PDA

View Full Version : Alte echipe mici



Pages : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

Hard
5th October 2006, 12:58
suntem si mai multi insa daca scriu toata lista vor muri de invidie cateva echipe din prima liga,asa ca am hotarat sa o facem pe MODEstii o vreme...

si ca sa stii si tu:
1.nu ne intereseaza cupa
2.avem putina rabdare si promovam in liga 1
3.dusmanii de moarte sunt cei de la isct !
ps:vad ca de la o vreme si cei de la vanju mare s-au ridicat cu pretentii!

pinki
5th October 2006, 14:54
inca un suporter! bravo! bine ai venit, iti facem primirea oficiala la caminu cultural duminica, facem o hora :D

ALEMaftei24
5th October 2006, 15:14
S-a dus pe pluta Sibiu nostru.poate in citiva ani ajungem si noi in prima liga!hai RAPID!!!!!FORTZA MAFTEI!!!!!!

pinki
5th October 2006, 16:10
dragi suporteri, sa ne votam echipa : http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=835718#post835718
sa-i batem pe ceilalti si la nr de voturi :D

Hard
5th October 2006, 16:27
votat! macar de ne-o ajuta cu prasitul la anul!

Ulio singuraticu
5th October 2006, 16:49
Voi spuneti sa votam! Eu am votat dar cine a mai votat inafara de mine si hardliner?:sleep: Somnik! Voi ceilalti probabil ca ati votat isct dak nu neati votat inca.Dak asa rau merg voturile...:happy Nu perea intrecem multe echipe!:no:

Cristian
5th October 2006, 17:01
Cum sa votez ma ptr rivalii de moarte de la ISCT ??? Ai innebunit ? Eu sunt cu votu la "Alta echipa" da se stie ca e ptr Prefabricati votu :D

FORZA MODELU :D


inca un suporter! bravo! bine ai venit, iti facem primirea oficiala la caminu cultural duminica, facem o hora :D


Ce hora ? Sarbatorim strangerea recoltelor, nu vezi care e simbolul de pe stema noastra ??? Un tractor, am sa caut si o combina sa fie treaba buna :D

Hard
5th October 2006, 17:06
intra pe moderatorul de acolo pe pm si spune-i ca vrei ca votul tau sa fie transferat la Modelu!

poate in 2-3 ani cand vom juca in cupele europene ne vom strange toti si live!

Kan
5th October 2006, 18:52
bani ar fi k sa faca o figura gen...vaslui anu asta...din cate stiu patronu lor e si patronu supercom care se ocupa cu multe chestii...in + echipele lor d juniori erau destul de bune..deci nu ar fi exclus


ps park juventue este fosta "calculatorul"..deci nu e chiar nou infiintata

Ulio singuraticu
5th October 2006, 18:59
Eh am fost un pic nervos cum am venit de la scoala...da va rog shi io: votati cat mai multi PREFABMODELU ca merita!

Hard
5th October 2006, 19:16
ai luat o nota proasta la citire?:happy

Ulio singuraticu
5th October 2006, 20:26
Nu e nimic amuzant!:nah: :mda: :no:
Neau scos astia din a9a A din competitia fotbalistica a scolii pe o ploaie torentiala acy la Arad! Dupa ce am strigat atatea chestii am ragusit degeaba!:no:

pinki
5th October 2006, 21:09
si eu sunt la alte voturi, l-am pus pe moderator sa-mi mute votul! cu prefabricatii pana la moarte! :D

Cristian
5th October 2006, 21:21
Numai ca mi-a zis starSTEEL ca nu merge :(
Oricum FORZA PREFABRICATE :D

Hard
5th October 2006, 21:25
oricum,nu uitati la anul sa votati! dar sa va aduceti si stampila cu voi!

pinki
5th October 2006, 21:35
si ce ne facem cu aia sub 18 ani?

Hard
5th October 2006, 21:57
personal nu sunt de acord cu copii in galerie!!! se mai arunca cu o lopata cu ceva...noi sntem in stare sa ne ferim sau sa suportam durerea...dar ei? parerea mea ca ei sa stea la trib 1 ,oficiala sau fotolii pt a se evita accidente neplacute.avem nevoie de oameni seriosi in galerie

pinki
5th October 2006, 22:01
fotoliile pt copii. ca oficiala e pt mine :D si are dressing inclus, cum, sa stau doar intr-o tinuta la meci? trebuie sa schimb cel putin 3 rochii :ras-plans:

Hard
5th October 2006, 22:17
vrei sa fii si fata de aia care incurajeaza echipa cantand si dansand ,agitand din niste zorzonele....cum ii zice ma ?:D

Cristian
5th October 2006, 22:19
Avem si suportera :D bun asa ;)
Modelu - Girls :D

pinki
5th October 2006, 22:20
majoreta... sigur ca da, ma fac sefa de cheerleaderitze. le mai iau si pe leana, maria si milica si facem super coregrafie.

Hard
5th October 2006, 22:33
Avem si suportera :D bun asa ;)
Modelu - Girls :D

neatza!
tu ce esti?fata sau baiat,ca sa te inscriu in evidenta po****tiei:ras-plans:

pinki
5th October 2006, 22:35
:happy :happy :happy

Hard
5th October 2006, 22:35
majoreta... sigur ca da, ma fac sefa de cheerleaderitze. le mai iau si pe leana, maria si milica si facem super coregrafie.

asa asa! mmmm....ma inebunesc majoretele! o sa-i dam peste cap pe toti vizitatorii nostri,e clar vom avea numai victorii in vale!
forza Utilajele grele si majoretele slim:ras-plans:

pinki
5th October 2006, 22:37
:happy :happy :happy de maine le iau la sala pe leana, maria si milica, pt ca nu e de-ajuns doar sa dea cu sapa, ca-si strica unghiile. sa vezi ce scot din ele, nu o sa le mai recunoasca nimeni duminica la serata de la caminu cultural :D fotomodele le fac :ras-plans:

Cristian
5th October 2006, 22:48
neatza!
tu ce esti?fata sau baiat,ca sa te inscriu in evidenta po****tiei:ras-plans:


Faci mishtouri ?
Dupa ce ca esti cum esti mai faci si caterinca ???
Treceo pe maicata drept taicatu si pe sorta drept maicata, si vezi ce iese

pinki
5th October 2006, 22:55
bai, ce faceti? disensiuni intre suporteri? :D trebuie sa fim uniti :D

Hard
5th October 2006, 22:56
hmm,vezi ca maria o sa intarzie vreo 20 min,sper sa nu fie nici o problema;)
in rest,ce sa mai zic...Forza Modelu!

pinki
5th October 2006, 23:02
maria mai? pai si cu gheorghitza cum ramane? mi-l lasi mie? :ras-plans: ca eu aveam treaba cu capsunaru' :D

Ulio singuraticu
6th October 2006, 14:05
hardliner sa stii ca nus prea copil si sunt cel mai tare si mai smecher din clasa mea! apropo eu merg la fiecare meci in galerie la uta! nu mie frica sa dau sau sa primesc! da dak nu ma vreti sa stiti ca nu prea insist desi miar placea sa merg pe stadionu ala!:happy :yeah:

Hard
6th October 2006, 14:13
glumeam:ok:
poate vei avea ocazia sa vii poate la anul sau sigur peste 2 ani la meciul Modelu-Arad :ok: in prima divizie bineinteles:happy

pinki
6th October 2006, 14:14
toata lumea e binevenita, mai ales ca bagam stadionul in reconstructie, ca am terminat si cu cositul, punem graul pt la vara si intre timp avem si gazon :D ne pregatim de divizia a, mai punem niste scaune de plastic de la terasa lu nea' gica si in curand o sa furam si un fotoliu de la primarie pt oficiali. :D

Hard
6th October 2006, 14:21
mai sunt multe de facut,insa avem rabdare si cu timpul vom ajunge acolo unde ne este locul!

