PDA

View Full Version : Transfer Gossip



Pages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

mariomax
16th August 2011, 21:03
cu plecarile lui Cesc si Nasri, dar si cu miscarile lente ale lui Wenger, vom mai vedea vreo 5-6 ani fara vreun trofeu...

Sir. Eko
16th August 2011, 21:16
cu plecarile lui Cesc si Nasri, dar si cu miscarile lente ale lui Wenger, vom mai vedea vreo 5-6 ani fara vreun trofeu...

Nu ai rezistat ai venit si tu de partea noastra?

mariomax
16th August 2011, 21:17
de urmarit intotdeauna am urmarit Arsenal. imd dau pe tvr1 :D

Sir. Eko
16th August 2011, 21:22
de urmarit intotdeauna am urmarit Arsenal. imd dau pe tvr1 :D

Bun bun :D.
Sa nu te astepti la mare lucru azi...la cum vad echipa de start o sa fie un meci nasol.

Celso
16th August 2011, 21:22
Bun bun :D.
Sa nu te astepti la mare lucru azi...la cum vad echipa de start o sa fie un meci nasol.

bateti cu 3-1

daca faceti Anglia de kkt sunteti exclusi pe viata din Premier League:D

Sir. Eko
16th August 2011, 21:27
Daca facem poate isi da seama Wenger ca trebuie sa cumpere jucatori de valoare si atunci o sa fie totu bine,o sa dansam chiar :

6nCYYeIk5vc

Celso
16th August 2011, 21:32
da bineinteles
dMVs1nyOTco

El Pistolero
16th August 2011, 21:33
Unde au plecat Nasri si Eboue?

Sir. Eko
16th August 2011, 21:43
Eboue la Galata si Nasri la City(inca nu e oficial...)

mariomax
16th August 2011, 21:57
gol rapid Wallcot, insa se vad probleme destul de mari in aparare la tunari...

Sir. Eko
22nd August 2011, 12:09
http://www.theoraclespeaks.net/latest/arsenal-fans-request-transfer-barcelona/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=arsenal-fans-request-transfer-barcelona

Nadalfan
22nd August 2011, 12:22
“You wait and see. This time next year Armand Traore will be the World Player of the Year" ..mda

Celso
22nd August 2011, 13:27
Arsenal si Chelsea pe urmele lui Lucho Gonzalez.

YoNuTzz
22nd August 2011, 13:28
http://www.theoraclespeaks.net/latest/arsenal-fans-request-transfer-barcelona/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=arsenal-fans-request-transfer-barcelona

:))

Catalanul
22nd August 2011, 16:54
Prin Spania se spune ca Arsenal il vrea pe Kaka sub forma de imprumut :D

Iaco
22nd August 2011, 18:00
E cam bacioc...lu Arsene ii plac aia fragezi:D

Sir. Eko
22nd August 2011, 18:14
E cam bacioc...lu Arsene ii plac aia fragezi:D

Clar,cred ca adevaratul lui vis e sa antreneze Franta sub 17 ani :))

Iaco
22nd August 2011, 18:37
Clar,cred ca adevaratul lui vis e sa antreneze Franta sub 17 ani :))

:happy:happy

Sir. Eko
24th August 2011, 12:14
L'Equipe claims Arsenal have made an improved €25 million bid for Yann M'Vila

Sir. Eko
25th August 2011, 12:55
EXCLUSIVE: Arsenal fail with Kaka loan move as Real Madrid insist on permanent deal

http://img220.imageshack.us/img220/9238/83677340.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/220/83677340.jpg/)

Sir. Eko
26th August 2011, 01:40
Lille: Hazard agree with Arsenal
Arsenal sent in vain an offer of thirty million euros for the striker Eden Hazard Lille has already agreed with the Gunners. A new proposal of thirty-five million is approaching.

As we let you hear before, Arsenal has a proposal of thirty million euros for the Belgian international striker Eden Hazard (20), whose contract expires in June 2015, but without success. A new proposal of thirty-five million is in the pipes.
Reportedly, the Red Devil has already set in agreement with the Gunners on the conditions of a future lease. Anxiety is palpable on the side of the club president Michel Seydoux.

Nu prea cred dar na.


Arsenal make Cahill bid... of just £6million!

Wenger :D .

Patriots
27th August 2011, 18:09
Ar fi fost frumos sa vina Hazard , insa se pare ca trebuie sa nu multumim cu Park Chu Young de la Monaco :mda:

Sir. Eko
27th August 2011, 18:23
Cahill nu joaca azi pentru Bolton.Nu e nici pe banca...:).

Sir. Eko
28th August 2011, 12:36
Arsenal are reportedly closing in on the signing of Bolton defender Gary Cahill.

Hai hai!

Coyle admitted Cahill was below-par trying to deal with Luis Suarez in Saturday's 3-1 defeat against Liverpool.
'I don't think Gary performed at his maximum. It is natural for a young player to have his head turned by all the transfer speculation.
'I can't really use the word offer about Arsenal but there was a verbal conversation last week. There has been no dialogue since then but we have to wait and see where we are at the close of play on Wednesday.


Are Arsenal ADN :D ...sa il elibereze pe Cahill !

Sir. Eko
30th August 2011, 00:45
Intram pe ultima suta !!!!


Arsenal close to signing Brazilian defender Andre Santos

Arsenal, Liverpool and French club Lille have all approached Chelsea over the possibility of signing midfielder Yossi Benayoun, BBC Sport understands.



Traore fee believed to be around £1.2m. QPR have given us 28 days to pay up.

#afc's fax machine broke meaning transfers of Kaka, Benzema and Hazard fell through. Arsene refused to pay the asking price of a new machine

:happy:happy

EonLockz
30th August 2011, 01:10
Da drepturi de vânător de glume bune unde trebuie domnule.

Hai cu încă 2 jucători asa din scurt :D

Sir. Eko
30th August 2011, 11:30
Nu am crezut ca o sa te uiti !

Danish press reporting Nicklas Bendtner could be sold to Stoke today.


Pana una alta :

Breaking News. L'Equipe: Per Mertesacker signed for Arsenal on Monday night.

Elia has admitted Arsenal and Hamburg have been in talks and he prefers a move to England.

Elia are de ales intre noi si Juve.Defapt inca nu are de ales ca nu ne-am inteles cu Hamburg,el evident prefera sa vina in Anglia...ramane de vazut.

Cat despre Benayoun,eu zic ca e ok ca squad player.Sa intre pe final sa joace in cupe ,dar nimic mai mult.

Astazi seara deja o sa fie show,miercuri nu mai vorbesc!!!
Come on Wenger !

Sir. Eko
30th August 2011, 12:18
Lukaku could move to stoke on loan deal from chelsea

Iaco
30th August 2011, 12:42
Nu am crezut ca o sa te uiti !

Danish press reporting Nicklas Bendtner could be sold to Stoke today.


Pana una alta :

Breaking News. L'Equipe: Per Mertesacker signed for Arsenal on Monday night.

Elia has admitted Arsenal and Hamburg have been in talks and he prefers a move to England.

Elia are de ales intre noi si Juve.Defapt inca nu are de ales ca nu ne-am inteles cu Hamburg,el evident prefera sa vina in Anglia...ramane de vazut.

Cat despre Benayoun,eu zic ca e ok ca squad player.Sa intre pe final sa joace in cupe ,dar nimic mai mult.

Astazi seara deja o sa fie show,miercuri nu mai vorbesc!!!
Come on Wenger !

Eu zic sa il bagati in teren a.s.a.p(Benayoun)...iar daca vine mertesacker ati face un transfer foarte bun...cu mertesacker si cahill ar avea alta fata Arsenal...what the heck cu oricare altii decat cei care ii aveti acum in aparare Arsenal ar arata mult mai bine:D:D:P

Sir. Eko
30th August 2011, 13:06
Eu zic sa il bagati in teren a.s.a.p(Benayoun)...iar daca vine mertesacker ati face un transfer foarte bun...cu mertesacker si cahill ar avea alta fata Arsenal...what the heck cu oricare altii decat cei care ii aveti acum in aparare Arsenal ar arata mult mai bine:D:D:P

Adevarat.

"Arsenal are in advanced talks with Werder Bremen's German international defender Per Mertesacker."

Faza e ca nu il vad sa cumpere 3 fundasi odata Wenger.
Asa ca unu central ,dupa cum se pare Per.
Santos ala deja cica e ca si facut,fundas stanga.

Cahill nu mai vine atunci.Desi eu pe el il prefer.Poate la iarna ?Gratis :D.

Mai e o chestie daca vine Merte.NU mai putem juca sus cu linia defensiva....pentru ca e foarte lent.Dar o schimbare de tactica ii bine venita la Arsenal.:ok:

p.s ne-a fost refuzata prima oferta pentru Mario Götze .

Celso
30th August 2011, 14:12
Anji oferă 22.5 milioane de euro pentru fundașul formației Manchester United (http://www.gsp.ro/cautare/tag/manchester-united-13588.html), sîrbul Nemanja Vidici (http://www.gsp.ro/cautare/tag/nemanja-vidici-18884.html), anunță cotidianul The Sun, citat de Mediafax.

Iaco
30th August 2011, 14:36
Anji oferă 22.5 milioane de euro pentru fundașul formației Manchester United (http://www.gsp.ro/cautare/tag/manchester-united-13588.html), sîrbul Nemanja Vidici (http://www.gsp.ro/cautare/tag/nemanja-vidici-18884.html), anunță cotidianul The Sun, citat de Mediafax.

Clar se duce Vidic in Rusia:D...tocmai ce-a venit de acolo:D...in legatura cu Gotze...laba jos ca e acontat de United pentru vara viitoare:D:P

In legatura cu fundasii...Mertesaker e o stanca(e si greu la 10 metrii cat are:D) nu mai aveti linia sus dar nici goluri date cu capu de Chicharito:D nu mai luati...Cahill are avantaju ca a mancat PL pe paine...Mertesacker la cat de slow e fac cercuri in juru lui alde Nani, Young, Lennon...

Sir. Eko
30th August 2011, 14:37
.in legatura cu Goetze...laba jos ca e acontat de United pentru vara viitoare:D:P

Au refuzat 40 de milioane de euro :headbang:

Iaco
30th August 2011, 14:46
Au refuzat 40 de milioane de euro :headbang:

Mi se pare ca si United a bagat oferta in ianuarie anul trecut cand nu mergea mijlocul deloc si i-au refuzat gandindu-se ca il vor da pe Sahin si ca vor sa faca figura frumoasa in CL(ceea ce probabil o vor face)...acum sincer tu ti-ai vinde un tanar promitator(poate cel mai promitator tanar german la ora actuala) care le face tot jocul la mijloc la o contracandidata din CL...no chance...

Eu zic ca BVB va mai tine de el vreo 2 ani si dupa aia sigur 40 de mil pe el in banca...poate chiar mai bine...

