PDA

View Full Version : FM neoficial - 17 decembrie ora 15.00 , Casa Jienilor



Pages : [1] 2

EDMOND_
12th December 2005, 22:17
Ca sa nu se mai spuna pe la colturi ca ne-am intilnit in secret uite ca anuntam aici. Sambata va avea loc un FM neoficial ( ar putea foarte bine sa se numeasca "al vlahilor alungati din cetate si al renegatilor":) ) . Si-au anuntat participarea multe nume grele insa din pacate va trebui sa limitam numarul participantilor. Nu avem la dispozitie decat 20 de locuri! Cei care au confirmat deja nu trebuie sa o mai faca inca odata. Cei care nu au confirmat si vor sa vina o mai pot face ... se intra pe baza de invitatii! :drak: Vor fi insa fotografii suficiente. Tinand cont de valoarea participantilor evenimentul va fi cu siguranta mediatizat !

vasile314tzurka
12th December 2005, 22:35
ei na:) si e binevenit un stelist?

inter
12th December 2005, 22:36
siguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur ca da :D!

EDMOND_
12th December 2005, 22:41
pai o sa fie vreo patru pe acolo (stelisti!)..:drak:

EDMOND_
13th December 2005, 23:46
Pentru moment linchidem lista! Nu mai exista locuri, decat doar daca unul din cei douazeci si doi care si-au anuntat participarea il scoate pe al lui la licitatie!:D

Putem considera ca FM-ul este deja un succes, asa ca maine vom incerca o negociere cu cei de la "Casa Jienilor" poate mai obtinem ceva spatiu.... sau poate mutam in alt loc...

PS. Nu se accepta decat fotoreporteri "oficiali" ...

fia
13th December 2005, 23:49
Eu raman confirmat :evil:

Leo_
13th December 2005, 23:54
Fia, sa ne canti melodia aia mah care ne strica placile de sunte :P

EDMOND_
13th December 2005, 23:54
Normal. Nici nu se pune in discutie locul tau. In momentul asta avem un grad de ocupare al scaunelor de 110%. Vom mai sta si cate doi pe scaun... Inter cu Vasile, de exemplu.... sau eu si Iulian....:D

fia
13th December 2005, 23:56
Vine si Iulian de data asta? Oho ce frumos. Ia mai zi, in afara de cei care i-am citit pe GM, cine mai e?

don_denver
13th December 2005, 23:57
edomnd..daca ii raspunzi lui fia..sa nu uiti de ce am vb...:D

EDMOND_
14th December 2005, 00:01
Fia... "Surprize, Surprize... ".../hello

Dar o sa iti placa!

Leo_
14th December 2005, 00:03
Edmond, spune-i lui Fia macar daca sunt surprize placute sau nu...:P
Donule, ce mai zici? Ne faci o vizita scurta sambata? :D

don_denver
14th December 2005, 00:05
salve bro...ceva mai lunga decat scurta..:D...deh..nu pot sa ma opresc doar la o bere..prietenii stiu de ce...:D

EDMOND_
14th December 2005, 00:11
Normal ca stim... dar si asta e la "surprize"...

Leo_
14th December 2005, 00:12
Don, asa te vreau!! Let the games begin :P

don_denver
14th December 2005, 00:13
deja..incepe olimpiada oltenilor...:D

Leo_
14th December 2005, 00:16
Pai cand s-a terminat? :D

don_denver
14th December 2005, 00:17
pai leo...ala a fost campionatul mondial..deh..mai diversificam..ca dup-aia se intra in monotonie...vb unui banc..:D...daca nu stii ti-l zic pe pm..:D

EDMOND_
15th December 2005, 14:25
Ramane asa cum am hotarat initial. La "Casa Jienilor" , 14.45 - 15.00. Avem o sala separata cu doua mese ( 20 - max 24 locuri).
In acest moment sunt 23 de confirmari, nume "grele" , unele stiute, altele abia banuite. Am sa trimit pe PM detalii despre asezarea localului , cum se poate ajunge acolo si "parola" pentru acces.:drak:

fia
15th December 2005, 14:26
Mie poti sa-mi trimiti pe PM lista de invitati supriza, ca nu ma supar :)
Si indicatii nu mai imi da cum sa ajung ca nu e nevoie :)

rasheedkpenny
15th December 2005, 16:17
Si ziceti ca mai sunt locuri sau nu? :)
Nu stiu unde e "Casa Jienilor", dar o sa aflu daca e cazul...

