PDA

View Full Version : Steaua lui Muvilici



muvilici
3rd December 2005, 22:03
suntem cei mai tari vom castiga cupa uefa 96% nu va lasatzi steaua mergetzi mai departe k daya tzin cu voi k santetzi buni!:yeah: /OLE/

muvilici
3rd December 2005, 22:36
1.steaua 7.p
2.herta berlin 5.p
3.rc lens 4.p
4.sampdoria 2.p
5.halmstadbk 0.p


steaua-lens 4-0
sampdoria-steaua 0-0
steaua-halmstadbk 3-0
herta berlin-steaua (viitorul meci)

muvilici
4th December 2005, 12:02
din cate cred yo ar avea sanse 100% dar va intalni adversari de temut.poate isi va lua revansa cu rosenborg.

S2K
4th December 2005, 12:42
Vise placute.

muvilici
4th December 2005, 16:34
oare ce se va intampla,/hello ii va bate steaua pe vaslui azi?

muvilici
4th December 2005, 16:42
s-ar putea asa ceva?yeu cred in steaua si daca ishi dau toata silinta vor reusi!/hello :)

muvilici
4th December 2005, 17:07
steaua in primul meci din uefa champions league in tur cu cei de la shelbourne
rezultatul a fost 0-0.in retur steaua a batut cu un scor neasteptat a batut cu
scorul de 4-1.al doilea meci a fost cu rosenborg.in tur in ghencea a fost un rezultat incredibil 1-1.in retur la tronhayne 3-2 pentru rosenborg asa ca acum steaua si-a continuat drumul in cupa uefa.primul meci din cupa uefa al lui steaua a fost tot cu o echipa norvegiana numita valerenga.in tur la valerenga acasa scorul a fost de 0-3 in avantajul stelei.in retur 3-1 in avantajul stelei.si asa intra steaua in grupele cupei uefa.avand in grupa echipele:halmstad,herta berlin,sampdoria si lens.in primul meci al stelei au batut cu 4-0 pe lens o echipa foarte renumita in toata europa.al doilea meci cu sampdoria a avut din pacate si din fericire rezultatul de 0-0,iar al treilea meci cu halmstad 3-0 in favoarea stelei.vom vedea viitorul meci herta berlin-steaua./OLE/ :pace: :help:

muvilici
5th December 2005, 20:43
incredibil prima oara 1-0 pt.steaua apoi a doua repriza 1-1,iar apoi 1-2 apoi se stabileste scorul final 2-2.

muvilici
5th December 2005, 20:49
ce pacat!:no:

muvilici
5th December 2005, 22:10
radoi este vrut de:ac milan(italia)
tska moscova(rusia)
levski sofia(bulgaria)
real madrid(spania)
cocish este vrut de:inter milan(italia)
lokomotiv moscova(rusia)
dinamo buc.(romania)
rapid buc.(romania)
niculescu este vrut de:steaua rosie belgrad(serbia&muntenegru)
olimpiakos atena(grecia)
bostina este vrut de:dinamo buc.(romania)
aarhus copenhaga(danemarca)

muvilici
5th December 2005, 22:14
eu v-as da un subict foarte bun de vb.vb.despre ronaldinho.

MariusTR
6th December 2005, 11:25
Mai muvilici, tu esti stelist si noi iubim Steaua campiona... te rog sa nu mai faci monolog, intra in sistem cu incredere.

HAIDE STEAUA!

Cu stima,
Marius, stelist convins

Al Dracu
8th December 2005, 16:16
http://www.thedivinesong.it/robe/emoticons/09.gif
Betoane! Asta e mai tare ca Jiji! :D

alejandro
8th December 2005, 17:31
eu v-as da un subict foarte bun de vb.vb.despre ronaldinho.
sa vb despre ronaldinho pe steaua?
@al dracu,de ce razi mey tu?tu ai 7 ani,el 9 care-i problema?:D

uti2102
8th December 2005, 18:24
http://www.thedivinesong.it/robe/emoticons/09.gif
Betoane! Asta e mai tare ca Jiji! :D
Ce-i dracule, ai venit sa ne timorezi suporterii ?!

