PDA

View Full Version : Sofia Loren ==))))))



aspyrin
16th May 2007, 00:55
Frate, nu pot zice decat o chestie.. scoateti dracului articolul asta de pe site si da-ti-l afara pe om, ca va faceti de ras.

"O actrita de 72 de ani face striptease daca Napoli promoveaza


Sofia Loren, o actrita in varsta de 72 de ani, va face striptease in fata tuturor fanilor lui Napoli, in cazul in care echipa va promova in Serie A la sfarsitul acestui sezon.


Sofia Loren este o actrita din filmele erotice ale anilor 1950 si tine cu Napoli din anii '80, de cand echipa napolitana a castigat titlul in Serie A.

"Sper ca Napoli sa castige ultimele meciuri ramase. Veti vedea ca daca vom promova voi face striptease. Fanii sunt foarte pasionati, orasul merita promovarea", a declarat Sofia Loren in Gazzetta dello Sport.

Napoli ocupa locul trei in Serie B, cu cinci meciuri ramase de disputat. Pentru a promova direct, Napoli trebuie sa termine in primele doua echipe, sau va fi nevoita sa joace un playoff.

Onlinesport: Cristian Soitu"

Balaci
16th May 2007, 09:20
Mai,ar mai fi si cateva filme ne-erotice in care a jucat Loren:D

Bumbescu
16th May 2007, 09:34
Asa e, a jucat printre altele si-n Ciociara dupa Moravia, film in care este violata, dar pt unii asta s-ar putea sa fie tot erotism:D

Jerry20cm
16th May 2007, 10:17
Bine, omu' are o problema cu autorul acelui articol, nu cu articolul in sine.

dardar_3
16th May 2007, 10:52
Mi se pare ok Sophia Loren...:D...
Arata mult mai bine decat multe cotoharle care se cred zane...:D...

Sevilla86
16th May 2007, 13:45
Frate, nu pot zice decat o chestie.. scoateti dracului articolul asta de pe site si da-ti-l afara pe om, ca va faceti de ras.

"Sper ca Napoli sa castige ultimele meciuri ramase. Veti vedea ca daca vom promova voi face striptease. Fanii sunt foarte pasionati, orasul merita promovarea", a declarat Sofia Loren in Gazzetta dello Sport.

Daca "stirea" asta a ajuns in Gazzetta dello Sport, nu vad de ce ar face de ras Onlinesport :o:

Universal
16th May 2007, 17:23
Sophia Loren arata la varsta ei foarte foarte sex. O foarte mare actrita italiana, o adevarata legenda a filmului italian, un sex-symbol al anilor 60' si 70'

Nu stiti ca a pozat aproape goala anul acesta in calendarul Pirelli?

Mai, dar putine stiti... :D

Bumbescu
16th May 2007, 19:28
Vorbeste ma pt tine si amicii tai:D

aspyrin
16th May 2007, 21:12
problema mea e felul cum e scris articolul... se intelege destul de limpede ca omul habar nu avea de Sofia Loren pana sa vada articolul de la italieni.. asta mi se pare penibil

Lover
16th May 2007, 21:31
Daca "stirea" asta a ajuns in Gazzetta dello Sport, nu vad de ce ar face de ras Onlinesport :o:

da...dar ea e italianca, si are legatura cu fotbalul.
de ce ne bagam noi nasu` la toti ? :sleep:
italienii nu cred c-au scris undeva ca nu stiu care face striptease pt echipa stelei de hochei... daca castiga campionatul ( parca acum 2 ani s-a intamplat asta )

Kainsashiki
16th May 2007, 21:36
Lover, a dat nationalismul in tine ? :D:D:D

aspyrin, ce anume e incorect despre Sofia Loren in acel articol?

Lover
16th May 2007, 22:33
Lover, a dat nationalismul in tine ? :D:D:D

aspyrin, ce anume e incorect despre Sofia Loren in acel articol?

nu...sa moara toti mexicanii de a dat nationalismu` in mine :)
nu cotneaza ce e gresit...prea putin important articolu ala.

stela
17th August 2007, 10:33
Salut Sint Incepatoare Privind Calculatorul As Dori Sa Aflu Mai Multe.nu Stiu Inca Sa Scriu Mesajele.va Rog Sa Ma Iertati.va Doresc Ozi Buna/pa

Datenshi
17th August 2007, 20:14
Buna Te Invata Jerry El E Profesorul De Calculatoare Pe Acest Sait. / ciao

stela
5th September 2007, 16:24
Va Salut Pe Toti Am Ajuns Si Eu Mai Greu Dar Am Ajuns,vreu Sa Va Spun Ca Orice Probleme Aveti Va Rog Sa Ma Contactati.va Ajut Cu Multa Placere.pe Curind

stela
5th September 2007, 16:34
Ce Pot Sa Spun Sofia Loren A Fost Muza Sau Mai Bine Zis Doream Sa Arat Si Eu Ca Ea:)a Fost Si Este O Femeie Deosebit De Frumoasa:)despre Site:(ce Sa Spun Inca Nu Stiu Ce Sa Spun Dar Imi Place.pe Curind,:)

Jerry20cm
5th September 2007, 16:42
Va Salut Pe Toti Am Ajuns Si Eu Mai Greu Dar Am Ajuns,vreu Sa Va Spun Ca Orice Probleme Aveti Va Rog Sa Ma Contactati.va Ajut Cu Multa Placere.pe Curind

cat e ora?

dardar_3
5th September 2007, 16:48
Bahhhhh jerricule.... mai bine intreaba cat e minutu mah...:D...


stela, ce stii sa faci?...:drak:


PS: nick-ul lu jerricu te induce in eroare...;)

Hard
5th September 2007, 17:11
Domnisoara Stella ,Stella Artois ? :groggy:

dardar_3
5th September 2007, 17:37
Hard... prietena ta stie?...:happy

Hard
5th September 2007, 18:59
Da.

Tyler Durden
5th September 2007, 21:23
daca o vedeati pe Sophia acum 40 de ani, live, cred ca va imbolnaveati de priapism.

Datenshi
5th September 2007, 21:58
Probabil ca da. Dar Tyler, tu de unde stii? :D

YoYoyOi
5th September 2007, 22:00
geeee ce povesti aveti :groggy:

Tyler Durden
5th September 2007, 22:08
Probabil ca da. Dar Tyler, tu de unde stii? :D

nu stiu, insa pot sa-mi imaginez...:D

Lordul
7th September 2007, 18:38
Napoli chiar a promovat stie cineva daca Sophia Loren si-a tinut promisiunea

BigStar
7th September 2007, 21:23
Nu si-a tinut-o. S-a razgandit in ultimul moment, chiar azi am vazut ceva la TV.:D