PDA

View Full Version : Editia a IV-a Grupa A II



georgebz
1st May 2007, 13:40
Componenta grupei :

georgebz ( Colts ) - 6-3 ( 3-1 )
cycloneclau ( Panthers ) - 6-1 ( 4-0 )
trashd ( Packers ) - 1-5 ( 1-3 )
dumboss_yo ( Saints ) - 4-4 ( 2-2 )
Raven Jaguar ( Rams ) - 1-7 ( 0-4 )


Rezultate :

Colts @ Seahawks 23-7
Packers @ Ravens 20-21
Packers @ Colts 14-34
Colts @ Ravens 38-0
Panthers @ Saints 22-19
Panthers - Rams 48-7
Colts @ Saints 55-3
Panthers @ Colts 19-6
Panthers @ Ravens 29-10
Colts @ Titans 38-0
Eagles @ Colts 42-38
Titans @ Saints 10-24
Rams @ Colts 17-56
Packers @ Rams 28-21
Panthers @ Seahawks 31-7
Panthers @ Packers 21-0
Packers @ Saints 10-17
Ravens @ Rams 19-14
Falcons @ Rams 23-7
Ravens @ Saints 14-41
Rams @ Eagles 6-31
Saints @ Falcons 31-38
Rams @ Titans 52-29
Panthers @ Eagles 21-34
Packers @ Eagles 14-31
Rams @ Saints 0-45
Colts @ Falcons 32-35
Eagles @ Saints 31-24

mtfk
4th May 2007, 00:28
! Postati va rog aici rezultatele meciurilor jucate cu cei din grupa voastra , si eventual cele cu adversarii din cealalta subgrupa ( asta daca nu va posta rezultatul adversarul pe threadul subgrupei respective )

georgebz
4th May 2007, 22:34
iar am jucat meciul de deschidere al campionatului :D

Colts @ Seahawks 23-7

un inceput de meci si de sezon dezastruos :) .. prima posesie -> Interceptie , a 2-a posesie -> Fumble .... insa m-am aparat foarte bine .... panda a reusit -12 passing yards ( minus 12 ) :D ... pacat ca meciul se indrepta spre o victorie la 0 , insa panda a reusit o Interceptie apreape din endzone-ul sau si a returnat-o ( 96 yarzi )

MVP : Dallas Clark ( 7 receptii pt 106 yarzi , 3 TD )

PS : nu cred ca am mai avut meci pana acum in care sa pasez catre 6 recieveri diferiti :)

ThrashD
5th May 2007, 01:37
Grrrrrrr......mor de draci nu mai rezist!In timpu meciului am ratat 2 FG din cauza ca mi s-a bulit "D" ul de la tst........otherwise nice game!:headbang: :headbang: :headbang: :angry:

georgebz
5th May 2007, 17:53
Packers @ Colts 14-34

ma asteptam la un meci mai usor ... iar dupa cum s-a desfasurat primul sfert chiar imi faceam probleme :D ... oricum a fost un meci frumos , insa cu prea multe turnovers

MVP : Marvin Harrison ( 10 receptii pt 343 yarzi , 4 TD )

georgebz
5th May 2007, 20:46
Colts @ Ravens 38-0

nu sunt prea multe de spus despre acest meci ... apararea si-a facut treaba ( 5 int ) si atacul a mers binisor ... oricum iarasi am avut un prim sfert lamentabil :D

MVP : Adam Vinatieri ( a reusit un FG de la 58 yarzi , fara vant :) , dar a si ratat 2 ;))

cycloneclau
5th May 2007, 21:55
Panthers @ Saints 22-19

Pana mi-am intrat in mana o durat putin, dar apoi a fost un meci in care am condus cam numa io. El a ratat in sfertul 4 de 2 ori un 4th down, altfel putea sa mai dea un FG si meream in overtime ... dar soarta n-a vrut sa fie :D

cycloneclau
6th May 2007, 02:13
Panthers - Rams 48 - 7

Aparare perfecta, atac la fel (multe nici io nu stiu cum le-o prins aia) ... Raven fiind la inceputuri se intelege totusi.

georgebz
6th May 2007, 14:56
Colts @ Saints 55-3

in sfarsit un meci in care nu am dat nici 1 INT :D ... in rest un meci fara istoric , chiar daca la pauza era 10-3 ... dupa pauza am facut 2 INT pe care le-am transformat in TD si de acolo s-a dus echilibrul

