PDA

View Full Version : Atentie La Cupa Angliei!



cantona
7th January 2006, 14:50
Cupa Angliei E O Paine De Mancat Pt.amatorii De Bombe!
Astfel,azi Merita Jucat Gol Marcat Millwall Cu Everton-1.7 Cota,si Chiar 1 Solist...apoi,watford-gol Marcat-1.5,bolton Avand O Traditie Slaba La Watf.!chelsea Peste Si Gol Marcat Ipswich Incheie Bil Meu De Azi.deci:
Gol Marcat Millwall,watford,ipswich Si Che Peste.
Bafta,tuturor.

ashky3
7th January 2006, 15:58
everton joak in ce in ce mai bine
am pierdut orice sansa de a participa in vreo cupa pt la anul asa ca in cupa vor incerca sa faca o figura buna
oricum ramane de vazut
in concluzie watford-everton :markeaza everton sau x2

ady51a
7th January 2006, 16:00
ashky3 meciurile sunt :
Millwall ? - ? Everton si Watford ? - ? Bolton W.

ashky3
7th January 2006, 16:01
ops sorrryyyyyyyyyy
leam incurcat
imi cer scuze

Celso
7th January 2006, 16:25
mama ce de bombe pana akum in Cupa Angliei////?????
Hull-Aston V. 0-1
Arsenal-Cardiff 2-0
Wigan-Leeds 1-0
stati linistiti in orice tip de competitie mai ies si surprize...or fi 1,2,3 akolo....voi ce ati vrea ca toate sa iasa ,la cate meciuri sunt

ady51a
7th January 2006, 16:54
Arsenal-Cardiff 2-1
Wigan-Leeds 1-1 deja s-a modificat situatia

Celso
7th January 2006, 17:13
Wigan-Leeds la 1X era perfect...ce afost surpriza?iar golul lui Cardiff e numai bun pt. cei care au pariat>2.5goluri/////au impacat si capra si varza

Paul
7th January 2006, 18:05
Newcastle United 0 : 0 Mansfield Town:thinkso:
poate nu bate newcastelu ca mor :headbang:

nino
7th January 2006, 18:19
Atentie la Cupa Angliei ca iese destul de bine!

Paul
7th January 2006, 18:21
15:00 66 Newcastle United 0 : 0 Mansfield Town

pierderea neta e de doar 1 mil ...

ashky3
7th January 2006, 19:07
Cupa Angliei E O Paine De Mancat Pt.amatorii De Bombe!
Astfel,azi Merita Jucat Gol Marcat Millwall Cu Everton-1.7 Cota,si Chiar 1 Solist...apoi,watford-gol Marcat-1.5,bolton Avand O Traditie Slaba La Watf.!chelsea Peste Si Gol Marcat Ipswich Incheie Bil Meu De Azi.deci:
Gol Marcat Millwall,watford,ipswich Si Che Peste.
Bafta,tuturor.
2 meciuri din 4
ai avut ghinion cu ipswich dar cu bolton nu inteleg dc ai pus ca markeaza watford pt ca bolton e o ekipa buna,solida

Paul
7th January 2006, 21:12
Luton - Liverpool ... ce emotii cred ca au avut cei care au pariat pe meciul asta


16' [0 - 1] S. Gerrard
31' [1 - 1] S. Howard
43' [2 - 1] S. Robinson
53' [3 - 1] K. Nicholls (pen.)
62' [3 - 2] S. Pongolle
69' [3 - 3] X. Alonso
74' [3 - 4] S. Pongolle

ashky3
7th January 2006, 21:29
ce meciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ufffffffff
adevarate emotii
:yeah: /hello

Celso
8th January 2006, 11:35
asa baietii ca tot io am avut dreptate Cupa Angliei a fost, pt. cine a stiut pe cine sa puna, o adevarata comoara....unde sunt bombele alea ca nu le vad

Paul
8th January 2006, 11:39
Nuneaton 1 : 1 Middlesbrough + Liverpool care era sa explodeze

desdemona
8th January 2006, 11:50
Luton - Liverpool ... ce emotii cred ca au avut cei care au pariat pe meciul asta
Pai cat s-a terminat pana la urma? 3-4 sau 3-5? Eram cam somnoroasa spre sfarsit si oricum nu mai conta golul ala haios din ultimele secunde de joc... De curiozitate intreb numai, daca a fost dupa ultimul fluier sau putin inainte... :D
Super meciul oricum.... totul e bine cand se termina cu bine :rolleyes:

sHperacLu
8th January 2006, 12:02
Luton - Liverpool ... ce emotii cred ca au avut cei care au pariat pe meciul asta