Darkslowstar
8th December 2005, 18:28
Nu-i nevoie ca se timoreaza vorbind singuri. Tare domne Muvilici asta. Prima oara am crezut ca vorbeste de alata Stea, a lui, dar acum am vazut ca vorbeste de aia suki :drak:

uti2102
8th December 2005, 18:32
Aia e la hockey, sportul practicat de FC Brasov :evil:

alejandro
8th December 2005, 18:41
mey Dark,parca te-am rugat sa nu ne botezi,ai???ce faci,umbli numa cu cuvantul ala peste tot:D
@Alpopa,stie el,o face inadins:P
p.s.:ia nu mai faceti vraiste threadul asta,vedeti-va de treaba:D
dl.Mulovici,aveti cuvantul va rog...

muvilici
10th December 2005, 22:50
se poate intampla asa ceva?

muvilici
10th December 2005, 23:04
1.steaua 7.p
2.herta berlin 5.p
3.lens 4.p
4.sampdoria 2.p
5.halmstad 0.p

MariusTR
12th December 2005, 13:15
Buey muvilici bre... ce vrei sa zici?
Adicatelea vrei sa ne transmiti ceva? .... over here... stand by for the answer... bip bip

alejandro
12th December 2005, 13:18
muvilici,parca mai poastasi clasamentul grupei...

MariusTR
12th December 2005, 13:26
Lasa bre sa posteze de cate ori vrea muskii lui stelisti... baga mare inca un clasament... buey , 3 e numar norocos :yeah:

alejandro
12th December 2005, 13:30
daca baga de 3 ori clasamentul,steaua va avea 21 de puncte...lideri autoritari:yeah:

MariusTR
12th December 2005, 14:00
Asta asa e ... suntem lideri de primavara-vara-toamana-iarna.
Buey, sa-mi trag una! :D

remy
12th December 2005, 17:59
incredibil prima oara 1-0 pt.steaua apoi a doua repriza 1-1,iar apoi 1-2 apoi se stabileste scorul final 2-2.
Asta e, soarta ... sau valoarea umflata cu pompa a jucatorilor de la Steaua de catre JIJI si presa.
Oricum, iertati-l pentru monologuri, se vede ca e copil (are 9 ani, cred ca e cel mai mic de pe Forum ! Ba nu, scuze, acum vad, Al Dracu [sper ca nu e chiar asa] bate recordul !).
Eu nu atac persoana [asa cum fac cativa pe FORUM] si il respect, chiar daca pare un stelist infocat ... dar sper sa-i mai scada din entuziasm anii viitori ! Doamne-ajuta.

alejandro
12th December 2005, 19:32
incredibil:headbang:
vezi-ti d-le de treaba ta si lasa baiatul in pace,ce naiba nu ti-e de ajuns steaua-vaslui?nu intimida baiatul...el se teme de caini rai...

uti2102
12th December 2005, 20:07
Ham-ham, a ajuns Remy sa ne vorbeasca de jucatori umflatzi cu pompa :happy
Muvilici, fii fara teama, e castrat shi n-are coltzi ! Nu-tzi poate face nimic ! Latra shi tot latra dar tot degeaba. Vom trage linie la vara shi-ai sa vezi ce patzesc astfel de maidanezi !!! :evil:

alejandro
12th December 2005, 20:11
da mey muvilici,l-am legat in lesa, nu-ti fie frica...daca n-are dovezi nu-ti va face nimik:D

muvilici
12th December 2005, 20:26
cred ca va fi un meci incredibil pe olimpia stadion mai ales ca acolo va juca ronaldinho pentru Brazilia contra Croatiei./hello

remy
12th December 2005, 21:31
Vezi, mai muvilici, cu ce oameni de nimic esti suporter la echipa asta ?
Cum spui ceva, cum te musca de c(ur). Ce sa-i faci, sant ca hienele, doar sa muste sant in stare.
Si chiar ca nu tin la glume. Sa nu te iei dupa ei, ca doar te-au criticat cum ai scris aici.
Ignora-i, ca nu stiu ce spun. Iarta-i, Doamne, ca nu stiu ce fac !
Si nu-mi ajung in viata reala nici la degetul cel mic, sant neinsemnati, doar vorba e de ei.

