PDA

View Full Version : Amanta



MariusTR
4th January 2006, 10:21
Amanta, acel "lucru" necesar dar nu obligatoriu. Se zice ca sa fii un om implinit trebuie sa ai : O casa,o masina,un cont gras in banca, O nevasta fidela si o amanta.
Amanta poate fi : secretara, colega de palier, antrenoarea de fitness, sora nevestei ... or smth.
Aici pe forum nu vede nevasta ce scrieti, asa ca spuneti cum stati cu amantele ;)

Am uitat sa trec in titlu, si ele pot avea amanti, deci si ele pot sa zica ce si cum...

Iubire, bibelou de portelan

realmadrid.com
4th January 2006, 12:18
Don Juan este infidel :D
Ma, tu sigur nu esti de la Tradati in dragoste ? :D...ca prea tragi de limba pe toata lumea :D

don_denver
4th January 2006, 12:20
eh....mariuse.....nu e corect....dar..o duc bine.....:D....

MariusTR
4th January 2006, 12:30
Ma, tu sigur nu esti de la Tradati in dragoste ? :D...ca prea tragi de limba pe toata lumea :D
Copile, nu ma enerva...

realmadrid.com
4th January 2006, 12:36
Ernest, vezi ca multa lume te cauta pentru ce le-ai facut :D !...in locul tau as sta numai cu Mihaaela in apartamentul tau privat :D

Paul
4th January 2006, 12:49
prima oare am citit armata ... in loc de amanta ;

ca tot e vb de amante , ca sa poti zice ca ai amanta , trebuie sa ai nevasta ...
oare cati de dintre forumisti sunt insurati ... :mda:

don_denver
4th January 2006, 12:51
nu neaparat sa ai nevasta...ci poti sa ai logodnica..o prietena..stabila..etc....:P

Paul
4th January 2006, 12:55
pai aia tot nevasta se cheama :D

MariusTR
4th January 2006, 12:55
Asa e denvere, la asta m-am gandit si eu, majoritatea suntem peste 22 ani pe aici.... Paul si copilu' wonder .web sunt doar de decor...

realmadrid.com
4th January 2006, 12:58
Don Juan, am o intrebare :(
Copiii sub 18 ani au voie sa aiba amante ?

Paul
4th January 2006, 12:58
ce mah ti-ai tras amanta si acu te lauzi in gura mare ...
si te`ai gandit sa faci thread...
credeam ca esti implinit cand ai o garsoniera , o nevasta >120 kg , si o frizerie ...

realmadrid.com
4th January 2006, 13:04
Pai ce sa faca cu grasuna ? :D...ii trebuie si lui una bucata Mihaaela :D
Offf...cat platesc barbatii astia pentru o dama buna :D

PS_Don Juan, mai intreaba si tu userii cine este de decor aici...noi sau frezatul :D

MariusTR
4th January 2006, 13:07
Bine copile, esti bengoss.... acum sa revenim la subiect, aveti amante, mai copii ( amanta = cealalta femeie din viata voastra fata de cea stabila ) ?

realmadrid.com
4th January 2006, 13:11
DA..am si eu una http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/36.gif
O cheama Mihaela si este din Baia Mare :)...nu ne-am mai vazut de mult, dar vin eu la vara pe acolo...si dragostea noastra va invia din nou :D

PS_Marius, pe amanta ta cum o cheama ? :)

sun
4th January 2006, 13:19
@ com : Mihaela si mai cum ? :D

MariusTR
4th January 2006, 13:21
DA..am si eu una http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/36.gif
O cheama Mihaela si este din Baia Mare :)...nu ne-am mai vazut de mult, dar vin eu la vara pe acolo...si dragostea noastra va invia din nou :D

Buey, Mihaela sa auda ca un copil de 16 se gandeste la sex cu ea ( ea avand 24 ani ) cred ca ar suna direct la parintii tai sa le zica ca ti-e mintea la sani , dupa care s-ar pune pe ras. Mai copile, tu esti de groaza! :happy

Dragi administratori, voi l-ati numit moderator pe Ionutz ca sa ne determinati sa murim... de ras ? Auzi la el, se gandeste la dragoste...

