PDA

View Full Version : Se intoarce Florentin Petre?



resita
4th May 2007, 20:59
In ultimul timp Mircea Rednic a avut o serie intrevederi cu Florentin Petre pentru revenirea acestuia la Dinamo. Datorita unei accidentari la spate piticul nu a mai evoluat d mult timp pentru echipa sa de club si ar dori o revenire in tara.

Piticule noi te asteptam :ok:

Celso
4th May 2007, 21:47
nush ce sa zic...cred ca ar fi bine..pana mea:o: ...il da pe ZeKa e clar din cate se vede! totusi ne trebuie si ceva mai tanar!

Mario Di Lazi
4th May 2007, 21:48
Nu cred că se întoarce ... :(

Leo
4th May 2007, 23:20
ar fi bine sa se intoarca piticul
este un dinamovist adevarat si cred ca inca mai are un cuvant de spus in fotbal

fanatic88
5th May 2007, 10:01
acum depinde daca a mai evoluat acolo sau macar a ramas la fel de bun

resita
5th May 2007, 10:10
acum depinde daca a mai evoluat acolo sau macar a ramas la fel de bun

a mers bine. pana sa se accidentaze a fost titular meci de meci si pe deasupra a marcat si 7 goluri.

resita
8th May 2007, 20:38
Petre pune conditii pentru a reveni la Dinamo

Daca ma intorc, ma intorc si cu sufletul dar si pentru bani deoarece nu mai am 20 de ani ca sa ma multumesc cu putin”, a spus “Piticul”.

Conform Prima TV, oficialii lui Dinamo si-l doresc pe Florentin Petre inapoi in “Groapa”, dar nu sunt de acord sa ii accepte acestuia cererile financiare, considerate prea piperate.

In acest moment, Petre primeste la TSKA Sofia un salariu anual de 250.000 de euro, in timp ce Dinamo i-ar oferi un contract de numai 200.000 de euro, jucatorul nefiind de acord cu o micsorare.
sursa Onlinesport

fanatic88
8th May 2007, 22:47
sper sa revina

Celso
9th May 2007, 07:57
daca ramane Ze trebuie sa munceasca Petre pt locul de titular....Ze a evoluat foarte bine ultimele meciuri mai ales aseara a facut senzatie in prima repriza...

fanatic88
9th May 2007, 15:20
nu cred ca poate fi comparat petre cu ze ...petre cred ca e mai bun ...acum ca a venit si oprita este concurenta

Celso
9th May 2007, 15:21
sa nu uitam ..are ceva ani!...daca avea 26 de ani nu era o problema , dar la 32...tot respectul!

fanatic88
9th May 2007, 15:23
ai dreptate probabil varsta poate sa joace un rol important ...oricum este un caine adevarat probabil ca ar lupta pt postul de titular in cazul unei intoarceri