16' [0 - 1] S. Gerrard
31' [1 - 1] S. Howard
43' [2 - 1] S. Robinson
53' [3 - 1] K. Nicholls (pen.)
62' [3 - 2] S. Pongolle
69' [3 - 3] X. Alonso
74' [3 - 4] S. Pongolle



N-au luat Liverpool atatea goluri in 10 etape de campionat! Si evident am pariat ca Liverpool bate la zero. :headbang: Macar am compensat! :)

Paul
8th January 2006, 12:05
:evil:
Putea lua si mai multe ... basca ca trebuia sa le fie eliminat portarul

ady51a
8th January 2006, 12:06
Pai cat s-a terminat pana la urma? 3-4 sau 3-5? Eram cam somnoroasa spre sfarsit si oricum nu mai conta golul ala haios din ultimele secunde de joc... De curiozitate intreb numai, daca a fost dupa ultimul fluier sau putin inainte... :D
Super meciul oricum.... totul e bine cand se termina cu bine :rolleyes:
S-a terminat 3-5. Golul ala a fost putin dupa :D dar s-a pus.:D
Arbitrul nu s-a intors cu spatele la faza.:D

desdemona
8th January 2006, 12:11
Foarte bine :D Ma gandeam ca, din moment ce nu l-am vazut pe Alonso cu inca un gol pe rezumatul lui Paul, o fi fluierat arbitrul imediat dupa ultimul corner din careul lui Liverpool si mingea aia s-a prelins asa, in afara jocului....
Lasa ca arbitrii stiu cand sa se intoarca cu spatele la faza si cand nu :D Ah, nu am vrut sa fiu rautacioasa.

Paul
8th January 2006, 12:11
Pai cat s-a terminat pana la urma? 3-4 sau 3-5? Eram cam somnoroasa spre sfarsit si oricum nu mai conta golul ala haios din ultimele secunde de joc... De curiozitate intreb numai, daca a fost dupa ultimul fluier sau putin inainte... :D
Super meciul oricum.... totul e bine cand se termina cu bine :rolleyes:
pai e la mintea cocosului ca a fost 3-5

Daca zici ca ai vazut ultimul gol (ala de 3-5) , adik de la 70 m , fara portar , iti dai seama ca in momentul ala conducea Liverpool , ca altfel nu iesea portarul :ok:

Celso
8th January 2006, 12:21
a fost 3-5 .voi nu va uitati la TV?

neo11e
8th January 2006, 12:22
vai cata rautate !! puteam sa jur ca nu-i barbat :D

iuli
8th January 2006, 15:02
S-a terminat 3-5. Golul ala a fost putin dupa :D dar s-a pus.:D
Arbitrul nu s-a intors cu spatele la faza.:D


nu mai imi aminti de faza aia :ciocan: :headbang: :no: :ciocan: :headbang: :no:

Dudubetwin
8th January 2006, 17:44
cupa angliei este o prostie de cupa !! nu mai pariez in viata mea pe aceasta cupa numai in finala sau in semifinale atunci cand echipele se lupta pentru ceva !!

stizostedion
8th January 2006, 18:10
fulham - leyton 1-2 :rosu: :rosu: meciuri fara miza pentru unii

desdemona
8th January 2006, 18:18
pai e la mintea cocosului ca a fost 3-5
Daca zici ca ai vazut ultimul gol (ala de 3-5) , adik de la 70 m , fara portar , iti dai seama ca in momentul ala conducea Liverpool , ca altfel nu iesea portarul :ok:

O fi la mintea cocosului, dar tu nu am vazut sa scrii asta.
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=475885&postcount=12
Nu m-oi fi uitat eu bine :D dar altfel nu ma induceai in eroare si nu mai intrebam :D Eu vazusem inclusiv ultimul gol, dar cand am citit ce ai postat tu acolo (fara ultimul gol) m-am gandit ca m-oi fi inselat eu si ca "golul" o fi venit dupa fluierul arbitrului pe care eu nu l-am auzit :D

Cat priveste portarul, el iesise pentru ca fusese in careul lui Liverpool la executarea cornerului, fiind ultima faza probabila a meciului... continuata/speculata de Alonso, din propria jumatate in poarta adversa (evident, goala). A iesit pentru ca Liverpool avea avantaj de un gol si o fi crezut ca pune si el "umarul" la treaba ... dar eu nu te-am intrebat asta, ca am vazut cu ochii mei ce s-a intamplat. Repet, nedumerirea era legata de gol - daca era valabil sau nu, pentru ca - repet - m-ai indus in eroare cu ce ai postat.