Buey, femeia mea te baga sub radical.

realmadrid.com
4th January 2006, 13:25
Nu conteaza varsta mai baiatule :D...tre sa te invat eu ? :happy :D

PS_Femeia ta face altceva :ok: :D

aliss
4th January 2006, 13:29
Auzi la el, se gandeste la dragoste...
Adica la 17 ani n-ai voie sa te gandesti la dragoste?:o: ..si baiat fiind....
Mariuse din ce epoca esti?:o: :D

ps...ionutz implineste 17 ani luna viitoare....in caz ca te intrebi:ok:

MariusTR
4th January 2006, 13:29
Da, bre junioru' lu' peshte, dar conteaza altceva... prestanta.
Habar n-ai cum se face sa multumesti o femeie la 24 ani. Shmekeria pe care o exersezi tu in baie singur nu tine. ;)

realmadrid.com
4th January 2006, 13:35
@aliss
Marius nu avea voie sa faca asta :D


dar conteaza altceva... prestanta.

Pai atunci de ce se duce la altii :D
Si...de ce ti-ai tras amanta ... probabil una mai mica de varsta, pe care s-o impresionezi cu frizeria ta :D ... cu o fetita (pt tine) de 16-17 ani...te descurci si tu Don Juan :)
Dar hai...ca tu stii deja, nu tre sa te invat eu :D

MariusTR
4th January 2006, 13:40
IONUTZUle, ok azi te-am invatat niste kestii de oameni mari... mai multe cand am chef sa te invat... pana atunci ai scoala, apare un joc video nou, duci galeata mamicii tale ... alea alea...

PS: Inca ceva, daca ai o prietena neinitiata trimite-o la mine, eu ma pricep sa initiez.

realmadrid.com
4th January 2006, 13:43
Asa...in traducere libera... "du-te ma dreaq, ca n-o scot la capat cu tine" :D
Salutarile mele damei de companie cu care ti-ai petrecut revelionu :D

Paul
4th January 2006, 13:45
Adica la 17 ani n-ai voie sa te gandesti la dragoste?:o: ..si baiat fiind....
Mariuse din ce epoca esti?:o: :D
ps...ionutz implineste 17 ani luna viitoare....in caz ca te intrebi:ok:

Exista o explicatie ...
in Maramures baietii au voie sa aiba prima gagica de abia dupa ce termina armata , si dupa trec ritualul de initiere pe la Mihaela...
crede`ma ca la noi in dedetz au rusuflat povestile astea :drak:

Paul
4th January 2006, 13:47
PS: Inca ceva, daca ai o prietena neinitiata trimite-o la mine, eu ma pricep sa initiez.

pedofil ordinar :rosu:
N`ai aflat ca orice "neinitiata" nu are buletin

MariusTR
4th January 2006, 13:48
Salutarile mele damei de companie cu care ti-ai petrecut revelionu
Buey junior .internet spam , mai zic o treaba, sa stii si tu ce e important in viata :

1. Sa ai sanatate.
2. Sa ai bani cat sa nu simti ca duci lipsa
3. O femeie langa tine care sa te sleiasca de puteri asa cum o face dama de companie.

nancy_callahan
4th January 2006, 13:49
ok, oare ati putea sa opriti cearta asta atat de inutila?!?!?! pana una-alta se deschisese un topic, tre sa il demolati din primele doua pagini obligatoriu?!?!?!?
gezz, get a life, kids!

ontopic: ma intreb oare cineva de pe aici e in postura de amant/amanta? si daca da, cum i se pare statutul? se simte pe undeva jignit, se simte lezat, nu il afecteaza cu nimic?

Paul
4th January 2006, 13:49
4.pastila albastra folosita de marius

MariusTR
4th January 2006, 13:50
Exista o explicatie ...
in Maramures baietii au voie sa aiba prima gagica de abia dupa ce termina armata , si dupa trec ritualul de initiere pe la Mihaela...
crede`ma ca la noi in dedetz au rusuflat povestile astea :drak:
Deja asta se numeste jignire si e contra regulamentului.
Meriti un avertisment.

