PDA

View Full Version : Castigatorii concursului



Vadim
16th December 2005, 12:59
Castigatorii celor trei tricouri sunt: Carbyt1985, Ioca10 si BoboCosta (ultimul prin tragere la sorti, fiind la egalitate cu alti participanti).

Va rog sa scrieti aici ce tricou vreti dintre Steaua, Dinamo si Rapid, precum si marimea. Va rog sa trimiteti si un e-mail pe adresa contact@onlinesport.ro cu acest lucru, precum si cu numele vostru complet si adresa voastra.

Felicitari tuturor participantilor, a fost o lupta pe cinste!

Ioca10
16th December 2005, 13:10
As dori un tricou al Stelei marimea "L" voi trimite si un e-mail pentru restul informatiilor.

Vadim
16th December 2005, 13:13
Vi se va trimite un mail, va rog sa dati reply toti trei la acela ca sa nu fie confuzii.

BoboCosta
16th December 2005, 13:25
Si eu tot un tricou cu Steaua si tot L

Ca sa inteleg si eu....astept sa primesc un mail dupa care tre sa ii dau reply cu datele mele nuh?

Onlinesport vrea parerea voastra
16th December 2005, 13:50
Da, ati primit un e-mail cu subiectul "Castigatori". Va rog sa dati reply cu datele scrise acolo. Tot in acel e-mail aveti informatiile despre adresa si persoana de contact petru a ridica tricourile. Ele se vor ridica marti, 20 decembrie, pentru ca noi sa avem timp sa le cumparam noi.

BoboCosta
16th December 2005, 16:58
Eu nu am primit nimic

Onlinesport vrea parerea voastra
16th December 2005, 19:35
Pentru ca ai un e-mail invalid: falina_costa@yahoo.com.

Pune-ti e-mail valid in profil, asa cum scrie si in regulamentul concursului.

BoboCosta
16th December 2005, 22:36
Imi cer scuze....am uitat de mailu asta.Actualu mail e b0b0costa@yahoo.com.

BoboCosta
18th December 2005, 15:31
Cum eu nu pot ajunge in bucuresti ramane sa primesc tricoul prin posta....cum aflu si eu cand trebuie sa ma duc sa il iau si de unde?

Onlinesport vrea parerea voastra
19th December 2005, 16:50
Tricourile au fost cumparate (trei la numar, se vor atasa pozele). Toate cererile au fost pentru tricouri de la Steaua, iar tricourile au fost cumparate de la magazinul oficial al Steaua.

Doua vor fi trimise prin posta, pentru ca doi castigatori sunt din alte orase, iar unul va fi ridicat direct de la sediul nostru din Calea Calasari numarul 2 (Complex Unirea).

Iata datele complete ale celor 3 castigatori.

Felicitari si va asteptam la concursuri viitoare.

1.
Nume: Falina Constantin
Adresa:Marasti nr.20 Constanta
Nr de tel.: <nu se face public>
Tricou Steaua marime: L

2.

Crismariu Cristian
Strada Diminetii (Ing.Emil Alexandrescu) nr.8 bloc 789 sc C et 2 ap 1. Judetul Iasi Localitatea Iasi Cod postal 700668
Nr.mobil:<nu se face public>
Tricou al Stelei(al lui Cristea sau Oprita) marimea XXL.

3.
Nume Popa Ionut Alexandru
Adresa Str.Avram Iancu nr.16,et.1,ap.2,sct.2,Bucuresti
Mobil <nu se face public>
Tricou Steaua ,marime "L"

Onlinesport vrea parerea voastra
19th December 2005, 22:19
Iata cele trei tricouri.

Onlinesport vrea parerea voastra
20th December 2005, 23:42
Pentru ca tricourile oferite de magazinul oficial al Steaua sunt de mai slaba calitate si nu sunt ceea ce ne-am dorit sa oferim ca premii castigatorilor nostri, am hotarat sa cumparam tricouri de la magazinul Nike, de o calitate mult mai buna (si pret pe masura ;)).

Tricourile de la Nike vor fi trimise miercuri celor doi castigatori din Iasi si Constanta, prin posta, iar castigatorul din Bucuresti il va ridica personal miercuri de la sediul nostru amintit mai sus.

Iata pozele cu noile tricouri.

Carbyt1985
23rd December 2005, 16:40
Va multumesc pt tricou ,azi am intrat in posesia lui.

Paul
24th December 2005, 10:27
numa stelisti castigatori :D

BoboCosta
24th December 2005, 11:02
Multumiri si din partea mea ;) Am intrat in posesia lui :D

Paul
24th December 2005, 12:08
apropo sunt nike ? sau sunt copii ?

Onlinesport vrea parerea voastra
26th December 2005, 16:00
Scrie mai sus: Nike.