uti2102
12th December 2005, 21:55
Remy, interesant e ca mesajele tale nici nu trebuie sa primeasca raspuns ! De fapt itzi sunt adresate tot tzie, iar raspunsul la ele e implicit in mesajul sursa :)
Citez :
"chiar nu tin la glume" :happy - io vad ca tu eshti singurul de-aici care nu prea tzine (vezi ultimul tau mesaj)
"doar te-au criticat cum ai scris aici" :happy - tu uitzi de la mana la......tastatura....tu eshti printre singurii care s-au luat de bietul muvilici
"Si nu-mi ajung in viata reala nici la degetul cel mic, sant neinsemnati, doar vorba e de ei" :o: Asta e de antologie ! :happy Sa nu uitam ca in deschidere spui : "cu ce oameni de nimic esti suporter la echipa asta" :happy
Tot ce spui tu Remy se bate cap in cap. Shi tot in capul tau se sparge.
Noroc bun ! O sa ai nevoie acolo pe unde te poarta mintea ! :sleep:

remy
12th December 2005, 22:02
Iar aberezi, ca de obicei. Ce se bate cap in cap, chiar ca nu inteleg !
Dezvolta subiectul [...]. Te-ai trezit si tu sa discuti acum, cand n-avea rost. Daca tu tii cu o echipa, iar o repet, injura echipa si conducatorii de la echipa adversa, nu pe cei de pe Forum.
Doar nu eu castig ceva de pe urma fotbalului. Eu ma iau de laudarosi si increzuti. Si caut orice prilej sa le aduc dovezi pentru asta. Dar pentru voi e cam greu sa intelegeti asta ! Santeti fanatici.

remy
12th December 2005, 22:09
Exemple de luare in bascalie a lui muvilici, sa nu mai ziceti ca eu m-am luat de el, eu doar de Steaua laudaroasa ma iau (Hai asluiul, atacati-va stelisti !):

MariusTR
Mai muvilici, tu esti stelist si noi iubim Steaua campiona... te rog sa nu mai faci monolog, intra in sistem cu incredere.

Buey muvilici bre... ce vrei sa zici?
Adicatelea vrei sa ne transmiti ceva? .... over here... stand by for the answer... bip bip

Al Dracu
Betoane! Asta e mai tare ca Jiji! (MI-A PLACUT ASEMANAREA REALA !)

alejandro
sa vb despre ronaldinho pe steaua?
@al dracu,de ce razi mey tu?tu ai 7 ani,el 9 care-i problema?

uti2102
12th December 2005, 22:18
:happy Se pare ca tu nu shtii care-i diferentza dintre critica shi bashcalie :happy Citeshte-tzi ante-penultimul mesaj, acolo te ataci singur pe tine insutzi tocmai pe tema "neshtiutului cu gluma" :D
Itzi zic io Remy : pe tine nimeni nu te critica ! Nu eshti inca atat de important ! Asha ca eshti doar luat in bashcalie :)

MariusTR
13th December 2005, 08:23
remy, vad ca nu prea ai ce sa faci pe subforumul cainilor maidanezi batuti de toti pe unde trec... dar asta nu e un motiv ca sa ne deranjezi la noi acasa pe noi stelistii vesnic campioni si sa ne tavalesti echipa prin noroi si sa ne balacaresti pe noi ca si suporterii CAMPIOANEI .
Eu vreau liniste in casa campioanei noastre si nu ne convine un Gica Contra aiurea-n tramvai.

Mey muvilici, mai baga odata clasamentul ca sa vedem pe ce loc suntem ;)

HAIDE STEAUA LUI MUVILICI !

walt.mann
13th December 2005, 11:01
N-ati inteles: Muvilici a incercat sa ii explice lui remy, pe intelesul lui, valoarea Stelei si palmaresul acesteia! Se pare, totusi, ca nu a fost destul de clar pentru remy! Poate ar trebui sa ii facem niste desene!!! :D

MariusTR
13th December 2005, 11:09
Pai in cazul asta eu ma voi ocupa de axiome... remy, tata pay some attention here :