pinki
6th October 2006, 14:25
adica in CL! :happy :happy :happy

Hard
6th October 2006, 14:28
ma gandeam la supercupa europei ,dar e bine sa ramanem MODEsti pt o vreme

MagicTouch
6th October 2006, 14:35
personal nu sunt de acord cu copii in galerie!!! se mai arunca cu o lopata cu ceva...noi sntem in stare sa ne ferim sau sa suportam durerea...dar ei? parerea mea ca ei sa stea la trib 1 ,oficiala sau fotolii pt a se evita accidente neplacute.avem nevoie de oameni seriosi in galerie

Industria Sarmei Campia Turzii, Building Vanju mare, Prefabricate 05 Modelu....
what's next?...Fabrica de hartie igenica Sulina :happy ? Tamponul 03 Orsova?
Fara copiii la galerie ca se arunca cu o lopeti !!!!!! Aveti grija cand jucati cu Mobila Arad! Am auzit ca aia arunca cu dormeze :happy

Imi si imaginez un meci in CL - Real Madrid - Prefabricate 05 Modelu /hello
cred ca numai numele ar face sa se vanda biletele ca painea calda. Sau ca lopetile :happy

Hard
6th October 2006, 14:40
o sa tinem cont si de ideile tale:ok: te declari fan Modelu si prefabricat pan` la moarte? poate aranjezi in Hampstead un amical cu Arsenal dar sa plateasca ei deplasarea:ok:sau poate cu totenham ca vad ca iti sunt dragi:D,dar inainte de meciul cu dinamo ca sa vada si ei ce inseamna echipa romaneasca adevarata

MagicTouch
6th October 2006, 14:44
o sa tinem cont si de ideile tale:ok: te declari fan Modelu si prefabricat pan` la moarte? poate aranjezi in Hampstead un amical cu Arsenal dar sa plateasca ei deplasarea:ok:sau poate cu totenham ca vad ca iti sunt dragi:D,dar inainte de meciul cu dinamo ca sa vada si eu ce inseamna echipa romaneasca adevarata

:happy :happy Mare nebun esti:ok:
Ai trecut prea mult prin Clapham Junction si te-au ametit aia.
Crezi ca o sa vrea Modelu sa joace cu Arsenal fara sa ceara niste sume exorbitante. Sau vor sa o faca ca un act caritabil.

Ulio singuraticu
6th October 2006, 14:44
Cu siguranta nu voi lipsi nici daca sunt pe moarte!/hello :happy
Dak vad meciu asta...stau langa partea cu galeria voastra si poate facem o poza! da ce sa zic...mai e mult!:sleep:

Hard
6th October 2006, 14:52
:happy :happy Mare nebun esti:ok:
Ai trecut prea mult prin Clapham Junction si te-au ametit aia.
Crezi ca o sa vrea Modelu sa joace cu Arsenal fara sa ceara niste sume exorbitante. Sau vor sa o faca ca un act caritabil.

asteapta sa promovam,sa ne facem stadion de europa si mai vorbim dupa aceea.deocamdata Milut a spus ca nu va investi in stadion pana la sfarsitul culesului,pt ca nu se stie ce profit vom avea,insa dupa,se va duce din nou sa concureze la postul de presedinte al tarii ,toti il vom vota,si...cine stie,vom vedea in 2-3 ani si un meci Modelu-Arsenal!

pinki
6th October 2006, 15:00
modelu-barcelona o sa fie primul meci, inauguram stadionul cu el si o sa fie cand promovam, ca sa sarbatorim cu o victorie :happy

pinki
6th October 2006, 17:28
hehe!!! youhu!!! avem subforum separat. astept sa-mi faceti altar si sa va inchinati la el :D pana una alta, sa-i multumim lui vadim :D

Hard
6th October 2006, 17:38
multumim si deci putem considera 6 oct ziua suporterilor Modelu,de acum ii putem privi de sus pe sarmari si aia cu body-building!
de fapt locul nostru este langa steaua,dinamo,acolo...dar pt moment e bine si aici....ne facem noi mari

Hard
6th October 2006, 17:39
Poze cu tot ce inseamna localitate si echipa din Modelu!

Hard
6th October 2006, 17:45
Pe cine ii putem numi prieteni si pe cine dusmani din campionatul romanesc? Legaturi cu grupari ultras din tara si din lume,idee despre coregrafii./hello

pinki
6th October 2006, 17:48
pentru ca acum avem si noi locul nostru special, o sa mut informatiile deja existente aici, pentru cei care isi doresc sa stie mai multe despre revelatia din liga a2a (cel putin pe OLS) :D


echipa a promovat in liga 2 anul acesta(infiintata acum 2 ani !!!),Modelu este o comuna din judetul Calarasi.
echipa este patronata de Marian Petre Milut ,politician .
antrenor: Dumintru Dumitriu (l-ati uitat? si eu !)
buget peste media ligii 2



Urmatorul vostru pas, ca suporteri devotati ai acestei echipe ce sunteti, cred ca este sa gasiti un locuitor/suporter al acestei echipe sau chiar un jucator sau oficial cu care sa discutati despre ce inseamna pt. fiecare Prefabricate 05 Modelu.

Pana atunci, iata un articol scris intr-un ziar brasovean dupa meciul Forex Brasov - Prefabricate 05 Modelu:

Aflată pe primul loc în clasament, formaţia „pădurarilor” a primit vizita revelaţiei acestui început de sezon, Prefabricate Modelu. Pe o vreme superbă, cele două formaţii au prestat un joc bun, cu destule faze de poartă şi angajament la mijlocul terenului. Cum era de aşteptat, partida a început cu binecunoscuta perioadă de tatonare, ambele echipe preferând să se studieze. Oaspeţii au început în forţă partida, cu un presing sufocant, care i-a incomodat vădit pe elevii lui Adrian Hârlab. Prima ocazie notabilă la poarta oaspeţil a venit din partea lui Manea, care a trimis o lovitură liberă ce a ocolit de puţin buturile lui Robotin. De altfel, ocaziile mari de gol i-au aparţinut în prima repriză decarului gazdelor, prin acelaşi procedeu, lovituri libere, însă scorul se încăpăţâna să rămână neschimbat. Primul act a mai consemnat două şuturi sănătoase trimise de la distanţă de Nazare şi Apostol, însă de fiecare dată portarul oaspeţilor a fost la post.

De partea cealaltă, elevii lui Marian Bucurescu, cu trei jucători braşoveni, Vasiliu şi Gâţu în teren şi Feher pe banca de rezerve, au arătat că pot ţine piept atacurilor adverse, însă în avanposturi nu s-au putut lăuda decât cu două-trei incursiuni timide ale lui Vasiliu.

După ieşirea de la cabine, Forex a apăsat pedala de accelraţie şi Manea, de departe cel mai bun jucător de pe teren, a profitat de o bâlbâială a lui Robotin şi a împins în plasă centrarea lui Coman. Acelaşi jucător a închis tabela în minutul 73 cu un şut spectaculos din afara careului, aducând o victorie meritată după ostilităţile din teren.
Oaspeţii au avut şi ei pe final două tresăriri, dar Rotaru, din lovitură liberă, şi Radu, cap din şase metri în bară, nu au reuşit să-l bată pe Kajcsa. În minutul 89, Coman putea mări avantajul gazdelor, dar a şutat pe lângă poartă din poziţie ideală.

La conferinţa de presă, tehnicianul gazdelor, Adrian Hârlab, şi-a felicitat elevii pentru importanta victorie:
„A fost un joc echilibrat care ne-a pus probleme. Echipa oaspete ne-a pus mai multe probleme ca Petrolul, dar din fericire am dovedit din nou că avem jucători care pot face diferenţa, Manea sau Coman. Ne aşteaptă o săptămână extrem de grea cu meciuri la Reghin în Cupa României şi o deplasare la Tulcea”.