Celso
30th August 2011, 14:54
si Chelsea il vrea pe Meireles ...au dat 8 mil + Benayoun

Liverpool a refuzat

Chelsea a zis ca revine:D

Sir. Eko
30th August 2011, 15:14
si Chelsea il vrea pe Meireles ...au dat 8 mil + Benayoun

Liverpool a refuzat

Chelsea a zis ca revine:D

Meireles?Au abandonat cu Modric?

http://i56.tinypic.com/2nrjzgk.gif

Iaco
30th August 2011, 15:15
Eko esti fan?:D

Sir. Eko
30th August 2011, 15:24
Pai se poate.

BBC just said we have made a "new" bid for Gary Cahill in the last few minutes, fresh news, not the same bid as before guys, a new bid.

Wenger cumpara 3 fundasi odata?????

http://gifaday.blogspot.com/

Sir. Eko
30th August 2011, 15:36
http://i.imgur.com/eSX5q.gif

Iaco
30th August 2011, 15:45
All the latest gossip as Arsenal try to sign everyone from Wesley Sneijder to…...

Ce tare e intro la live transfers pe Eurosport:D:D

Sir. Eko
30th August 2011, 15:47
All the latest gossip as Arsenal try to sign everyone from Wesley Sneijder to…...

Ce tare e intro la live transfers pe Eurosport:D:D

Merte,Santos,Park,Cahill si CM nou?

Asta nu e Wenger. Ce naiba se intampla???

h-LbvFckptY&ob=av2e

Iaco
30th August 2011, 15:49
Merte,Santos,Park,Cahill si CM nou?

Asta nu e Wenger. Ce naiba se intampla???

h-LbvFckptY&ob=av2e

O fii posedat...sau silent Stan nu mai e asa de silent:D:D

Sir. Eko
30th August 2011, 15:53
Sunt la munca dar nu mai am mult pana ies si eu afara si fac asa :

http://assets0.ordienetworks.com/images/GifGuide/dancing/1162345_o.gif

#AFC's 3rd bid 'reaches' £14MIL I've been told.

http://newsthump.com/2011/08/30/gadaffi-family-undergoing-arsenal-medical/

hahaha

Sir. Eko
30th August 2011, 16:43
Cica Hazard e in avion spre Londra.

O sa semneze cu o echipa care joaca in CL.

Chelsea sau Arsenal deci....

http://www.gifflix.com/files/68bea2e19669.gif

Iaco
30th August 2011, 16:54
sau City:D sau United:D

Sir. Eko
30th August 2011, 18:14
Wenger is in France for midfielder - Eden Hazard, Yann M Villa. Fingers crossed.

S-a deplasat el sa discute cu echipele respective.
Sa vedem daca rezolva ceva.

Sky alluding to Chelsea making last push for Luka Modric and including Yossi Benayoun in it.

Se intampla multe pe final.

Werder Bremen general manager Klaus Allofs: "Per wanted to play for a big European club. Arsenal was always his favourite club." #afc

Sa il vad pe om in alb si rosu.

Nadalfan
30th August 2011, 21:13
Parca vad ca nu ia pe nimeni Wenger.Oricum mi-as dori sa se duca la ei Mertesacker,Santos si Cahill.Asa ar putea face egaluri cu Chelsea si City.Si M'Vila sper sa se duca la Arsenal.E foarte bun.De Gotze insa sa nu se atinga.N-are voie sa se duca la alta echipa inafara de United.Cred ca e mai bine daca SAF l-ar lua acum sau in iarna fiindca in vara viitoare cand BVB va mai castiga inca un campionat si o sa ajunga sus in CL s-ar putea sa sara lejer de 60 de mil.In 2 ani il vad peste Messi si C.Ronaldo.Omu e un fenomen.Clar cel mai bun jucator din Bundesliga la ora actuala.Nici de Hazard sa nu se atinga.Desi mai bine Arsenal decat Chelsea.

Iaco
30th August 2011, 23:07
Parca vad ca nu ia pe nimeni Wenger.Oricum mi-as dori sa se duca la ei Mertesacker,Santos si Cahill.Asa ar putea face egaluri cu Chelsea si City.Si M'Vila sper sa se duca la Arsenal.E foarte bun.De Gotze insa sa nu se atinga.N-are voie sa se duca la alta echipa inafara de United.Cred ca e mai bine daca SAF l-ar lua acum sau in iarna fiindca in vara viitoare cand BVB va mai castiga inca un campionat si o sa ajunga sus in CL s-ar putea sa sara lejer de 60 de mil.In 2 ani il vad peste Messi si C.Ronaldo.Omu e un fenomen.Clar cel mai bun jucator din Bundesliga la ora actuala.Nici de Hazard sa nu se atinga.Desi mai bine Arsenal decat Chelsea.

Mai lasa ma si la ei:happy:happy...da nu cred ca lille il dau pe hazard la arsenal dupa all the park debacle:D:D

Catalanul
30th August 2011, 23:24
Din cate am inteles Owen Hargreaves a schimbat un cartier cu altul :D

SwedishMafia
30th August 2011, 23:32
Sunt la munca dar nu mai am mult pana ies si eu afara si fac asa :

http://assets0.ordienetworks.com/images/GifGuide/dancing/1162345_o.gif

#AFC's 3rd bid 'reaches' £14MIL I've been told.

http://newsthump.com/2011/08/30/gadaffi-family-undergoing-arsenal-medical/

hahaha

:happy:happy:happy esti haios!
FC Twente’s Bryan Ruiz was watched by Tottenham, but Fulham have agreed a fee.
Fulham have agreed a £10.6m fee with FC Twente for winger Bryan Ruiz.
fulham i-a facut pe evrei:)))

Sir. Eko
31st August 2011, 01:01
Merte a fost confirmat si de Löw si de antrenorul lui Werder si de colegi.
Doar daca doamne feri nu isi trece examenu medical...

pana una alta

Arsenal's chief European scout Gilles Grimandi has confirmed the club have agreed terms for Andre Santos and Per Mertesacker and says the club are still working to add new faces to the squad.


At last count arsenal have enquiries or bids lodged for at least four midfielders in hope one comes off before deadline.

M`Villa vreau eu dar sa vedem cine o sa fie.
Am auzit ca s-a interesat si de Vargas care ii ,pfoai .Smecher rau :cool:

http://img834.imageshack.us/img834/568/vargasa.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/834/vargasa.jpg/)




Ioa si Almunia ramane la echipa...
http://i431.photobucket.com/albums/qq33/salmiaggi/arsenal.gif

TheIceMan
31st August 2011, 06:42
Arsenal have made a club record bid of £22 million for Rennes midfielder Yann M’Vila, according to the Evening Standard.

Celso
31st August 2011, 10:23
ia uite cum mai arunca cu banii Wenger:D

El Pistolero
31st August 2011, 10:29
Tot degeaba, pentru un club mare astia is jucatori de mana a doua.

Celso
31st August 2011, 10:35
Si e chiar exagerat cu francezii astia ...bunicei, dar nu atat de buni incat sa castigi campionate cu ei ..gen Koscienly,Squilacci..acum M'vila ..ma rog, treaba lor:D

EonLockz
31st August 2011, 10:52
Celso, eu nu știu închizător/box to box mai bun care sa fie available.

El Pistolero
31st August 2011, 10:52
Si e chiar exagerat cu francezii astia ...bunicei, dar nu atat de buni incat sa castigi campionate cu ei ..gen Koscienly,Squilacci..acum M'vila ..ma rog, treaba lor:D

Exact.

Nadalfan
31st August 2011, 11:01
M'Vila e super fotbalist.Mult peste ce are Arsenal pe postul ala.Vargas ar fi beton pentru Arsenal.Poate acoperi toata banda stanga dar nu cred ca-l da Fiorentina sub 20-25 de milioane de euro.Am zis.Poate sa se duca orcine la Arsenal inafara de Hazard si Gotze.Ei trebuie sa se duca neaparat la United.Mai ales Gotze.

Celso
31st August 2011, 11:02
Celso, eu nu știu închizător/box to box mai bun care sa fie available.

Bourceanu:D

Goetze nu o sa faca cariera in Anglia. Punct. ...oricum mai are de aratat cate ceva in Germania:P

Sir. Eko
31st August 2011, 11:04
Celso, eu nu știu închizător/box to box mai bun care sa fie available.

Nici eu.
Omu e o bestie.Perfect construit pentru PL.
Daca il vad in tricoul lui Arsenal azi ma termin.Orgasm.


Goetze o sa faca unde vrea **** lui....ii atat de bun.


Wenger has always had Eden Hazard at the top of his list and the Belgian forward has told Lille he wants to quit, but the French club want more than £30m.

Father & agent of Nicklas Bendtner says he is at Stoke training ground for talks about a move to the Britannia Stadium for Arsenal striker

Andre Santos to Arsenal has just been Finalised , also Per Mertesacker Deal has been COMPLETED,

Skysports.com understand that Birmingham have agreed terms with Stoke over Cameron Jerome.

Skysports.com understands Birmingham are closing in on a deal for Newcastle United striker Nile Ranger.

Alvaro Pereira's agent has confirmed Porto and Chelsea are in discussions over a big-money deadline day transfer, although nothing has been agreed.

Harry Redknapp says he is 'one million per cent' certain sought-after midfielder Luka Modric will not leave Tottenham before the transfer window closes.

Twente winger set for £10.6m move to Craven Cottage


O sa fie epica ziua de azi !

Iarasi nu lucrez nimic !Dupa munca trebuia sa o ajut pe prietena mea ca isi tine majoratu in week`end ,i-am zis ca nu pot ca trebuie sa stau pana noaptea la birou .muhahaha

Nadalfan
31st August 2011, 11:10
Bourceanu:D

Goetze nu o sa faca cariera in Anglia. Punct. ...oricum mai are de aratat cate ceva in Germania:P

Te inseli.E super pustiu.In 2 ani pun pariu ca o sa fie de nivelul lui Messi sau C.Ronaldo.Oricum Messi si Ronaldo nu stiu cat o sa mai joace la nivelul asta.Ronaldo 2 ani zic si Messi 3 sau 4.Mai mult nu cred.Ei sunt wingeri.Acolo iti trebuie viteza.Viteza cu cat inaintezi in varsta iti scade.Gotze are doar 19 ani.Deocamdata e doar cel mai bun jucator german al momentului.In 2-3 ani insa ma astept sa fie cel mai bun jucator al planetei.Un atac cu Rooney-Gotze-Hazard-Young ar face prapad in Anglia.Nu ne-ar rezista nimeni.Stoke in momentu asta 3 atacanti sa zicem buni.Lukaku,Jones si Bentdner sunt ok pentru o echipa ca Stoke.

Iaco
31st August 2011, 11:11
Gotze e Wilsheru:D german...e chiar mai bun in opinia mea...nemtii au niste tineri de exceptie...la urmatoarele turnee finale de CM CE se caca imprastiat pe spanioli...

Nu avem nevoie de Hazard...avem wingeri...

Sir. Eko
31st August 2011, 11:15
Gotze e Wilsheru:D german...e chiar mai bun in opinia mea...nemtii au niste tineri de exceptie...la urmatoarele turnee finale de CM CE se caca imprastiat pe spanioli...

