PDA

View Full Version : Biletele Mele



iuli
12th January 2006, 16:06
La indemnul unui coleg de pe forum am decis sa imi deschid si eu topic ca de,toata lumea are :evil:

primul meu bilet,sper sa fie castigator...

Hendry-Mcmanus 1 1.25
Hendry nr 2 mondial si cel mai mare jucator din ultimii 15 ani il intalneste pe Alan Mcmanus un jucator fara mari performante....acest meci clar 1...zic eu:)
Williams-Hunter 1 1.18
Un meci care dak se disputa in urma cu 5 luni era unul echilibrat,dar in conditiile in care joaca Paul....avand cancer si nemaiavand aceeasi stare fizica si psihica de acum ceva timp pronostic 1
Panathinaikos-Siena 1 1.15
Panathinaikos este o forta acasa,avand victorii numai la 10 puncte diferenta,iar Siena, ca tote echipele italienesti nu joaca deloc bine in deplasare;ei au si doi jucatori accidentati...aici ar merge si handicap pe Pana
Linkoping-Leksand 1 1.34
Linkoping nu are nici o victorie anul acesta dar a avut numai meciuri grele pierdute in prelunghiri iar in ultimul meci a avut ghinion,avand 48 de suturi pe poarta si inscriind doar 3 goluri...in acest meci ei intalnesc cea mai slaba echipa din suedia si au sansa sa isi revina...ar merge si un handicap


va rog dak aveti pareri...eu le astept, dar doar cu argumente...:ok:

iuli
12th January 2006, 17:34
un pariu LIVE in min 33 al meciului citadella-lazio :

http://img497.imageshack.us/img497/3782/11112gd.png

iuli
12th January 2006, 17:45
inca un bilet de azi:
biatlon-4x7.5 km men norvegia-franta 2 1.65
acest pronostic este la biatlon,stafeta 4x7.5 km....la norvegieni va lipsi cel mai bun biatlonist din lume ole einar bjorndalen...iar echipa este formata din:hanevold,Svendsen, Andresen, Eckhoff....la francezi este cea mai buna echipa formata din:Dannard, Defrasne, Robert, Poiree .....se vede ca de aici face parte si poiree,cvadruplu campion mondial...eu ma bazez pe faptul ca norvegienii desi schiaza bine,la tras stau foarte prost...iar francezii stau cel mai bine...deci merg pe franta...1.65
handbal olanda-grecia 2 1.40
grecia este clar o echipa mai buna....si zic ca se va impune usor

iuli
12th January 2006, 18:34
inca un pariu LIVE in minutul 78 al meciului...:ok:

http://img68.imageshack.us/img68/5561/22zi.png

iuli
12th January 2006, 21:39
offfff...ce ghinion..in ultima clipa m-am hotarat sa ii iau pe francezi in lupta cu norvegia si imi iesea dak nu era al treilea schimb dezastruos pt francezi cand au pierdut 1min si 15 sec iar la final au pierdut in fata norvegienilor cu numai 10 sec...:no:

iuli
13th January 2006, 12:58
ieri pierder 3 euro...azi sper ca voi fi in castig