Paul
4th January 2006, 13:52
cand o sa fi moderator (peste 4 ani ) o sa`mi dai avertisment
cand o sa fi super modarator (peste 9 ani) o sa`mi da ban
cand o sa fi administrator (peste 60 de ani) o sa`mi dai ban definitiv

Pana atunci daca te mananca in freza , o iei , ca de aia esti frizer

PS> Vezi ca ai "Report bad post" in dreapta sus !

nancy_callahan
4th January 2006, 13:52
chiar sunteti incapabili, huh?

Paul
4th January 2006, 13:54
eh , s-au imflamat spiturile :evil: , si degenereaza :D

realmadrid.com
4th January 2006, 13:57
Nancy, nu avem voie sa ne distram ? :D
Pana una alta, tot de amante s-a vorbit...daca Marius a dat-o in pedofilie :D...nu-i vina nimanui :D

nancy_callahan
4th January 2006, 13:59
ei nah. urla testosteronul in voi! eu cred ca va lipseste amanta. ia incercati sa vedeti daca nu cumva dupa o refulare o sa va simtiti mai bine, mai copii.
me out, ati mai facut varza un topic. felicitarile mele.

rasheedkpenny
4th January 2006, 14:06
Urla barbatia-n ei... :drak:
De parca aici e "Destainuiti-va sufletele"... asa ar trebui sa tratam thread-ul asta! :) Dangerous!

Paul
4th January 2006, 14:11
pan` la urma nu ne-a zis marius nik ... cum e cu amanta lui
inca mai asteptam , ca apoi sa dezbatem ...

MariusTR
4th January 2006, 14:19
ei nah. urla testosteronul in voi! eu cred ca va lipseste amanta. ia incercati sa vedeti daca nu cumva dupa o refulare o sa va simtiti mai bine, mai copii.
me out, ati mai facut varza un topic. felicitarile mele.
Din pacate nancy are dreptate. S-a vrut un thread serios unde sa se zica lucruri dezinvolte ferite de prejudecati si a iesit un balamuc.
Multumim copii, .web si Paulica. :(

Paul
4th January 2006, 14:20
te opresti cineva sa te destanui ... :mda:
ps.
asta sunt cam toate threadurile tale ...

stefanm14
4th January 2006, 14:54
Haha, sunteti mortali amandoi...azi pe la 10 vazui threadul eram sigur ca o sa aiba cateva reply-uri si dupa aia o sa uite toti de el, si acum cand vazui 3 pagini, ma gandi eu ca cu siguranta nu este vorba de amante, ci despre ceva pe langa subiect...:D...hai ca ma distrarati :D... apropo, cine-i mihaela, pe aici nu prea se aude de ea :D too far away :D...

Revenim la subeict...spuneti voi primii :D

realmadrid.com
4th January 2006, 15:01
Din pacate nancy are dreptate. S-a vrut un thread serios unde sa se zica lucruri dezinvolte ferite de prejudecati si a iesit un balamuc.
Multumim copii, .web si Paulica.

Marius, ai stofa de actor :D...ce simulare pe el :D

Stefane, vezi pe threadul cu revelionul, cine este Mihaaela :D

MariusTR
4th January 2006, 15:17
Bravo, a aparut si stefanica... efectiv complet de juniori.
Bravo, faceti treaba buna... scoala, cine are nevoie de ea?

aliss
4th January 2006, 15:33
Intrebare...:D
De ce aveti nevoie de amante/amanti....daca persoana de langa tine este ceea ce iti doresti (ca de-aia ai ales-o)?:rolleyes:

pararea mea e ca atunci cand te opresti la o singura persoana....te opresti deoarece consideri ca este aleasa/alesul...(ma refer la sot/sotii...logodnici/e) si ai experimentat destul pana in acel moment....sau nu?:rolleyes:

Paul
4th January 2006, 15:35
deh , al burusuci se practica imprerecherea la nimereala , si e greu pana gaseste ce e nevoie ...