Darkslowstar
15th December 2005, 18:37
Pai lasa ca te luminez eu: http://www.casajienilor.ro/contact.htm :ok:

Vadim
15th December 2005, 18:43
Mie poti sa-mi trimiti pe PM lista de invitati supriza, ca nu ma supar :)
Si indicatii nu mai imi da cum sa ajung ca nu e nevoie :)
Vreau si eu lista cu invitati surpriza. :D

Si indicatii, ca am nevoie. :D parola e deja sparta, am dat un virus. :D

Darkslowstar
15th December 2005, 18:46
Ti-o dam, n-ai grija. Imediat dupa :D

fia
15th December 2005, 18:54
Dark, si daca ar fi loc sa vina si Vadim (din cate am inteles toate locurile sunt ocupate, chiar si peste) oricum nu ar vrea sa vina.

Oricum din lista de invitati mai am doar vreo 2-3 necunoscute. Si nu m-a ajutat nimeni.

desdemona
15th December 2005, 18:56
Pai daca sunt "necunoscute", adica gagici, nu ar trebui sa iti faci probleme... bazeaza-te pe gustul baietilor ca au invitat "bunaciuni" :P

EDMOND_
15th December 2005, 19:04
Si ziceti ca mai sunt locuri sau nu? :)
Nu stiu unde e "Casa Jienilor", dar o sa aflu daca e cazul...


rasheed , este un forum neoficial, adica nu vine cine vrea, vin doar cei care sunt acceptati. De asta am si scris ca cei care doresc sa vina sa ia legatura pe mail sau PM cu mine. Suntem deja 23, dar in ceea ce te priveste nu sunt probleme. Daca te hotarasti sa vii, uite adresa mea de mail:
edm.gab@gmail.com , mai gasim noi un loc... stau eu si Iulian pe un singur scaun , sau Inter cu Vasile...:)

fia
15th December 2005, 19:13
@desde - necunoscute in sensul de persoane necunoscute.

Vadim
15th December 2005, 19:13
@Fia; Eu nu am nici o problema sa stau la masa cu nimeni, stau cu oricine de pe forum. Altii nu au curaj sa stea la masa cu mine.

fia
15th December 2005, 19:20
Bine, poate ai dreptate, ar trebui sa ma invatz sa nu mai vorbesc in numele altora.

EDMOND_
15th December 2005, 19:30
Vadim , daca ar fi sa gandesc in stilul tau ar trebui sa iti sterg mesajul si sa iti spun " la scandal nu te intrece nimeni" ! Sa lamurim problema.

Mi-ai trimis un PM prin care mi-ai spus ca ar trebui sa il fac "oficial, ca oricum nu se mai face anul asta".Am consultat o mare parte a celor care urmeaza sa vina la intilnire si am avut surpriza ca jumatate din ei sa afirme ca nu mai vin daca este "oficial".
Si pe urma daca il faceam "oficial" probabil asta dadea dreptul "oficialilor" sa participe la intilnire:drak:

FM-ul se va tine intr-o incapere separata in care vom fi doar noi! Va exista o lista si in incaperea aia nu vor intra decat cei care sunt pe lista aia. Sigur, daca vrei sa vii , nu te opreste nimeni sa iei loc la o masa in salonul mare, daca sunt locuri libere.

Insa eu sunt un om bun la suflet asa ca , daca tii neaparat, iti dau o sansa.
Sunt douazecisitrei care vin acolo. Daca doisprezece sunt de acord si te vor acolo eu nu ma impotrivesc. Spune si ii consult.

PS. Si nu este vorba de frica, de unde ai scos-o!!??? Este vorba de faptul ca vrem sa ne simtim bine impreuna!

fia
15th December 2005, 19:42
Un vot pentru :evil: mai trebuie 11 :evil:
Edmond i-ai dat si tu sansa deci inseamna ca esti deacord, raman 10. Eu pronostichez ca mai vin vreo 4-5 voturi dar cam atat :)

Vadim
15th December 2005, 19:45
Ai o obsesie pentru liste secrete si e-mailuri... Nu te preocupa, nu consulta pe nimeni. Daca vreau sa vin, o sa vin cu cine trebuie, daca nu nu. Nu tine de tine. 99% nu vin, ca sa dormi bine in weekend.

