PDA

View Full Version : Noul director executiv



t.b.
10th January 2006, 00:45
Cine ati vrea sa fie noul director executiv al "U"nicei echipe? S-au vehiculat tot felul de nume, remus vlad, govor, lucian, Falub si mai recent Remus Campeanu.

Parerea mea e ca cel mai potrivit dintre astia ar fi Remus Campeanu, o legenda a Universitatii, unul dintre cei mai reprezentativi jucatori care au evoluat de-a lungul anilor la "U".

dragos_popa17
10th January 2006, 09:26
Prima mea optiune ar fi Govor. E clar ca are experienta si cat a fost la Satu Mare a facut treaba buna cu resurse mai putine decat ar avea la U. In plus, cunoaste foarte bine seria. Daca nu va fi el, atunci cum zice si tb, Campeanu ar fi cea mai buna solutie, datorita numelui in special. Vom vedea.

King of Hell
10th January 2006, 14:41
Voi chiar credeti ca Remus Campeanu stie cum sta treaba in fotbalul anului 2006? Eu l-as prefera pe ala de la sarma, tipu ala cu B...., in orice caz, mi-am luat gandurile de la promovare cand am vazut ce conducere avem acum.

HIV
10th January 2006, 16:16
flaviu nu mai vorbi asa !!!!

King of Hell
10th January 2006, 18:09
Taci ma, meri si bea, cu pisicuta ta. =))

t.b.
10th January 2006, 21:36
Prima mea optiune ar fi Govor. E clar ca are experienta si cat a fost la Satu Mare a facut treaba buna cu resurse mai putine decat ar avea la U. In plus, cunoaste foarte bine seria. Daca nu va fi el, atunci cum zice si tb, Campeanu ar fi cea mai buna solutie, datorita numelui in special. Vom vedea.


:o: Ma Dragos tu iti dai seama ce zici, pai Govor asta ii mana in mana cu Padureanu, ce experienta are? Are experienta la blaturi si la cumparat arbitrii, numa cand ii vezi fata iti dai seama cam ce fel de om ii...



Voi chiar credeti ca Remus Campeanu stie cum sta treaba in fotbalul anului 2006? Eu l-as prefera pe ala de la sarma, tipu ala cu B...., in orice caz, mi-am luat gandurile de la promovare cand am vazut ce conducere avem acum.

Acuma sa nu-ti imaginezi ca Remus Campeanu tocma` a aterizat de pe luna, a mai fost presedinte, si e o persoana cu capul pe umeri care o sa faca tot posibilul pentru ca "U" sa ajunga acolo unde-i este locul.