Darkslowstar
4th January 2006, 17:11
Sa-si dea cu parere cei care au sotii-soti, nu astia de mai sus. Daca mai ai prietena si mai ai pe cineva ai o a doua prietena nu amanta. Sau daca vreti sa va simtiti mari si tari ... :D

Paul
4th January 2006, 17:22
mei , da eu`s musulman si am 4 camile ... pardon neveste

nancy_callahan
4th January 2006, 17:23
hai mah dark ca daca esti cu o tanti de 3 ani de ex, si mai ai pe cineva, aia deja e clar amanta... :P
hai sa reformulam atunci. "prietene de back-up". mai bine asa? :P

@aliss: cred ca nu tine neaparat de faptul ca cel de langa tine este sau nu alesul. cred ca tine mai degraba de cat de bine te intelegi cu el/ea la pat, si de respectul pe care il ai pt el. vorbesc despre intelegere, pentru ca in general amantele/amantii, tind sa joace rolul de sex-machine. rar iti ei o amanta pentru ca poti sa stai de vorba cu ea... asa ca probabil ca declansatorul e strict fizic. ceea ce denota nemultumire acasa :D

aliss
4th January 2006, 21:06
cred ca nu tine neaparat de faptul ca cel de langa tine este sau nu alesul. cred ca tine mai degraba de cat de bine te intelegi cu el/ea la pat, si de respectul pe care il ai pt el. vorbesc despre intelegere (...) ceea ce denota nemultumire acasa :D
pai da...de acord ca in general asta e motivul....dar atunci cand exista probleme de genul asta incerci sa le rezolvi nu sa cauti in alta parte...iar daca se considera ca nu mai e nimic de rezolvat, atunci renunti...ca nu are sens sa continui o relatie, care nu iti ofera tot ce iti doresti :)
cat despre respect...ar trebui sa existe, din moment ce el/ea este alesul/aleasa....:D

nancy_callahan
4th January 2006, 22:41
stii ce ma gandesc? ca poate nu se renunta la cel de langa pentru simplul motiv ca a intervenit obisnuinita si exista teama de schimbare. sau poate pentru ca exista sentimente puternice si problema "orizontala" nu se poate rezolva. sau pentru ca a intervenit un oarecare plictis si e nevoie de diversitate. nu stiu, tu, nu am inteles prea bine niciodata de ce inseala oamenii.

si eu am facut-o, dar sa nu ma intrebi de ce, ca nu o sa am niciun raspuns pentru tine. poate doar penru ca asa mi-a traznit atunci...

rasheedkpenny
5th January 2006, 10:24
rar iti ei o amanta pentru ca poti sa stai de vorba cu ea... asa ca probabil ca declansatorul e strict fizic. ceea ce denota nemultumire acasa :D

pe principiul: "pana cand o viata amara si un trai fara de pacat?" :drak:

MariusTR
5th January 2006, 14:45
Asa putini aveti amante...ntz..ntz..ntz...slabutz slabutz

CoolRain
5th January 2006, 16:00
Cred ca tine mai mult de lipsa de respect fata de celalalt. Si mai sunt cazuri speciale cand vrei sa te razbuni. Pe cea de langa tine sau pe cel de langa ea :D

Later edit:
@aliss, vorbesti din carti. el/ea este alesul dintr-un anumit moment al vietii :P

MariusTR
5th January 2006, 18:34
Amanta apare cam dupa 1 an de relatie stabila
Zi plictiseala, saturatie, etc...

aliss
5th January 2006, 20:28
@aliss, vorbesti din carti. el/ea este alesul dintr-un anumit moment al vietii :P
pai si amantul/amanta apare in acelasi moment al vietii ca de aia se numeste amant/a:D
si l-am denumit ales (aleasa) pentru ca m-am referit la o relatie stabila de cativa ani (logodnic/a, sot/sotie) si am spus ca tre' sa existe respect tot din acelasi motiv:P (ca de ex. poti sa fii cu cineva de o luna, doua si sa nu ai deloc respect pt el/ea)...dar dupa o perioada mai lunga de timp...este imposibil sa nu apara si sentimentul asta:P

nancy_callahan
6th January 2006, 00:00
bey, care din fetele de pe aici au fost macar o data amante? de barbati insurati sau cu prietene stabile rau de tot? :D
brusc am devenit curioasa :D

Paul
6th January 2006, 00:03
aia eu , aia eu , aialalta eu ... chiar crezi ca o sara sa zica :drak:

BTW. De ce nu intrebi care are amant ... :evil:

mistress of ice
6th January 2006, 00:04
Intrebarea este "de cate ori om fi fost noi amante (bine poate nu io:D) fara sa stim ???":D...ah ah