MVP : Joseph Adday ( 3 TD - 2 rec , 1 rush )

georgebz
6th May 2007, 21:34
Panthers @ Colts 19-6

nu imi sta in fire sa gasesc scuze la infrangere , dar in meciu asta conexiunea si-a facut treaba :D ... la mine cel putin cu exceptia primului minut cand jucatorii s miscau de 2 ori mai repede ( asta dupa ce 1 sec de la snap ramaneau toti pe loc ) tot meciul nu am putut sa imi fac jocul caci s misca fff greu ... ExtraPoint ratat , 2 FG ratate ... oricum felicitari lui cycloneclau ;)

cycloneclau
6th May 2007, 23:18
Panthers @ Ravens 29 - 10

Meci echilibrat, am ajuns pe la 10 - 10 dupa ce m-a egalat el, dar apoi s-a rupt ritmul dupa ce am dat un TD. Foster al meu o fost cel mai bun, 3 TD-uri dintre care 2 rushing.

georgebz
7th May 2007, 00:20
Colts @ Titans 38-0

meci slab de ambele parti .. cred ca cel mai corect scor ar fi fost un 3-0 :) ... ( iar nu mi-a mers F1 , am prins doar un PS )

Sinisther
7th May 2007, 11:23
@ georgebz

poti iesi din joc cu Alt+Ctrl+Del si sa faci mai multe PrtScr.... am observat ca numai cel care face jocul poate sa faca screenshots... cand a facut altcineva jocul F1 nu a mers

little_earl
7th May 2007, 11:50
asa fac si eu, apas print screen, ies din joc cu alt-ctr-del, intru in paint si dau paste, micsorez imaginea la 75% si o salvez .jpg ... pe urma iar intru-n joc si tot asa :P

Oqs
7th May 2007, 11:55
la mine nu conteaza care este gazda, pot sa fac PS dar trebuie adversarul meu sa parasesca jocul si apoi merge

georgebz
7th May 2007, 12:11
da .. pai asta e faza ... ca el iesea din joc insa nu imi aparea ca a parasit jocul , si F1 nu mai mergea ... cu alte ocazii puteam sa fac indiferent cine facuse Hostul , insa doar dupa ce iesea din joc ...

Oqs
7th May 2007, 12:42
Yeeeessss...misterious are the ways of the printscreen:D

dumboss_yo
7th May 2007, 19:34
Titans @ Saints 10-24
In sfarsit am castigat un meci pe care chiar l-am dominat in permanenta... adversarul meu a marcat un TD in urma unui placaj nereusit asupra RB la linia mea de 3 Yarzi (ajunsese acolo dupa o gafa a CB meu, care a vrut sa faca interceptie si a sarit pe sub minge). In rest, foarte putine 1st down-uri obtinute de el si foarte multe de mine...McCallister a alergat minunat, iar Colston a avut lipici pe maini (si TE Campbell a facut o receptie de zile mari din plonjon). Un meci care chiar mi-a iesit \:D/ !

georgebz
7th May 2007, 21:42
Rams @ Colts 17-56

nu sunt multe de spus ... am dat 8 Td , toate din pase :D , si cu 5 recieveri diferiti :) ... pacat ca nu a marcat si Stokley ... Adday a avut aproape cat Harrison la recieving ... mi-a placuit foarte mult meciul din punctul asta de vedere

ThrashD
7th May 2007, 23:30
F interesant meci.....cateva pase incredibile ale lui Favre care in amicale nu-mi ies neam so...ce pot sa zic...o victorie la limita...si prima mea victorie din acest campionat si chiar si precedentul daca stau sa ma gandesc bine!Sper sa continui asa de-acum!:yeah: :yeah: :)

cycloneclau
7th May 2007, 23:39
Panthers - Seahawks 31 - 7

Singurul TD primit din cauza ca am pus io un defense gresit si i-o aruncat-o la Branch, dupa care s-o apropiat incet cu Alexander. Ce sa faci, pe fostul NFL MVP cateodata nu-l poti opri. In rest nu stiu de ce juca numa cu 3 D-Linemen, ca io fugeam ca prin branza printre ei. Am facut numa 9 passing yards ... :D