Nu avem nevoie de Hazard...avem wingeri...

Asa zic si eu.

Blackburn agree fee with Birmingham for defender Scott Dann.

Iaco
31st August 2011, 11:17
Super transfer pentru Blackburn...Dann e fundas bun...uite alta tinta pe care Wenger o putea explora...

SwedishMafia
31st August 2011, 11:17
e aceeasi prietena, caruiai i-ai zis "arsenal sa nu castige CL vreodata,daca ma intorc la tine!" EPIC!EPIC!:happy

Celso
31st August 2011, 11:18
Mai are mult de munca, parerea mea ...Goetze se potriveste pe profilul campionatului german, cum era si Ozil ...in nici un caz eu daca as fi manager nu as scoate suma aia de bani pt Goetze, poti lua o mare teapa.

asa se spunea si despre Ozil ..ce a facut Ozil la Real pana acum? nimic special:)

Sir. Eko
31st August 2011, 11:18
e aceeasi prietena, caruiai i-ai zis "arsenal sa nu castige CL vreodata,daca ma intorc la tine!" EPIC!EPIC!:happy

Nu nu :)) ...cu aia am ramas friends :D .




asa se spunea si despre Ozil ..ce a facut Ozil la Real pana acum? nimic special:)

http://i.imgur.com/av6AP.gif

53(meciuri jucate) 10(goluri) 25(pase de gol)

Esti nebun?Omu ii de pe alta planeta.Jucatorul meu preferat....non-Arsenal evident.

Iaco
31st August 2011, 11:20
Pe facebook...are eko asta la gagici pe facebook ma doare capu de fiecare data cand intru pe dreapta sus imi apar tot felu de gagici ca cica am un prieten in comun...dau pe linku albastru si surprise surprise e eko:D:D

El Pistolero
31st August 2011, 11:22
E ultima zi de transferuri azi. Va fi nebunie. :D

Sir. Eko
31st August 2011, 11:22
Eee...fix pix facebook.

Arsenal bids in for M'Vila, Hazard, Martin - enquiries made yesterday on Arteta and Fellaini. Sure there are others too, Busy day ahead

M`Villa Get in !!!!

SwedishMafia
31st August 2011, 11:23
mr eko, za best ols user:D alaturi de corello,evident:))naspa ca eko tine cu o echipa de losers..dar,in schimb,se pare care noroc la chicks!:D

Celso
31st August 2011, 11:26
Chelsea a facut o oferta de 30 mil lire pt Ribery. Bayern nu discuta decat de la 36 mil lire in sus...:D.

Chris Samba ramane o tinta pt Wenger.

Wigan il vrea pe Shaun Maloney de la Celtic.


ma rog, multe speculatii azi:D

la West Ham a a venit Bouba Diop:sneaky:

Swansea a semnat cu portarul Gerhard Tremmel, liber de contract

Sir. Eko
31st August 2011, 11:32
mr eko, za best ols user:D alaturi de corello,evident:))naspa ca eko tine cu o echipa de losers..dar,in schimb,se pare care noroc la chicks!:D

Hehe :D .

S-au oprit zovnurile putin...e calm,dar nu dureaza.
Diseara de la 8 incolo o sa fie haos total.
O sa ma distrez

http://i55.tinypic.com/2dm6z9l.jpg

Celso
31st August 2011, 11:44
Azi o sa fie bucurie si tensiune:D.
http://i312.photobucket.com/albums/ll326/Besarion/1272535664_roman-abramovich-is-happ.gif



http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs5/2574978_o.gif (http://www.gifsoup.com/download.php?id=2574978&d=animatedgifs5&n=tension-sir-alex-ferguson&s=o)

La Chelsea as mai vrea un fundas central, asadar sa nu va mire daca dam o lovitura astazi pe acel post:D.

Iaco
31st August 2011, 12:33
Ce fain sa iti faci afacerile la 1 iulie...sa nu stai cu frica in san ca nu ai pe cine sa bagi in aparare in meciul urmator:D...aviz amatorilor:D:D

Sir. Eko
31st August 2011, 12:47
Reports in Italy suggest that Fiorentina star Vargas is in advanced talks with Arsenal.


:cheer:

Celso
31st August 2011, 12:47
hai ca daca va deposeaza Anzi de Vidic ce mai faceti si voi:D ...Evans, Jones:D

Celso
31st August 2011, 12:54
Mario Balotelli spre Newcastle.
Scot Parker spre Tottenham.
Milner spre Tottenham.
si Dempsey, Arteta la Arsenal suna interesant ...rupe Arsenal azi :)) ...ingrasa porcu'
vedem cate se realizeaza din astea

Iaco
31st August 2011, 12:58
hai ca daca va deposeaza Anzi de Vidic ce mai faceti si voi:D ...Evans, Jones:D

Tu iti dai seama ca nu are cum sa se intample chestia asta:D...noi nu prea am dat drumul la jucatori doar cand ori se certau cu Fergie(nu e cazul), ori nu prea mai aveam cu sa ii tinem(Ronaldo)...da niciodata nu am dat drumul la jucatori ca au venit ceva bogatani cu capricii...

Iaco
31st August 2011, 12:59
Mario Balotelli spre Newcastle.
Scot Parker spre Tottenham.
Milner spre Tottenham.
si Dempsey, Arteta la Arsenal suna interesant ...rupe Arsenal azi :)) ...ingrasa porcu'
vedem cate se realizeaza din astea

Clar Parker si Milner sunt transferuri bune daca se realizeaza...hai si Arteta restul sunt prostii...

Celso
31st August 2011, 13:01
Iaco, iti spune ceva Drinkwater?:groggy:

un singur transfer realizat 100% azi

Bijev = Liverpool to Dusseldorf

Man City midfielder Samir Nasri on Twitter: "This tweet is for the English newspapers - stop trying to made something between me and Arsenal, I love the club and everything around it."

Sir. Eko
31st August 2011, 13:09
Man City midfielder Samir Nasri on Twitter: "This tweet is for the English newspapers - stop trying to made something between me and Arsenal, I love the club and everything around it."

OI2t736UP54

fuck off

Iaco
31st August 2011, 13:10
De ce...e jucator pe la Reserves...

Sir. Eko
31st August 2011, 13:11
QPR close in on Manchester City's Shaun Wright-Phillips

Transfer foarte bun pentru ei.

Celso
31st August 2011, 13:13
Gignac e in Anglia. Fulham,Blackburn si Everton ca posibile destinatii.

Bolton are close to signing Liverpool striker David N'Gog.

Iaco@ l-au imprumutat pe undeva, m-a amuzat numele lui:))

Skybet ofera o cota de 1/7 ca Gary Cahill sa semneze cu Spurs azi:).

Joe Cole o sa fie imprumutat la Lille pt o perioada de un an.

Sir. Eko
31st August 2011, 13:24
exciting news coming for Man U fans.

Celso
31st August 2011, 13:26
exciting news coming for Man U fans.

yes! Messi e pe aeroportul din Manchester.:))

acum serios, Keisuke Honda cica ar face azi vizita medicala la Londra pt a fi transferat la Arsenal (mijlocas de la CSKA Moscova)

Sir. Eko
31st August 2011, 13:32
Vrajeala faza cu Honda.

Iaco
31st August 2011, 13:33
yes! Messi e pe aeroportul din Manchester.:))

acum serios, Keisuke Honda cica ar face azi vizita medicala la Londra pt a fi transferat la Arsenal (mijlocas de la CSKA Moscova)

Sa semneze cu City:D...cred ca e legat de Hargreaves la City...aia sigur fac asta ca sa mess with united:D

Sir. Eko
31st August 2011, 14:00
Wesley Sneijder is on his way to Manchester United for a medical. :o:

Iaco
31st August 2011, 14:03
Nu cred...unde citesti?

Sir. Eko
31st August 2011, 14:03
the telegraph

Celso
31st August 2011, 14:05
Keisuke Honda will NOT be joining Arsenal! "He is flying elsewhere to check on a knee injury"

am citit si eu ceva de Sjneider...acu sa vedem

Wesley Sneijder hs been backed into even money to join Manchester United from Internazionale. Rumours abound that he is on his way to Carrington for a medical.

Iaco
31st August 2011, 14:05
Cred ca e la misto mai ales dupa faza cu poza...pe eurosport ala tot zice ca ramane la Inter...

Eu nu tin neaparat sa il luam pe Sneijder...dar daca vine Barca here we come:D:D

Sir. Eko
31st August 2011, 14:07
Probabil ca e veche poza...

Iaco
31st August 2011, 14:08
Aia...da e photoshopata peste chicharito:D

Sir. Eko
31st August 2011, 14:11
URlGrsLoFl8

:happy:happy

Ii tare ca a acceptat sa faca clipu Redknapp.
Mai ales ca nu ii place sa i se zica ca e Wheeler Dealer.

SwedishMafia
31st August 2011, 14:16
11:34. Hmm. Sky Sports News report that there could be some exciting news coming out of Old Trafford soon. Anything? Nothing? You decide. I can tell you one thing that is definitely happening: irritating drilling right near our offices, as renovation work continues on the East Stand toilets. Plenty of 'tapping' going on in there.
http://www.manutd.com/en/Fanzone/News-And-Blogs/2011/Aug/The-Gossip.aspx?pageNo=1

Lordul
31st August 2011, 14:19
ar fi fain daca ar veni Sneijder.....

Celso
31st August 2011, 14:31
deal!!! Joe cole has signed for lille!!

Sir. Eko
31st August 2011, 14:45
Rumour: Montolivo is flying to london now. going to arsenal - who offered 6 millions euros more than ac milan - fee at 18million euro.

Lordul
31st August 2011, 14:47
pierdere pentru Liverpool plecarea lui Joe Cole.....

Sir. Eko
31st August 2011, 14:51
pierdere pentru Liverpool plecarea lui Joe Cole.....

:happy

Ai chef de bancuri azi ?

Lordul
31st August 2011, 14:52
nu.....cel putin la Chelsea si la West Ham era un jucator bun si din ce imi aduc aminte...a dat si o pasa de gol cu Steaua.....

Iaco
31st August 2011, 14:55
Da la Liverpool a fost super penal...tin minte ca il vedeam tot in meciurile de reserves cu United:happy

Sir. Eko
31st August 2011, 14:55
nu.....cel putin la Chelsea si la West Ham era un jucator bun si din ce imi aduc aminte...a dat si o pasa de gol cu Steaua.....

Cam atat a facut tot sezonul.
E slab...s-a scapat Liverpool de el.

eventHorizon
31st August 2011, 14:56
Rumour: Montolivo is flying to london now. going to arsenal - who offered 6 millions euros more than ac milan - fee at 18million euro.

Ar fi super afacerea cu Montolivo. Baiatu ala e un fel de Lampard, ceva mai tanar si mai tehnic :D

Si Snejder ar fi mers de minune, e mijlocasul ofensiv care s-ar fi pliat cel mai bine pe stilul lui Arsenal...

sannicola
31st August 2011, 14:56
wow o pasa de gol in 15 meciuri daca a ajuns la 15 partide jucate pentru cormorani ;) drum bun in Franta nici o pierdere pentru Liverpool :yes:.