In afara de tine si de altii pe care tu i-ai pacalit, nu are nimeni de ce sa nu vrea ca eu sa vin. Cel putin nu de pe forum. Or fi de pe alte forumuri... Sau de pe acest forum, care repet nu au curaj sa stea cu mine la masa, asa cum esti si tu si Fia... Sinteti foarte stingheriti...

Ce ai facut mai sus este o alta aberatie de a ta, intr-un stil pe care nu vreau sa il comentez ca mi se face deja greata. Esti penibil, ai totusi o varsta... Fia are scuze... Abia si-a luat carnet, mai are o sansa.

Nu uita inca o data ca tu faci intalniri ca esti pe acest forum. Altfel ai fi pe munte cu ursul (sau cu Fia. :D), stabilind pe e-mail la yahoo detalii.

fia
15th December 2005, 19:51
asa cum esti si tu si Fia... Sinteti foarte stingheriti...

mai baiatule eu am stat cu tine la masa ultima oara acum la FM-ul trecut, de unde ai tu impresia ca nu vreau sa stau cu tine la masa? Parca odata m-ai batut si la snooker. :headbang: :headbang:

Vadim
15th December 2005, 19:53
Asta nu inseamna ca nu aveai ace pe scaun... Iar la snooker credeai ca ma bati... :D Deh, nu a iesit. :)

fia
15th December 2005, 20:02
Esti chiar dus daca tu zici ca am ceva impotriva la a sta la aceeasi masa cu tine... topic closed.

EDMOND_
15th December 2005, 20:03
Mr. Vadim , nu te-ai intrebat niciodata de ce nu vrea sa vina lumea la Fm-uri?
Vorbesc de alea oficiale... Lasa-ma cu povestile !

Iar intilnirea asta se tinea oricum! Poate ai vazut ca nu s-a ingramadit nimeni sa confirme pe forum!

Vadim
15th December 2005, 20:15
Edmond_, iar o iei cu lopata. Lumea nu vine la fm-uri pentru ca exista mai multi care se vad si cu alte ocazii. Nu uita ca toti au venit la un moment dat la fm-uri, iar apoi pentru ca s-au vazut in alte ocazii nu au mai fost constat la FM. Ceea ce ai organizat tu e tot un FM. Daca nu il vezi asa, sterg threadul si vorbesti pe yahoo, asa ca vezi ce scrii. Voi v-ati facut un grup de prieteni olteni si ati mai adus si pe altii. Deci vezi ce scrii ca o sa faci chat pe mirc. Nu uita ca atunci cand tu ai venit la Fm cu un grupe de oameni care nu aveau treaba cu forumul, nu a picat deloc bine. Poate de aia nu mai vine lumea la FM-urile lunare...

EDMOND_
15th December 2005, 20:30
Nu te preocupa, nu consulta pe nimeni. Daca vreau sa vin, o sa vin cu cine trebuie, daca nu nu.

Asta a fost foarte tare..:happy


Data trecuta ai facut scandal ca nu am scris de intilnire si ai spus ca ne-am intilnit pe ascuns. Acum te deranjeaza ca am scris.

Eu stiu ca trebuie sa arati celor de pe forum ca tu cazi mereu in picioare. Considera ca ai cazut bine si ca oamenii apreciaza cum ai iesit din situatia asta.
Nici nu ar fi trebuit sa te amesteci sa scrii pe threadul asta, insa te-au mancat palmele.
Fa ce vrei, nu ma intereseaza.Si asa ti-am dat prea multa atentie. Noapte buna.

