PDA

View Full Version : Detalii despre cluburi in Bucuresti



mman
14th May 2007, 15:02
Salut,

Daca aveti idee, as avea nevoie de ceva mai multe informatii despre 3 cluburi de tenis din Bucuresti.

Clubul de tenis (Ilie Nastase, oare asa se numea?) de pe Soseaua Oltenitei (in zona parcului Tineretului / Vacaresti). Care sunt conditiile, ce preturi au la terenuri si un numar de telefon pentru rezervari daca aveti.

Cam aceleasi intrebari le am si pentru: Arenele BNR (cumva aici nu intri fara legitimatie? Daca da, cum se poate obtine?) si Tenis Club 2000 din Militari dar si Herastrau.

Si, daca mai stiti cluburi in zoua Drumul Taberei / Militari, va rog impartasiti.

Multumesc anticipat

mman
15th May 2007, 16:54
Sa inteleg ca nimeni nu a trecut pe acolo :)? Sau va e lene sa dati un reply ;))

Ady
15th May 2007, 18:43
la arene, cam anul trecut pe vremea asta era 35 de RON parca ... nu iti trebuie legitimatie ...
la nastase cam aceleasi preturi ca si in herastrau, in jur de 10 E pe ora, preturi tot de anul trecut, pentru ca anul asta n-am mai fost pe acolo ... dar vezi ca terenurile nu sunt nici pe langa tineretului nici pe langa vacaresti, sunt la statia de metrou eroii revolutiei ...

mman
16th May 2007, 10:24
la arene, cam anul trecut pe vremea asta era 35 de RON parca ... nu iti trebuie legitimatie ...
la nastase cam aceleasi preturi ca si in herastrau, in jur de 10 E pe ora, preturi tot de anul trecut, pentru ca anul asta n-am mai fost pe acolo ... dar vezi ca terenurile nu sunt nici pe langa tineretului nici pe langa vacaresti, sunt la statia de metrou eroii revolutiei ...

Multumesc mult, numere de telefon unde se pot face rezervari stii?
Poti sa-mi dai un PM daca e...

Multumesc inca o data

Ady
16th May 2007, 19:02
asta nu stiu ...

cata11n
27th May 2007, 23:48
salutare...caut si eu un partener de tenis...am un teren ceva de genul proprietate personala(nivelat frumos cu tuse / linii din plastic si fileu noi->super)...in zona Complexul Sportiv National Stadionul National Lia Manoliu deci jucam moka...sau daca vrei sa veniti cu prieteni sunteti bineveniti fiindca il si inchiriez cu 20 RON / h ...ma gasiti la ID de messenger cata11n @ yahoo . com sau tele 0767.016.726

tennis sorin
14th September 2007, 11:59
La clubul Ilie Nastase (LIVONE) fac eu antrenamente,costa 35 de RON sa inchiriezi o ora.dar ma pot interesa care e nr de telefon. eu il am doar pe-al profesorului,dar nu el se ocupa cu inchirierea terenurilor