MVP: Foster, RB (din nou) 184 rushing yards, practic o fost locomotiva echipei

Raven Jaguar
7th May 2007, 23:42
Avand in vedere ca sunt la inceput,incet...incet...incep sa invat din mers si capat la fiecare meci un gram de experienta....din fiecare meci inveti cate ceva si daca editia asta o sa fiu pe post de sparring sper in viitor sa ma descurc mai bine.....sincer sa fiu...parca prefer situatia din teren...in realitate...in joc e altceva....dar pe viitor sper sa ma descurc.
Meci foarte strans cu thrash,dar...a fost mai bun pe final si rezultatul se vede.:) .....apropo....george...sincer nu ma asteptam macar sa inscriu un punct cu tine....am zis la inceput ca o sa ma ti la 0 tot meciul.....dar...uite asa invat....in fiecare meci....cate ceva..:P

Oqs
8th May 2007, 10:02
Rams @ Colts 17-56

nu sunt multe de spus ... am dat 8 Td , toate din pase :D , si cu 5 recieveri diferiti :) ... pacat ca nu a marcat si Stokley ... Adday a avut aproape cat Harrison la recieving ... mi-a placuit foarte mult meciul din punctul asta de vedere

Domne yo vd k daca o sa am yo sau altcineva sanse cu tine e sa te tinem la o posesie d 5 min sau mai mica k inscrii intr-una...nu cred k ai da 50-60 pct cu mine dar cum ar zice Ron Simmons la wrestling: DAMN!!!:D

georgebz
8th May 2007, 10:08
pai nu cred ca vom avea ocazia sa ne intanlim :D ... pentru mine lucrurile sunt deja clare : probabil voi termina pe locul 2 in grupa , voi juca cu little_earl in prima runda a playoffului si acolo voi fi eliminat ;)

cycloneclau
8th May 2007, 20:15
Panthers @ Packers 21 - 0

Dupa 2 sferturi de joc strans, fara puncte, am spart eu gheata dupa pauza. Si dupa aia defensiva mea si-a facut treaba, iar ofensiva cam la fel. Drive-uri frumoase si lungi, fara pase de alea SF de 80 yards :D just good ol' football.


MVP: Foster (cine altcineva), dar m-o cam enervat ca o facut fumble ca *******u inainte de sfarsitul sfertului 2 pe linia lui trashd de 12 yards :headbang: , dar si-o luat revansa dupa aia. Cifrele arata cam ce o facut.

dumboss_yo
8th May 2007, 20:31
Packers @ Saints 10 - 17
Un meci fara emotii pe final pentru ca am facut interceptie cu 90 sec inainte de final si am alergat pentru a lasa cronometrul sa mearga ... In sfarsit apararea a fost la inaltime cu exceptia fazei la care adversarul meu a marcat TD. Imi e greu sa aleg cel mai bun jucator, pt ca si RB McCallister dar si WR Colston (2 TD) au jucat foarte bine. Sper ca usor-usor imi corectez scorul (cu meciul asta am 2-2).

ThrashD
8th May 2007, 22:26
dumboss_yo tot ce pot sa iti zic e ca ai juat ca o .......mai bine nu zic ca imi iau ban sau mai stiu eu ce.....Te felicit pentru ca ai facut cel mai urat joc dintre toate care le-am jucat pan acu....si crede-ma am jucat si camp trecut , si o gramada de amicale intre....toti cu care am jucat au diversificat fazele, pasele jucatorii.Cel mai bun exemplu e georgebz sau cel care zicea ca a dat pase catre 6(da ai citit bine sase) recieveri diferiti.Tu ai folosit aceleasi 2 faze tot meciul.Am jucat cu oameni mult mai experimentati ca tine si toti isi foloseau faza "semnatura" ca sa ii zic asa, doar in situatii disperate sau cel mult la al 3lea down.Tu tot timpul.Daca o sa incerci sa zici ca si eu am folosit o faza de mai multe ori asta e doar ca sa iti raspund cu aceeasi arma...se pare ca nu a mers.Pe final recunosc nu am avut prezenta de spirit sa cer timeout,dar asta doar din cauza tuturor dracilor care ii aveam.Cei din camera credeau ca o sa dau cu tst de monitor, si crede-ma e prima oara.Desi am doar o victorie in acest campionat, in cel precedent nici una,m-am distrat foarte bine la fiecare meci chiar daca am luat bataie,toate au avut faze interesante,spectaculoase,fiecare a avut ceva special.Dar meciul cu tine a fost cel mai urat dintre toate,a intrecut orice limita a bunului simt.Sunt un om care stie sa piarda si accepta ca celalalt a fost mai(mult) bun ca mine.Sunt constient ca e doar un joc si nu voi castiga nimic(spiritual sau material) jucandu-l.But i'm in it for the fun!Rog ceilalti participanti la campionat care au jucat cu dumboss_yo sa imi confirme sau sa infirme parerea formata.Daca se dovedeste ca m-am tampit si am luat-o pe camp cu acest post rog respectuos adminii sau moderatorii sa stearga acest post!Imi voi cere scuze in mod corespunzator(a se citi public)!Si scuze celorlalti useri, nu vreau ca in acest thread sa se ajunga la flame-uri.Bafta la viitoarele meciuri dumboss_yo!