De partea cealaltă, antrenorul oaspeţilor, nu a contestat victoria „pădurarilor”: „Felicit echipa gazdă pentru victorie. Din păcate, azi am pierdut pe două greşeli personale, dar aşa este în fotbal. Noi mai avem nevoie de timp, pentru că să nu uităm că în vară au venit 28 de jucători noi, care nu pot încă să lege relaţii serioase de joc.”

Prefabricate 05 Modelu: Robotin – Bold, Diţă, Gâţu, Doicaru – Olariu, Radu, Păun (min 76 Păunescu), Vasiliu (min 60 Rotaru) – Ene, Şerban (min 46 Jianu).
Antrenor: Marian Bucurescu

Alte insemnari din presa vremii:

"Prefabricate Modelu takes the place of Politehnica II Iasi Unirea Dej takes the place of Gloria II Bistrita Unirea Alba Iulia takes the place of Oltchim ..."

"Locul echipei satelit a Politehnicii, din Divizia C, va fi luat de formaţia Prefabricate Modelu, patronată de Marian Petre Miluţ şi antrenată de fostul tehnician al Stelei Bucureşti, Dumitru Dumitriu.
Preşedintele Sorin Boca a explicat că ieşenii nu-şi puteau permite să ţină încă o echipă în Divizia B, astfel că a decis să cesioneze cu titlu gratuit grupării din Călăraşi, locul în eşalonul secund, în timp ce Poli II Unirea va juca şi la anul în liga a treia.
"Nu aveam banii necesari să ţinem echipa în B şi de aceea am decis să cesionăm cu titlu gratuit locul nostru echipei Prefabricate Modelu. Noi vom juca în Divizia C, în locul lor."


"Modelu este o comuna cu un ambient placut asezata in judetul Calarasi.
Localitatea este formata din satele : Modelu, Tonea si Radu Negru. Farmecul pe care il formeaza aceasta zona este reprezentat de peisaj, de atractiile turistice si de traditiile specifice. Localnicii sunt oameni sarguinciosi si dornici de munca, dar este nevoie de locuri in care sa isi desfasoare activitatea, fiind amenintati de somaj.
Pentru evitarea crearii unei crize datorita somajului in localitate, administratia locala doreste sa devina partenerul intreprinzatorilor care vor forma locuri de munca.
Marele avantaj al zonei este constituit de transportul naval, datorita faptului ca prin comuna trece bratul Borcea."

Stiati ca....
In comuna Modelu sunt 52 de strazi si inregistrate 99 de societati comerciale?
Strazile chiar au nume placute, cum ar fi: Panselutelor, Trifoiului, Viorelelor, Trandafirilor, Dudului, Aurora, etc..

pinki
6th October 2006, 17:49
cu multumiri bravilor fani care au contribuit, pe care ii astept sa posteze mai departe in acest thread cu scurta dar frumoasa noastra istorie :D

pinki
6th October 2006, 17:51
dap, acuma, hai la treaba, dragi suporteri! sa ne meritam locul :D

Hard
6th October 2006, 17:52
Asteptam pe Lolo sa vina de la meciul cu Romania-Belarus ,cu poze reale:D din localitatea Modelu:stadion,echipa,bodegi,caminu cultural...

Hard
6th October 2006, 17:56
Cantece si sloganuri Prefabricate 05 Modelu!

pinki
6th October 2006, 17:56
Libertatea, 25 Sept. 2006:

"5-0 (Vasiliu 40, M. Serban 50, 56, 85, Jianu 82).
Aceasta a fost corectia aplicata de echipa Prefabricate 05 Modelu, Sportului Studentesc in ultima etapa a Ligii secunde, chiar in Regie.
"Sportul nu a reusit sa isi revina nici fizic si nici psihic dupa infrangerea 0-6 de la Buzau. Echipa mea a respectat intru totul sarcinile de joc. Aveam nevoie de o astfel de victorie, si ma bucur ca am reusit sa o obtinem in fata unui adversar valoros. Mai avem insa mult de munca pana se formam o echipa competitiva esalonului", a afirmat directorul tehnic Titi Dumitriu.

Desi au terminat Divizia C pe locul 4, calarasenii au promovat totusi in Liga a II-a dupa ce au cumparat locul celor de la Poli Iasi II. Antrenor principal este fostul fotbalist al Sportului, Marian Bucurescu.
Clubul e patronat de Marian Milut, fost candidat la Presedintie, cel care a vrut la un moment chiar sa cumpere clubul Sportul. Pentru victoria din Regie acesta a oferit o prima totala de 200 de milioane lei vechi.
Bugetul clubului e de 2.000.000 de euro, iar jucatorii, intre care si cativa internationali de juniori, dar si fosti divizionari A, precum Razvan Paunescu, au contracte de 2-3.000 euro pe luna.
In doi-trei ani se vizeaza promovarea in Liga I! "

Formula lui Titi:

Prefab. Modelu: Mihai - Bold, Gatu, Ilie - Doicaru, Olarie, Paunescu (71 Cata), Paun - Dima (78 Feher), Serban, Vasiliu (46 Jianu).

deci ne stim si echipa :D

pinki
6th October 2006, 17:58
pai, ar fi imnul oficial, cassa loco - vand fan!

pinki
6th October 2006, 17:58
isct si buiding vanju-mare! rivalii de moarte!

pinki
6th October 2006, 17:59
pana una alta pune si tu sigla clubului nostru :D

SORENSEN
6th October 2006, 18:00
Ma dar voi nu aveti treaba pe Steaua..v-ati aciuat aici.....e buna treaba cu vand fan de la Cassa Loco :happy

Elphax
6th October 2006, 18:02
rivali?
cred ca toate echipele din tara asta va invidiaza...

Hard
6th October 2006, 18:02
Forza Prefabricate !

Hard
6th October 2006, 18:03
din invidia altora se nasc performantele noastre !

Galeria "Utilajele grele si majoretele slim" saluta echipele adverse!

Hard
6th October 2006, 18:04
Stelei sa ii fie frica ca venim !

pinki
6th October 2006, 18:06
hai ca stim ca vrei si tu sa ni te alaturi ;)

pinki
6th October 2006, 18:06
pai au si de ce! :D

pinki
6th October 2006, 18:08
la anu', cand promovam, bagam in sigla un tractor de la mercedes facut special pt noi ;) cadou, ca sa le facem reclama :ras-plans:

Hard
6th October 2006, 18:09
Off-topic pt suporteri ! Ce se mai intampla in Modelu pe langa fotbal? programul discotecilor,al primariei si ce activitati mai au loc in localitate.

Universal
6th October 2006, 18:09
Existä acest club?

Elphax
6th October 2006, 18:09
da poze nu aveti?


totusi ce reprezinta 'MODELU' ???

pinki
6th October 2006, 18:10
ca orice echipa care se respecta, trebuie sa avem o evidenta a fanilor! deci, sa incepem:

1. pink_me, suporterita si majoreta :D

pinki
6th October 2006, 18:14
modelu e numele localitatii, comuna din calarasi cu numele modelu. poze asteptam de la lolo, care s-a dus la fata locului :D vezi, daca nu cititi la istoria clubului :D

pinki
6th October 2006, 18:15
:ras-plans: ba, da' ne-am luat in serios rau de tot! :D

duminica asta, dupa fight-ul cu cei din vanju mare, avem seara festiva la caminul cultural, unde se vor premia bravii locuitori care au luptat! :D facem si-o hora in stil traditional.

Hard
6th October 2006, 18:16
2.Hardliner - adeptul unei politici dure ,fanatic in ceea ce priveste Prefabricate Modelu.Promovez imaginea clubului!

SORENSEN
6th October 2006, 18:17
Existä acest club?

Desi nu pare..chiar exista...e echipa lu' Milut :happy

pinki
6th October 2006, 18:19
e o super echipa! i-am batut pe sportu' cu 5-0.

