PDA

View Full Version : SICABETS: Bilete 2006



sicabets
14th January 2006, 11:01
Dupa un final de 2005 cam nasol, mi-am zis sa mai incerc si in 2006 sa va demostrez metoda.Pana acum in 2006 am pariat de 6 ori si mi-au iesit 5, le-am atasat pentru a va demonstra ca nu va mint.De azi voi reincepe sa reafisez beletele si aici, sunt curios daca incep sa ma ard iarasi:rolleyes:, sper ca nu.

CAPITAL ACTUAL: 300RON


bafta all.
fara comentarii rautacioase.

sicabets
14th January 2006, 11:12
-deoarece in urma unei analize facute de mine am ajuns la concluzia ca in peste 80% din cazuri ma ardeam cu cate un meci pe bilet, am hotarat sa joc la combinatii:adica 2 din 3, cu o singura baza care sa fie cel mai sigur meci.Desigur in felul acesta imi reduc cam cu 40% castigul, dar in cazul in care ma ard cu un meci, imi recuperez aproximativ jumatate de suma.pentru sume foarte mari, va zic merita sa itzi recuperezi macar si acea jumatate.desigur mica problema este baza aia, care uneori poate fi fatala.
-ar mai fi si metoda de a juca fara baza, dar in cazu asta castigul s-ar reduce si mai mult, iar in caz de ardere am recupera doar cam 33% din suma.

adaug pentru cei care nu stiu, ca metoda mea de baza cansta pe 3 meciuri puse pe gol marcat.

-desigur mai am si alte metode, dar asta pana acum mi-a adus cele mai multe satisfactzii, cu toate ca dupa cum au spus multzi nu este nici asta 100% sigura.
-itzi trebuie un capital initzial solid,teoretic cam in jur de 2000RON(20 milioane), iar cu rabdare si inspiratzie in timp se poate castiga frumos.

cam atat, nu va pot ura decat un an 2006 plin de castiguri.
go for it !!!!!!

razvy04
14th January 2006, 11:40
baga mare:ok:

stizostedion
14th January 2006, 11:52
in principiu sunt de acord cu tine sicabets si i-ti urez succes in acest an
poti sa-mi spui si mine cam cum vei paria astazi adica vei merge pe gol marcat sau vei baga si altceva in functie de inspiratia ta

sicabets
14th January 2006, 12:56
1. Dinamo Moscow v Molot Perm Dinamo Moscow 1.25
2. Neftekhimik v Novokuznetzk 1X 1.19

COTA:1.5
MIZA:70
CASTIG:104

sicabets
14th January 2006, 19:17
-din cauza netului nu am mai reusit sa afisez al doilea belet.sorry.
asa ca l-am atasat acum.

nu contabilizez castigul.

sicabets
14th January 2006, 19:26
1.Ciudad v Albacete se marcheazacel putzin un gol 1.08
2. Eibar v Poli Ejido At least 1 goal 1.05
3.AEK Athens v Atromitos1 1.36

COTA:1.54
MIZA:40
CASTIG:60

Dudubetwin
14th January 2006, 19:51
felicitari man !! sper sa nu te opresti din nou ... ca anul trecut din postatul biletelor !!! iti place campionatul greciei ???? sau de ce pariezi meciuri din acel campionat de kkt !!??

razvy04
15th January 2006, 01:04
sica baiete, eu stiu ce poti ... dar mi-ar parea rau sa te vad ca pierzi din cauza lu AEK. Eu in locul tau as evita grecia...decat sa stau stresat pana in minutul 89 (in cazul de azi) prefer sa joc cu totul altceva.Sunt meciuri cu cota asta mult mai bune.Un exemplu scurt ar fi Maccabi haifa care la o cota de 1,4 a batut cu 6-0 (stress free).oricum felicitari ...;)

Neamtu
15th January 2006, 01:37
Lasa-i pe AEK, murcia-albacete a fost 0-0. Pentru asta il feliciti?:D

razvy04
15th January 2006, 01:56
nu m-am uitat la toate care le-a jucat.Aek mi-a sarit in ochi, si chiar nu se merita.Mi-amintesc vremurile cand puneam si eu pe ei.Si devenise o obisnuinta sa marcheze golul victoriei in minutul 89-90 si m-am saturat.

sicabets
17th January 2006, 23:43
din superstitzie si din lipsa de timp, avand sesiune si altele pe cap.
voi afisa cand voi avea timp, biletele jucate.atasandu-le.

nu urmaresc sa demosntrez ce meciuri sa alegetzi, ci metoda ca pe termen lung sa roade.
+pe langa toate cele care vi le-am zis pana acum(de cand am intrat pe forum prin iunie anul trecut) mai adaug si urmatoarele.incetul cu incetul va voi spune toata metda, vazand ca forumul chiar are activitate si multzi vin cu metode interesante.

cele 3 milioane le voi impartzi in :

1)rezerve=200
2)miza=60
3)completari=40

Castig:46 RON => noua configuiratzie dupa 2 zile = 1)rezerve=220
2)profit=20
3)completari=46

din rezerve voi completa suma in caz de ardere.
iar din completari voi lua bani atunci cand voi mari miza.

-este o metoda pe care de 3 ani tot o imbunatatesc, pana acum mi-a adius rezultate bune, dar mai am de facut cateva retususi la ea.
-oricum se pot castiga bani frumosi cu ea, dar trebuie multa rabdare, rezultate semnicaficateive se vor observa abia in 3 luni.
eu in limita timpului disponibil voi incerca sa v-o demosntrez.sper sa mearga cat mai bine si sa gasesc si altzi adeptzi care, pentru a suge cat mai multzi bani caselorde pariuri.

relansat
19th January 2006, 12:45
sica , daca ar fi sa iti dedic o melodie sa stii ca aceasta ar fi :

"Azi vii , maine pleci ..." a lu' keo.Hai noroace si te mai asteptam pe la noi

Ballack_29
14th February 2006, 20:25
unde o fi asta bah? adica sica.. :P