri ai galeriei la Hotelul Marriott, lucru recunoscut chiar de el, marti seara, in emisiunea Dan Diaconescu in Direct, de la OTV.

Becali a incercat sa ii convinga pe acestia sa renunte la injuraturi spunand catre ei "Bai, strigati sa plec, strigati mars la Dinamo, dar nu imi mai injurati familia. Eu m-am sacrificat pentru voi si voi ma injurati?"

Acestia nu au vrut nici in ruptul capului sa ajunga la o intelegere cu Gigi Becali si, se pare ca, patronul Stelei a incercat sa-i ofere o suma de bani unui lider de galerie pentru a-i convinge pe ceilalti sa renunte la protest. Becali a incercat sa-i ofere banii lui Voina Daniel, poreclit Bady, liderul brigazii "Nucleo".

Acesta insa a refuzat banii, spunand ca este imoral sa faca asa ceva, iar Becali a fost foarte indignat. In timpul meciului cu FC National, injuraturile la adresa lui Gigi Becali au fost numeroase, patronul din Ghencea dezlanduindu-se la sfarsitul meciului la microfonul Pro TV.


e corect gestul suporterilor, si e fair play gestul acelui ce a refuzat banii?
ce am spus eu akum cateva zile s-a adeverit...pacat :no:

soreen
16th May 2007, 17:08
e fair-play gestul suporterului...dar nu e corect cel al galeriei...de ce il injurati...el v-a injurat...puteti sa protestati si altfel...

Radu
16th May 2007, 17:09
e fair-play gestul suporterului...dar nu e corect cel al galeriei...de ce il injurati...el v-a injurat...puteti sa protestati si altfel...
...

YoYoyOi
16th May 2007, 17:13
e de kkt gestul suporterului pt ca nu a refuzat banii ;)

Elphax
16th May 2007, 17:21
deci asta chiar nu mai e thread de intern, discutiile dintre becali si nu stiu ce suporteri, il mut pe Steaua

SAMM
16th May 2007, 17:22
anti-cioban
.
.
pleaca si fa branza, jos labele dupa Steaua

dede
16th May 2007, 17:30
sa-l impuste careva... :sleep: :headbang:

Luis Garcia10
16th May 2007, 19:46
Lasati-l mai! Nu mai credeti TOT CE SE SPUNE! :(

Brian
16th May 2007, 19:51
E acum in direct pe B1Tv

Sevilla86
16th May 2007, 19:57
e corect gestul suporterilor, si e fair play gestul acelui ce a refuzat banii?

Felicitari pentru ca a refuzat banii :ok: a refuzat de fapt sa se vanda.
Nu sunt de acord cu injuraturile de familie. Aici are si Becali dreptate. La fel nu prea sunt de acord cu: "pleaca din Ghencea"... Steaua are nevoie de bani ca orice alt club si de un patron influent pt ca altfel nu rezisti in Ro.
Ma opresc aici pentru ca nu vreau sa-i iau apararea lui Becali prea mult... deja sunt pro-Oli si risc sa inceapa sa se ia lumea de mine :P

YoYoyOi
16th May 2007, 20:01
realitatea e de fapt alta :rolleyes:

http://www.sportstar.ro/blog/oameni/gigi-becali/462/

Brian
16th May 2007, 20:01
Felicitari pentru ca a refuzat banii :ok: a refuzat de fapt sa se vanda.
Nu sunt de acord cu injuraturile de familie. Aici are si Becali dreptate. La fel nu prea sunt de acord cu: "pleaca din Ghencea"... Steaua are nevoie de bani ca orice alt club si de un patron influent pt ca altfel nu rezisti in Ro.
Ma opresc aici pentru ca nu vreau sa-i iau apararea lui Becali prea mult... deja sunt pro-Oli si risc sa inceapa sa se ia lumea de mine :P

Din pacate te sustin eu...
Spun din pacate k nici mie nu prea imi place sa ma bag pt Becali.

Snake_21
16th May 2007, 20:39
Da foarte bine ca a refuzat banii suporterul ala , dar intr un fel si eu sunt de acord ca sa nu mai fie injurat Becali de familie, sa fie contestat pentru tampeniile facute in continuare, dar sa nu l mai injure de familie ;)

dede
16th May 2007, 21:55
mdea, asta e marea problema, ca-i injura familia... pai pt prostiile pe care le face n-ai cum sa nu-l injuri, atat pe el, cat si pe ma-sa :mda:
sa se uite prima data de ce il injura toti, si dupa aia sa comenteze, in mm de cioban handicapat :jerk:

TDannY
24th May 2007, 10:18
Buna ziua,as vrea sa-mi exprim parerea in ceea ce priveste persoana Domnului Becali.O persoana inculta ce nu are ce cauta in lumea fotbalului. Un conducator (asa cum sustine el) trebuie sa aiba clasa, sharm, trebuie sa fie o persoana inteligenta si educata. Cred ca am enumerat toate calitatile ce nu ii apartin Domnului Becali. Cel mai frumos gest care l-ar putea face ar fi sa se retraga; dar ingamfarea , simtul eronat de superioritate si putina cultura pe care are nu il va ''impinge'' sa faca asta. Face de rusine un popor, poporul rosu-albastru, face de rusine o buna bucata de istorie a fotbalului romanesc. Eu, suporter dintotdeauna al echipei Steaua, prefer sa luptam pentru retrogradare decat sa stiu ca un incult, o persoana prost educata si supraevaluata conduce aceasta echipa. O zi buna tuturora