STEAUA ESTE CU MULT PESTE DINAMO ( palmares, cota europeana, valoare trecuta si prezenta )

Rog pe careva sa-i prezinte lui remy si niste diapozitive , eventual color ca sa inteleaga si el :ok:

alejandro
13th December 2005, 11:14
@walt.mann,marius a avut dreptate la mesajul anterior postat,remy mai are nevoie sa mai vada odata clasamentul:D
muvilici,mai baga odata clasamentul stelei si cel a lui dinamo sa vada si ditamai omul cu ziarul in dinti diferenta dintre echipe:P

walt.mann
13th December 2005, 12:13
Am dovezi clare ca la Dinamo joaca (din cand in cand) un jucator care are 12 litere in componenta numelui!

Este...surpriza!...M-a-r-g-a-r-i-t-e-s-c-u! Ce vreti mai mult? Nu e clar? Numai unii ca voi, care "jicneste" oamenii pe forumuri, nu vor sa accepte evidenta! Eu sunt obiectiv, am dovezi...

alejandro
13th December 2005, 12:18
ce dovezi?ai furat ceva dovezi de la remy?:o::D

walt.mann
13th December 2005, 12:21
NUUU! Voi nu vedeti! A scris si la televizor, pe banda, la Realitatea TV:
22:4535: Jucatorul lui Dinamo, Margaritescu...
Nu vedeti ca va contraziceti? Numele lui Margaritescu (a scris si in ziare) are 12 litere in componenta! :D

muvilici
16th December 2005, 19:27
incredibil meci.cam atat am de spus

alejandro
16th December 2005, 19:35
frumos,ai dreptate;)
ti-a placut bara lui iacob?

Mariusmadmax
16th December 2005, 19:41
echipa este inca in faza de cautari ...
portar sovaielnic
fundas stanga firav
mijlocas dr bramburit
atacant central fffffffffffff rigid
rezerve ...

MariusTR
20th December 2005, 08:57
Muvilici si steaua lui
Sunt pe sufletul oricui :P

Mey, unde disparu muvilici? Vrem sa mai auzim impresii si clasamente :D
Apropo, cum sta Steaua in clasamente, domnu muvilici?

alejandro
20th December 2005, 11:12
pana vine Muvilici sa-ti raspunda te prinde anul nou mey..iti zic eu..vorba lui AlDracu:"calare pe situatie":D

don_denver
20th December 2005, 11:14
muvilici..trebuie sa mai creasca.....l-o fi prins taica-su...si pe altfel de site-uri...si i-a inchis accesul la pc...o vreme....:D

alejandro
20th December 2005, 11:20
cum asa mey dragos...adica lui AlDracu taicasu ii permite sa aiba acces la pc, iar lui muvilici,care e mai mare nu?:o: :D

don_denver
20th December 2005, 11:26
eh...aldracu..e un personaj mai special....iar dracii au ce varsta vor ei...nu ce zice le zice buletinul..:D

alejandro
20th December 2005, 11:35
crezi ca alDracu are buletin?:D

don_denver
20th December 2005, 11:38
are mah....uita-te pe pozele de la inceput cu forumisti..si-al sa-l vezi si pe aldracu......cat e de aldracu....:D....

MariusTR
20th December 2005, 11:41
Ia nu-l mai vorbiti de rau pe muvilicius .. e de-al nostru! :mda:

don_denver
20th December 2005, 11:44
Ia nu-l mai vorbiti de rau pe muvilicius .. e de-al nostru! :mda:
:o: :o: .................................................. ................:mda:

alejandro
20th December 2005, 11:51
marius,cine-l vorbeste de rau mey?:D
dragos,eu in albumul ala de sute de mii de poze nu ma bag,mai tre' sa si muncesc:P

don_denver
20th December 2005, 11:52
primele 5 pagini pe-acolo......las ca o sa ai tu timp odata.....cand nu ai timp pt munca...:D....