Sir. Eko
31st August 2011, 15:18
http://img853.imageshack.us/img853/5558/386247591.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/853/386247591.jpg/)

mariomax
31st August 2011, 15:22
lol :D

Catalanul
31st August 2011, 15:24
nu prea il prind bine culorile alea :))

Patriots
31st August 2011, 15:28
Getting first reports of a potential surprise move for Leverkusen playmaker Renato Augusto, who according to a source is on his way to London for a medical. No indications which team he’s going to.

Se pare ca e mare agitatie azi pe aeroporturile din Londra :D

Sir. Eko
31st August 2011, 15:32
Hai cu Montolivo !

http://img651.imageshack.us/img651/3606/200609122058147usmanov1.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/651/200609122058147usmanov1.jpg/)

Nadalfan
31st August 2011, 16:01
SAF tace si face.Sneijder face cat Vargas,Montolivo,Renato Augusto,Mertesacker si Andre Santos la un loc.Ar fi super sa vina la noi.Arsenal ingrasa porcul in ajun.Cred ca Wenger vreo cel putin 5-6 transferuri azi.Nu neaprat calitatea ci cantitatea il intereseasza pe el acum.Oric M'Vila,Mertesacker,Andre Santos,Dempsey,Arteta sunt jucatori si de calitate dar care ocupa si locurile libere din echipa.De Renato Augusto nu stiu ce sa zic.Mi-e greu sa cred ca-l da Leverkusen sub 25 milioane de euro.

Celso
31st August 2011, 16:08
Miralem Sulejmani has reportedly jetted into Gatwick from Amstredam - it looks like the Serbian could be on his way from Ajax to Arsenal.

toata Europa vine azi sa faca vizita medicala la Arsenal:)) ...parca acu dau refresh si vad ...Banel Nicolita to Arsenal:))

Patriots
31st August 2011, 16:12
Scott Parker has signed for Spurs, according to SSN. Bun transfer pentru Tottenham :ok:

Nadalfan
31st August 2011, 16:17
Sulejmani e bun dar nu prea vad unde sa joace la Arsenal.Van Persie,Walcott,Arshavin poate Vargas.Sunt deja destui.Lui Arsenal ii trebuie mijlocasi si fundasi.Fundasi au adus 2 prin Santos si Mertesacker.Le mai trebuie 2 mijlocasi(M'Vila si Montolivo?Nu prea cred ca ii va lua pe amandoi.Ar costa in jur de 40 de milioane de euro.Nu da Wenger atat).
Szczesny
Sagna-Mertesacker-Vermaelen-Santos
Montolivo-M'Vila-Wilshere
Walcott-Van Persie-Vargas
Suna interesant dar e foarte putin probabil ca Wenger sa-i aduca si pe Vargas si pe Montolivo si pe M'Vila.Aduce maxim 2 sau chiar decat unul.Nu da el peste 60 de milioane pe 3 jucatori.
Sa vorbim si ceva despre United si Wesley
De Gea
Rafael-Vidic-Ferdinand-Evra
Cleverley-Anderson
Young-Sneijder-Nani
Rooney
Super echipa.Cleverley incepe sa-mi placa mult de tot.

Celso
31st August 2011, 16:57
Crouch is definitely going somewhere - Sunderland and QPR are the favourites, with Stoke the outsiders.

mariomax
31st August 2011, 18:13
Pep nu face nimic? nicio imbunatatire? :cry:

Celso
31st August 2011, 18:29
DEAL! Arsenal have confirmed the signing of Per Mertesacker from Werder Bremen.
DEAL! Fulham have confirmed the signing of Zdenek Grygera from Juventus on a free transfer. The Czech defender has signed a one-year deal.

Wesley Sneijder's agent has denied rumours the Dutchman is having a deadline-day medical at Manchester United. "It is absolutely not true," said Soren Lerby.

Sir. Eko
31st August 2011, 19:30
Se pare ca Arteta e mijlocasu.....

http://www.kraproom.com/pacman/aod/gallery/d/6573-1/matthughes-disappointed.gif

Celso
31st August 2011, 19:31
http://www.gsp.ro//usr/thumbs/thumb_378_x_500/2011/08/31/392119-x610.jpg

dav_david
31st August 2011, 19:51
The SFA has confirmed that Alan Hutton has been given permission to leave the Scotland camp - he is expected to join Aston Villa tonight.

It looks like Sunderland have pulled out of the race to sign Crouch, which leaves Stoke and QPR...

DEAL! West Ham have signed David Bentley from Tottenham Hotspur on a season-long loan.

DEAL! Arsenal have loaned Joel Campbell to Lorient for the rest of the season. The Costa Rican will join Gilles Sunu and Jeremie Aliadiere at the Ligue 1 club.

DEAL! Fulham have confirmed the signing of Zdenek Grygera from Juventus on a free transfer. The Czech defender has signed a one-year deal.

Au cam scapat de Bentley. Crouch cred ca ar arata bine la Stoke... . Bun Grygera la Fulham, mai ales ca e gratis.

Sir. Eko
31st August 2011, 21:18
benayoun....
fuck off wenger

dav_david
31st August 2011, 21:25
Pai si Wenger nu ia un inlocuitor pt. Fabregas ? Cine o sa faca treaba lui la mijloc ? Benayoun :groggy: ? Arteta parea genul ala de jucator, desi se accidenteaza des.

Lordul
31st August 2011, 21:38
Arteta e mai mult genul de rupator...cel putin cam asta juca la Everton

Cristy RVD
31st August 2011, 21:40
Arteta e mai mult genul de rupator...cel putin cam asta juca la Everton

:happy:happy

paradoxal, e cam cel mai tehnic de la Everton.

El Pistolero
31st August 2011, 21:44
Lordul si fotbalul...

mariomax
31st August 2011, 22:01
benayoun....
fuck off wenger

:))

YoNuTzz
31st August 2011, 22:12
Official: Owen Hargreaves signs for Manchester City on one-year deal

??

Catalanul
31st August 2011, 22:16
eu citisem de ieri chestia asta

Lordul
31st August 2011, 22:18
si iarasi ar sa aiba City prea multi jucatori...Hargreawes cred ca va lustrui banca de rezerve

Tazz
31st August 2011, 22:44
Official: Owen Hargreaves signs for Manchester City on one-year deal

??

:groggy::groggy:

Cristy RVD
31st August 2011, 22:46
Andy Carroll (Liverpool) - Transfer - Anji Makhacikala - 30% - 46 milioane de euro


asta scrie prosport-ul :))

daca e asa, imi pun avatar/semnatura si poster pe pereti cu emblema rusilor :D

sannicola
31st August 2011, 22:52
Andy Carroll (Liverpool) - Transfer - Anji Makhacikala - 30% - 46 milioane de euro


asta scrie prosport-ul :))

daca e asa, imi pun avatar/semnatura si poster pe pereti cu emblema rusilor :D

Nu cred ma ar fi super si asa am luat plasa cu ala :D

TenisFan
31st August 2011, 23:11
Chelsea nu ia nimic? Ceva Guarin sau ala si mai tanar de la Porto? Ca pe mine ma intereseaza atacul nu Alvaro Perreira. Au destui fundasi capabili.

Cristy RVD
31st August 2011, 23:12
Se vorbeste de Ribery, dar la cat e asta de fragil nu-l vad bine in Anglia.

Sir. Eko
31st August 2011, 23:15
Am vazut acum 2 minute interviu LIVE cu Ary` ,40 de milioane de lire a oferit Chelsea pe Modric si Tottenham nu a vandut :ok: .Respect ,nu am ce sa zic.

A spus ca a incercat azi sa il cumpere pe Kaka si pe Cahill dar nu a reusit.




Se vorbeste de Ribery, dar la cat e asta de fragil nu-l vad bine in Anglia.

Unde se vorbeste?

Sir. Eko
1st September 2011, 01:18
Se pare ca :

Arteta -Arsenal
Yossi Benayoun-Arsenal
Bendtner-Sunderland
Crouch-Stoke
Jeorme-Stoke
Meireles-Chelsea (omu a depus request cu jumate de ora inainte de final)
Shaun Wright-Phillips-QPR
Craig Bellamy-Liverpool
Scott Dann-Blackburn
Yakubu-Blackburn
Parker-Tottenham

mai sunt :)

Cristy RVD
1st September 2011, 01:26
M-ar bucura revenirea lui Bellamy, Meireles insa tre' sa ramana!

Sir. Eko
1st September 2011, 01:28
M-ar bucura revenirea lui Bellamy, Meireles insa tre' sa ramana!

Nu stiu ce a fost acolo.
Sigur a vorbit de mult cu Chelsea....
Ciudat oricum ,ma gandeam ca e fericit la Liverpool.

Cristy RVD
1st September 2011, 01:29
Mda, asa credeam si eu, mai ales ca sezonul trecut a fost titular si a jucat bine.

EonLockz
1st September 2011, 01:32
Sunt mulțumit de transferuri, se putea mai bine dar e OK.

Sir. Eko
1st September 2011, 01:43
Sunt mulțumit de transferuri, se putea mai bine dar e OK.

Se putea muuuult mai bine.Dar asa am ajuns ca ma bucur indiferent cine vine.

Sir. Eko
1st September 2011, 02:02
8t61eWu4bgM

Hahahhaha :happy

El Pistolero
1st September 2011, 09:53
Si-a facut Arsenal echipa buna, pentru a ataca Carling Cup. :D

Celso
1st September 2011, 10:09
Are Arsenal niste mijlocasi cu fizic de musca:D ...doar Song ce e mai mare pe acolo:D.

Slabuta ziua de ieri ...Meireles cred ca e de folos la Chelsea, la Liverpool cam a frecat banca in inceputul asta de sezon ...prezenta lui Boas la Chelsea a insemnat mult pt el.

El Pistolero
1st September 2011, 10:28
Lukaku pana la urma a ramas la noi?

Celso
1st September 2011, 10:34
Gael Kakuta has tonight joined Bolton Wanderers on loan until January 1.
Yossi Benayoun has tonight (August 31) joined Arsenal on loan until the end of the season.
Chelsea Football Club is delighted to announce the signing of Raul Meireles from Liverpool on a four-year contract.


Nu vad nimic de Lukaku.

Cristy RVD
1st September 2011, 10:38
Chelsea Football Club is delighted to announce the signing of Raul Meireles from Liverpool on a four-year contract.


:headbang::headbang:

asta era cel mai bun mijlocas de creatie de la noi, o sa faca treaba buna la Chelsea.

Celso
1st September 2011, 10:43
Cred eu ca nu prea s-a inghitit cu Dalglish ...gresesc?

Cristy RVD
1st September 2011, 10:50
Asta cred si eu si ar fi singura explicatie plauzibila.