Tess
15th December 2005, 20:31
baieti...va rog...nu stricati un lucru care se anunta frumos...daca ne`am lua dupa aristotel...omul e un animal social...deci fiecare fm nu poate fi decat motiv de socializare si de bunadispozitie...daca ne`am lua dupa sf augustin care sustinea existenta liberului arbitru, este alegerea fiecaruia daca sa participe sau nu la o astfel de intrunire...asadar, lasati discutiile astea aberante...este dezgustator :no:...

s`apoi...nu pot sa cred ca acum, in saptamanile care anunta Craciunul nu puteti lasa astfel de discutii de`o parte http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/33.gif

Vadim
15th December 2005, 20:35
Data trecuta ai facut scandal ca nu am scris de intilnire si ai spus ca ne-am intilnit pe ascuns. Acum te deranjeaza ca am scris.
Omule, esti incorigibil. Ce scandal? Am spus ca daca vrei sa stabiliesti intalniri cu cei de pe forum, sa o faci pe forum. Am facut o sugestie. Tu putei sa tii sau nu cont de ea. Faptul ca ai facut asa, a fost alegerea ta. Tu chiar vezi peste tot scandal?

Daca o faci asa si stabilesti intalniri cu cei de pe forum este foarte bine, rugamintea mea este sa nu mai faci delimitari. Mai ales ca nu sint adevarate. Nu uita ca a fost un FM la care Inter era intr-un colt al mesei si tu in altul, masa fiind totusi rotunda. Acum e alta situatia... Deci delimitarile si exagerarile nu isi au rostul, din moment ce totusi stam pe acelasi forum... E exact ce a spus Tess mai sus.

EDMOND_
15th December 2005, 20:43
.
s`apoi...nu pot sa cred ca acum, in saptamanile care anunta Craciunul nu puteti lasa astfel de discutii de`o parte

Aici ai dreptate ! Uitai de Craciun ! Gata, ma duc sa cumpar brad... :)

PS. De "socializat" nu-ti fa probleme. Stiind cine participa sunt convins ca se va "socializa" chiar exgerat.

Vadim
15th December 2005, 20:55
Esti chiar dus daca tu zici ca am ceva impotriva la a sta la aceeasi masa cu tine... topic closed.
Tocmai ai marsat mai sus la initiativa lui Edmond. Asa se deduce.

don_denver
15th December 2005, 20:57
haideti mey..dati-o draq...terminati.....nu-si are rost discutia..si nici sfarsit..nu s-a vazut pana acum??

Leo_
15th December 2005, 21:12
Bey, iar v-ati apucat de certuri? Ce legatura are intalnirea de sambata cu OLS? Ca sa stiu si eu...


Pai daca sunt "necunoscute", adica gagici, nu ar trebui sa iti faci probleme... bazeaza-te pe gustul baietilor ca au invitat "bunaciuni" :P
Cum le stii tu ca un om mare :P:P

EDMOND_
15th December 2005, 21:37
Leo, lasa vraja... Mai bine vezi ce faci, ca fratele Jack nu vine la intilnirea de sambata. daca vrei conversatie trebuie sa te multumesti cu varu' de la Ceptura...:ok:

Vadim
15th December 2005, 21:39
Bey, iar v-ati apucat de certuri? Ce legatura are intalnirea de sambata cu OLS? Ca sa stiu si eu...
Legatura e ca tu scrii aici, acum.

Leo_
15th December 2005, 21:44
Nu inteleg...fii mai concret...Vadim, de unde stii ca eu ma duc la intalnirea de sambata? Iar eu intrebam ce legatura are intalnirea de sambata cu FMurile facute aici pe forum...cele care au ajuns la editia a...

vasile314tzurka
16th December 2005, 10:39
Motto:
"Altii nu au curaj sa stea la masa cu mine."

adevaraciune. se ia cu emetiral.


...sau Inter cu Vasile...:)

sau ti s-a facut de scarpinat:ciocan: daca tu platesti ce consumam noi doi stam pe acelasi scaun/hello

p.s. in rest nu vad unde este pricina. personal nu dau buna ziua la mobile sau ziduri nici daca sunt beat:yeah:

Sergio
16th December 2005, 12:12
Cu speranta ca daca as fi fost prin zona, n-ati fi avut nimic imotriva participarii mele, va doresc sa va distrati la greu si... alte chestii. :D :D

cipi13
16th December 2005, 13:24
Avind in vedere ca astazi ma serbez.....am un motiv intemeiat sa anunt ca nici daca erau locuri nu ajungeam....:)

imi pare rau oricum

Sergio
16th December 2005, 17:15
Pai te serbezi si azi si maine. :D

vasile314tzurka
16th December 2005, 17:16
nu rezista. e inca pusti...

