PDA

View Full Version : Nesimtire? sau Nepasare?



maryus66
14th May 2007, 21:37
"Venim īn tribune si plecam dezamagiti sāmbata de sāmbata, si-a exprimat māhnirea un tānar din Razvad, prezent meci de meci pe "Eugen Popescu". Īn loc de explicatii, suporterul a primit admonestari din partea fotbalistilor lui Marius Oprea. "Stai acasa, nu mai veni pe stadion ca nu te obliga nimeni", a fost replica lui Florin Anton."

deci lor le convine sa jaoca cu stadionul gol, chair daca nu avem galerie macar se uita cineva la ei. RUSINE :rosu: bah "tarane" >:P. mai vine si baiatu de la razvad pt voi, mai bn se uita la razvad in onoare(daca or avea echipa:D) decat la voi L-)

Luis Garcia10
14th May 2007, 21:41
RUSINOS! Anton dupa ce ca nu e bun de nimic, mai are si gura mare! :headbang:

Luis Garcia10
14th May 2007, 21:47
De unde ai auzit asta? :(

mihai280370
16th May 2007, 08:05
jucatorii nu sant profesionisti.ar trebui sa-si dea sufletul pentru echipa cand colo le este frica sa execute si un penalti.daca batea arbitrul la meciul cu Caracal pariu ca dadea gol.dealtfel eu am spus dinainte ca rateaza.

maryus66
16th May 2007, 17:08
era pe site un aticol :(

i0nutz83
29th May 2007, 21:10
Luis Garcia: am scris eu un articol dupa meciul cu FC Caracal. Saracu' om, era sa fie alergat pe la vestiare ;))

Luis Garcia10
29th May 2007, 21:19
Asta e o nesimtire fara limite! Pacat :( Oricum cu Zotic la echipa nu ne putem astepta la altceva :( Iar jucatorii ... astia sunt :|

maryus66
30th May 2007, 14:48
bah io unu parca asa avea o parerea bunicica despre zotic...nush2asta e aprerea mea :-??

Marius_BLK
2nd June 2007, 10:24
Anton...unul din cei mai putin buni de la FCM ca sa zic asa lasati-l sa comenteze..oricum ne paraseste in curand Domnul Zotic e precum Penescu la Arges , e dispus sa faca multe..da nu-l ajuta jucatorii...eu in locul dansului as termina cu jumatate de echipa si as pastra doar jucatorii care merita pastrati si as incerca sa transfer jucatori care dovedesc ca pot face fatza la Targoviste ;) Forza FCM

maryus66
2nd June 2007, 13:10
sa vica diviza A la anu' :D

Sedan_22
2nd June 2007, 15:45
sa plece zotic, k oricum n-a facut si nu va face nimic la echipa, si nu-i mai compatimiti atat, stiu ei cine, da astia oricum lucreaza la el si trebuie sa-l laude si ei sa nu-i dea afara. dak voia sa faca ceva, adica sa promoveze dadea si el bani si aducea jucatori.pacat k sunt destui oameni cu bani in orasu asta.

i0nutz83
3rd June 2007, 10:38
@sedan: da, sunt, si totusi in vara lui 2004 nimeni n-a vrut sa ia echipa.. Cum iti explici ?

Marius_BLK
3rd June 2007, 15:41
Fotbalul nu e o afacere prea profitabila..de aceea nu a vrut nimeni sa ia echipa in 2004 in ciuda faptului ca in Dambovita sunt destui oameni cu banii ... sa speram totusi ca domnul Zotic va avea rabdare mai multa cu antrenorii si o sa iasa mai bine la anul...Forza FCM!! ;)

cosminho_no1
4th July 2007, 00:42
eu cred k zotic e om bun...face si el ce poate.dar din pacate unii jucatori nu au onoare:(