Celso
1st September 2011, 10:52
Alte mutari interesante ce au avut loc ieri:

Christian Poulsen (Liverpool to Evian, undisclosed)
John Guidetti (Manchester City to Feyenoord, loan)
Shaun Maloney (Celtic to Wigan, £1m)
David Ngog (Liverpool to Bolton, undisclosed)
Philipp Degen (Liverpool, released)
Wilson Palacios (Tottenham to Stoke, undisclosed)
Peter Crouch (Tottenham to Stoke, £10m)
Cameron Jerome (Birmingham City to Stoke, undisclosed)
Alan Hutton (Tottenham to Aston Villa, undisclosed)
Jermaine Jenas (Tottenham to Aston Villa, undisclosed)
Jermaine Beckford (Everton to Leicester, undisclosed)
Yakubu Aiyegbeni (Everton to Blackburn Rovers, £1.5m)

Stoke a achizitionat foarte bine. Pulis s-a asigurat.

Cele mai scumpe transferuri

1 Sergio Agüero - (de la Atlético Madrid) Manchester City - 38 milioane lire
2 Cesc Fabregas - (de la Arsenal) Barcelona - £35m
3 Samir Nasri - (de la Arsenal) Manchester City - £25m
4 Juan Mata - (de la Valencia) Chelsea - £23.5m
5 Stewart Downing - (de la Aston Villa) Liverpool - £20m
6 David de Gea - (de la Atlético Madrid) Manchester Utd - £18.3m
7 Romelu Lukaku - (de la Anderlecht) Chelsea - £18m
8 Ashley Young - (de la Aston Villa) Manchester United - £17m
9 Phil Jones - (de la Blackburn) Manchester United - £16.5m
10 Jordan Henderson - (de la Sunderland) Liverpool - £16m

Sir. Eko
1st September 2011, 12:06
Vreau doar sa spun ca e efectiv alta lume in Anglia .
Nimic nu se compara ,cum traiesc ei fotbalu :ok: .

Am stat in ultimile ore pe SSN LIVE.

Cate un reporter in fata la fiecare stadion.Sute de fani asteptau jucatori noi la poarta stadionului :ok:

Cea mai tare faza mi s-a parut modul in care Newcastle a incercat sa il fure pe Ruiz,au facut o oferta care a fost acceptata de Twente ...au trimis repede un elicopter la Londra :D .In cele din urma jucatoru a ales Fulham....

Cele mai socante miscari de ieri ,clar Arteta si Meireles.
Meireles in jumate de ora s-a dus de la Liverpool la Chelsea.
Arteta intr-o ora jumate a fost la Arsenal,apoi a cazut transferu,a fost on again,a cazut iar ....si in cele din urma s-au inteles :D .

Roll on Swansea...

delaparis
30th December 2012, 14:45
Real ofera 40 de milioane pt Bale dar Tottenham se pare ca nu discuta la mai putin de 70 ...:o:

Tot Real il vrea si pe Ashley Cole, liber in vara, dar aici se baga si PSG cu o oferta de contract pt 3 ani. Cole are 32 de ani...

Se pare ca Walcott vrea sa plece de la Arsenal iar in cazul asta Wenger il vrea pe Nani.

Cristy RVD
30th December 2012, 14:48
Bale pe 40 e o gluma in conditiile in care pe unul ca Lucas Moura s-au platit in jur de 45.

Xaviesta
30th December 2012, 14:55
Iar Real?:)) Deja devine penibil.

Bale sub 60-65 nu are voie sa plece de la Tott.

PSG il vrea si pe Adriano.

delaparis
2nd January 2013, 00:16
Henry nu va juca in iarna la Arsenal, oficial.
Hoarau este aproape de Sunderland sau eventual de Everton :cool:

lucian_iasi
2nd January 2013, 19:26
Daniel Sturridge a semnat cu Liverpool
http://www.prosport.ro/fotbal-extern/campionate-externe/am-venit-aici-pentru-multi-ani-e-o-echipa-uriasa-oficial-liverpool-a-luat-din-curtea-lui-chelsea-unul-dintre-cei-mai-talentati-tineri-10423328

Srdjan
2nd January 2013, 19:38
Dacă e vreun atacant după care să umble Tottenham în luna asta, e Leandro Damiao (23 ani, Internacional). A fost dorit și în vară.

Srdjan
2nd January 2013, 20:06
Jorge Mendes, agentul lui Ricardo Quaresma (29 ani), confirmă că sunt discuții cu Liverpool pt un contract. Jucătorul e fără echipă.

El Pistolero
2nd January 2013, 20:53
Se pare ca Demba Ba negociaza cu Chelsea.

Luis Garcia10
2nd January 2013, 21:38
Jorge Mendes, agentul lui Ricardo Quaresma (29 ani), confirmă că sunt discuții cu Liverpool pt un contract. Jucătorul e fără echipă.

Daca nu-l propune si la Deportivo pe Quaresma, nu a facut nimic Mendes :groggy: Si-asa jumate din lot sunt de-ai lui. :headbang:

delaparis
3rd January 2013, 00:54
Se pare ca Demba Ba negociaza cu Chelsea.

Se pare chiar ca e ok. 9 milioane.
Newcastle il vrea pe Remy de la Marseille acum ...

Xaviesta
3rd January 2013, 01:29
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20896330

:cya: Torres

Il voiam pe Ba la Arsenal.:nope:

delaparis
4th January 2013, 16:03
Mathieu Debuchy a semnat pe 5 ani cu Newcastle

Xaviesta
4th January 2013, 23:29
Arsenal prepares 15 millions to sign David Villa

http://www.sport.es/es/noticias/barca/arsenal-prepara-millones-para-fichar-david-villa-2286690

Srdjan
4th January 2013, 23:41
Nu pleaca Villa de la Barca pana in vara. Zvonurile despre David la Arsenal sunt nimicuri

razvan_creator
5th January 2013, 02:58
Chamakh a plecat imprumut la West Ham United pana la sfarsitul sezonului.

Srdjan
5th January 2013, 14:30
Harry nu se joaca: oferta de Ł8m de la QPR pentru fundasul central Joleon Lescott (30 ani, Man City). Sunt curios daca ar accepta el QPR...

El Pistolero
7th January 2013, 14:53
Chelsea in tratative cu Taison. Ar fi un transfer bun.

Sir. Eko
7th January 2013, 15:58
Chelsea in tratative cu Taison. Ar fi un transfer bun.

Se apuca de fotbal?

delaparis
16th January 2013, 23:48
Pana la urma Remy a ajuns la QPR.

YoNuTzz
16th January 2013, 23:55
sunt curios ce o sa se intample cu toate "vedetele" aduse de qpr dupa ce qpr o sa cada in vara...

delaparis
25th January 2013, 15:47
Newcastle a devenit o echipa de Ligue 1 :)

Nu mai putin de 11 jucatori francezi sunt in lotul actual:

Mathieu Debuchy, Mapou Yanga-Mbwia, Massadio Haïdara, Yoan Gouffran, Moussa Sissoko, Hatem Ben Arfa, Yohan Cabaye, Sylvain Marveaux, Gabriel Obertan, Mehdi Abeid si Romain Amalfitano,

baubau
26th January 2013, 11:49
Newcastle a devenit o echipa de Ligue 1 :)

Nu mai putin de 11 jucatori francezi sunt in lotul actual:

Mathieu Debuchy, Mapou Yanga-Mbwia, Massadio Haïdara, Yoan Gouffran, Moussa Sissoko, Hatem Ben Arfa, Yohan Cabaye, Sylvain Marveaux, Gabriel Obertan, Mehdi Abeid si Romain Amalfitano,


AHEM AHEM AAAHEEEEM!!!

https://pbs.twimg.com/media/BBc9MfpCYAAKS52.jpg

Sir. Eko
31st January 2013, 21:11
Stiu ca nu ii ok sa ma agit. Mai ales ca tin cu Arsenal...darrrr. E ultima zi de transferurrriiii.
Oameni retardati din Stoke pe SkySports, Redknapp da interviu din masina...nimeni la Emirates Stadium. Pleaca Fellaini ? Pleaca Bent ? Se intampla toate, acum !!

h-LbvFckptY

eventHorizon
31st January 2013, 22:02
Cei mai "adevarati" sunt astia de la FOX (https://twitter.com/FOXSoccer), anunta doar chestiile sigure.

A venit Monreal, cica urmeaza si un fundas de marca. E ceva, decat nimic... :)

eventHorizon
31st January 2013, 23:41
UPDATE: sursele BBC il anunta pe Reina la Arsenal! Dubios transfer daca se va realiza vreodata...

Lucru sigur, Habib Habibou, fostul jucator al Stelei, a ajuns la Leeds! :)) :happy

corello
1st February 2013, 17:36
:)):)):))
It seems that Odemwingie cannot take no for an answer!

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/72946_554512217922332_1502019432_n.jpg

Sir. Eko
2nd February 2013, 12:46
:))

Ce idiot ii. Ce bine am ras.

mariomax
13th March 2013, 18:50
cica Chelsea a refuzat vreo 50 de milioane de la Anzhi pentru Torres. acuma, eu cred ca Roman are bani garla, dar cred ca e si prost. cand multi se intreaba cum a rezistat baiatul ala la Chelsea atatia ani, ei refuza sa il vanda pe o gramada de bani!!! :))

Dennis
8th May 2013, 12:01
cica Chelsea a refuzat vreo 50 de milioane de la Anzhi pentru Torres. acuma, eu cred ca Roman are bani garla, dar cred ca e si prost. cand multi se intreaba cum a rezistat baiatul ala la Chelsea atatia ani, ei refuza sa il vanda pe o gramada de bani!!! :))

Putin probabil. Unde ai auzit lucrul asta? Nu cred ca Abramovici n-ar accepta o asemenea suma, poate chiar si jumatate..

Sir. Eko
21st May 2013, 11:48
Hai ca se incepe:


Liverpool close in on City's Kolo Touré to shore up central defence (gratis, liber de contract, pare ca si facut)

There are reports Milan captain Massimo Ambrosini is in London with his agents to negotiate with West Ham United. ( ? )

Italian champions Juventus have admitted their interest in Manchester City striker Carlos Tevez.

Bild reported that Andre Schürrle to Chelsea all but done reported fee of €12-15m( asta e facut de mult, transfer bun pentru Chelsea)

"There is some interest from the Premier League and my representatives are looking at the offers now -- I would be keen for a move to London at some point in the future," Jovetic told reporters ( Arsenal cel mai probabil )

Inca suntem in mai... :)). Ce o sa fie la vara...

Sir. Eko
21st May 2013, 22:38
Liverpool and West Ham agree a fee for Carroll.

Xaviesta
21st May 2013, 22:41
O sa fie cea mai tare vara din ultimii ani.

corello
26th May 2013, 12:39
Se pare ca Ashley Williams va pleca la tunari :mda:

Sir. Eko
26th May 2013, 16:39
Se pare ca Ashley Williams va pleca la tunari :mda:

Azi am citit ca nu ii chiar asa.
Oricum, nu l-am prea vazut cum joaca...stiu ca e cel putin decent( asta asa cand l-am vazut, putin de tot). Zi si mie cum joaca ?
Ar merge Koscielny-Williams ?

corello
26th May 2013, 19:45
Azi am citit ca nu ii chiar asa.