SORENSEN
6th October 2006, 18:19
Pai deja cu imnul m-ati bagat cu un picior la voi :happy

Hard
6th October 2006, 18:20
Existä acest club?

ma! zi repede ce esti?sarmar sau suporter body-building ca te iau repede cu lopata!cum adica,ce e intrebarea asta? ne propunem 2 amicaluri anul asta,cu arsenal londra si fc barcelona,iar tu ne intrebi de existenta?

Hard
6th October 2006, 18:22
La noi in Valeeeeee, e sarbatoareeeeee /
Sa moara dusmanii din Vanju Mare !

acum cate picioare ai bagate?
oricum avem nevoie de un moderatr care sa aiba grija de intrusi:D

pinki
6th October 2006, 18:22
pai hai, indrazneste! sa facem comunitatea suporterilor cat mai mare! noi, astia, care suntem mai sus-pusi si avem net, ca aia din vale saracii nu pot sa posteze :happy

SORENSEN
6th October 2006, 18:24
La noi in Valeeeeee, e sarbatoareeeeee /
Sa moara dusmanii din Vanju Mare !

acum cate picioare ai bagate?
oricum avem nevoie de un moderatr care sa aiba grija de intrusi:D

Aha deci dusmanii sunt din Vanju Mare...

Hard
6th October 2006, 18:26
Body-building Vanju mare si Industriasii sarmari de la C.Turzii ! dar i-am cam lasat in urma cu manifestarile ultras

pinki
6th October 2006, 18:26
si din campia turzii! da' hai pe offtopic pt suporteri, da? iti explic acolo :D

pinki
6th October 2006, 18:27
sa pastram ordinea!

pinki
6th October 2006, 18:37
din pacate, ne aflam pe locul 12 in clasamentul actual, cu 8 meciuri jucate, meciul cu dunarea giurgiu fiind amanat pana pe 11 oct. dar campionatul abia incepe, in pauza aceasta de cules si prasit, jucatorii s-au relaxat si sunt gata de lupta! hai baietii! :yeah:

Hard
6th October 2006, 18:43
multumim si deci putem considera 6 oct ziua suporterilor Modelu,de acum ii putem privi de sus pe sarmari si aia cu body-building!
de fapt locul nostru este langa steaua,dinamo,acolo...dar pt moment e bine si aici....ne facem noi mari

se pare ca m-am inselat! chiar acolo suntem,ne batem cu fortele campionatului romanesc,aici deocamdata iar in 1-2 ani si pe terenul de fotbal si spectacolul creat de galerii

Ulio singuraticu
6th October 2006, 18:44
Cand venim pe stadion,
Noi cantam si injuram!
Hai Prefabu dale gol!
Si strigam neincetat,
Turzii este de c****!
Haide hai Prefabule!
Astazi vrem victorie!

:happy :happy :happy
Ma bucur ca acum Prefabu e echipa de asta bine stiuta pe acest forum!:yeah:
FORZA PREFABU!

pinki
6th October 2006, 18:48
te rog sa fii activ si pe celelalte sectiuni da? si sa-mi multumesti ca am tras niste sfori sa avem locul nostru printre cei mari :D

Hard
6th October 2006, 18:48
deja i-am intrecut la postari pe gloriosii de la bistrita si prietenii nostri de la vaslui(se stie ca si acolo culesul este activitatea de baza) .urmeaza sa ii intrecem pe mai cunoscutii lupi galbeni(nu am vazut in viata mea asa ceva prin padurile noastre) . la mai mare! ne apropiem de postul nr 400 Modelu !

Ulio singuraticu
6th October 2006, 18:50
te rog sa fii activ si pe celelalte sectiuni da? si sa-mi multumesti ca am tras niste sfori sa avem locul nostru printre cei mari :D

Sigur voi fi activ! Da chiar iti multumesc!
Cine e moderatoru? Tu sau hartdliner?

pinki
6th October 2006, 18:51
da? super tare! dar nu stiu unde sunt ceilalti, intr-un moment asa de important pt echipa noastra!!! sper ca o sa apara in curand, sa ne bucuram cu trebuie! sambata inainte de fight facem o betie cu rachiu in cinstea lu' vadim :D (si a mea, desigur :D )

Hard
6th October 2006, 18:52
Se stie chiar si in Vanju Mare /
Echipa noastra este cea mai tare!
Modelu bate,sarmarii plang !/
Incet incet suporterii se strang!

CrAzY92
6th October 2006, 18:52
ma! zi repede ce esti?sarmar sau suporter body-building ca te iau repede cu lopata!cum adica,ce e intrebarea asta? ne propunem 2 amicaluri anul asta,cu arsenal londra si fc barcelona,iar tu ne intrebi de existenta?

lasa Vrajala:happy

Hard
6th October 2006, 18:53
ulio: egalite,liberte,fraternite!
nimeni nu e sef,toti suntem o comunitate,o galerie demna de invidiat!

pinki
6th October 2006, 18:54
niciunu :D

Ulio singuraticu
6th October 2006, 18:54
Uitati aicea dak ar face cineva asa sepci faine!:P /hello
Chiar miar placea sa am una asa!:happy

Hard
6th October 2006, 18:56
bravo ulio ! sa o porti sanatos:Dcred ca ai dat 1 mil pe ea,merita sa stii!

pinki
6th October 2006, 18:56
lasa Vrajala:happy

noi vorbim foarte serios, nu vezi ce serios e primul thread? :D un potential suporter? :D

Ulio singuraticu
6th October 2006, 18:56
uau mishto!
:yeah: :yeah: :yeah:

Hard
6th October 2006, 18:59
e bine ca faceti cinste ca maria nu ma mai lasa sa iau bani din casa!
pai o sa apara si ceilalti,probabil sunt la munci,e vineri nu?:)hai ca fac eu o strigare acum,trebuoie sa vorbesc si cu directorul nostru de marketing,Lolo!

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:00
bravo ulio ! sa o porti sanatos:Dcred ca ai dat 1 mil pe ea,merita sa stii!

:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
Da mey o port da vreau sa vo vand si voua!
http://www.imagechef.com/ic/make.jsp?tid=Hat
Scrieti PREFAB MODELU si va apare dupa ce dati prewiw!

pinki
6th October 2006, 19:02
da, de cand cu capsunaru' am uitat ca vineri seara se munceste din greu... ca sa fie meritata relaxarea de sambata si duminica! vad ca pana si rivalii nostri au amutit! :yeah:

pinki
6th October 2006, 19:03
ce faci, dai secrete din casa? se poate? daca maine vedem fake-uri de la isct sau de la building? :happy

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:03
Modelisti suntem, modelisti vom fi pana vom murii FORZA MODELISTI!!!
:happy

Hard
6th October 2006, 19:04
deja mi-am facut comanda

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:05
:happy ei da! pey si ce ne pasa? :happy
ma refer la aia cu secretele!
uite aici poate fi un banner! il pun in cealalta postare!

Kainsashiki
6th October 2006, 19:06
si gata, ajunge:happy. doar voi 2 sunteti suporteri:happy

pinki
6th October 2006, 19:09
hehe, esti aici, esti suporter. :D

deci, 3. diablo: suporter in denial ;)

Hard
6th October 2006, 19:09
ai rabdare! esti ud?:D
nuuuu! asta e cu vanju!

pinki
6th October 2006, 19:12
pai atunci ma pun si eu pe treaba si pana la meciul cu dunarea giurgiu fac o colectie pt suporteri si o prezentam inainte de meci... ca sa distragem atentia rivalilor! milica, lili, jeana si maria se ocupa deja de asta :drak:

pinki
6th October 2006, 19:13
nu conteaza, l-am prins, gata. oricum il reneaga aia dupa ce aud ca a venit la noi :ras-plans:

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:13
asta e!