Paul
6th January 2006, 00:09
raspuns: de fiecare data , fiindca intotdeauna exista o alta :evil:

nancy_callahan
6th January 2006, 00:11
au au deiutzo, ai lovit adanc cu asta :P

bai, nu e fain sa ai amant. sau ma rog, prieten de back-up. nu stii niciodata cand se apuca ala sa se indragosteasca de tine si innebuneste ca nu il vreipe el langa tine si se apuca de manarii... ntz ntz mai baieti.

pe de alta parte, dpdv-ul asta, cred ca femeile sunt mai cu capul pe umeri. cam stiu in ce se baga cand devin amante... nu prea se hazardeaza sa se indragosteasca... si in general, respectivul nu este singura lor optiune :D

mistress of ice
6th January 2006, 00:11
Asa paul asa da-te pe fatza :evil:
bine zis nancy ;) fostii astia devin niste adevaratzi obsedatzi :D

aliss
6th January 2006, 00:31
mah...mie una mi se pare pur si simplu crud sa inseli:P...si incorect fata de persoana de langa tine. daca iti trece prin cap asa ceva e clar ca ceva nu mai merge...mai bine vorbesti si ii spui "s-a terminat".
intotdeauna sunt tentatii in viata...dar tre' sa ai puterea sa spui nu...:D

realmadrid.com
6th January 2006, 00:38
Aliss, cum ai reactiona :D ?
Pana acum nu am "inselat"...la varsta asta nici nu prea imi arde :D... dar daca as fi...hmm...m-as gandi bine daca sa-i trag una sau nu :D (de obicei nu lovesc fetele)

RstInPc
6th January 2006, 09:54
Mai copii, ce subiect exclusivist ati gasit. Cel mai interesant este ca isi dau cu parerea cei care inca nu au apucat sa cunoasca ce inseamna macar o prietenie stabila (adica cel putin un an vechime), ce sa mai vorbim de logodna sau casatorie.
Nu mi-am inselat niciodata prietenele si mai ales actuala sotie. Nu am cautat solutii de back-up in timpul unei relatii, sau sa ma despart de o prietena pe motivul ca "am pe altcineva". Motivele erau de cu totul alta natura.
Cu actuala sotie sunt de fix 10 ani si 6 zile iar in urma cu 3 ani si jumatate ne-am casatorit si avem un mic scandalagiu de 2 ani si aproape 7 luni. Nu mi-am inselat, nu o insel si nu cred ca voi simti nevoia sa-mi insel sotia in viitor. Conteaza mult respectul reciproc, sentimentele, psihicum, educatia si cum sa sti sa faci ca o relatie sa nu devina monotona, plicticoasa sau mai stiu eu cum si sa ai motive sa te gandesti macar sa ai o amanta (amant).
In momentul in care ai hotarat sa te casatoresti (este valabil daca te casatoresti din dragoste, nu vorbim de casatorii in care 80% conteaza partea materiala) inseamna ca ai gasit acea persoana care te completeaza si care pentru tine reprezinta totul. Atunci nu mai ai nevoie sa faci schimb de fluide cu alt partener.
Poti umbla din floare-n floare pana la casatorie, dupa asta trebuie sa spui "stop".
O zi buna si activa tuturor.

nancy_callahan
6th January 2006, 13:45
cum sa sti sa faci ca o relatie sa nu devina monotona, plicticoasa sau mai stiu eu cum si sa ai motive sa te gandesti macar sa ai o amanta (amant).

si iata care e probabil motivul principal pentru care cautam altceva.

oare ce ar trebui sa ni se intample ca sa ne dam seama ca o relatie, oricat de stabila ar fi ea, are nevoie de diversitate, de inedit, de out of the ordinary?!?! de ce avem senzatia ca daca cineva e langa noi de o vreme buna, nu se va plictisi la un moment dat si va cauta diversitatea. daca nu o gaseste acasa, e clar ca se va duce in alte paturi. ma scuzati, parti :P

ieppy
6th January 2006, 16:23
bey ce subiect. :D eu sunt de obicei amantul asa ca long live infidelitatea, plictiseala, monotonia si barbatii prosti care nu stiu sa aprecieze ce au. :D am zis. :D

