PDA

View Full Version : Sarbatori fericite tuturor Campionilor!!!



alejandro
22nd December 2005, 16:30
Deschid acest thread pentru ca fiecare dintre noi,stelistii infocati, si nu numai:D,sa ne uram de sanatate si succese unul altuia!!!
Fie ca anul ce vine sa ne gaseasca tot atat de buni si sa fie cel putin de 2 ori mai bune decat a fost asta care a trecut.
Adica sa luam Campionatul,sa mergem cat mai departe in UEFA si sa jucam in sfarsit in CL,ca tare mai vreau sa-i vad pe cei de la Barca la Bucuresti!!!

La Multi Ani,Campionilor!!!:)

sun
22nd December 2005, 16:37
La multi ani , campionilor .
Sa ai parte de tot ce iti doresti ( mai ales cu Steaua :D ) in noul an ( adik Campionatul , Cupa Uefa , SuperCupa Romaniei si ... SuperCupa Europei bineinteles ) .

Si mai presus de toate , sa fiti fericiti si sanatosi :ok:

dede
22nd December 2005, 21:08
Sarbatori fericite tuturor! mai ales stelistilor :P...si mosu sa ne aduca anu asta cel putin 2 cupe...:evil:

MariusTR
23rd December 2005, 08:45
Bravo, noi intre noi campionii... ciucea idee... poi sa uram vere :
LMA stelisti , sa ne vedem la anul cu o CUPA ( cel putin ) in brate!

alejandro
23rd December 2005, 10:04
Va urez tuturor sa tineti in manii cupa Uefa la vara:happy

dede
23rd December 2005, 10:24
si nu numai...:evil:

alejandro
23rd December 2005, 10:31
exact,am uitat de campionat:evil:

uti2102
23rd December 2005, 12:12
Toate cele bune dragii mei !
Shi fie ca Pastele viitor sa ne prinda inca in cupele europene, iar Craciunul 2006 sa ne prinda campioni, la fel ca shi-acum !!! /hello

alejandro
23rd December 2005, 12:20
Frumos spus,alpopa:)
da' parca as mai aduga ceva: Craciunul din 2006 sa ne prinda si-n cupele europene:)

uti2102
23rd December 2005, 12:26
Shi da shi nu :D Nu m-ash supara sa terminam pe 4 in grupele CL :P

alejandro
23rd December 2005, 12:33
ei chiar pe 4....pe urma vin toti remy-ii si ma iau cu adevarata valoare in CL se vede:D

dede
23rd December 2005, 12:55
lista mea pt Mos Craciun...
-23-u'
-cupa uefa
-supercupa europei
-supercupa romaniei
-calificarea in gr cl
-terminarea pe primele 2 locuri in gr ucl (si pe 3 e bine)

probabil vreau cam multe (cred ca toti stelistii ar vrea sa se intample asa), dar m-as multumi si daca am castiga doar campionatul, am mai merge vreo cateva tururi in uefa si ne-am califica in gr ucl...

alejandro
23rd December 2005, 13:15
d3d3,cere si ti se va da:happy

Paul
23rd December 2005, 13:23
Draghe mos Craciun , stiu ca n-am fost cuminte insa indraznesc sa-ti scriu

Anul trecut ti-am cerut un nou titlu , si l-ai adus ...
In plus iti ceream ajutor sa eliminam Valencia , si se pare ca in Ghencea , pe punctul de la 11 la poarta de la peluza nord ai montat un lipici si l-ai ajutat pe Di Vaio sa rateze.

Iti multumim.

Anul asta iti cerem asa:
- un titlu de campion pentru baieti
- un sfert de cupa UEFA pentru suporteri
- un gazon nou in Ghencea
- sanatate pentru baietii si suporteri

... si pentru mine ... o excursie la Eindhoven , in luna mai, iar in luna iunie in jurul zilei cand voi implini 18 ani , o excursie la Vaslui de unde sa ma intorc fericit :D

S2K
23rd December 2005, 16:27
Fie ca noul an sa va aduca bucurii voua si celor pe care ii iubiti, Stelei un nou titlu de campioana, un parcurs cat mai lung in Cupa UEFA, iar lui fecali mai multa minte-n cap si sa faca macar un sfert din ce spune si promite.

