PDA

View Full Version : despre hokey nu vad nimic ?



gonzo29
4th May 2007, 10:48
in:no: formatii despre campinatul mondial de hokey ratatilor.

Kainsashiki
18th May 2007, 02:28
ratata-i ....

georg40
18th May 2007, 20:14
in:no: formatii despre campinatul mondial de hokey ratatilor.

Atunci nu ai citit atent.
In perioada 24 aprilie - 13 mai, in subforumul hochei au fost inserate exact 64 de mesaje, inclusiv toate rezultatele inregistrate.

r0bby
18th May 2007, 20:31
Se referea la site.

TheIceMan
18th May 2007, 20:34
primul mesaj si deja jignesti? ma mir ca n-ai incasat un ban inca....

White Shadow
18th May 2007, 20:57
extraordinar ce jignire grava , daca era dupa mintea ta de comunist îi dadeai ban permanent , nu ?.........

Fuck off Ice Man

dumy84
18th May 2007, 20:57
In sectiunea Hochei sunt numerose stiri de la Campionatul Mondial. Poate se refera la hochei pe iarba sau la sportul ala nou...lacrosse. Pe astea nici eu nu le-am vazut:D

TheIceMan
18th May 2007, 21:08
extraordinar ce jignire grava , daca era dupa mintea ta de comunist îi dadeai ban permanent , nu ?.........

Fuck off Ice Man


nu am spus ca e jignire grava si nici nu am sugerat ban permanent.

doar observam lipsa de bun simt, ca sa iit faci un cont pe un forum doar ca sa aduci o jignire.

denota lipsa totala a celor 7 ani de acasa, ceea ce si la tine se vede clar, shadow.

White Shadow
18th May 2007, 21:21
si-a facut cont pe forum pt ca nu a vazut stiri din Hokey pe site....aia cu ratatii a fost doar asa de ciuri buri ca sa para si el mai smecher......nu imi vorbi tu mie de cei 7 ani de acasa pt ca nu ai nici un drept sa ma critici tu pe mine , am cei 7 ani de acasa dar cand vad comunisti din astia care stiu doar sa taie si sa spintece tot atunci nu am cum sa nu reactionez

dumy84
18th May 2007, 21:25
http://www.onlinesport.ro/sporturi/hochei/

Linkul asta e pentru cel care a deschis aceasta discutie;)

TheIceMan
18th May 2007, 21:25
comunist??? give me a break...

taie si spinteca?? eu???? sa fim seriosi, poate ma confunzi cu altcineva.

Ia reciteste-ti mesajul de sus sa vezi cam cat de politicos este, mai ales ultima fraza.

si-a facut cont pe forum pt ca ..... esti sigur? daca si-a facut un cont de clona doar ca sa jigneasca?

nu ai nici un drept sa ma critici tu pe mine... nici tu pe mine, idem si la fel.

am cei 7 ani de acasa .... posibil, nu zic nu, dar la faza asta i-ai uitat complet

Lover
18th May 2007, 22:12
cum sa fie comunist ? comunistii nu stiau engleza :D