alejandro
20th December 2005, 12:02
primele 5 pagini..nici nu stii exact care-i , poate nici nu e acolo daca te gandesti mai bine:D

don_denver
20th December 2005, 12:11
uite alejandro: http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=3522&d=1106082321 si confirmarea pe http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=2681&page=7. :P

alejandro
20th December 2005, 12:15
mc,denver, m-ai scutit de multa munca....pierduta:D
si pana la urma era pe pagina 7 nu pe 5:P

don_denver
20th December 2005, 12:16
eh...5...si sapte..sunt prin aceeasi zona....:D ca varsta lui muvilici...

desdemona
20th December 2005, 12:32
Bey, sper ca nu-l vorbiti pe drac de rau, ca e preferatul meu si ne suparam :drak:
P.S. Si da, are buletin (d-ala de adevaratelea, dar de drac :D ), l-am vazut eu :ok:

MariusTR
20th December 2005, 12:33
Doamna Ofelia, cu toata stima or smth. , daca tot ai trecutara pe acilea ( Doamne ajuta-ne ! ) , iti zic eu ca acest topic este expirat... you know what i mean...

dlgicu
20th December 2005, 21:13
Cand am vazut ca moderatorul de pe Steaua a creat acest thread special pentru ca acel copil de 9 ani sa isi vada nestingherit de treaba fara a umple sectiunea steaua de threaduri noi dar in acelasi timp sa se simta binevenit pe forum, am ramas foarte placut surprins.

Intre timp oameni in toata firea au inceput sa isi bata joc si de acest thread, iar moderatorul nu a mai luat nici o masura in a-l proteja pe muvilici. Drept dovada s-au umplut vreo doua pagini de la ultima lui aparitie.

Sa speram ca nu s-a speriat de tot si ca muvilici va reaparea pe onlinesport; poate il ajuta si moderatorul stergand tot ceea ce nu reprezinta "steaua lui muvilici".

uti2102
20th December 2005, 21:21
Muvilici n-a mai intrat pe forum de la ultimul sau mesaj. Sper sa revina cu idei noi shi sa intre odata shi-odata in dialog cu noi ! Nu cred k l-a speriat cineva !!!
HAI MUVILICI !

desdemona
20th December 2005, 21:36
@dlgicu, nu cred ca l-a speriat cineva.... pe mine una ma amuza teribil si am alipit chiar eu unele threaduri cu cel "mama" .... Probabil este ocupat in perioada asta cu pregatirile de Craciun, face lista pentru Moshu'.... chestii d-astea :rolleyes: Sper sa nu uite sa puna pe lista inca un titlu pentru la anu' :ok: si, de ce nu, si.... :evil: :rolleyes: ahhhh dar sa nu anticipam, mai bine sa-l lasam pe el sa ne spuna :D

uti2102
21st December 2005, 01:01
Sper sa nu uite sa puna pe lista inca un titlu pentru la anu' :ok:
Titlul e acontat Desde :) Numarul 23 ! /hello

MariusTR
22nd December 2005, 08:15
Sincer eu il consider pe muvilici ca pe un fratior mai mic si as vrea sa-l mai aud... pe fratiorul mic il mai certi il mai iei din scurt ... dar il vrei mereu langa tine sa-l stii sanatos.
Daca mai intri pe OLS, muvilici da un semn :ok:

Dragi prieteni stelisti, haideti sa facem o fapta buna de sarbatori... eu unul am trimis un pm catre muvilici si i-am cerut sa revina pe forumul atat de drag lui ( cu/despre Steaua Buc. ) si sa zica ce are in suflet legat de echipa noastra de suflet... faceti si voi la fel ca sa recastigam un membru drag... THNX.

Sa lasam decenta sa ne conduca viata,doar cu suflet nobil traiesti sanatos.
Doar uniti vom invinge. Numai bine.
Haide Steaua lui muvilici!

muvilici
22nd December 2005, 15:53
9343

9344

9345

MariusTR
22nd December 2005, 15:55
Mie mi se par reusite imaginile , muvilici.
Prima din ce perioada este?

alejandro
22nd December 2005, 16:19
mie a doua imi provoaca durere:headbang:

MariusTR
22nd December 2005, 16:20
sasha , sa nu-ti provoace nimic... dom'le, si esti offtopic :P baga poze :P

alejandro
22nd December 2005, 16:25
neah,aici numai muvilici are dreptul sa bage poze:happy

MariusTR
22nd December 2005, 16:52
http://www.romanianconsulate.com/images/steaua.jpg
Mai veche , dar merge...

