PDA

View Full Version : Craciun fericit si La multi ani tuturor dinamovistilor



Utilizator
21st December 2005, 16:51
Craciun fericit si la multi ani tuturor dinamovistilor, sa avem parte de un an mai bun decat cel ce sta sa se duca si fie ca Dinamo sa ne ofere un nou titlu national si ceea ce ni se promite de foarte multa vreme: intrarea in grupele Champions League. :ok: Asta e cadoul pe care-l doresc tuturor si avand in vedere ca Mos Craciun e si el in alb-rosu sper sa-l primim. :)

Sarbatori fericite!

gicu
21st December 2005, 16:54
Sarbatori fericite tuturor, nu numai dinamovistilor. Insa ai dreptate, e ceva la mijloc...si mosu'-i dinamovist :)

old lord
24th December 2005, 00:09
sarbatori fericite
craciun fericit
la multi ani
va doresc un an nou plin de bucurii si impliniri

remy
24th December 2005, 01:56
Un an nou plin de bucurii, dar nu ca asta, cu atatea scandaluri.
Poate va fi si dinamo o echipa europeana, mai stii, asa mafiot cum e Giovanni, poate simte ceva in urina si are bulan la antrenori si jucatori.
Sa ne aduca Moshul de acum un nou campionat si o calificare in Champions (Shampions) League. Acolo e buba mare.

vlad1607
25th December 2005, 14:05
Craciun Ferici Si Un An Cat Mai Bun Pt Toti Cainii Rosii ! Forza Noi !

otinho
25th December 2005, 17:25
Craciun Fericit .. si fie ca anul viitor sa fie la fel de bun ca asta pt voi :D

remy
28th December 2005, 06:14
Craciun Fericit .. si fie ca anul viitor sa fie la fel de bun ca asta pt voi :D
... adica tot locul 1 in Campionat, si in plus o calificare in Champions League, ca un bonus.
Doamne-ajuta ! Iar Steaua sa ia iar un campionat la 4-5 ani ! :ok:

Aurel.D
28th December 2005, 13:02
Va doresc tuturor un An Nou mai bun decat 2005, sa reusiti in tot ceea ce faceti personal si profesional, sa fiti sanatosi si sa veniti in numar cat mai mare la stadion sa incurajam echipa si pe noul antrenor, ca noi suntem cei de care au nevoie in primul rand!!

LA MULTI ANI!/hello

otinho
29th December 2005, 18:22
... adica tot locul 1 in Campionat, si in plus o calificare in Champions League, ca un bonus.
Doamne-ajuta ! Iar Steaua sa ia iar un campionat la 4-5 ani ! :ok:
nu draga remy .. adica sa terminati TOT pe locu 2 in campionat , sa fiti eliminati iar de pe locu 5 in grupele UEFA , sper sa ajungeti pana acolo .. si sa fiti iar campioni de toamna (nu ma deranjeaza) .. puteti chiar sa castigati si supercupa ... oops .. ati fost fost eliminati din cupa .. fara cupa si supercupa atunci .. Good Luck!

alejandro
29th December 2005, 18:27
nu e bine ce faci Oti:nah:
de Sarbatori tre' sa fim mai buni unii cu altii;)

LMA tuturor dinamovistilor,fie ei mai simpatici sau mai putin simpatici pentru mine:)

ps:nu te mai pune cu remy,n-are rost...

desdemona
29th December 2005, 18:50
de Sarbatori tre' sa fim mai buni unii cu altii;)
Ca bine zici!
La multi ani si din partea mea tuturor dinamovistilor, plus :kiss: din partea mea celor care-mi sunt dragi (ieppy, Utilizator, Red Heat, leo CT, RstInPc, vlad1607, gicu, aliss)!! Sper ca nu am uitat pe nimeni! :) si daca da, sa-mi fie cu iertare :)

Ayrton
29th December 2005, 19:09
LA MULTI ANI pentru 2006 si din partea mea pt toti dinamovistii si pentru toti vizitatorii threadurilor de pe "Suporter Dinamo!".

alejandro
29th December 2005, 19:12
Bine zici Desde,urez si eu La Multi Ani pentru
aliss,ieppy,utilizator,ayrton:)

sun
29th December 2005, 20:16
LA multi ani tuturor cainilor rosii de pe forum .


ieppy, Utilizator, Red Heat, leo CT, RstInPc, vlad1607, gicu, aliss. Sper ca nu am uitat pe nimeni

celor de mai sus si in plus Dianette & Tennisprogirl :kiss: :D

DA remy , si tie . LA multi ani omule :bere:

RstInPc
30th December 2005, 11:40
La Multi Ani tuturor dinamovistilor (si nu numai). Un an nou mai bun si mai...relaxat. Prea multa incrancenare.
@desdemona, nu e bine sa stai departe, te vrem aproape si in anul care vine.

Mario Di Lazi
30th December 2005, 13:37
La Multi Ani Pentru 2006
Sanatate Si Bani Ca Restul Se Cumpara

vlad1607
31st December 2005, 16:58
LA MULTI ANI 2006 sa speram ca va fi un an cat mai bun + bonus ghencea in flacari din nou.

cip_81
31st December 2005, 17:58
La multi ani tuturor dinamovistilor (si nu numai) si fie ca anul care vine sa va aduca numai bucurii si impliniri.

Iar mie, personal, pe forumul asta, cat mai putine banari. :D