Hard
6th October 2006, 19:15
asta e cool ! sa o avem toata galeria la meci

pinki
6th October 2006, 19:15
bun, acum am aruncat manusa! sa vedem reactiile :D

ps: ulio, trece-te pe lista suporterilor! ce faci? :D

Hard
6th October 2006, 19:17
nu dau autografe:D

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:17
ileana la meci!:happy :happy :happy

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:19
4.ulio: (decideti voi va rog cum sunt!)

pinki
6th October 2006, 19:21
pentru adversari:

http://www.imagechef.com/ic/users/26903/purd66477a0f11e69f0.jpg

pinki
6th October 2006, 19:23
si asta o sa bagam la sfarsit de coregrafie cu majoretele
http://www.imagechef.com/ic/imgout/pura98f644667415ac0.jpg

Hard
6th October 2006, 19:25
gata am shortcut!

Hard
6th October 2006, 19:26
si asta o sa bagam la sfarsit de coregrafie cu majoretele
http://www.imagechef.com/ic/imgout/pura98f644667415ac0.jpg

pink arati bine!cum de nu te-am remarcat pe camp pana acum?

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:27
Alte poze dragutze!:happy
Tricouri cu Vasilica una din vedetele echipei!(cred)

Jerry20cm
6th October 2006, 19:28
Forza Building Vanju Mare !!! :ok: :D

Hard
6th October 2006, 19:29
cum te-a dat D-zeu! eu zic ca ulio sa fie programatorul nostru,tot ce inseamna reclama pe internet,websiteuri:ras-plans:

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:31
Va Rog! Faceti Un Theard: ,,milutz Si Stadionul" Pentru Cei Care Il Respecta Sil Iubesc Pe Milutz Si Pentru A Afla Mai Multe Despre Stadion!

Hard
6th October 2006, 19:32
La intrarea pe stadionul Vale din complexul sportiv Modelu!

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:32
cum te-a dat D-zeu! eu zic ca ulio sa fie programatorul nostru,tot ce inseamna reclama pe internet,websiteuri:ras-plans:

Cam greu pt mine!:sleep:
Si nici nu ma pricep!

Jerry20cm
6th October 2006, 19:32
si eu si eu :evil: :evil: :evil:
BVM rulllzzzzzzz !!!!

pinki
6th October 2006, 19:33
da, e bine...

pinki
6th October 2006, 19:33
pai poti sa-l deschizi si tu. :D

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:34
si eu si eu :evil: :evil: :evil:
BVM rulllzzzzzzz !!!!

jerila mai bine nu ne enerva! nu vreau sa fiu banat!

pinki
6th October 2006, 19:34
hopa, l-am prins si pe jerry!

deci 5. jerry :D suporter ca asa vreau eu ;)

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:35
pai poti sa-l deschizi si tu. :D

Am vrut sa am aprobarea!:P :P :P

pinki
6th October 2006, 19:35
gata, ne-ati si furat materialele promotionale :ras-plans:

Hard
6th October 2006, 19:36
:d

pinki
6th October 2006, 19:36
:happy :happy :happy

Hard
6th October 2006, 19:37
da ok!

Jerry20cm
6th October 2006, 19:38
hopa, l-am prins si pe jerry!

deci 5. jerry :D suporter ca asa vreau eu ;)

pinky, sterge-ma de pe lista aia:mda:
vrei sa ma dea astai afara din clanul suporterilor BVM:mda:

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:39
Am fakt acest theard pt cei cel respecta pe Milutz pentru cate a facut si face pt prefab! Si lam mai fkt pt a afla mai multe despre stadion ca eu nu stiu decat cai cam sarac la locuri,ca e langa sosea ca o groapa si ca e facut de milutz. Deci in concluzie am facut acest theard pt ca milutz si stadionul sunt doua cuvinte foarte apropiate./hello :P

pinki
6th October 2006, 19:39
trimite-i sa vorbeasca cu mine daca au vreo problema, ca le explic eu :D

Kainsashiki
6th October 2006, 19:40
asa m-au trecut si pe mine suporter :happy cu forta !!

ce sa le faci daca duc lipsa de suporteri :D

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:40
:d

Asta e clasica dar nu e de scris pe trotuar!:headbang: :yeah:

Hard
6th October 2006, 19:40
e bine ca lumea nu se mai ascunde!

Hard
6th October 2006, 19:41
Asta e clasica dar nu e de scris pe trotuar!:headbang: :yeah:

trotuar????? unde? daca nu vine cu trotuarul si la mine pe ulita,s-a ras de struguri anul asta!

Jerry20cm
6th October 2006, 19:42
Oricum se stie ca noi(eu si Diablo) suntem cei mai infocati fani ai lu' Building :ok: .
Fotomodelelor unde va sunt tata suporteri cu care va laudati atata?

Kainsashiki
6th October 2006, 19:44
pe ploaia asta...cred ca isi construiesc un pod nou..

stii tu vorba aia..podu` de piatra s`a daramat..a venit building si l-a luat :D

pinki
6th October 2006, 19:44
muncesc pt echipa! da' ai vostri?

pai stiti cum e cu steagurile rivalilor, asa si noi, v-am prins pe-aici, sunteti prada de razboi :ras-plans:

Hard
6th October 2006, 19:45
inca o dovada ca suntem peste tot!

pinki
6th October 2006, 19:45
vezi, daca nu te-ai dat bine pe langa capsunaru' :D

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:45
Oricum se stie ca noi(eu si Diablo) suntem cei mai infocati fani ai lu' Building :ok: .
Fotomodelelor unde va sunt tata suporteri cu care va laudati atata?

Da jerry, ne mandrim ca noi avem topic de asta cu mai multe si voi nu aveti deci CLAR sunteti nishte piticoti pe langa noi.:yeah: :yeah: :happy

Hard
6th October 2006, 19:47
asta e cam offtopic:D,dar e pt patroana noastra de majorete !

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:47
Vad si ma bucur ca va prinde bine acel site cu sapca si tot tacamu' io totusi am terminato cu el acuma mai caut altele!:yeah:

Jerry20cm
6th October 2006, 19:48
Da jerry, ne mandrim ca noi avem topic de asta cu mai multe si voi nu aveti deci CLAR sunteti nishte piticoti pe langa noi.:yeah: :yeah: :happy

nu uita ca eu si Diablo suntem moderatori, ne dam putin pe langa Vadim si ne facem nu sub-forum, ci forum separat cu Building Vanju Mare :happy :happy :happy .
BVM !!! BVM !!! la la la la la la la la la BVM !!! BVM !!!:D

Hard
6th October 2006, 19:49
buna asa mr programator,macar tu ca esti cu capul mare:ras-plans:

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:49
buna asa mr programator,macar tu ca esti cu capul mare:ras-plans:

eh asas io!:P :happy

pinki
6th October 2006, 19:50
asta e cam offtopic:D,dar e pt patroana noastra de majorete !

:cool: cheerleaderitza principala, nu patroana, ca eu nu-s tanti leana de la coltz, aia cu buticu' :happy :happy

Hard
6th October 2006, 19:51
uite care e diferenta:noi avem forum la echipe iar voi nu apareti nici macar la "alte echipe" inseamna ca nu existati! cine e building?:happy

pinki
6th October 2006, 19:52
nu uita ca eu si Diablo suntem moderatori, ne dam putin pe langa Vadim si ne facem nu sub-forum, ci forum separat cu Building Vanju Mare .
BVM !!! BVM !!! la la la la la la la la la BVM !!! BVM !!!:D

:happy :happy :happy :happy :happy sa-ti dau report post pt trolling? :happy :happy :happy :happy

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:52
nu uita ca eu si Diablo suntem moderatori, ne dam putin pe langa Vadim si ne facem nu sub-forum, ci forum separat cu Building Vanju Mare :happy :happy :happy .
BVM !!! BVM !!! la la la la la la la la la BVM !!! BVM !!!:D

uuuuuuuh :o: !!! sper sa nu ma dati afara dak zic prostioare ca mai vreau sa postez aici!:cry: si o iau chiar serios acuma!




Facetiva forum! cum ar spune prietenul meu ElU ,,mi se umple c__u de lacrimi!"

