PDA

View Full Version : Jucatorul Anului 2005 la CFR CLUJ



An_DR_eI
24th December 2005, 14:07
Votati jucatorul anului 2005 la CFR CLUJ.

An_DR_eI
24th December 2005, 14:17
Jula mi sa parut cel mai sigur jucator....bineinteles echipa nu mergea fara dorinel.
panin a fost constant,miclaus a jucat destul de bine,tilinca a jucat bine dar s-a stins pe parcurs....la mijloc au jucat bine minteuan si coroian...
sa speram ca o sa revina Marginean si Surdu care se pare ca e grav accidentat...
sper ca in retur Roszel sa fie o surpriza...
SARBATORI FERICITE LA TOATA LUMEA SI IN SPECIAL LA TOTI CFR-ISTII..
FORZA CFR!!!!
COMMANDO GRUIA !!!

Angelina Jolie
24th December 2005, 22:04
Eu zic ca Dorinel. A devenit pt CFR cam ce era Hagi pentru echipa nationala.

delboca
26th December 2005, 08:44
am votat cu Munti da fara Jula, Panin, Miclaus, Martin Tudor, Coro, Tili, Surdo, Minteuan, Toma, chiar si Oncica, Turcu, Roszel, si Marginean care au jucat mai putin, si-au pus amprenta pe jocul CFR-ului...Tineti-o tot asa


P.S. Fara suparare dak am uitat pe careva si sigur iam uitat
si Craciun Fericit si un an plin ded inpliniri si succese la toata lumea in special microbistilor si CFR-istilor
/OLE/ /OLE/ /OLE/

roxana_cj
26th December 2005, 13:41
Toti au fost buni!
Au avut fiecare parte de greseli si straluciri!
Sunt ai nostri si ii iubim!
Speram la un an mai bun! HAI CFR!

gica
26th December 2005, 14:27
Chiar daca nu a inscris Anca a avut un rol insemnat la jocul de atac al echipei.Si in plus este o incurajare pentru un jucator care a pus echipa mai presus de realizarile personale.


Sarbatori fericite tuturor!Si la anul cel putin aceleasi rezultate ca cele din acest an.
Cu un pic de tupeu s-ar putea sa sarbatorim la fantana sfarsitul campionatului.HAI CFR!/hello

andrei_cj
30th December 2005, 02:55
Dorinel Munteanu fara doar si poate dar mai sunt cativa care merita mentionati

Jula , Tilina, Surdu, Roszel (care se pare ca si-a revenit) si Turcu care incepe sa fie baiat serios!

Ammadeus
31st December 2005, 07:48
jucatorul anului e rooney de gruia pt. simplul motiv ca a revenit! daca va fi folosit va demonstra. sper sa aiba sansa asta!

andrei_cj
4th January 2006, 22:00
nu e jucatorul anului doar pt ca a revenit eventual e surpriza placuta a anului la cluj!

Parang_CLAN
17th January 2006, 21:03
Panin,Munti,Tilinca,Jula sunt cei mai buni si sunt potrivitzi si pentru nationala

andrei_cj
18th January 2006, 12:53
Tilinca....dupa ce a jucat bine in intertoto si la inceputul campionatului s-a cam lasat pe tanjeala! Sper ca acum sa invete ceva de la mitu si sa nu mai rateze din 7 metri cu poarta goala!

Angelina Jolie
19th January 2006, 04:52
Da de unde stii tu ca Mitu are vreo treaba cu fotbalu'? Eu nici nu am auzit de el pana sa vina la noi.

andrei_cj
24th January 2006, 22:21
Daca tu nu il stii nu inseamna ca nu e bun!!!

stefanm14
24th January 2006, 22:24
Va spun eu ca e bun Mitu asta. Ati facut o achizitie inspirata.

delboca
24th January 2006, 23:22
asa sa fie cum zici tu stefanm14

metallic_rain
4th February 2006, 13:05
Se duce Einstein la o serata si incepe sa intre in vorba cu lumea Se duce la primul si il intreaba: Buna seara ce IQ aveti? Omul raspunde:150....bine bine..zice Einstein..mai tarziu vin sa vorbim de tehnica nucleara.Se duce la al 2-lea si il intreaba : Buna seara..ce IQ aveti? Omul raspunde 145..Einstein zice..bine binee mai tarziu vin sa vorbim de viteza in spatiu.Se duce la al-3lea si il intreaba: Buna seara..ce IQ aveti? Omul raspunde 15.Stranjenit Einstein ii zice: Hai CFR!!

Angelina Jolie
5th February 2006, 04:07
Ma da tu esti prost de rupi malu ma baiete. Bine ca n-ai pus bancul asta pe toate threadurile forumului ma. Plouate-ar cu bile de rulmenti precum ziceam.

metallic_rain
5th February 2006, 13:08
Iar tzie sa iti dea dumnezeu un frate care sa iti spuna tata, mai baiatule

Swisstec
5th February 2006, 14:53
Cel mai bun jucator de la CFR...Dorineeeeeeeel "Batraneeeeeeeeel"(care ne-a lasat acasa in 2004, cand trebuia sa mergem la Euro) Munteanuuuuuuuuuu!!!

andrei_cj
21st February 2006, 02:17
Jiul Petrosani este cea mai jalnica echipa din divizia A impreuna cu Vaslui nu situ de unde atata tupeu pe voi...voi si uistii din mediocritate cel mult sunteti cu gura mare!

Angelina Jolie
21st February 2006, 09:34
Lasa-i ma sa se bucure si ei ca scriu pe subforumul unei echipe importante.

andrei_cj
23rd February 2006, 15:44
LOL macar...atata pot si ei! :P

Parang_CLAN
26th February 2006, 10:15
Jiul va retrograda !:yeah: :evil:

andrei_cj
27th February 2006, 09:17
Cu siguranta Jiul & Vaslui divizia B!