Oqs
8th May 2007, 23:08
mdah am jucat si yo cateva meciuri cu dumboss_yo amicale inainte si jocul lui are caracteristica asta de a te scoate din sarite ca nimeni altul:lol: :lol:...de-aia cand s-au schimbat grupele si am aflat k nu tre sa joc cu el am multumit stelelor:yes:...dar asta e...yo nu condamn p nimeni...fiecare cu stilul lui:ok:

georgebz
8th May 2007, 23:22
TrashD ... este posibil sa fie unii participanti care pun victoria pe primul plan ... si nu ii intereseaza modul in care o obtin ( cred ca si eu am fost asa la inceput , cel putin intr-un meci cu cojanu din prima editie cand am dat OnsideKick chiar daca conduceam si cred ca a simtit si el cam ce spui ca ai resimtit in timpul mecilui cu domboss_yo [ de aici si regula ce am bagat-o referitoare la onside ] ) ... fair-play-ul a fost primul lucru pe care l-am cerut tuturor ce au participat de-a lungul editiilor , pentru ca important e sa ne simtim bine jucand acest joc

cum a zis si oqs , dumboss_yo are un stil caracteristic ... imi aduc aminte ca in primul ori al doilea meci ce l-am jucat cu el chiar il banuiam ca are cheaturi :D ( dadea nishte pase perfecte alergand cu spatele ) ... dar acum mie cel putin mi s-a parut ca joaca mai "fair" ...

A.k.a
8th May 2007, 23:39
Pai faze dinastea se mai intampla. nu poti cere cuiva sa joace intr-un anumit fel, desi eu zica ca cel mai frumoase sunt meciurile cu drive-uri lungi. Meciul cu george din campionatul trecut pot sa zic ca a fost unu din acele meciuri, runuri, pase scurte, etc... nu doar deep pass sau screen pass. In meciul de ieri de exemplu cu Patriots_4_ever, am luat-o rau in 3 faze consecutive la fix acelasi play. Nervi si injuraturi si pumni in birou de sa nu mai zic, dar apoi mi-am dat seama ca daca nu greseam in aparare nu ii iesea playul, cel putin nu de 3 ori consecutiv. Prostia ii ca daca adversaru joaca intr-un anumit fel trebuie sa joci si tu asa, de exemplu daca joaca cu pase deep, tre sa faci la fel, si apoi te enervezi de nu iti iese si tot asa.

little_earl
8th May 2007, 23:50
daca adversarul joaca aceleasi scheme trebuie sa fi in stare sa-l opresti...
de ex... in a 2-a editie parca, am jucat cu metaforik, si mi-a dat 2 td-uri cu aceeasi faza la primele 2 pase ... pana cand am gasit solutia si l-am interceptat de vreo 2-3 ori cand a mai incercat faza aia
cu george la fel, are niste scheme pe care nu le pot opri decat destul de rar, si numai cand controlez eu jucatorii din acea zona, totusi, un pas in directia gresita poate sa insemne td
de asta sfatuiesc toti userii sa nu mai desconsidere faza defensiva, si sa se straduiasca sa o inteleaga cat mai bine, si daca se poate sa invete sa controleze manual jucatorii, pt ca AI-ul este previzibil si-l poti bate mereu in acelasi fel

ThrashD
9th May 2007, 00:33
dupa cum am zis,sau ma rog am lasat sa se inteleaga...nu am o problema cu folositul unor scheme preferate la care tot timpu sau 80-90% din cazuri se castiga yds buni....dar nu abuziv.Cu absolut toti cu care am jucat am obs o mare doza de fair-play care la dumboss_yo lipseste cu desavarsire.Nu ma intelegeti gresit sunt pro folositul acestor playuri dar nu ABUZIV.E un joc si parerea mea e ca de-aia s-a ajuns la a IV-a editie a acestui camp,pentru ca ne place sa il jucam, ne distram cand intalnim un oponent care joaca fair-play cu faze spectaculoase si totul decurge normal.Scuze daca am folosit de prea multe ori "FAIR-PLAY" dar dupa acest meci numai asta pot spune.Noroc!