Jerry20cm
6th October 2006, 19:53
noua nu ne place sa ne dam in spectacol
noi vorbim atat cat trebuie;) , putin da bine;)
voi v-ati infintat acum vreo 2 ani, peste vreo 2 ani va desfintzati, pe cand noi vom ramane multi ani de acum inainte, indiferent in ce divizie ;)
ce-am zis-o p'asta :happy :happy :happy

Hard
6th October 2006, 19:53
:ras-plans:

Jerry20cm
6th October 2006, 19:55
uuuuuuuh :o: !!! sper sa nu ma dati afara dak zic prostioare ca mai vreau sa postez aici!:cry: si o iau chiar serios acuma!
Facetiva forum! cum ar spune prietenul meu ElU ,,mi se umple c__u de lacrimi!"

dak ar fi sa se dea ban-uri , cam toti care suntem pe aici ar trebuii sa luam :happy :happy :happy

Hard
6th October 2006, 19:56
Marian Petre Miluţ (born December 29, 1955) is a Romanian businessman and politician
Miluţ ran in the Romanian presidential election, 2004, supported by the right-wing Acţiunea Po****ră party. He won 0.4% of the votes

data viitoare va avea peste 50% voturi!

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:56
noua nu ne place sa ne dam in spectacol
noi vorbim atat cat trebuie;) , putin da bine;)
voi v-ati infintat acum vreo 2 ani, peste vreo 2 ani va desfintzati, pe cand noi vom ramane multi ani de acum inainte, indiferent in ce divizie ;)
ce-am zis-o p'asta :happy :happy :happy

bn bn! cum zici tu!
Aha voi vorbiti putin! da pey tu prevezi viitorul miam dat seama!
Eu prevad ca nu va fi asa!/hello
Moderatorii nus Dumnezeu! :happy :sleep:

Hard
6th October 2006, 19:58
mai zic odata! din invidia altora se nasc performantele noastre! e bine ca cei de la Vanju isi dau seama de "ce ne duce capu`"

Ulio singuraticu
6th October 2006, 19:58
Marian Petre Miluţ (born December 29, 1955) is a Romanian businessman and politician
Miluţ ran in the Romanian presidential election, 2004, supported by the right-wing Acţiunea Po****ră party. He won 0.4% of the votes

data viitoare va avea peste 50% voturi!
nici macar nu stiam ca e asa batran! da poate mai ia da' nu cred ca mai candideaza!

pinki
6th October 2006, 19:59
dragi suporteri si non-suporteri, captura de razboi, va las, a venit capsunaru' cu audi-u' lui cu clima "bizonica" ( :ras-plans: ) si ne ducem sa ne plimbam pe malu' dunarii sa moara satu' de ciuda. ne revedem maine la o zi la fel de buna ca si asta! hai modelu!!! :ras-plans: :happy

pinki
6th October 2006, 20:01
ii lasa pe bravii satului sa preia conducerea, el doar a inceput :D

Jerry20cm
6th October 2006, 20:01
mai zic odata! din invidia altora se nasc performantele noastre! e bine ca cei de la Vanju isi dau seama de "ce ne duce capu`"

Seby vad ca tu esti ala mai mare pe aici(bastanu, barosanul, ciumegul):ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
iti zic doar atat: ai grija pe unde umbli ca deja la Vanju Mare ........

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:02
Care sunt? Eu unul nul cunosc decat pe Vasilica. Imi poate soune cineva mai multe?

Hard
6th October 2006, 20:05
eu nu le am cu cuvintele astea extraterestre ma! la lopata cum sa-i zic?

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:05
:happy :happy :happy :happy :happy :happy
Seby vad ca tu esti ala mai mare pe aici(bastanu, barosanul, ciumegul):ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
iti zic doar atat: ai grija pe unde umbli ca deja la Vanju Mare ........

hardliner iti sugerez sa nu te temi! eu zic ca si dak mergi la carciuma lor din satul Vanju cu case pe care iedera le stoarce, nu patesti nimik! Vai cati te cunosc! Mie imi tremura mana pe taste de frica!

Hard
6th October 2006, 20:05
ai uitat preparatorii fizici,dar merge si asa !revin cu echipa!

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:07
eu nu le am cu cuvintele astea extraterestre ma! la lopata cum sa-i zic?

La lopata se zice pe martiana atapol!:happy :happy :happy

Hard
6th October 2006, 20:07
propun sa nu mai deschidem alte threaduri,cred ca sunt destule!nu vreau sa ajungem ca gloria sau cine mai stie ce echipa bazata care are 100 de threaduri deschise si doar 3-4 posturi in ele. sa dovedim ca avem calitate,nu cantitate!:happy

Kainsashiki
6th October 2006, 20:08
ai uitat angajatii spitalului, sectia dezalcolizare :happy

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:09
propun sa nu mai deschidem alte threaduri,cred ca sunt destule!nu vreau sa ajungem ca gloria sau cine mai stie ce echipa bazata care are 100 de threaduri deschise si doar 3-4 posturi in ele. sa dovedim ca avem calitate,nu cantitate!:happy

Ai dreptate! Nu mai fac altele!

Hard
6th October 2006, 20:09
daca imi mai spui si la sapa,grebla si coasa i-am dat pe toti peste cap luni la munca

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:11
daca imi mai spui si la sapa,grebla si coasa i-am dat pe toti peste cap luni la munca

sapca=acpas
grebla=alberg
coasa=asaoc

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:12
ai uitat angajatii spitalului, sectia dezalcolizare :happy

eu cred ca tu ai uitat ca e sub-forumul nostru asa ca mai bn dute si vorbeste pe theardul de la echipa ta!

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:14
aduceti pe lista si juventus bucuresti !
:yeah: :yeah: :yeah:
Si apropo am o intrebare: Care e mai mare rivala? Eu zic ca vznjosii sunt mai mari rivali!:yeah:

Hard
6th October 2006, 20:14
antrenor: D.Dumitriu
echipa:
PORTAR Mihai
FUNDASI Bold, Gatu, Ilie
MIJLOCASI Doicaru, Olarie, Paunescu, Cata, Paun
ATACANTI Dima , Feher, Serban, Vasiliu , Jianu.

mai sunt si altii dar ii punem la tinere sperante!
asadar nu e vasilica ,ci vasiliu,sigur il vom vedea la nationala in 1 an

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:15
Un singur theard mai vreau sa fac despre culorile clubului! O idee proprie! Am aprobarea?

Hard
6th October 2006, 20:16
probabil sunt ei pt ca fac body-building ...iau o gramada de anabolizante,de aceea i-as numi ******

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:17
antrenor: D.Dumitriu
echipa:
PORTAR Mihai
FUNDASI Bold, Gatu, Ilie
MIJLOCASI Doicaru, Olarie, Paunescu, Cata, Paun
ATACANTI Dima , Feher, Serban, Vasiliu , Jianu.

mai sunt si altii dar ii punem la tinere sperante!
asadar nu e vasilica ,ci vasiliu,sigur il vom vedea la nationala in 1 an

Stiu ca e vasilui da eu ii zic vasilica!/hello :P

Hard
6th October 2006, 20:17
sigur:ok: iubire pt culori!

Hard
6th October 2006, 20:19
vasilica il cheama pe cainele meu de la tara,insa sigur nu ii voi confunda

Hard
6th October 2006, 20:20
sapa ma nu sapca:ras-plans:...ce naiba,prasesc cu sapca?

Hard
6th October 2006, 20:23
Seby vad ca tu esti ala mai mare pe aici(bastanu, barosanul, ciumegul):ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
iti zic doar atat: ai grija pe unde umbli ca deja la Vanju Mare ........

1.nu iau anabolizante ca sa calc pe la voi
2.sunt interzis in localitati mult mai mari decat Vanju ,de ce mi-ar fi frica de voi?

