PDA

View Full Version : Cum ati sarbatorit finala Liverpool-Milan ?



SAMM
4th May 2007, 14:01
Pe acest thread sa scrie fiecare cum a sarbatorit finala Liverpool - Milan

Eu unul am baut o bere :ok:

Liviu
4th May 2007, 14:59
Nu intr-un mod special , nu m-am dus sa strig i love you Milan ;) cum poate o faceau ei daca erau in locul nostru , dar nu pot ascunde ca am avut o satisfactie mai mica sau mai mare ca nu vor ajunge in CL pe munca noastra , de altfel ca majoritatea dintre stelisti . Nu se ajunge asa usor in CL , mai ales dupa ce a fost anul asta in campionat .
Apropo ,meciul cu Iasi , cand probabil ca dinamovistii vor lua si matematic titlul va fi arbitrat de ... Corpodean . :D

Inca un lucru : ca sa nu apara si aici scandal - intrebarea e valabila numai pentru stelisti !

dede
4th May 2007, 15:05
nici nu mai are rost sa ma uit la finala :evil:

m-am bucurat, dar nu in sensul ca sa ies pe strada sau sa strig nu stiu ce :rolleyes: m-am bucurat mai mult pt borcea, dar si pt alti dinamovisti :evil: deja se credeau mari campioni, ca deh... nu oricine intra direct in grupe (pe munca altora) :mda: se si vedeau in optimi :ras-plans:

acum, ca nu mai intra direct in grupe, nu vor mai intra deloc :lol: se pregatesc in continuare :ras-plans:

Luis Garcia10
4th May 2007, 15:46
"LASATI-NE SA NE PREGATIM DE LIGA CAMPIONILOR" tuna Borcea acum 3 ani :happy EI bine ... se pare ca le place mai mult partea asta cu pregatirea :happy :lol: :rolleyes:

Hard
4th May 2007, 15:50
Pe acest thread sa scrie fiecare cum a sarbatorit finala Liverpool - Milan

Eu unul am baut o bere :ok:

eu 10 :D

SAMM
4th May 2007, 16:18
mda, si eu am zis inainte ca dak bate milan o sa ma bucur rau de tot cu toate astea am fost moderat in exprimare

am zis mai bine sa ma bucur la vara cand dinamo campioana blaturilor sta acasa si Steaua va juca din nou in UCL

drlv85
4th May 2007, 16:19
NU m`am bucurat ! NU am fost fericit !

Am fost doar MULTUMIT ;)

Hard
4th May 2007, 16:20
pai eu nu m-am bucurat foarte tare,ci doar m-am ametit putin :)

Adi Da Samraj
4th May 2007, 17:24
Pe acest thread sa scrie fiecare cum a sarbatorit finala Liverpool - Milan

Eu unul am baut o bere :ok:

se cunoaste , Atena 23 Mai 2007

YoYoyOi
4th May 2007, 18:41
eu m-am bucurat ca s-a calificat KAKA :kiss: in finala... si cam atat :D

Snake_21
4th May 2007, 19:31
Sunt de acord cu tine drlv85 foarte adevarat :D asa a fost si la mine :)

effect
4th May 2007, 19:43
Eu nu m-am bucurat , pentru ca sunt fan United :(

Sevilla86
4th May 2007, 21:49
M-am bucurat si m-am gandit ca s-a facut dreptate. Cred ca ne-am gandit cu totii ca s-a facut dreptate :ok: dar si mai tare m-as bucura sa intram noi in Grupe si Dinamo nu. Oricum cred ca vor pierde calificarea inca din prima mansa

dede
4th May 2007, 22:15
dinamo nu va avea nicio problema sa se califice... in uefa :ras-plans:

pot sa fac pariu cu oricine ca dinamo nu ajunge anul asta in grupe :evil: daca direct nu au putut, altcumva nu vor intra :lol: sunt prea paraleli cu Europa... :happy

Gontel
6th May 2007, 15:03
M-am bucurat la golurile Milanului. Astfel, s-a facut dreptate. Pai Dinamo nu merita sa ajunga la pomana in grupe. Sa treaca si ei macar un tur.
Oricum, ei nu se califica in CL anul asta in proportie de 90%. Raman sa se pregateasca in continuare.

Dar daca ajungeau direct in grupe poate nu mai erau interesati sa le dea meciul clujenilor.

SAMM
8th May 2007, 15:21
M-am bucurat la golurile Milanului. Astfel, s-a facut dreptate. Pai Dinamo nu merita sa ajunga la pomana in grupe. Sa treaca si ei macar un tur.
Oricum, ei nu se califica in CL anul asta in proportie de 90%. Raman sa se pregateasca in continuare.

Dar daca ajungeau direct in grupe poate nu mai erau interesati sa le dea meciul clujenilor.

a fost frumos, dar mai mult o sa ma bucur la vara cand dinamo va trage din rasputeri sa intre in grupele UEFA