dumboss_yo
9th May 2007, 20:54
Ravens @ Saints 14 - 41
De aceasta data un meci in care atacul a fost exceptional, bineinteles in frunte cu Colston. Per-ansamblu, un meci fara istoric si o victorie clara :P .

dumboss_yo
9th May 2007, 21:02
Abia acum am citit postul lui TrashD. Cred ca se refera la faptul ca in sfertul IV am alergat mult pe interior pentru ca eram in avantaj si trebuia sa fug pentru ca timpul sa se scurga. Imi cer scuze fata de el daca are impresia ca am fost lipsit de fair-play, dar mi se pare corect ceea ce am facut. In plus, mi se pare absurd ca atunci cand gasesti slabiciunea adversarului si vezi ca el nu schimba nimic in schema defensiva sa folosesti 2-3 actiuni cu care stii ca poti obtine un nou 1st down. Inca o data, imi cer scuze daca TrashD s-a enervat din acest motiv...sper sa castige toate celelalte meciuri :D !

Raven Jaguar
9th May 2007, 22:35
Un meci pe care cu greu l-am dus la sfarsit....:( ...tot meciul si eu si bason am avut intreruperi(se tot bloca pentru o secunda) si culmea chiar in fazele cele mai importante.....exact cand sa prinzi o minge,sa dai o pasa,sa faci un tackling,etc.....bineinteles si la kickuri sau field-goals...m-am trezit cu 2 interceptii si chiar daca am stat calm 3 reprize...in ultima imi venea sa turbez.....bason a jucat la run mult(cam asta era singura solutie......dar jucand impotriva defensivei Ravens...cam greu de obtinut yarzi....asa ca pasa era solutia buna.....dar vai!...la pasa..poc!..iar se bloca!si nu prindea receiverul mingea si ma mai trezeam si cu interceptie..:angry:
Este prima oara cand mi se intampla...stie cineva de ce?...am avut toate aplicatiile inchise...mergea doar jocul si de cand joc Madden...nu mi s-a intamplat niciodata.....si sper sa nu se mai intample!:(
Felicitari lui bason....si sper sa nu mai am ghinionul acesta...sa mi se blocheze la fiecare miscare in joc...
Jamal Lewis.....a fost MVP meciului cu 189 de yardzi si 2 touch-down-uri si oricat am incarcat sa-l opresc......chiar cu safety venind puternic din spate...greu....nu prea aveam sorti de izbanda.....Ed Reed 2 interceptii(vulpoi batran...nu ai ce sa-i faci)..inca odata felicitari bason...:)

mtfk
9th May 2007, 23:26
Este prima oara cand mi se intampla...stie cineva de ce?...am avut toate aplicatiile inchise...mergea doar jocul si de cand joc Madden...nu mi s-a intamplat niciodata.....si sper sa nu se mai intample

ori de la conexiune (sau provideri), ori de la placa de retea.

Raven Jaguar
10th May 2007, 10:33
De la placa de retea Cristi nu cred..de la conexiune mai mult ca sigur,imediat dupa acea am jucat cu Zabriskie si am mers totul super ok...nu am avut probleme......dar la conexiunea cu bason...nu a vrut deloc....asta e!...se mai intampla!

georgebz
10th May 2007, 12:12
de departe cea mai "harnica grupa" pana acum ... minim 5 meciuri fiecare user , si nu s-a incheiat nici macar prima saptamana ... felicitari baietzi ;)

Raven Jaguar
10th May 2007, 12:21
Multumim george....sa o tinem tot asa.....si la editia viitoare sa fim tot intr-o grupa harnica:)

mtfk
10th May 2007, 12:30
hai ca nu e singura grupa harnica, aproape fiecare om a jucat cel putin 1 meci in 5 zile de cand a inceput campionatul..unii deja au ajuns la al 7lea..e ceva:D

georgebz
10th May 2007, 12:37
nu am zis ce e singura ... am zis ca e cea mai ;) ...