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:23
Toata lumea! Ascultati cu atentie! Culorile clubului nostru drag PReFAB Modelu sun albastru si galben! Albastru=puterea,dorinta,libertatea! Galben= recolta bogata si aurie, iubirea!
Sa stie toata tara de culorile noastre si sa le respecte! Se poate chiar si un sondaj :care culoare va place mai mult si de ce?

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:25
sapa ma nu sapca:ras-plans:...ce naiba,prasesc cu sapca?

scuze am citit gresit!
sapa=apas

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:26
vasilica il cheama pe cainele meu de la tara,insa sigur nu ii voi confunda

serioss?:happy :happy :happy
Pe al meu il cheama Ursu!:happy

Hard
6th October 2006, 20:27
ar vrea si astia sa ajunga ca noi,cu adevarat MARI! ma uit in jos spre ei si incep sa ametesc

Hard
6th October 2006, 20:30
bine ca nu Paun :ras-plans:

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:30
PREFABMODELU mai pe romaneste pt cei ce nu inteleg ca am scris sus!:happy Dar cred ca toti intelegeti!:(:(

Hard
6th October 2006, 20:31
ei ii spuneam apas lu indianul ala cu mustata de la bodega care ma intreba mereu daca am vreun frigider stricat pe acasa..

Hard
6th October 2006, 20:33
daca mai era si rosu ne faceau altii patrioti!
nu le am cine stie ce cu desenul artistic dar imi place ce iese din amestecul celor 2,verdele,pe care il vad cel mai des la noi in sat.

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:34
Pe sosea ne adunam la vanju m__e sai dam!
Impreuna toti strigam! Si prefabul-l respectam!
Si la bine si la greu prefab este clubul meu!
Si orice sar intampla
La el nu as renunta!

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:35
Hai sa recunoastem! Nu degeaba sunt sefu galeriei lu clasa mea! Sunt un mare poet!:P :yeah:

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:37
Deci a iesit bine theardul !
Ma bucur cati place!
Si cu sondajul? Se poate rezolva?

Hard
6th October 2006, 20:38
pai tu trebuia sa faci sondajul in momentul in care ai deschis threadul

Hard
6th October 2006, 20:39
:happy

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:39
ei ii spuneam apas lu indianul ala cu mustata de la bodega care ma intreba mereu daca am vreun frigider stricat pe acasa..

Tataie, eu nu vorbesc despre apash indianul muntilor.
Ci de apas cu s simplu!

starsteel
6th October 2006, 20:40
Chiar sa creezi o sectiune pe Suporter numai cu mistouri mi se pare prea mult. Daca apare un adevarat suporter al acestei echipe ce face, raporteaza toata sectiunea? Sau daca devine echipa de prima liga isi leaga eventualii suporteri postarile serioase de cavalcada asta de glume?

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:42
Nefiind de mult pe acest forum si nefiind obijnuit sa fac sondaje nu stiam :(:(:(:( mare pkt!

Hard
6th October 2006, 20:44
in numele suporterilor Prefabricate,sterge acest thread,in caz contrat vom face un protest ! stiu motivul pt care ai aparut ,stai linistit,otelul nu este dusman pt noi si nu ii vom intrece in postari niciodata! asa ca somn usor!

Ulio singuraticu
6th October 2006, 20:45
Chiar sa creezi o sectiune pe Suporter numai cu mistouri mi se pare prea mult. Daca apare un adevarat suporter al acestei echipe ce face, raporteaza toata sectiunea? Sau daca devine echipa de prima liga isi leaga eventualii suporteri postarile serioase de cavalcada asta de glume?

Adik? mmmm cred ca o sa il las pe hardliner sa isi spuna parerea...Dar am o intrebare pt tine. Adik tu ne ataci aici cu un theard din asta ca suntem exagerati si nush ce? Adik ce ai cu noi? Avem subforum facem ce vrem cu el!

Hard
6th October 2006, 20:47
avem nevoie de un moderator care sa faca ordine ,nu unul care sa strice frumoasa atmosfera creata de Prefabricati! esti invidios ca aici se discuta civilizat chiar si cu adversarii nostri!

Hard
6th October 2006, 20:48
nu e nimic,oricine isi poate spune parerea aici

Elphax
6th October 2006, 20:53
dar nu e nici un misto...

si moderator aveti?

Hard
6th October 2006, 21:02
nu avem,ca daca am avea,ar sterge acest thread creat ca sa creeze atmosfera negativa intre noi

Elphax
6th October 2006, 21:18
care voi?

Hard
6th October 2006, 21:28
Utilajele grele si majoretele slim

tchibos
6th October 2006, 21:36
cereti moderatori si cred ca daca aveti macar atatea cereri cati jucatori exista intr-o echipa de fotbal sunt convins ca veti avea si moderator.. dar e greu de crezut ca sunteti mai multi decat 5 insi ... si zic asta cu generozitate

Hard
6th October 2006, 21:41
ok , mersi de informatii,suntem vreo 7 pana acum

Kainsashiki
6th October 2006, 21:43
In maxim o luna subforumul asta va fi istorie!

O sa va plictisiti foarte repede, o sa vedeti. Ce o sa faceti cand va aparea o echipa Playboy Ciorogarla?

Elphax
6th October 2006, 21:43
pai atunci se vor imparti in 2 grupe, dar nu stiu cum vor reusi asta avand in vedere ca sunt 7...

Universal
6th October 2006, 21:46
:happy: Cuuumm?? :happy: Mey..existä acest club de fapt? Prefabricate Modelu 05- imi sunä a ''Utilaje comnuiste si neocomuniste de pe vremea lui Nic....etc etc)
si unde joacä acest club? ce liga, ce antrenor are si ce jucätori( vreunul pe care sä il cunoascä cineva )
Auzi Playboy Ciorogarla :happy:

Hard
6th October 2006, 21:47
In maxim o luna subforumul asta va fi istorie!

O sa va plictisiti foarte repede, o sa vedeti. Ce o sa faceti cand va aparea o echipa Playboy Ciorogarla?

forumul are mai mult de o luna ,a rezistat atunci cand era un simplu thread,daramite acum/hello
playboy este noua denumire a body-building vanju mare?

Sergiu
6th October 2006, 21:50
starsteel ce suporteri sa aiba echipa asta?
Isi bat si ei joc cum isi bateau unii joc de Togo (reclama aia cu hai Togo).

Hard
6th October 2006, 21:51
:happy: Cuuumm?? :happy: Mey..existä acest club de fapt? Prefabricate Modelu 05- imi sunä a ''Utilaje comnuiste si neocomuniste de pe vremea lui Nic....etc etc)
si unde joacä acest club? ce liga, ce antrenor are si ce jucätori( vreunul pe care sä il cunoascä cineva )
Auzi Playboy Ciorogarla :happy:

te sfatuiesc sa te informezi de pe celelalte threaduri deschise,informatiile sunt destul de clare si reale.si las-o mai moa;le cu jignirile comuniste

Universal
6th October 2006, 21:54
Nu jignesc pe nimeni, am ras doar de afirmatia aceea''Playaboy Ciorogarla'' ce nume... n-am mai putut si m-a pufnit rasul.De Prefabricate 05 Modelu nu stiu ce sa spun....numele cam ciudat, dar daca echipa este ok de ce sa nu mearga mai sus ? :ok:

Sergiu
6th October 2006, 21:55
Acuma serios cati dintre asa zisii suporteri au auzit de echipa asta pana la acel istoric pentru ei 5-0 cu Sportul Studentesc in deplasare?

Sergiu
6th October 2006, 21:57
Halal suporteri de-abia azi ati aflat culorile clubului.