Singurul impediment e cel al sumei de transfer. Ai mei cer 12, Arsenal da 8. Probabil se va ajunge undeva la 10. Se stie ca au ajuns la un comun acord cu jucatorul, undeva la 58 000 lire pe saptamana
Vom vedea

Kihnick
28th May 2013, 21:42
http://www.caughtoffside.com/2013/05/28/chelsea-make-official-approach-to-sign-napoli-striker-edinson-cavani/

Inca o teapa pentru Chelsea

Dennis
30th May 2013, 12:45
Se pare ca Bale si Suarez sunt aproape de Real Madrid. - http://www1.skysports.com/football/news/12691/8742517/Real-Madrid-chief-Florentino-Perez-sets-sights-on-Gareth-Bale-and-Luis-Suarez

aLLiin
30th May 2013, 13:04
Nu vreau sa plece Suarez din premiel league...

Sir. Eko
1st June 2013, 13:13
Yep, confirmation from Italy. Julio Cesar to Arsenal is imminent.

cr7luci
2nd June 2013, 12:24
Bine ca pleaca Suarez din PL fiindca a facut de ras un campionat linistit si cu bun simt etic.Eu,personal,ca suporter al lui United,am intrat in pamant de rusine dupa ce l-a muscat pe Ivanovic de brat.

Sir. Eko
24th June 2013, 14:06
Pe ziua de azi.


Liverpool boss Brendan Rodgers claims the imminent arrival of Simon Mignolet does not necessarily mean Pepe Reina will be leaving Anfield.



The Daily Express claims Arsenal are on the verge of signing Real Madrid striker Gonzalo Higuain for £22m


Manchester United's hopes of landing Thiago Alcantara have suffered a blow after Barcelona suggested the possibility of offering the 22-year-old midfielder a new deal.


Norwich are competing with Everton for Wigan striker Arouna Kone who has a £5m buy-out clause.


Southampton have launched a £15m bid for Cagliari midfielder Radja Nainggolan

Sir. Eko
25th June 2013, 17:34
Napoli’s official radio station has reported that a £49.3m deal for Edinson Cavani has been reached with Chelsea.

Radio Marte, who are the official radio station of Napoli football club, made the statement late on Monday evening.

“We have received news in the office from a very reliable source that Napoli have sealed a deal with Chelsea for Cavani’s sale.

“Rafa Benitez also gave the all-clear, but before making the move official Napoli want to secure the striker who will replace Il Matador.

“Aurelio De Laurentiis’ club will pick up around €58m, a slight discount on the buy-out clause, which is the same situation as Ezequiel Lavezzi to PSG last year.

“The player will earn €8.5m per season plus image rights.”

It would appear that Chelsea have beaten Real Madrid, Manchester City and Paris Saint-Germain to the Uruguay’s signature.

Cavani was top scorer in Serie A this season with 29 goals.


Mda...:(
Atacant perfect pentru Mou. Drogba 2.0

corello
27th June 2013, 17:51
According to reports in Holland, Wilfried Bony's agent says that he is set to join Swansea City for a fee of £10.2m.

Fabulos!
Sa se hotarasca si Gomis si am avea un super atac

Cristy RVD
27th June 2013, 17:58
WOW.
Asta daca e in forma, iese golgheter la pas in EPL :D

corello
27th June 2013, 18:12
Am totusi o dilema...daca se concretizeaza transferul lui Bony :cheer: nu inteleg ce vrea Laudrup sa faca insistand si pentru Gomis...cum ar vrea sa joace?

YoNuTzz
27th June 2013, 20:39
din pacate, chelsea a reusit cea mai buna combinatie vara asta:

combinatia mourinho + cavani cred ca le va aduce titlul celor de la chelsea...

si shitty au facut 2 transferuri bune cu brazilianul de la sahtior si jesus navas pana acum...

Johnny D
27th June 2013, 22:50
Mai antipatica echipa decat atat nu puteau sa-si faca nici de-i trezeau pe Hitler si Mussolini din mormant si-i puneau antrenor principal si director tehnic! Orice rezultat nesatisfacator al lor va fi un motiv de bucurie nemarginita pentru noi, cu-atat mai mult!:sneaky:

Sir. Eko
28th June 2013, 11:21
Real Madrid agrees terms with Luis Suárez.
Real Madrid has reached an agreement with the Uruguay striker Luis Suárez to play for 'Los Blancos' next season. The prolific goalscorer has expressed his desire to leave Liverpool and is said to have agreed terms with Real.

Marca.com(ei citeaza Daily Star)




Am totusi o dilema...daca se concretizeaza transferul lui Bony :cheer: nu inteleg ce vrea Laudrup sa faca insistand si pentru Gomis...cum ar vrea sa joace?

Nu stiu sincer...da cu Michu ce face?

miril
28th June 2013, 12:49
"Real Madrid agrees terms with Luis Suárez.
Real Madrid has reached an agreement with the Uruguay striker Luis Suárez to play for 'Los Blancos' next season. The prolific goalscorer has expressed his desire to leave Liverpool and is said to have agreed terms with Real".

Marca.com(ei citeaza Daily Star)

O stire fara acoperire, zvonistica, caci un jucator nu poate sa cada de acord cu un club fara sa aibe dezlegare de la clubul la care este legitimat, ca sa nu mai zic ca Suarez este ocupat cu altceva la ora acesta, decat cu semnatul actelor. Cel putin pana acum, Liverpool nu si-a dat acordul chiar daca Suarez s-a exprimat ca ar dori sa plece. Nu am auzit nici ca Suarez sa fii depus o cerere de transfer, ca sa nu mai zic ca Daily Star si Marca...

corello
28th June 2013, 14:54
Nu stiu sincer...da cu Michu ce face?
Cu Michu treaba-i simpla...nu-l prinde inceputul de campionat la lebede. Bag mana-n foc ca va fi vandut

Sir. Eko
28th June 2013, 16:50
O stire fara acoperire, zvonistica, caci un jucator nu poate sa cada de acord cu un club fara sa aibe dezlegare de la clubul la care este legitimat, ca sa nu mai zic ca Suarez este ocupat cu altceva la ora acesta, decat cu semnatul actelor. Cel putin pana acum, Liverpool nu si-a dat acordul chiar daca Suarez s-a exprimat ca ar dori sa plece. Nu am auzit nici ca Suarez sa fii depus o cerere de transfer, ca sa nu mai zic ca Daily Star si Marca...

Am postat ca era Marca...fiind de acolo poate stiu ceva :D
Nici eu nu cred oricum.
Dar asta ca nu poata sa cada de acord, e vrajeala. Nu poate sa semneze nimic, dar de vorbit despre contract...cam ce si cum vrea e alta chestie, se face stai linistit. Desi nu ii ok deloc, nici nu ii prea legal...dar se face. Cole cu Mou cum au facut, Hleb cand a iesit la inghetata cu aia de la Inter... ? Se face, mereu se face. O intalnire la restaurant, la un hotel, un telefon...2...3...5 :))


Cu Michu treaba-i simpla...nu-l prinde inceputul de campionat la lebede. Bag mana-n foc ca va fi vandut

Nu am vazut nimic legat de el prin presa, pana acum cel putin.

corello
28th June 2013, 17:39
Nu am vazut nimic legat de el prin presa, pana acum cel putin.

Ba da, shitty e interesata. Se vorbeste de o suma undeva la 20 mil.

miril
28th June 2013, 18:29
Sir Eko, agentul poate vorbi cat vrea, nu si jucatorul daca nu are acordul clubului. Risca suspendarea. Asta-i regulamentul. Marca ca si alte ziare spaniole sunt mai rau ca The Sun in a gasi subiecte inexistente sau presupuse. Ah, ca Suarez va pleca la Real Madrid nu inseamna ca Marca si Daily Star au dreptate ci ca vor sa faca valuri pe ceea ce multi cred ca se va intampla sau/si ca agentul vrea sa agite spiritele ca sa-si incaseza ceva mai tarziu tainul imbunatatit. Asta nu exclude nici ca jucatorul sa-si fii dat acordul tacit la actiunea agentul.

Sir. Eko
29th June 2013, 12:10
Sir Eko, agentul poate vorbi cat vrea, nu si jucatorul daca nu are acordul clubului. Risca suspendarea. Asta-i regulamentul. Marca ca si alte ziare spaniole sunt mai rau ca The Sun in a gasi subiecte inexistente sau presupuse. Ah, ca Suarez va pleca la Real Madrid nu inseamna ca Marca si Daily Star au dreptate ci ca vor sa faca valuri pe ceea ce multi cred ca se va intampla sau/si ca agentul vrea sa agite spiritele ca sa-si incaseza ceva mai tarziu tainul imbunatatit. Asta nu exclude nici ca jucatorul sa-si fii dat acordul tacit la actiunea agentul.

Tu chiar asta crezi ?
Agentul vorbeste cu ce club vrea el, cand vrea el. Si daca nu are voie, sa fim seriosi.
Vorbeste in mare despre tot, iti garantez. Daca clubul care face oferta se apropie de ce ii cere el ii spune sa negocieze o suma cu echipa si apoi totul merge usor si rapid. Jucatorul stie tot ce se intampla, atata doare ca nu merge si el la negociere. Nu le pasa lor de ce ii in regulament.

miril
29th June 2013, 12:29
Tu ai citit ce am spus? Agentul contacteaza pe cine vrea, nu jucatorul, asta am spus. Eu m-am referit la fraza asta, de gogosi:

"Real Madrid has reached an agreement with the Uruguay striker Luis Suárez to play for 'Los Blancos' next season".

Daca Liverpool, si asa pare, nu si-a dat consimtamantul, jucatorul nu poate purta discutii, si, implicit, nu poate sa-si dea acordul pentru Real Madrid. Ah, ca agentul a sondat terenul, in caz ca, asta-i altceva.

Sir. Eko
29th June 2013, 12:51
Tu ai citit ce am spus? Agentul contacteaza pe cine vrea, nu jucatorul, asta am spus. Eu m-am referit la fraza asta, de gogosi:

"Real Madrid has reached an agreement with the Uruguay striker Luis Suárez to play for 'Los Blancos' next season".

Daca Liverpool, si asa pare, nu si-a dat consimtamantul, jucatorul nu poate purta discutii, si, implicit, nu poate sa-si dea acordul pentru Real Madrid. Ah, ca agentul a sondat terenul, in caz ca, asta-i altceva.

