PDA

View Full Version : Am batut Ungaria...Suntem in finala!!!!!



Sslim
17th December 2005, 16:04
Dupa ataita anii de asteptare am reusit...bravo fetele sunteti de miloane de romani care v-au sprijinit sambata asta....O sa castigam si finala....

logany
17th December 2005, 18:43
Bravo ,fetelor.SANSA e a voastra, rusoaicele se vor lovi in finala de cea mai inteligenta ECHIPA ,mult succes!!!

Paul
17th December 2005, 19:02
7 martie 2010 la Kodak Theatre va avea loc a a 82-a festivitate de decernare a premiilor Oscar si ea va prezentata de perechea de succes din filmul It’s Complicated – Steve Martin si Alec Baldwin.

Ce stim pana acum despre Oscar 2010?

Stim deja ca avem peste 250 de filme in cursa pentru cele 10 nominalizari de la cel mai bun film al anului, avem 15 documentare ramase in cursa pentru cel mai bun documentar si 20 de desene animate care se intrec pentru cele 5 nominalizari. Mai stim si ca Lauren Bacall, Roger Corman, Gordon Willis si John Calley au primit deja Oscarul 2010 pentru intreaga cariera.

Nominalizarile la premiile Oscar 2010 pentru Cel Mai Bun Film:

- Avatar

- Inglourious Basterds

- The Blind Side

- The Hurt Locker

- District 9

- A Serious Man

- Precious

- Up

- Up in the Air

- An Education

In zilele urmatoare o sa incerc o caracterizare a fiecarui film din cela 1o acre se lupta pentru celebra statueta.

Sslim
18th December 2005, 18:48
Feliciatrii Fetelor chiar ati facut un cadou mare pentru romanii de pretutindeni cu ocazia sarbatorilor...Zilele aste a ma gandeam ce ar putea sa imi aduc 'Mos Craciun' de Craciun insa ce au reusit fetele sa faca mi se pare mai mult decat orice alt cadou...totusi ma gandesc ca fotbalistii ca au reusit sa ajunga in semifinala la SUA 94 si cu toti am iesit in strada a urmat victoria cu Anglia si din nou am ieshit in strada sa ne manifestam fericirea...momente cu care Corleone si Mincinasu' se felicita la orice ocazie ivita...ar fi o mare greseala din partea noastra ai supoterilor(indifernt ca e vorba de Handbal..fotbal..gimnastica...baschet...sau orice alt sport) sa nu ieshim si acum in strada sa ne manifestam bucuira.O mare greseala.Fetele astea chiar au tras ca sa ajunga in finala ne-au facut o bucurie la care nimeni nu se astepta si chiar merita sa le felicitam asa cum se cuvine.Steluta Luca,Luminita Hutupan, Neli Aredeanu, Cristina Varzaru si toate celelate chiar meritati toate felicitarile posibile...voi pentru noi sunteti nishte campioane...si totusi ARGINTU' e la fel de sclipitor ca si auru. Ati jucat fantastic asha ca si fanii ar trebiu sa le salute ca atare Sa ne bucuram cu toti pentru ca demult nu am mai avut parte de o asemeanea bucurie si sa speram ca pe viitor va fi mai bine