Hard
6th October 2006, 21:57
Acuma serios cati dintre asa zisii suporteri au auzit de echipa asta pana la acel istoric pentru ei 5-0 cu Sportul Studentesc in deplasare?

vezi cand s-a deschis primul thread dedicat aceste frumoase echipe care este Prefabricate 05 Modelu! eu zic sa lasam acest thread facut doar ca sa strice armonia intre suporterii modelisti.au venit virusii

Hard
6th October 2006, 22:02
sergiu daca te uiti pe threadul vechi Modelu ,acolo unde sunt cele mai multe posturi vei vedea ca se stiau culorile clubului demuuuuult.nu te mai baga in seama ca musca

Sergiu
6th October 2006, 22:04
bine da un "mare suporter" ulio azi le-a aflat.
Sau daca se stiau de ce trebuia dat anuntul asta pompos?

Sergiu
6th October 2006, 22:07
ma rog se pare ca prin august cand ziceai ca numele e fain restu no coment.

Hard
6th October 2006, 22:07
tocmai ulio postase si atunci,eu zic sa o lasi balta..stiu tu,daca taceai....
este forumul nostru ,al suporterilor,si vine un intrus de ne judeca! stai linisit ca nu acceptam amical cu Juve

Hard
6th October 2006, 22:10
mi se parea ridicol sa se vorbeasca despre o echipa din liga3,asa ca am asteptat marea promovare ca sa ni se acorde mai multa importanta pe ols.

Sergiu
6th October 2006, 22:13
Acest thread e: "Poze cu tot ce inseamna localitate si echipa din Modelu!"

Pana acuma nicio poza cu vre-un jucator stadion sau imagini din localitate.

Si va mai considerati suporteri...

Sergiu
6th October 2006, 22:15
Voi mai mult faceti bascalie decat sa discutati despre echipa asta.

Hard
6th October 2006, 22:17
iar tu pari o clona a individului care a deschis acest thread

Hard
6th October 2006, 22:18
din localitate sunt cateva!
cu jucatorii urmeaza,asteptam directorul de marketing sa vina de la meci cu poze

Sergiu
6th October 2006, 22:19
Chiar de aia ziceam de ulio ca azi a aflat si v-a spus la toti.
Sa fim seriosi orice suporter stie culorile clubului pe care-l sustine.

Un lucru va zic discutati despre echipa, localitate nu doar faceti bascalie. Poate tu esti mai serios, dar se vede la ceilalti cum ii bufneste rasul cand vorbesc depre echipa lor.

Sergiu
6th October 2006, 22:23
Exact ce ziceam glume peste glume.
Fiti mai seriosi.

Hard
6th October 2006, 22:24
este un thread mai vechi aici in care ulio a intrebat daca e adevarat ca Modelu are culorile de mai sus,iar eu i-am raspuns afirmativ,asta se intampla acum o luna,si nu azi.azi s-a deschis acest thread si am zis sa mutam informatiile unde isi au locul ca atunci cand mai vine un musafir sa stie cu cine sta de vorba si sa nu puna intrebari stupide.pana acum insa vad ca s-a dovedit contrariul

Elphax
6th October 2006, 22:25
Voi mai mult faceti bascalie decat sa discutati despre echipa asta.

pai exact asta facem, discutam despre echipa asta. facem bascalie

Hard
6th October 2006, 22:27
facem bascalie de cei care ne ataca !

starsteel
6th October 2006, 22:28
Voi mai mult faceti bascalie decat sa discutati despre echipa asta.
Numai bascalie!... sincer daca intra un suporter a lui Modelu pe OLS nu isi va crede ochilor.

Sergiu
6th October 2006, 22:30
Si cu pozele alea anti ISCT sau Vanju Mare?
Si aia va ataca?
Sau director de marketing aveti?

Hard
6th October 2006, 22:37
starsteel:si eu ce sunt?
sergiu:sunt dusmanii nostri ,pregatim o coregrafie pt ei
avem si director dar dim motive de securitate ,nu voi da numele

Hard
6th October 2006, 22:40
i-am intrecut si pe lupii galbeni la nr de postari!:ok: insa am si o durere:au aparut pe forum si virusii,bagatorii de seama care nu au nici o atractie pt aceasta echipa! ce e de facut?era de asteptat ca atunci cand vom iesi in fatza sa apara si critica.le e cumva frica?

Sergiu
6th October 2006, 22:40
Din motive de securitate n-o sa vindeti nimic...
Ce coregrafie ca toti is speriati cand ajung acolo decand s-au gripat gainile la voi in comuna.

Kainsashiki
6th October 2006, 22:42
bascalie de nume,bascalie de echipa, bascalie de discutii :ok:

Hard
6th October 2006, 22:44
nu se mai mananca carne de pasare demult la noi in localitate insa nu vad nici o legatura cu Prefabricate 05.un sfat:lasa acest thread care nu ne reprezinta si daca ai ceva offtopic(gen gaini etc) vezi ca e o sectiune speciala

Sergiu
6th October 2006, 22:49
O intrebare si va las.
De ce n-ati zis nimic in toate postarile astea ridicole de meciul cu chimistii de maine?

Hard
6th October 2006, 22:53
daca ai detalii in ce priveste urmatorul meci al echipei Prefabricate,vezi ca e tocmai facut un thread cu meciurile echipei.sa lasam la o parte rautatea,noi nu suntem Steaua vs Dinamo aici

Sergiu
6th October 2006, 22:56
Acuma am vazut ISCT si Vanju Mare nici macar nu sunt in aceeasi serie cu voi. Trebe sa va alegeti alti rivali. Vi s-a dus pe rapa toata coregrafia.

Hard
6th October 2006, 23:12
ne intalnim cu ei la anul!

Hard
6th October 2006, 23:30
Modelu 1-0 Săcele
[I.Vasiliu 33]
Dunărea Galaţi 1-3 Modelu
[Mogoş 81pen; Jianu 6, Diţă 20, A.Radu 90+4pen]
Modelu 1-3 Suceava
[A.Radu 15; Huzuneanu 6, Roman 55]
Bacău 1-0 Modelu
[Verdeş 14]
Modelu 2-1 Botoşani
[Gâţu 15, Păunescu 65; Grigoruţ 58]
Forex 2-0 Modelu
[Manea 50, 73]
Modelu 0-0 Câmpina
Sportul Stud. 0-5 Modelu
[Vasiliu 40, Şerban 50, 56, 85, Jianu 82]


1.Forex Braşov 9 7 0 2 17- 7 21
2.FC Delta Tulcea 9 5 1 3 17-12 16
------------------------------------------------------
3.FC Botoşani 9 5 1 3 14-11 16
4.FC Petrolul Ploieşti 9 5 1 3 10- 9 16
5.CS Otopeni 9 4 3 2 11- 6 15
6.Dunărea Giurgiu 8 4 2 2 16- 7 14
7.Gloria Buzău 9 4 2 3 14- 8 14
8.FC Braşov 9 4 2 3 15-11 14
9.Prefabricate 05 Modelu 8 4 1 3 12- 8 13 [a]
10.FC Suceava 9 3 3 3 17-15 12
11.Precizia Săcele 9 2 5 2 6- 7 11
12.Dunărea Galaţi 9 3 2 4 9-13 11
13.Sportul Studenţesc Bucureşti 9 3 2 4 10-19 11
14.FC Municipal Câmpina 9 2 4 3 8- 8 10
------------------------------------------------------
15.FCM Bacău 9 4 3 2 6- 4 7 (-8p pen)
16.CF Brăila 9 1 3 5 3-16 6 [b]
17.FC Snagov 9 1 1 7 7-19 4
18.Chimia Brazi 9 0 2 7 4-16 2

Cristian
6th October 2006, 23:32
Moamaa s-a lansat forumu oficial al echipei noastre preferate :D
Pe cand un site oificial ???????? Stie careva ceva ?

Cristian
6th October 2006, 23:34
Cine nu sare cine nu sare ori e cu ISCT ori e prost de moare :D

Cristian
6th October 2006, 23:37
Iata uita, a fost Modelu la GL si n-am stiut :(
Faceam si eu niste poze prefabricatilor nostrii :(

Hard
6th October 2006, 23:39
a fost etapa a doua ,se pare ca de atunci a inceput pasa proasta,sa fim blestemati oare?