Sergio
16th December 2005, 18:22
Chiar daca putini au antrenamentul tau, merita o sansa...:D :D

Darkslowstar
16th December 2005, 18:35
La multi ani cipi si la mai mult antrenament :ok:

vasile314tzurka
16th December 2005, 18:45
ai dreptate. la multi ani cipi. ne luaram cu pregatirile si uitaram de el:)

inter
16th December 2005, 20:47
sau ti s-a facut de scarpinat:ciocan: daca tu platesti ce consumam noi doi stam pe acelasi scaun/hello


nu cred ca are curajul :happy :happy .... il ruinam (pardon raman aia de sarbatori fara "vin" in carciuma :P)

gigel_bucur
16th December 2005, 20:52
Inter, cine pe cine tine in poala?:drak:

vasile314tzurka
16th December 2005, 20:52
pai asta e scopul dublu:) gigel se ofera ca daca noi stam 5 ore el sa dea banul

nu vrei sa te tinem noi gigele?

gigel_bucur
16th December 2005, 20:52
sa stati, nu sa beti:)

vasile314tzurka
16th December 2005, 20:55
nu vrei tu sa...? auzii ca e cineva suparat pe mine si nu vrea sa vina:) eu zic ca n-are curaj, nu de alta dar sa fii pe post de tinta e cam nasol.

p.s. gigele te-mbatasi neica?

gigel_bucur
16th December 2005, 21:00
Vasile, vazusi bine ca nu, stiu la ce te referi dar nu-mi apartine.

vasile314tzurka
16th December 2005, 23:17
vazui pe dracu ca daca si miine e asa trec pe apa plata cu lamiie. sau altii trec?

desdemona
16th December 2005, 23:24
Ma sacrific eu... ar fi si cazul ... sa mai fac si sacrificii :D:D

vasile314tzurka
16th December 2005, 23:25
ar fi cazul. vreo doua trei...

EDMOND_
17th December 2005, 00:21
O sa beau si eu apa plata cu lamaie.... dupa ce se termina vinul de Ceptura!:)

desdemona
17th December 2005, 01:06
ar fi cazul. vreo doua trei...
Doua-trei pahare cu .. preparat dintr-ala sau doua-trei sacrificii? :rolleyes: La ultima varianta nu pot sa te-ncurc.. :rolleyes: si la prima mi-e cam greu.... :)

Darkslowstar
17th December 2005, 01:14
Trec si eu la apa platu cu lamaie... duminica ca sa ma dreg :)

vasile314tzurka
17th December 2005, 01:55
Doua-trei pahare cu .. preparat dintr-ala sau doua-trei sacrificii? :rolleyes: La ultima varianta nu pot sa te-ncurc.. :rolleyes: si la prima mi-e cam greu.... :)

mde mai desde, asa e cind doar unul...

Maximus
17th December 2005, 21:16
Stiti ca am uitat sa platesc, da? O sa ma iertati vreodata?

inter
17th December 2005, 21:39
:D:D discuti cu Voievodul!

parerea mea... atmosfera super .../hello , prieteni veniti din toate "colturile" tarii si de peste hotare .. demential!/hello

desdemona
18th December 2005, 11:55
Stiti ca am uitat sa platesc, da? O sa ma iertati vreodata?
Da, da, si eu am auzit ca ai ceva de discutat cu Edmond.... :evil: :P

@inter.... pana la 4.30 dimineata... te cred si eu..... record! Aproape 12 ore :ok: Si inca ce ore.................!!!!.... :rolleyes:

fia
18th December 2005, 13:11
Dovada e ca inca nu s-a trezit nimeni =))

De acum incolo eu trec pe apa lata cu lamaie... macar o saptamana asa...

realmadrid.com
18th December 2005, 13:18
Sunt de la 10:00 in picioare :D

PS_De la atata alcool ai pierdut 2 jocuri :D

Tess
18th December 2005, 13:19
tu, vorbesti, mah, dezertorule? :D

Dorin
18th December 2005, 13:19
No pictures??? :yeah: Dorin

aliss
18th December 2005, 13:23
Dovada e ca inca nu s-a trezit nimeni =))
ce vorbesti mah...eu am dormit doua ore...de la 7 la 9:happy :D

realmadrid.com
18th December 2005, 13:23
@Dorin
Pictures...trebuie sa vorbim cu fotograful :D