Bun, articolul asta e o inventie.
Dar eu iti spun, daca Suarez vrea sa vorbeasca cu Real, vorbeste si daca e sub 10 contracte cu Liverpool. Asta pentru ca Agentul = jucatorul.

miril
29th June 2013, 13:31
Jucatorul prin agent poate sonda terenul, dar, juridic nimic mai mult, iar Real nu poate afirma ca are dezlegarea jucatorului daca Liverpool nu a dat liber sa se poarte discutii, putand fi si reclamat la FIFA ca a incercat sa contacteze jucatorul fara permisiunea clubului la care joaca. Urmeaza ca apoi Real sa cada de acord in principiu cu jucatorul si sa avanseze o suma de transfer, iar Liverpool poate spune da sau nu, chiar daca jucatorul a inaintat o cerere de transfer, vezi cazul lui Modric, in primul an. Clubul care detine jucatorul are haturile in mana cand contractul este mai vechi de doi ani, apoi trebuie sa aplece urechea la ce-si doreste jucatorul, altfel se poate intampla ca in cazul lui...stii tu la cine ma refer.

Johnny D
30th June 2013, 12:43
Miril are dreptate evident, asa cum scrie in regulament precum si-n regulile de bun simt, care fiind identice, trebuie respectate fara doar si poate!
Problema e alta, Liverpool ar face o mare mare porcarie sa nu-i dea mana libera lu Suarez!
Ce interes ar mai avea uruguaianul sa dea maximum pt un club ce nu-l respecta!?:rolleyes:

miril
30th June 2013, 15:47
Vezi cazul Kakuta. Si eu cred ca Liverpool ii va da drumul, altfel vor avea mai multe probleme decat cele legate de disciplina. Si mai este o problema, Suarez mai are vreo sase-sapte etape de suspendare. Pe de alta parte aceste lucruri subrezesc pozitia lui Liverpool de a maxima suma de transfer.

Sir. Eko
2nd July 2013, 11:18
lyon and swansea agree gomis terms.

espn

Xaviesta
2nd July 2013, 13:45
Paulinho ---> Tottenham €20M

Sir. Eko
2nd July 2013, 14:47
Paulinho ---> Tottenham €20M

Super transfer facut de Tottenham.


Arsenal's £18.5m bid for Lars Bender rejected by Bayer Leverkusen

Xaviesta
2nd July 2013, 14:49
Tot ce imi doresc acum e ca Higuain sa vina la Arsenal. Omul asta e genial in fata portii, asta ii trebuie lui Wenger. Cu el ar da lovitura.

Sir. Eko
2nd July 2013, 15:01
Tot ce imi doresc acum e ca Higuain sa vina la Arsenal. Omul asta e genial in fata portii, asta ii trebuie lui Wenger. Cu el ar da lovitura.

Cred ca vine. Toata presa spune ca e ca si facut.

Wilshere s-a dat de gol ieri intr-un interviu, despre Higuain.


“I think we need a few more, not to step right into the team but to add to the squad"

Mai e nevoie de cativa pe langa Higuain ca si cum e rezolvat deja. Tot ieri au sarit pe twitter pe Higuain, Cazorla, Wilshere, Arteta...cred ca e done.

Sper sa mai insiste pe Lars Bender, e meserias omu :ok:

El Pistolero
2nd July 2013, 16:42
Nu cred ca vine Higuain. Asta ar insemna ca Real sa cumpere un atacant, iar deocamdata nu se aude nimic de asa ceva.
Pana una alta, Villa se pare ca va fi anuntat zilele viitoare la Spurs.

Xaviesta
2nd July 2013, 16:52
Nu trebuie sa cumpere alt atacant. Morata poate sa intre ca rezerva, iar Isco poate sa il trimita pe Ronaldo in centru. Sunt 3 variante, ajung.

bogdan_nj
2nd July 2013, 17:43
Ibrahimovic se cere la Real :D

Sir. Eko
2nd July 2013, 20:17
Nu cred ca vine Higuain. Asta ar insemna ca Real sa cumpere un atacant, iar deocamdata nu se aude nimic de asa ceva.
Pana una alta, Villa se pare ca va fi anuntat zilele viitoare la Spurs.

Bai de plecat pleca. Sper sa vina la Arsenal...sa nu mearga la alta echipa.
Dar a zis si el ca pleaca, de mai multe ori. A zis si agentul lui ca pleaca(tata lui), a zis si fratele lui ca pleaca...

miril
2nd July 2013, 22:05
Mii de scuze, meciul a inceput la ora 21:00, ora Romaniei, este deja 2-0 pentru francezi.

Johnny D
2nd July 2013, 22:11
Bai de plecat pleca. Sper sa vina la Arsenal...sa nu mearga la alta echipa.
Dar a zis si el ca pleaca, de mai multe ori. A zis si agentul lui ca pleaca(tata lui), a zis si fratele lui ca pleaca...
Daca se duce la Spurs, e ratat incurabil! Eu credeam ca nu vrea sa vina la Arsenal deoarece ar fi un pas inapoi in cariera lui, dar chiar doi!?:hmm:
Mai si da-o dracului, ar fi prea de tot! Insa, Spurs sunt genul de echipa ce ar consuma mult mai multi bani pe transferuri asa ca Liverpool si mult mai prost decat noi, insa in cazul lui Villa asa ca-n multe alte cazuri, Wenger greseste ca nu deschide poseta mai larg! Unde mai pui ca la Spurs nu atacul e problema, ci mijlocul, degeaba-si iau ei Dempsey si Villa si alte minuni, daca mijlocul nu-ti face treaba, no pay day for you!
Lor le trebuie 2 mijlocasi centrali ca doar panarame au in centru, de-aia joaca cu echipele mici asa prost, sper sa nu-si ia in veci, sa-si ia vreo doar atacanti in schimb, ca vad ca doar pe asta insista inca decand l-au vandut pe Modric!
De mine sa-si ia vreo 200 de atacanti daca au cu ce la buzunar, sunt insa slabi de tot in zonele superioare!:rolleyes:

Nadalfan
2nd July 2013, 22:26
A bagat-o in ate si al tau Eko.Totusi nici azi nu prea s-a vazut in joc.

Sir. Eko
2nd July 2013, 22:34
Mii de scuze, meciul a inceput la ora 21:00, ora Romaniei, este deja 2-0 pentru francezi.

Am vazut oricum, am fost pe faza. A si dat gol omu.

Johnny D eu zic ca Tottenham cel mai bine sta la mijloc...si ca au probleme in atac.

Johnny D
2nd July 2013, 22:40
Pe cine au in mijloc? Si prin mijloc ma refer in mijloc, nu pe extreme!:P

Xaviesta
2nd July 2013, 22:50
Johnny D eu zic ca Tottenham cel mai bine sta la mijloc...si ca au probleme in atac.

Corect.
Mijlocul e solid, mie imi place. A mai venit si Paulinho.:ok: In atac nu se pot baza decat pe Bale si s-a vazut asta de foarte multe ori. Adebayor si Defoe... meh

Johnny D
2nd July 2013, 22:52
Mda, Paulinho ala imi pare extrem de bun:happy... a mai venit si el catre mijlocul ala care.... care e exact, ca nimeni nu zice!?:))
Sa nu-mi ziceti Huddlestone ca mor de ras, va rog sa-l evitati pe cat puteti, de ala am auzit si eu!:happy

Sir. Eko
2nd July 2013, 23:10
Mda, Paulinho ala imi pare extrem de bun:happy... a mai venit si el catre mijlocul ala care.... care e exact, ca nimeni nu zice!?:))
Sa nu-mi ziceti Huddlestone ca mor de ras, va rog sa-l evitati pe cat puteti, de ala am auzit si eu!:happy

Paulinho chiar e bun. La Cupa Confederatiilor a fost excelent.


Mousa Dembélé-Sandro/Paulinho( nu stiu care o sa fie titular. Sandro e un jucator excelent)
-----Bale------

Asta chiar e mijloc bun. Apoi au rezervele....
Lewis Holtby, Gylfi Sigurðsson, Jake Livermore, Scott Parker, Tom Huddlestone, Clint Dempsey.

Johnny D
3rd July 2013, 00:05
Bale oare chiar e mijlocas central!?
In afara de Dembele, pe care doar la Fifa13 l-am vazut jucand bine, nu-mi inspira niciunul mare incredere!
Cupa Confetti n-am urmarit, n-am vreme de asa ceva. Vom vedea noi anul ista ce fel de mijloc are Spurs, eu zic ca e slab.

Johnny D
3rd July 2013, 00:17
Sandro e caracterul meu preferat de la Heroes III! In rest, n-am ce sa comentez!:P

messi19
3rd July 2013, 09:33
cateodata stai si te minunezi. insa iti amintesti ca e vorba de ion d aici si iti trece.
bagi tare ca mijlocul e slab rau la Spurs, insa in acelasi timp vii si zici ca degeaba ii cumpara pe Dempsey.......... .
serios?? pe ala ti'ai gasit tu sa il dai ca exemplu?? mai vii si zici ca stau bine in atac in conditiile in care toti atacantii la un loc nu au dat goluri cat a dat Bale singur?? Bale, care e mijlocas in caz ca nu stiai.
Sandro pana sa se accidenteze in iarna era primul la interceptii din toata liga. era unul dintre cei mai buni mijlocasi. Tottenham avea vreo 13-14 meciuri fara infrangere la rand. luand si foarte putine goluri. el si Dembele( cand a venit nu m'am bucurat prea tare. insa mi'am schimbat parerea) formau unul dintre cele mai bune cupluri de mijlocasi din liga.
dupa ce a disparut Sandro si au aparut Hudd sau mai ales Parker, s'a dus naibii totul. apararea ramanea descoperita si alte povesti.

acuma stiu ca nu sunt normal la cap cand ii explic ceva unuia care zice de Cavani ca nu e cine stie ce atacant si ca Gervinho e mai bun. dar totusi.

aLLiin
3rd July 2013, 09:49
Tottenham chiar are o echipa o echipa echilibrata...si eu cred ca mijlocul este suficient de bun!

miril
3rd July 2013, 10:42
Paulinho-Sandro-Dembele poate deveni unul dintre cele mai puternice daca nu cel mai puternic mijloc din PL. Acest mijloc poate recupera rapid baloane utile pentru versatiltatea si rapiditatea lui Bale si Lennon si puterea de finalizare a unui Villa, Soldado sau cine va veni, caci varful de atac este o mare prioritate pentru Spurs. Eu stiu la ce se refera sau ce cred eu ca vrea sa spuns J.D., lipsa unui mijlocas creativ a la Modric care sa ofere baloane utile atacantilor dar acest lucru poate fi compensat ca mai sus prin recuperare rapida a balonului, Dembele cu o tehnica foarte buna putand juca mai avansat. Mai este si Carroll, un jucator de mare perspectiva ca sa nu mai visez in viitor daca achizitionarea lui Halilovic se va confirma. Pacat de Tom Huddlestone, unul dintre preferatii mei, jucator cu o viziune a jocului si pasa excelenta si lovire a balonului aproape perfecta dar lent si deficitar la deposedare, lucru accentuat si de accidentarea care l-a tinut peste un sezon pe tusa. Tom, alaturi de Luka, a tinut mijlocul lui Spurs in sezonul cand ne-am calificat in CH L si sezonul de dupa care a culminat cu calificarea in sferturi in Ch L. Eu cred ca pentru Tom e mai bine acum sa mearga mai departe la Fulham, de preferat, sau Sunderland unde se zvoneste ca va ajunge, dar daca va ramane ar putea fi un inlocuitor bun al lui Dembele. COYS!