nancy_callahan
7th January 2006, 01:14
corect mah corect. uite, in seara asta jur pe rosu ca sunt de acord cu tine. si la fel huooo femeile care nu stiu sa aprecieze ce au langa ele. :D nu ca as stii despre ce e vorba... :lol:

ieppy
7th January 2006, 01:17
niciodata. :D noi vorbim din carti aici. :D ca de obicei. :D

nancy_callahan
7th January 2006, 01:32
asa mah, asa, nu ma provoca, mamicule, ca la starea de acu nu se stie ce mai zic, doamne fereste :lol:

ieppy
7th January 2006, 01:43
ia spune ce ai de spus, ca nu te vede nimeni, esti numai cu mine aici. :D

desdemona
7th January 2006, 01:52
Subscriu. Mi-astup urechile si imi acopar ochii :D Spu-ne-ne! :D

ieppy
7th January 2006, 01:54
uite, vezi, des nu e aici. :D dar daca tot nu esti aici des, ia spune-ne cum e cu amantii? :D e misto? :D

nancy_callahan
7th January 2006, 02:05
bah.
acu sa nu ne mai ascundem dupa degete.
probabil ca toti am fost amanti la un moment dat.
pe cuvant ca e misto :D (ah, ce mi-as dori sa fie josephine pe aici, tocmai ce dezbatusem asta cu ea acu o sapt...)
da mah, da. pe cuvant ca mi-a placut rolul asta. nu treia sa dau explicatii nimanui, nu treia sa fiu cuminte si sa astept cu mancarea calda, nu treia sa fiu devreme acasa.
pe cand el... well... hai sa nu vb de asta :lol:

Mihai
7th January 2006, 02:22
Nu cred ca toti am fost amanti! Sunt sigur ca exista persoane "curate" din diferite motive. De exemplu eu nu am avut niciodata amanta, insa ma fost amant:drak: (moaaama ce bine suna:P)

ieppy
7th January 2006, 02:23
amantule. :D hehe, chiar ca e bine. :D nu cred ca exista ceva mai bine decat sa ai toate partile bune dintr-o relatie si niciuna din cele rele. :D

Mihai
7th January 2006, 02:26
Exista si lucruri rele! Pentru ca am "comis-o" cu fete la care le cunosteam prietenii si nu prea era bine cand ieseam mai multi si ea venea cu respectivu:D

ieppy
7th January 2006, 02:27
don't know, don't care, don't give a fuck. :D ce te pasioneaza pe tine? :D e problema ei. :D

nancy_callahan
7th January 2006, 02:29
mihai, nu imi spune ca ai facut marea greseala sa te ndragostesti. sau ea de tine...
cred sincer ca ala e chiar cel mai nasol lucru care se poate intampla.

ok, note to self: nu te indragostesti dc unul din voi are o relatie...

Mihai
7th January 2006, 02:29
ma simteam un pic urat! Dar imi trecea repede in clipele........ :drak:

nancy: Nuuuu clar NU! Dar imi impun eu de la inceput ca nu ma las dus! Stiu ca daca e sa fie nu am eu cum sa ma opun nici in ruptul capului, dar pana acum nu s-a intamplat asa ceva:D

ieppy
7th January 2006, 02:30
Mihai, welcome to the club. :D asta offtopic. :D

nancy, and why not? :D shit happenes everyday. :D

nancy_callahan
7th January 2006, 02:35
ieppy, dear, sunt de acord ca shit happens, dar ar fi mai bine sa nu. de obicei insa se intampla chestia asta, mai ales dc relatia "extraconjugala" dureza ceva vreme. unul din ei sfarseste prin a se indragosti de celalalt si de acolo apar complicatiile...

ce e drept insa, e destul de greu sa te controlezi. se presupune ca incepi o relatie cu cineva pt ca te atrage persoane respectiva macar dintr-un pucnt d vedere. asa ca, de-a lungul timpului, e imposibil sa nu mai gasesti puncet comune cu el/ea...

ieppy
7th January 2006, 02:38
pai vezi, nu suntem roboti, sentimente pot aparea repede, ideea e daca nu merge sa stii sa el faci sa dispara la fel de repede. :D eu la asta lucrez acum. :D

nancy_callahan
7th January 2006, 02:44
hmmm. sa il faci sa dispara... solutia pe care o vad eu e cam una singura. intrerupi legatura cat mai elegant posibil

