PDA

View Full Version : Presedintele CCA ameninta cu demisia



delaparis
9th May 2007, 17:55
"Presedintele CCA, Gheorghe Constantin, a declarat, miercuri, agentiei MEDIAFAX, ca se va tine de cuvant si isi va da demisia daca solicitarea de arbitri straini la finala Cupei Romaniei depusa de FC Rapid va fi aprobata de presedintele FRF, Mircea Sandu. "

onlinesport

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/17770/presedintele-cca-ameninta-cu-demisia.htm

daca doriti sa comentati ...

Bumbescu
9th May 2007, 17:57
Nu dorim, ne doare-n ---- de taranul asta:D....nici acolo de fapt

delaparis
9th May 2007, 17:59
E la mana lui M Sandu ... de fapt Nasu ce vrea ? :rolleyes:

Ferko
9th May 2007, 18:42
Minciuni.

Sunchase
9th May 2007, 18:49
UN SCLAV ORDINAR. CAnd oierul i-a tipat ca vrea arbitri straini.i-a dat si cu dinamo si cu noi si cu cfr si cu poli tm in cupa. In toate meciurile in care au dorit !
si acum ameninta cu demisia !? Sa plece aceasta sluga aservita stelei !

crissis
16th May 2007, 09:16
Fara el va fi mult mai bine in fotbalul si arbitrajul romanesc.

YoYoyOi
16th May 2007, 09:29
nu mai demisioneaza :)

nu va faceti sperante degeaba ;)

LeBronJames
16th May 2007, 09:34
A facut declaratia asta de parca ar fi asa iubit si n-are parea rau daca pleaca.

Cappone
16th May 2007, 20:48
sa se duca tare din partea mea!!!!!!!!!

Sevilla86
16th May 2007, 21:02
"Presedintele CCA, Gheorghe Constantin, a declarat, miercuri, agentiei MEDIAFAX, ca se va tine de cuvant si isi va da demisia daca solicitarea de arbitri straini la finala Cupei Romaniei depusa de FC Rapid va fi aprobata de presedintele FRF, Mircea Sandu. "

onlinesport

Asta spunea pe 9 mai. Iata ce spunea pe 14 mai:

Șeful CCA, Gheorghe Constantin, a admis astăzi (14 mai) că finala Cupei Timișoreana (dintre Poli Timișoara și Rapid) ar putea fi arbitrată de o brigadă străină. Referitor la declarația sa de acum 2 săptămîni, conform căreia și-ar da demisia dacă i s-ar impune aducerea unui arbitru străin, el a declarat: „M-a luat gura pe dinainte cînd am afirmat asta. Eu am făcut o greșeală atunci cînd am creat un precedent prin aducerea de arbitri străini. Acum cluburile au dreptate cînd întreabă de ce atunci s-a putut și acum nu se poate”. (gsp)

"M-a luat gura pe dinainte" :happy

Stati linistiti ca nu pleaca.

Lover
26th May 2007, 20:11
sa-si dea demisia da-l in mm de corupt. aduce arbitrii straini doar la poli-steaua si cfr-steaua...nu si la meciurile Rapidului .
sper sa plece... cat mai repede, pentru binele Ligii I, la fel si dumitru dragoMITA

Cappone
27th May 2007, 23:40
parca ar fi plans cineva dupa el

grande
28th May 2007, 07:49
masa poate sa planga dupa el .....!