PDA

View Full Version : Zotta



Datenshi
5th May 2007, 11:45
I-a vrut capul lui Zotta


Semiesecul de la Bistrita a inflamat spiritele īn Giulesti, Copos fiind primul care a rabufnit īn sedinta de ieri a Adunarii Generale a clubului Rapid.

Chiar īnainte de īnceputul īntrunirii, patronul Rapidului parea destul de afectat de situtia īn care e formatia sa. "Suntem cea mai buna echipa, avem cel mai bun joc, dar, īn acelasi timp, suntem cei mai mari fraieri ai acestui campionat. Nici nu ma mai pot uita la fotbal dupa ceea ce s-a īntāmplat la Bistrita", a spus Copos. Dupa numai o ora si jumatate, el a parasit nervos reuniunea, trimitānd sageti catre directorul general, Constantin Zotta. "Sunt dezamagit de modul cum a fost administrata si gestionata activitatea īn anul 2007. Repet, sunt foarte dezamagit si aveam intentia sa-i cer domnului Zotta demisia pentru modul cum a gestionat situatia cu arbitrii la meciul cu Dinamo", a īncheiat suparat Copos.

La rāndul sau, Zotta a parut surprins de intentia lui Copos. "Cred ca mai degraba ar trebui sa-i ceara demisia domnului Constantin (n.r. - Gheorghe Constantin, seful CCA), si nu mie. Probabil ca a facut referire la faptul ca nu am delegat eu arbitri straini la meciul cu Dinamo", a declarat fostul arbitru.


Sincer, eu nu inteleg de ce nu l-a dat afara. De fapt, nu inteleg de ce l-a numit pe acest post. Acest personaj nu a facut nimic pentru acest club pe postul de presedinte. Sper sa scapam si de asta cat mai repede posibil.

Tyler Durden
5th May 2007, 18:11
sper sa plece, e un personaj cu o reputatie foarte proasta si mie nu-mi place deloc asa ca individ.

Nico21
31st May 2007, 09:29
Il face de ras pe tacsau...un rapidist adevarat...

Charon
31st May 2007, 09:53
cel mai slab conducator al Rapidului de dupa revolutie!:headbang:

kain
31st May 2007, 15:43
Spune si nu face :P

Cneazul
4th June 2007, 21:33
mi-e imi place Zotta!

Tyler Durden
4th June 2007, 21:50
pai de ce-ti place? mie imi pare un tip foarte slab (in polemici il calca toata lumea in picioare) + are o reputatie nasoala de pe vremea cand arbitra si care se repercuteaza acum asupra imaginii Rapidului.