Paul
8th January 2006, 18:21
eh , pai eu postasem "live" la 4-3 pt.Liverpool

SYLENTZYU
8th January 2006, 18:52
eu unu is de parere ca pe cupa nu ii de bagat ptr ca daca nu esti bine documentat poti sa iei tapa ... fiecare club are prioritatile lui ... is cluburi pe care nu le intereseaza deloc cupa ... ci lupta ptr evitarea retrogadari e mult mai importanta sau ptr titlu ...

desdemona
8th January 2006, 18:53
@Paul
Da, la asta nu ma uitasem. Fiind ultimul mesaj postat aici care sa contina marcatorii m-a pus in dilema de care vorbeam. E ok :ok:
Daca precizai si tu asta de mai sus nu mai aveam aceasta discutie inutila... se clarifica totul inca de dimineata. Chiar nu intelegeam de ce nu ne intelegem :D
Ok, I'm out. Spor la pariuri... sper sa nu ma atraga niciodata in cursa :D Prefer sa ma uit la meciuri de placere si atat... fara alte emotii :D

White Shadow
8th January 2006, 18:55
Ce discutie interesanta ati avut ma porumbeilor.............

razwan_vs
8th January 2006, 19:56
:drak: diavolii rosi is varzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..............nici macar cu burton aia din conferance nu a putut sa ii bata..:headbang: ...doamne fereste ce terminati is oamenii :rosu: :rosu: :rosu: pt cea mai mare surpriza din cupa ..parerea mea :jerk: :jerk: :jerk:

:mda:

Paul
8th January 2006, 21:24
Burton Albion 0 : 0 Manchester Utd
era clar ca una explodeaza :evil:

Paul
8th January 2006, 21:26
@Paul
Da, la asta nu ma uitasem. Fiind ultimul mesaj postat aici care sa contina marcatorii m-a pus in dilema de care vorbeam. E ok :ok:
Daca precizai si tu asta de mai sus nu mai aveam aceasta discutie inutila... se clarifica totul inca de dimineata. Chiar nu intelegeam de ce nu ne intelegem :D
Ok, I'm out. Spor la pariuri... sper sa nu ma atraga niciodata in cursa :D Prefer sa ma uit la meciuri de placere si atat... fara alte emotii :D
Asta ar fi culmea fotbalul ... sa vezi femeile in agentiile de pariuri :drak:
Cine credea ca o sa apara femeile pe stadion , si apoi fotbal feminin ...
Basca in Oltenia noastra au aparut femei presedinti de club (Buiding Vanju Mare :ok: )

Acu sa vezi femei la pariuri :evil: , si in curand grupari ultras exclusiv feminine :rolleyes:

neo11e
8th January 2006, 22:11
paul , eu am vazut una la agentie (pe cand jucam la agentie), da era urata :D , avea putin fatza de barbat si juca haotic (am tras cu ochiul) :P

White Shadow
8th January 2006, 22:13
Poate era barbat :D

archaeus
8th January 2006, 22:16
Asta ar fi culmea fotbalul ... sa vezi femeile in agentiile de pariuri :drak:
Cine credea ca o sa apara femeile pe stadion , si apoi fotbal feminin ...
Basca in Oltenia noastra au aparut femei presedinti de club (Buiding Vanju Mare :ok: )

Acu sa vezi femei la pariuri :evil: , si in curand grupari ultras exclusiv feminine :rolleyes:


a noastra nu a ta, tu parca esti cu steaua cu alte balarii

neo11e
8th January 2006, 22:21
nu shadow , avea glas de femeie si inceput de sani :evil: , parea ca luase cu o sticla de lapte mai putin la copii ca sa joace :P

White Shadow
8th January 2006, 22:24
Esti tare omu :happy............cica avea inceput de sani:happy

Paul
8th January 2006, 22:43
are 12 ani :evil:

ady51a
8th January 2006, 22:43
Alo, alo, ce legatura are asta cu ce se discuta pe aici? Este vreo atentionare pt Cupa Angliei?