Sir. Eko
3rd July 2013, 11:13
Paulinho-Sandro-Dembele

Nu imi place sa recunosc, dar suna foarte bine.
Doar ca Bale mi se pare ca joaca cel mai bine cand e lasat in spate la atacant. Un fel de numar 10, sa faca ce vrea. Nu ca era rau pe stanga sau ceva.

dardar_3
3rd July 2013, 12:00
Foarte bun Paulinho! Felicitari pentru transfer. Ma bucur ca n-a ajuns la verisorii nostri, care se aflau si ei pe fir la un moment dat. :D

miril
3rd July 2013, 12:40
Inter are alte prioritati la acesta ora, stabilizarea unui lot cu care sa poata incepe constructia pentru sezoanele viiitoare. O spune asta un suporter al Interului. Prin intarirea mijlocului Bale va avea si mai multa libertate de miscare, sunt sigur ca AVB va stii cum sa aseze echipa dupa achizitionarea lui Paulinho.

Xaviesta
3rd July 2013, 15:20
Paulinho-Sandro-Dembele

Nu imi place sa recunosc, dar suna foarte bine.
Doar ca Bale mi se pare ca joaca cel mai bine cand e lasat in spate la atacant. Un fel de numar 10, sa faca ce vrea. Nu ca era rau pe stanga sau ceva.

Bale e "false 9". Adica ce joaca Messi. SI Cesc, atunci cand e pus langa Messi in atac. Acolo Bale jaoca cel mai bine, are libertate. E prea complet ca sa se intoarca in banda.

corello
3rd July 2013, 16:33
London: Swansea City have agreed a £6-million (Dh33.46 million) fee with Liverpool for England midfielder Jonjo Shelvey and will discuss personal terms with the player in anticipation of concluding a deal before the weekend.

Johnny D
3rd July 2013, 23:18
cateodata stai si te minunezi. insa iti amintesti ca e vorba de ion d aici si iti trece.
bagi tare ca mijlocul e slab rau la Spurs, insa in acelasi timp vii si zici ca degeaba ii cumpara pe Dempsey.......... .
serios?? pe ala ti'ai gasit tu sa il dai ca exemplu?? mai vii si zici ca stau bine in atac in conditiile in care toti atacantii la un loc nu au dat goluri cat a dat Bale singur?? Bale, care e mijlocas in caz ca nu stiai.
Sandro pana sa se accidenteze in iarna era primul la interceptii din toata liga. era unul dintre cei mai buni mijlocasi. Tottenham avea vreo 13-14 meciuri fara infrangere la rand. luand si foarte putine goluri. el si Dembele( cand a venit nu m'am bucurat prea tare. insa mi'am schimbat parerea) formau unul dintre cele mai bune cupluri de mijlocasi din liga.
dupa ce a disparut Sandro si au aparut Hudd sau mai ales Parker, s'a dus naibii totul. apararea ramanea descoperita si alte povesti.

acuma stiu ca nu sunt normal la cap cand ii explic ceva unuia care zice de Cavani ca nu e cine stie ce atacant si ca Gervinho e mai bun. dar totusi.
N-am zis ca e mai bun, doar ca in ceea ce ma priveste, pentru mine unul avea o cota mai buna cand a venit la noi decat are Cavani acum.
Si mie unul chiar si acum asa slab cum e imi place Gervinho mai mult decat imi place Cavani cu toata liga lui italiana cu tot!:))
De Sandro n-am stiut ca e asa bun, insa intrebarea mea ramane, Bale e mijlocas central? Ca eu de centru am intrebat!:P

Paulinho-Sandro-Dembele poate deveni unul dintre cele mai puternice daca nu cel mai puternic mijloc din PL. Acest mijloc poate recupera rapid baloane utile pentru versatiltatea si rapiditatea lui Bale si Lennon si puterea de finalizare a unui Villa, Soldado sau cine va veni, caci varful de atac este o mare prioritate pentru Spurs. Eu stiu la ce se refera sau ce cred eu ca vrea sa spuns J.D., lipsa unui mijlocas creativ a la Modric care sa ofere baloane utile atacantilor dar acest lucru poate fi compensat ca mai sus prin recuperare rapida a balonului, Dembele cu o tehnica foarte buna putand juca mai avansat.
Na poftim, unul care si gandeste inainte sa vorbeasca si isi da seama despre ce si de ce vorbeam doar de Dembele ca un mijlocas central mai rasarit, si ca recuperatorul ala de Heroes 3 nu-ti face mare branza cand joci cu aia de se apara tot meciul in careu!:rolleyes:

Paulinho-Sandro-Dembele
Cu astia vrei sa ataci primele 4 locuri!? Vise frumoase toti avem!:rolleyes:
Daca nu cumva Paulinho ala e noul Cristiano Ronaldo si nu stiam eu, atunci va fi greu de tot chiar si la lupta la primele 4.
Sau daca nu cumva Bale repeta sezonul trecut, sincer, slabe sanse, acum toti vor sta pe el ca dracu pe coliba!

Johnny D
3rd July 2013, 23:30
Bine, nici noi nu steam prea bine, cat timp il vad pe Ramsey acolo ma apuca ametelile, l-as lua pe oricare de la Spurs in locului lui, asta e clarisim!
Ramsey ala de la Fifa13 e supradimensionat, e cu 3 clase si jumatate peste cel din realitate, nu stiu cum dracului pot minti in asa hal astia care au facut jocul!

Sir. Eko
4th July 2013, 10:50
N-am zis ca e mai bun, doar ca in ceea ce ma priveste, pentru mine unul avea o cota mai buna cand a venit la noi decat are Cavani acum.
Si mie unul chiar si acum asa slab cum e imi place Gervinho mai mult decat imi place Cavani cu toata liga lui italiana cu tot!:))
De Sandro n-am stiut ca e asa bun, insa intrebarea mea ramane, Bale e mijlocas central? Ca eu de centru am intrebat!:P


Cu astia vrei sa ataci primele 4 locuri!? Vise frumoase toti avem!:rolleyes:
Daca nu cumva Paulinho ala e noul Cristiano Ronaldo si nu stiam eu, atunci va fi greu de tot chiar si la lupta la primele 4.
Sau daca nu cumva Bale repeta sezonul trecut, sincer, slabe sanse, acum toti vor sta pe el ca dracu pe coliba!

Tu esti bolnav omule sau o faci intentionat.
L-am trecut pe bale mijlocas central ofensiv, unde a jucat destul. Gen Santi.
Cu astia sa ataci primele 4 locuri? :)). Adica cu o echipa mai bun de cat in sezoanele trecute cand Tottenham a terminat pe 4 si apoi pe 5 cu un punct in spate la locu 4 ? :))
Da cu asta...si Bale o sa repete sezonul, o sa fie si mai bun din pacate, o face de ceva vreme...
In fine, chiar am vorbit de tine cu un prieten comun din cluj(cu vreo 2 chiar) si am inteles ca nu e nevoie sa imi bat capu cu tine...pentru ca esti mai special/ciudat asa :D si nu intelegi numai cum vrei tu.


Arsenal are thought to have been locked in talks with Real for weeks about a deal for the Argentina international striker and sources claim that the two clubs have now agreed a deal.

Real Madrid reportedly wanted €25m (£21m) for the 25-year-old, with Arsenal's opening offer believed to be €20m but it appears a compromise has now been reached, although it would still represent a club-record deal for the English club.

Higuain senior was quoted as telling Fox Sports Argentina: "We have been given permission by Real Madrid to negotiate with Arsenal."

"I will luckily be able to see my son in the Premier League soon."

miril
4th July 2013, 11:15
Higuain este un atacant care poate performa la nivelul lui Van Persie. Se profileaza o lupta interesanta pentru titlu si locurile care asigura participarea in Ch L in sezonul care va incepe anul viitor.

Sir. Eko
4th July 2013, 11:41
Higuain este un atacant care poate performa la nivelul lui Van Persie. Se profileaza o lupta interesanta pentru titlu si locurile care asigura participarea in Ch L in sezonul care va incepe anul viitor.

O sa fie nebunie la anu. Sa se intareasca calumea si Liverpool as vrea. Sa fie show total.

El Pistolero
4th July 2013, 12:06
Daca se intareste si Liverpool, Arsenal nu prinde top 4. :D

miril
4th July 2013, 12:15
Arsenal. Spurs si Liverpool au acel mic avantaj dat de faptul ca au aceiasi antrenori, doi lupi tineri si un vulpoi batran, toti trei foarte buni, dupa mine, ca sezonul trecut. MU, City si Chelsea au antrenori noi si chiar daca acestia sunt experimentati si performanti e de presupus ca le va lua un timp sa se aclimatizeze cu jucatorii si jucatorii cu ei, lucru deloc de neglijat.

Sir. Eko
4th July 2013, 12:23
Daca se intareste si Liverpool, Arsenal nu prinde top 4. :D

Hai ca nu ii chiar asa. Prima data trebuie sa treaca peste Everton si Tottenham sa ajunga la noi.

Johnny D
4th July 2013, 16:28
In fine, chiar am vorbit de tine cu un prieten comun din cluj(cu vreo 2 chiar) si am inteles ca nu e nevoie sa imi bat capu cu tine...pentru ca esti mai special/ciudat asa :D si nu intelegi numai cum vrei tu.
Cu alte cuvinte, Bale e mijlocas central... ca asta vroiam sa aflu!
Mie unul nu-mi pare, eu il consider varf retras, un fel de joker in the pack, pentru mine el nu e mijlocas central, evident ca eu inteleg cum vreau eu!:)) Dar diferenta intre ciudatenia mea si normalitatea ta e greu de cuantificat, hai sa-i dam o comparatie daca tot suntem la subiectul Bale: normalitatea ta zice ca va fi mai bun decat anul trecut, ciudatenia mea zice ca va fi mai slab, vom vedea care personalitate va fi mai aproape de realitate la final de sezon!:))

Daca se intareste si Liverpool, Arsenal nu prinde top 4. :D
Liverpool s-a tot intarit in fiecare an si cred ca n-a prins de 2 ori CL in ultimii 6 ani!:))

Sir. Eko
4th July 2013, 18:08
Cu alte cuvinte, Bale e mijlocas central... ca asta vroiam sa aflu!
Mie unul nu-mi pare, eu il consider varf retras, un fel de joker in the pack, pentru mine el nu e mijlocas central, evident ca eu inteleg cum vreau eu!:)) Dar diferenta intre ciudatenia mea si normalitatea ta e greu de cuantificat, hai sa-i dam o comparatie daca tot suntem la subiectul Bale: normalitatea ta zice ca va fi mai bun decat anul trecut, ciudatenia mea zice ca va fi mai slab, vom vedea care personalitate va fi mai aproape de realitate la final de sezon!:))


Am spus ca e mijlocas central ofensiv. Adica fix in spate la atacant(gen Santi Cazorla, putin mai in fata chiar). Am spus de doua ori cred, dar tu citesti doar ce vrei....iar.