Craciun Fericit si La Multi Ani!

dede
23rd December 2005, 16:55
alejandro, asa am sa fac...ma duc sa ii scriu lui Mos Craciun si sa ii cer tot ce am scris pe lista de mai sus...daca nu se poate tot, atunci cel putin jumatate din ce vreau...:P

alejandro
23rd December 2005, 17:00
ai grija la ce renunti,stii tu,pt cele mai importante trofee tre' sa te bati pana la urma,sa nu renunti asa usor cand mosul va zice:"ma mai gandesc"...lupta pana la capat:happy

dede
23rd December 2005, 17:06
ai dreptate...vreau TOT...cupe, campionat, calificari...tot...nu mai renunt la nimic...

SORENSEN
23rd December 2005, 21:41
Craciun fericit tuturor si un An Nou si mai implinit !

STEAUA-MANIA
23rd December 2005, 23:51
Sa aveti parte de sarbatori fericite!Daca tot m-am lasat prins de spiritul craciunului...un mic "cadou" pt dinamovisti : http://images.optin.com.au/optusxmas/flash/penguin_tebe.swf?msg==****%20dinamo=
Sarbatori fericite!:D

sun
24th December 2005, 10:47
... si pentru mine ... o excursie la Eindhoven , in luna mai, iar in luna iunie in jurul zilei cand voi implini 18 ani , o excursie la Vaslui de unde sa ma intorc fericit :D

eu cred ca vei fi fericit inainte de excursia de la Vaslui :D Ca doar nu lasam campionatul pentru ultima etapa :yeah:

Paul
24th December 2005, 10:57
nu , da atunci il inmaneaza :yeah:

Imi iau de acum petarde si artificii pentru 12 iunie 2006

10 iunie majoratu , 12 iunie titlul :P

alejandro
24th December 2005, 12:15
mai Paul,ai uitat de supercupa Europei,cand mergi s-o vezi?:D

Paul
24th December 2005, 12:33
la monte carlo am fost azi vara ... fuserai plecta intr`o excursie in italy , si intr`o joi am prins o "optionala" la monto carlo ...
cam obositor (plecat la 4 dimineata , ajuns la 2 in ziua urmatoare) ...

Stii ce e culmea ... ca in vinerea ce urma se juca SuperCupa Europei ...si era
----
La vara am planificata o excursie Polonia - Germania - Finlanda , insa daca e nevoie schimb ruta in Franta - Spania :D

alejandro
24th December 2005, 12:35
mai bine ai organiza o excursie prin CL:evil:

Mariusmadmax
26th December 2005, 09:12
Forza Steaua ! Campionii suntem noi !
/hello

dede
29th December 2005, 18:32
Un An Nou Fericit tuturor stelistilor! Fie ca in 2006 sa castigam campionatul cu nr 23, sa ne calificam in gr ucl si sa ajungem cat mai departe in uefa...adica pana in finala :D

uti2102
1st January 2006, 18:51
La Multzi Ani Dragi Stelishti !
Am Revenit !
Mai Puternici !
Mai Dornici De Afirmare !
Mai Unitzi !
Forza Steaua !!!!!!!!!!!!!

walt.mann
3rd January 2006, 11:34
Fie ca in anul asta sa aveti parte numai de realizari!
Pentru Steaua: Fie ca 2006 sa reprezinte doar al doilea an din cei 200 in care vom lua noi campionatul;fie ca 2006 (primavara) sa reprezinte antrenamentul optim pentru "Toamna Campionilor" (UCL);
Fie ca 2006 sa fie anul in care Giovanni o sa isi duca la capat misiunea si o sa distruga Dinamo (vad ca a inceput bine!).


LA MULTI ANI!

alejandro
10th January 2006, 17:28
eu va urez in noul an la mai multe achizitii:happy
cristocea e primul,sper sa urmeze si altii mult mai buni;)

philos
10th January 2006, 17:47
alejandro de unde esti ma din chisinau ca am si io ceva neamuri p'acolo

alejandro
10th January 2006, 17:52
sa-ti zic sectorul?nu prea am inteles bine...oricum,o fi mic chisinaul,da' nu prea am cum sa-i stiu pe toti:P