Paul
8th January 2006, 22:47
gata cu off t... :evil:

White Shadow
8th January 2006, 23:05
Gata ma..............are dreptate Ady hai sa nu mai vorbim despre sani ca nu au nici o legatura cu cupa Angliei

Paul
8th January 2006, 23:07
a jucat careva pe man utd azi?
ce cota avea?

ady51a
8th January 2006, 23:22
1.05 si 8 la x. eu asa am vazut.

Paul
8th January 2006, 23:26
mi`a trecut prin cap sa joc x la cele 4 mari :D

nici una nu a fost departe ...1 egal , 2 victorii la limita + liverpool

Las ca fac asa in turul urmator :D

ady51a
9th January 2006, 19:43
Un englez a pariat 200 de lire ca Xavi Alonso va marca in acest sezon un gol din propria jumatate de teren. "Am avut in minte un meci din Cupa cand portarul advers va veni in careul nostru"
Englezul a castigat 25.000 de lire.:evil: :rolleyes:

iuli
9th January 2006, 19:48
da....am vazut si eu adineauri la sport...ce noroc pe asta..bravo lui :happy

ashky3
9th January 2006, 20:33
bha cat bulan au unii (ca astuia nu poti sai zici norok cal depaseste cu mult:sa nimerejti ji jucatorul ji ce fel de gol markeaza)

relansat
9th January 2006, 20:52
astia ori sunt fii ai mamei omida , ori le place sa joace pe sf - uri de dreagu de a

juca ... pt cei care ma vor contrazice : prin ce metoda logica si-a dat seama ala

ca xabi o sa dea gol de la mai bine de 50 m sau cat dreaq este ?

dorex
9th January 2006, 22:03
Gandeste-te ca voi si daca aveati banii aia nu aveati curaj sa-i pune-ti nici pe un bilet pe care-l credeati sigur.Astia-s pariori care joaca pur si simplu ce simt,nu se gandesc la bani!Noi intai ne gandim cati bani punem pe bilet ca sa stim cum facem biletul:un meci clar de 1 il iei in 1X cand pui cateva sute de euroi.Cum a mai zis cineva pe site-ul asta ,nu exista nici un jucator,sunt doar multi oameni jucausi!Ma uit la Umbra,vad ca are o evidenta mai ceva ca un contabil la biletele lui.Are intr-o lluna profit de 300% si joaca cateva sute de mii.Si dupa aia tot el zice "mai apare cate unu' care zice ca a facut 10 mil intr-o saptamana",ce e asa iesit din comun 10 mil.Voi credeti ca daca voi jucati cateva sute de mii si io cateva mil suntem pariori?

White Shadow
9th January 2006, 22:34
Nu uita dorex unde traiesti..........daca ai uitat iti aduc yo aminte......................TRAIM IN ROMANIA..........

relansat
9th January 2006, 22:37
we dorex ... daca e sa pariez pe ce simt ... offfffffffff

ar fi teroare ... as pune niste belete nemaigandite de nimeni ... probabil

oricum daca as avea si eu banii lor ... m-as risca .... ashe de distractie

Paul
9th January 2006, 22:51
astia ori sunt fii ai mamei omida , ori le place sa joace pe sf - uri de dreagu de a

juca ... pt cei care ma vor contrazice : prin ce metoda logica si-a dat seama ala

ca xabi o sa dea gol de la mai bine de 50 m sau cat dreaq este ?

Nop.
Si pe Romania daca s-ar baga una dintre urmatoarele optiuni , cred ca s-ar paria...

==> (fac si niste "cote")

Cat jucatori de la DInamo , vor ajunge in 2006 la Poli ?
0 - 1,55
1 - 2,00
2 - 2,20
3 - 2,60
4- 4,00
5- 10,00
6- 50,00

Va reusii Mirel Radoi sa mea dea un autogol in Cupele Europene?
- Da 100,00 / 1
- Nu , 1,05 /1

Va obtine FC Vaslui vre`un punct din deplasarile de la Dinamo si Rapid?
Da - 4,00
Nu - 1,25

Va reusi Andrei Cristea sa mai 2 goluri in primavara europeana intr-un singur mec ?
Da 30,00
Nu 1,07