SORENSEN
22nd December 2005, 17:15
Cupa sper ca o recunoastem cu totii

alejandro
22nd December 2005, 18:04
cate ceva,ce am gasit si eu

dede
22nd December 2005, 22:16
Prima din ce perioada este?
eh, se pare ca inca nu ti-a raspuns nimeni...iti zic io, daca nu te superi...era din perioada Zenga...

MariusTR
23rd December 2005, 09:28
eh, se pare ca inca nu ti-a raspuns nimeni..
Se pare ca te inseli, prietene :jerk:

muvilici e un tip de milioane si e si bine crescut... m-a informat fara prea mare tam-tam

muvilici
23rd December 2005, 11:27
9391

9392

9393

9394

9395

dede
23rd December 2005, 11:27
m-am inselat? si io ma gandeam ca inca nu ti-a raspuns nimeni...da de ce nu a venit aici pe thread sa ne zica la toti?

MariusTR
23rd December 2005, 11:49
prin pm mi-a zis si de ce ... dar asta ramane intre mine si muvilici ;)

gyd404
4th February 2006, 17:24
/hello salutare stelisti!

Paul
19th February 2006, 17:45
ce mai faci muvilici , ii ducem lipsa comentariilor lui spumoase :D

desdemona
19th February 2006, 17:50
Discuta cu freezer prin PM de ceva timp, nu mai are timp de tot boborul :D

Paul
19th February 2006, 17:53
mei , da vrizeru nostru , ce mai face ...
nu`l eliberati ?

BTW.
SPer ca ai observat ce versiune de Windows folosesc vrizeru nostru ... Win98 & INternet Explorer ... :P (vezi print screenul de mai sus)

Deh tehnica moderna si frizeria :P

desdemona
19th February 2006, 18:09
IE am si eu la munca :D stii tu, la.... ce ziceai? tura 3 la urgenta la spital? sau ce dispecerat era :P taxi? informatii cfr? :D

Iar despre 98... ce sa zic... poate se joaca omul mult pe calculator cand nu are clienti :D banuiesc ca nu e solicitat non-stop, in afara de eventualitatea in care e frizerie-coafor.. :happy si cum 98-ul e mai stabil pt jocuri... :rolleyes:

Paul
19th February 2006, 18:10
ma gandeam ca Win 98 are incorporat soft-ul ala de frizeru de "smecheri" , vine clientu si isi deseneaza in paint freza :D

acu serios vorbind, cat timp sta frizeru in arest ?

desdemona
19th February 2006, 18:18
Pai m-am uitat chiar acum si vad ca s-a terminat perioada de detentie... probabil luni (de la munca) revine cu un nou look... frizura si haine noi :P
Deci maine... :P

Paul
19th February 2006, 18:20
aaaa , pai epidosul "Constantine" i-a fost iertat ?

desdemona
19th February 2006, 18:57
Se pare ca da, cel putin eu nu am vazut nici o masura luata in acest sens :mda: desi in cazul altora............... :sleep:
Mai vedem :D Deocamdata nu mai apare in lista de banati. Tu ce intelegi din asta? O sa ma uit si pe lista aia imensa de banati permanent, dar nu cred sa fie acolo.... ar fi anuntat cineva ceva...

Paul
19th February 2006, 19:04
inteleg , da e secret de stat :D

muvilici
23rd March 2006, 21:54
Un super UEFAntastic meci.Meciul dintre Steaua si Betis.Prima Repriza incheiata 0-0.A doua repriza Banel Jardel Nicolita marcheaza printr-un lob superb.La cateva minute dupa aceea Joaquin este eliminat pentru o intrare dura.Steaua marcheaza din nou prin Victoras Iacob.Apoi golul victoriei care i-a
bagat in pamant pe cei de la Betis este marcat de acelasi Banel cu un sut de la 20 de metri.Din pacate Steaua s-a nimerit cu Rapid in sferturi./hello :headbang:

muvilici
15th November 2006, 21:21
Sal tuturor de cand nu am mai intrat sa vb. cu voi...