PDA

View Full Version : Andrei Pavel la Hamburg



epictetfil
12th May 2007, 22:12
Master series-ul de la Hamburg a inceput de astazi,zi in care Andrei urma sa il intalneasca pe chilianul Massu,insa meciul a fost amanat pentru maine.Sa speram ca de aceasta data Andrei va gasi resursele si rabdarea necesara pentru a accede pe tabloul pricipal al turneului si de ce nu pentru a face saptamana viitoare cat mai lunga.Noi comunitatea celor care iubesc tenisul,ii transmitem toate incurajarile noastre lui Andrei.E un pariu personal ca saptamana viitoare nu se va termina inainte de sambata!!! hAI ANDREI

vassy
12th May 2007, 22:42
daca nu ma insel meciul a fost suspendat in primul set la 4-1 pt Massu avand pe serva lui punct de 5-1 (A-40)

Cipri
13th May 2007, 00:05
Andrei Pavel a fost eliminat de Massu , dupa ce a avut 2 mingi de set in tie-break ... 1-6 6-7 (7)

Cneazul
13th May 2007, 10:53
exista un thread despre mastersul de la hamburg ! mai multe amanunte acolo

epictetfil
13th May 2007, 16:04
:no:
exista un thread despre mastersul de la hamburg ! mai multe amanunte acolo

salut,e bine ca atunci cand vrei sa critici vreun lucru sa o faci cu argumente proprii nu cu truisme uzate zi de zi,incearca sa gandesti cu propriile cuvinte nu cu ale altora,sa vezi e misto!!!

Cneazul
13th May 2007, 21:35
poftim??? nu te ambala ca n-am nimic cu tine ! si eu am fost certat si avertizat de multe ori de moderatori pentru ca am facut threaduri despre a caror subiecte se discuta altundeva ! la sectiunea turnee exista un thread masters series hamburg si totul despre acest turneu se discuta acolo ! salut, numai bine