Paul
9th January 2006, 22:54
Gandeste-te ca voi si daca aveati banii aia nu aveati curaj sa-i pune-ti nici pe un bilet pe care-l credeati sigur.Astia-s pariori care joaca pur si simplu ce simt,nu se gandesc la bani!Noi intai ne gandim cati bani punem pe bilet ca sa stim cum facem biletul:un meci clar de 1 il iei in 1X cand pui cateva sute de euroi.Cum a mai zis cineva pe site-ul asta ,nu exista nici un jucator,sunt doar multi oameni jucausi!Ma uit la Umbra,vad ca are o evidenta mai ceva ca un contabil la biletele lui.Are intr-o lluna profit de 300% si joaca cateva sute de mii.Si dupa aia tot el zice "mai apare cate unu' care zice ca a facut 10 mil intr-o saptamana",ce e asa iesit din comun 10 mil.Voi credeti ca daca voi jucati cateva sute de mii si io cateva mil suntem pariori?

Sa nu`l uitam pe maistru Sica care a facut 3000 de Euro in juma de an :yeah:

relansat
9th January 2006, 22:58
kamikaze ...

cati pleak la poli ? de unde dreaq sa stiu ? poate sa plece juma' de echipa

la fel cum poate sa nu plece nici unu , ashe este ?

aia cu mirel mi se pare S.F (poate pentru ca sunt stelist) , aia cu vasluiul e

jignitoare pt echipa mea de "bastina" si varianta cu cristea trebea modificata :

in " va juca cristea vreun minut in primavara europeana ? " ... ashe poate mai

mergea

nu as pune nimic din astea ... pt ca nu se merita nici sa risti la o cota de 3

sau mai mare pt ca lipseste logicul , la fel cum nici nu se merita sa bagi o cota de 1.07

care e "inutila" si e si pe termen lung :(

dorex
9th January 2006, 22:58
Imi cer scuze! Da, SICA era un parior.Se vedea ca joaca sa faca bani,nu fise pt automatul de cafea!


Nu uita dorex unde traiesti..........daca ai uitat iti aduc yo aminte......................TRAIM IN ROMANIA..........
Si crezi ca acolo stau Lirele pe jos?

Paul
10th January 2006, 00:13
ia invata`ne tu cum se fac banii mei ...ca numa clontu e de tine ...
vezi ca forumul asta e plin de papagali

uite aici un exemplu:
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=10762

Eu am mirosul fin si ii simt din prima , ceea ce simt si la tine.
Pa.

dorex
10th January 2006, 01:13
Mai paulica,tu nu vrei sa intelegi ceva:eu cred ca noi nu suntem pariori,suntem oameni care joaca la pariuri.Sunt lucruri total diferite.Cresti tu mare si o sa vezi.O sa mai vezi ca fara sa pierzi nu vei reusi sa inveti mare lucru.Toti,fie ei pariori,fie ei jucatori sau cum vrei sa le zici,toti au pierdut bani la pariuri.Nu exista nici unul care sa mearga in castig de la inceput.Bine Paulica?

Paul
10th January 2006, 10:30
da nu a pus nimeni problema ca exista cineva care sa fii jucat cat de cat mai mult , si care sa nu fi pierdut...

Toata problema se pune pe termen mediu si lung cum stai cu bilantul , ceea ce the_shadow a dovedit ca ii iese pe plus pe teremen mediu (o luna) ...

Cat despre discutia cu pariori si oameni care jaoca la pariuri , cum ca are fi chestii diferite , nu sunt de acord...
Toti care intra intr-o agentie de pariuri sunt pariori ...
Ca unii se pricep si joaca profesionist e una , si ca unii joaca 10.000 de placere (cum se juca inainte pronosportul ... 10-15 meciuri bomba) si asteapta sa ia marele pot si alta treaba ...

Apropo , sa stii ca si eu am jucat on line , insa e un farmec aparte sa intri intr`o agentie de pariuri ... pe langa faptul ca mersul pe jos e foarte sanatos , acolo auzi fel de fel de chestii ...

White Shadow
10th January 2006, 17:18
Apropo , sa stii ca si eu am jucat on line , insa e un farmec aparte sa intri intr`o agentie de pariuri ... pe langa faptul ca mersul pe jos e foarte sanatos , acolo auzi fel de fel de chestii ...

Daca prinzi o iarna in care iti ingheata si mucii in nas ( wau ce propozitie am spus ) atunci chiar ca nu ai chef de nici o plimbare :no: .............ce chestii auzi Paul ?............auzi niste tampiti care sa cred cei mai buni.............mai sunt si exceptii.