Mihai
7th January 2006, 02:46
E greu s-o intrerupi:D O sa te manance in palma si nu numai sa o suni iar, sa o vezi, sa o atingi etc:D

ieppy
7th January 2006, 02:48
jmechgero, lasa tu legaturile periculoase, ca nu la asta ma refeream, poate sa dispaar sentimentul si daca esti calare pe ea. :D tine de altceva. :D

nancy_callahan
7th January 2006, 02:51
ieppy, dezvolta ca ma cam incetosezi :P
mihai, cred ca tine de autocontrol si asta. sau de umplerea timpului :D

ieppy
7th January 2006, 02:52
esti in ceata de cand ai inceput sa vb, dar asta e pe langa subiect. :D ideea e ca poti invazta sa iti controlezi sentimentele, pentru ca fie vorba intre noi, nu toate sunt asa de intense incat sa iti ia mintile. :D iar eu exact la asta lucrez acum, la control. :D

Mihai
7th January 2006, 02:54
Ai meeeey daca e vorba de dragoste... ce inseamna timpul. Timpul - la modul ca numeri minutele pana cand o vezi din nou! Nu exista timp pentru mine cand sunt indragostit! Sa fim seriosi!
De autocontrol tine, clar! Dar dece sa NU:P, cand e asa de frumos!

nancy_callahan
7th January 2006, 02:56
bah pe cuvantu' tau ca ajungi la vorbele mele. ladies and gentlemen, va rog sa luati aminte. ieppy ajunge la vorbele mele o data in viata. hai ca o sa te obisnuiesti si o sa vezi ca nu e chiar asa de rau :P uneori nu vb numai prostii :lol:

stii care e chestia nasoala la sentimente? ti le controlezi zile, luni, ani poate. insa la un moment dat ele tot vor iesi la suprafata. ce te faci atunci?! indiferent daca ti-au luat sau nu mintile, isi vor cere drepturile...

cat despre ceata mea, las-o jos ca macane :P

mihai, te pocnesc dc mai vb asa de frumos despre dragoste. sunt instalbila emotional mmentan, asa ca nu te juca cu corzile mele sensibile :D

resita
8th June 2007, 20:38
amanta mentine casatoria :mda: :mda: :mda:

YoYoyOi
8th June 2007, 20:43
nevasta-ta stie? :happy

resita
8th June 2007, 20:45
nevasta-ta stie? :happy

de tine nu :drak:

Bumbescu
8th June 2007, 20:45
Ba, voi v-ati apucat de rascolit forumul dupa threaduri vechi de ani de zile?

Subiectul e depasit, trebuie folosit pluralul:D

resita
8th June 2007, 20:46
daca amanta-i ocupata :headbang: :headbang: :headbang:

YoYoyOi
8th June 2007, 20:49
daca amanta-i ocupata :headbang: :headbang: :headbang:

nu-s chiar ocupata ;)

Lordul
4th July 2007, 20:13
foarte bine oamenii destepti au amante

un barbat destept tre sa aiba casa ,masina ,nevasta si amanta

Andreiy
4th July 2007, 20:16
:)

Datenshi
4th July 2007, 20:18
:)

Dupa cum spuneam. O postare de maxima profunzime intelectuala.

delaparis
4th July 2007, 21:42
Andreiy:

uite ce scrie in regulamentul forumului

1.6 Fara umplutura Nu postati mesaje monosilabice sau numai din citeva cuvinte (ex: zau?, Hai chiar asa, Si eu, Ok, Mai vorbim etc) si nici mesaje care sa contina numai un smile, fara text. Nimeni nu va intelege ce vreti sa spuneti. Incercati sa fiti cit mai clari in exprimare.

http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516

Andreiy
4th July 2007, 21:43
las` ca nu ma misca pe mine. am mai vazut pe forum din astea si lor nu le-ati zis nimic. dar nu mai comentez.

delaparis
4th July 2007, 21:44
incercam sa reactionam de fiecare data ... fii sigur

Andreiy
4th July 2007, 22:56
atunci e bine...

Elphax
5th July 2007, 08:31
ca daca nu e bine poate ne jucam de-a coloratul pe aici

si avem doar 2 culori:

- galben

- rosu