Luis Garcia10
24th May 2007, 10:21
Si mie mi-e scarba de el! :mda:

SAMM
24th May 2007, 10:32
eu sincer cred ca a innebunit, medical vorbind, cred ca daca s-ar duce la un spital pentru un consult, aia l-ar pune direct in camasa de forta

YoYoyOi
24th May 2007, 10:45
am ras cu lacrimi cand l-am auzit zicand de Vadim Tudor ca locul lui e la Balaceanca :ras-plans:
Cred ca i-a pastrat un loc caldut acolo :ras-plans:

Liviu
24th May 2007, 12:43
@TDannY : ai dreptate , mai putin in privinta faptului ca o persoana inculta ca el nu are ce sa caute in fotbal . Are , se completeaza perfect "faunei" Ligii 1 .

eu sincer cred ca a innebunit, medical vorbind, cred ca daca s-ar duce la un spital pentru un consult, aia l-ar pune direct in camasa de forta
Daca l-ar chema pe la balamuc ca si pe la DNA ... :rolleyes:
Un geniu neinteles intr-o tara de prosti , cred ca asa se considera el . :sleep:

LUCKY_AMARU
24th May 2007, 12:46
Indiferent............

dede
24th May 2007, 15:30
Eu, suporter dintotdeauna al echipei Steaua, prefer sa luptam pentru retrogradare decat sa stiu ca un incult, o persoana prost educata si supraevaluata conduce aceasta echipa.
totusi, nici chiar asa :rolleyes: Steaua si retrogradare nu se potrivesc impreuna :D

SORENSEN
24th May 2007, 19:18
Becali e un cretin ...isi bate joc de orice si de oricine...pt ca el crede ca avand bani i se poate permite orice...
Si pe pe deasupra de cele mai multe ori promite fara acoperire..

Luis Garcia10
24th May 2007, 19:26
"SUNTEM CU GIGI BECALI"! :happy Ce manea tampita...cred ca numa` baietii au ramas alaturi de oier...bine si lingai din juru` lui :(

dede
24th May 2007, 21:18
"SUNTEM CU GIGI BECALI"! :happy (
"si cu el noi ne mandrim" :ras-plans: vai de capu' nostru" :headbang:

ce penibile erau manele alea, s-au facut o groaza anul trecut despre Steaua :happy acum Jiji intra la categoria "manele pt dusmani"... daca s-ar face o manea despre "dusmanul Jiji" ar avea succes mai mare :evil:

dardar_3
24th May 2007, 23:16
Sunt anti specimenului.... doar nu oi vrea sa fiu pro(st)...:mda:

maximus3ad
25th May 2007, 11:43
anti-Becali a stricat imaginea Stelei, pacat de jucatori si de istoria clubului

YoYoyOi
25th May 2007, 11:47
am speranta ca nu e ceva iremediabil :(

caine19
25th May 2007, 17:20
Sunt pro ! sa ramana pe veci la steaua :evil: :ok:

YoYoyOi
25th May 2007, 17:58
ia te uita de unde-si ia GG votantii :rolleyes:

dede
25th May 2007, 20:59
tu chiar crezi ca il vor vota rapidistii sau dinamovistii? :mda: nu cred ca's chiar asa de tampiti :headbang: sper... :mda:

YoYoyOi
26th May 2007, 00:50
pai nu vezi ca unii sunt pro? :D

dede
26th May 2007, 12:27
eh, pai or fi pro la fotbal... cum sa nu fie cand ciobanu' isi bate joc de echipa si de suporteri? :headbang: da' de aici pana la a-l vota ... :sleep: sper sa nu fie nimeni asa idiot :mda:

Van Halen
26th May 2007, 17:36
SA PLECE NAIBII CIOBANUL
suporterii din Bucuresti dau dovada de neputinta
eu de la Bistrita, as venii la Bucuresti
propuneti sa ne intalnim multi cat mai multi
in fata PORTIII HRUBEI lui BEHALY
sa i mai retezam declaratiile lui ca sunt SATUL

bluesky
28th May 2007, 10:25
Ceea Ce Se Intimppla La Steaua Cu Plecarile Astea Care Se Anunta Se Datoreaza Orgoliului Lui Jiji Care Vrea Sa Curete Steaua De Jucatori Adusi De Mm .asta Il Roade Pe Becali Cel Mai Mult,insa El Nu Constietizeaza Cat Rau Face Echipei Si Suporterilor Acestei Echipe.

YoYoyOi
28th May 2007, 11:26
ca sa constientizezi ceva trebuie sa gandesti, ceea ce in cazul lui GG nu se aplica :rolleyes:

bluesky
28th May 2007, 13:04
hahalera de becali:mda: cap de p....a cred ca si o galinacee gindeste mai mult ca oierul asta:no:

marian_vrg_023
8th June 2007, 17:05
sunt si pro so contra lui gigi becali.ma bucur ca oli a ramas la steaua.

Cappone
11th June 2007, 19:51
Gata , a facut becali POCAITI din voi hahahahahahhahahahahah.o sa ascultati muzica religioasa pe stadion,ca pocaitii hahahah!va las FRATILOR

Ulysses
11th June 2007, 21:30
DOAR INCEARCA , PRIETENE , DOAR INCEARCA!dar voi nu aveti de unde sau cum sa stiti ce e ala SPIRITUL STELEI! el nu poate fi cumparat sau patat nici pentru toti banii din lume!saracul cioban bogat ...

Andreiy
13th June 2007, 00:18
clar anti-bacali, anti cioban