dumboss_yo
10th May 2007, 20:18
Cu 2:49 inainte de finalul sfertului II al meciului Seahawks @ Saints (0-14) s-a intrerupt conexiunea pentru ca lui PANDA i-a cazut netul...presupun ca trebuie sa mai jucam acum 2 sferturi si inca 2:49 din al treilea pentru a incheia partida. Astept confirmarea de la mtfk sau oricine altcineva si mai astept ca netul lui PANDA sa nu o mai ia razna :P .

mtfk
10th May 2007, 21:23
pai scrie foarte clar in regulament ce se intampla dak se intrerupe conexiunea:
continuati meciul din momentul de unde a cazut netul si adunati punctele inscrise cu cele pe care le-ati inscris inainte de a va cadea netul..
dak vreti primul sfert trageti de timp si in al doilea la fel pana cand ajungeti la 2.49 sec si la linia unde ramasese mingea si va continuati meciul..

Raven Jaguar
15th May 2007, 00:06
In sfarsit o victorie si pentru mine....dar ma asteptam ca am facut exersat si m-am pregatit destul de mult.....si totusi am facut greseli in aparare ce m-au costat destul de mult(sa-mi fie rusinica):P
In schimb in ofensiva a mers bine treaba,Bulger adunand 240 de yarzi pass si 3 touch-down,Holt si Bruce facandu-si datoria.....:)
The Hungriest Snikers Player a fost O.Atogwe cu o interceptie pentru touch-down de 67 de yarzi si 3 tackles...am reusit de asemeni pentru prima oara un touch-down prin kick-return de cand joc Madden 07 on-line(la mai multe pe viitor:ok: )si acest lucru chiar de 2 ori.
Felicit pe master_p ca a profitat de greseli si a marcat de cate ori a putut si s-a invit ocazia:)
Mai am multe de invatat si sper sa ma perfectionez pe viitor:D

cycloneclau
18th May 2007, 13:32
Deocamdata n-o sa-mi pot juca ultimele 2 meciuri ca mi-o taiat netu in camin ... trebe sa vorbesc cu furnizoru ca ma dispera deja, i-am platit si s-a luat netu (sper ca din motive independente de el).

Cand o sa pot juca o sa-i caut pe net pe adversarii mei ramasi. Pana atunci o sa ma vad cu unii dintre voi maine pe teren (the real one :drak: )

dumboss_yo
19th May 2007, 23:56
Rams @ Saints 0 - 45
Un meci in care nu pot spune ca apararea a functionat bine, dar a profitat de lipsa de inspiratie a QB Bulger. Ofensiva s-a descurcat bine, am marcat TD cu ambii receiveri de baza (Horn & Colston) dar si cu RB (Bush) :P .

georgebz
20th May 2007, 21:33
Colts @ Falcons 32-35

un meci interesant ... 3 Int au fost ret pt TD ( 2 zabriskie si 1 eu ... in total am dat 4 INT :) ) ... la prima faza a repr a 2-a am facut fumble , insa imediat a facut si Vick si am recuperat

acum mi-am terminat meciurile si astept meciul cu little_earl probabil din playoff , unde probabil ma voi opri :D

georgebz
25th May 2007, 18:03
fac referire la campionat in general , nu la aceasta grupe : s-a cam intrat in vacanta sau mi se pare mie ?

a 3-a sapt e pe terminate ... cred ca ar fi cazul sa dai nishte avertismente mtfk ;)

Patriots
25th May 2007, 18:32
fac referire la campionat in general , nu la aceasta grupe : s-a cam intrat in vacanta sau mi se pare mie ?

a 3-a sapt e pe terminate ... cred ca ar fi cazul sa dai nishte avertismente mtfk ;)


Pai sa dea.Dar cui?Ca eu incerc sa imi joc meciurile dar nu am cu cine.

mtfk
25th May 2007, 20:10
nu prea sa intrat in vacanta, daca te uiti sunt unii oameni care au terminat majoritatea meciurilor (eu tu bason etc) si intr-un fel avem/aveti impresia ca e in vacanta campionatul, cred mai mult ca e in vacanta campioantul de madden europa...

:rosu: avertisment pentru:

panda
zabriskie
cristane
bobeala
sisu stelistu
aka
biggie

pana vineri 1 iunie 07 sa aveti cel putin 7 meciuri jucate!!

mtfk
2nd June 2007, 01:57
:rosu::rosu: trash d pana luni 4 iunie 07 (inclusiv) sa ai 8 meciuri jucate

pt restu incercati sa va terminati meciurile!!