PDA

View Full Version : Ludacris Vs Eminem



DTP-Ludacris
19th December 2005, 21:18
ce spuneti d ludacris.....e mai bun decat eminem.....? d c ? spunetziva parerea

Skywalker19
13th January 2006, 19:51
frate, ascult rap, ascult aproape numai rap....dar pe Ludacris il detest pur si simplu, la fel si pe Ja Rule

nancy_callahan
15th January 2006, 02:21
eu zic ca ambii sunt la fel de surogati. adica nah, ludacris s-a invartit bine de tot pe langa unul-altul si s-a facut de niste albume. mai noroc cu missy elliot, mai noroc cu timbaland si uite staru' hip-hop... pe de alta parte, eminem saracu e doar un alb normal care face bani furand muzica negrilor. so, nimic iesit din comun.

totusi, bila alba pt eminem pt debit verbal si ingeniozitate. :P

DTP-Ludacris
20th January 2006, 17:21
nush...yo merg pe mana lu Ludacris pt ca...eminem dak nu era Dr Dre ....nush...era zdrentze..primu album alu eminem "infinite" a fost un esec total..iar cand la luat Dre si la ajutat...succes !!

DTP-Ludacris
20th January 2006, 17:27
oricum...oricat d mult mi`ar place Ludacris ...tre sa recunosc ca 2pac..va ramane cel mai mare rapper din toate timpurile .R.I.P.

Madrid4EVER
31st January 2006, 21:10
Ce intrebare penibila :D!!!Eminem e criminal prin ce rime scoate pe gura pe cand Luda... :P

realmadrid.com
31st January 2006, 22:49
Si ce scoate din gura ?...ca rap sau hip-hop nu mai scoate de mult :D

nancy_callahan
1st February 2006, 12:11
ok, hai ca am impresia ca nu pricepeti o chestie. ambii s-au afirmat prin ajutorul altora. in fact, nu prea mai e vreunul care sa nu aiba pe altcineva in spate. so, stick to the topic.

realmadrid.com
1st February 2006, 12:21
Da, Eminem l-a avut pe Dre, Ludacris nu stiu pt ca nu-l ascult :D
Dar Eminem a dat-o de mult in caterinca...piese ca Ass Like That sau Just Lose It sunt hip-hop doar cand Gutza o sa se apuce de rock.
Prefer sa-i ascult pe cei care faceau istorie acum 10-15 ani decat pe 50 Cent sau altii din ziua de azi.

Madrid4EVER
8th February 2006, 11:07
nush...yo merg pe mana lu Ludacris pt ca...eminem dak nu era Dr Dre ....nush...era zdrentze..primu album alu eminem "infinite" a fost un esec total..iar cand la luat Dre si la ajutat...succes !!
Shi ce mah dupa primu` album la mai ajutat Dre?!Poate la unele mel. dar in rest nu.../Inssa Eminem din rapperul care era a ajuns in momentul de fatza ca o tarfa care ar face orice ptr bani.
@COM-Cu piese k "ASS like that" [s.a] vrea doar sa prinda la mai multi....nu numai fanilor/-=BANI=-:mda:

SixeR
10th February 2006, 14:46
Eminem are si piese de caterinca("Ass like that", "Just lose it") dar are si piese serioase, cum ar fi "Stan", "When I'm gone" si altele. Ca sa fiu on topic, raspund ca Eminem imi place mai mult ca Luda. De la Ludacris nu imi place decat "Act a fool". M-am mirat cand am vazut ca a luat un MTV Award vara trecuta pentru "#1 Spot" :rolleyes:

Sasuke Uchiha
10th February 2006, 22:08
eminem e mult peste ludacris.

Madrid4EVER
13th February 2006, 10:10
Pana acum Eminem conduce lejer./\\/

DTP-Ludacris
4th March 2006, 02:41
mdea....luatzi si voi ...RAPCITY (freestyle) sa vedeti ce versuri face Luda....pe cand eminem....DAMN !!!!!! E VARZAAAA .....

PS : nu vb pana nu le vedeti !!!!!

relansat
4th March 2006, 02:51
Ascult pe ambii , dar Eminem e mai bun ... versurile sale :ok:

Madrid4EVER
5th March 2006, 19:28
Mie imi place si lUda dah nu asa mult adik toate melodiile,vreo 10 imi plac.La restu nici un mesaj mai de Doamne ajuta nici un negativ k-lumea.Totusi pacat de le ca are o vocea destul de tare! :ok:

One-Man Show
5th March 2006, 23:26
mdea....luatzi si voi ...RAPCITY (freestyle) sa vedeti ce versuri face Luda....pe cand eminem....DAMN !!!!!! E VARZAAAA .....

PS : nu vb pana nu le vedeti !!!!!



mah ...tu eshti pe bune ??? unu' s-a acoperit cu platina shi ludacris cu ridicol...vrei freestyle tare ??? sunt altii cu 3 clase peste ludacris...personal nu imi place eminem...da' ROLL OUT ...e de toata jena...unu' vrea sa fie negru...shi altu' a uitat ca e negru...una peste alta...black boy wannabe,DRE's bitch,sellout,etc. e peste ludacris...CU MULT !!! :evil:

Rebellz
29th March 2006, 21:13
tziai gasit ma ludacris vs eminem...nici nu se compara ludacris cu eminem,normal k eminem knta de 10.000 de ori mai fain k ludacris..