@Aliss
Astia mai ametiti s-au trezit la 12:00-13:00 :D

Darkslowstar
18th December 2005, 14:58
Sau mai tarziu o tzarica :D. A fost memorabil FM asta, n-am ce sa reprosez. Din pacate unii au bandonat ma repede, dar ultimii mohicani au plecatdin Juke ox aproape de dimineata. Cred ca nu mai am voce pt vreo 2-3 zile, dar what de hell.

Fotografu', sculareaaaaaaaaaaa!

EDMOND_
18th December 2005, 15:13
Da, a fost memorabil!:)

PS. Abia acum am ajuns in Craiova. Am plecat cu trenul ala de dimineata , eram cam singur prin tot vagonul. Am dormit putin si cand am deschis ochii tocmai pleca trenul din ... Strehaia! Asa ca am coborita la Severin, am baut o cafea si m-am intors la Craiova cu o ocazie:D
Fotografii abia maine probabil, cel putin din partea mea.
Ma duc sa cumpar apa plata si lamai, urmatorul an numai asta o sa beau!!

virus alb-albas
18th December 2005, 15:27
:o: pai parca ziceai ca ai bilete ptr.trenul de 22.45...
da' te cred si eu... cu atatea fete frumoase pe-acolo, ti-a fost greu sa pleci... :rolleyes:

fia
18th December 2005, 15:35
L-am convins sa schimbe trenul..... bine ca l-a prins si pe ala, distractia putea continua :D, oricum tre sa dam credit am aflat ca adminul nostru si cu Edmond le cam au cu bilele....

don_denver
18th December 2005, 15:56
bey...neatza..again...la popor....edomnd...bine a te-ai trezit la strehaia....da de ce n-ai coborat acolo..si-ai mai mers pana la severin..aia nu pricep....

Darkslowstar
18th December 2005, 16:48
Pai in Severin sunt mai mute legaturi, cred, opresc si Intercity-uri. Si tu n-ai citit ca tocmai pleca trenul cand a facut ochi :D

Edmond, chiar ca a fost o dimineata memorabila. asteptam cu mare nerabdare pozele.

Chiar asa, Edmond si Tudose ne-au pacalit ca nu stiu sa dea cu bila si ne-au batu apoi :mda: . Nu ar fi castigat daca un anume ******* n-ar fi dat pe langa la ultima lovitura :headbang: :headbang: :headbang:

Dorin
18th December 2005, 19:02
Daca nu poze , care este lista participantilor?:yeah: Dorin
PS Dupa aia mai puteti face clasamente pe cine a baut mai mult, sau vorbit mai mult, sau mancat mai mult(sa incerc un pronostic....?) etc.:yeah: D

Sergio
18th December 2005, 19:05
Lista cica e secreta, mai ceva ca a lui Schindler. :D

mistress of ice
18th December 2005, 19:12
Nu stiu ce schimbari s-au facut pe aici da nu imi mere quoteu'...anyway

Se pare k am fost cea mai lensea de pe aici :P
@.comu'
Astia mai ametiti s-au trezit la 12:00-13:00
io m-am trezit la 15 si nu am fost ametzita :evil:
@dark
Las' k ne revansam noi data viitoare;)

In rest cel mai tare FM

Sergio
18th December 2005, 19:14
io m-am trezit la 15 si nu am fost ametzita :evil:

Nu te cred. :drak:

mistress of ice
18th December 2005, 19:16
Ce nu crezi k m-am trezit la 15 sau k nu am fost ametzita?:P Am martori pt ambele variante :evil:

Sergio
18th December 2005, 19:23
Martori? Deja devine interesant... :rolleyes: :D

andreiush
18th December 2005, 19:39
Asa Sergio, trage-i de limba :evil: ca prea sunt secretosi :D

don_denver
18th December 2005, 19:40
uite mah ca nu suntem....va spun eu tot...A fost super!...gata..am dat toate detaliile..:D

Leo_
18th December 2005, 19:54
Ca sa fiu succint: a fost foarte tare frate! :D:D

Sergio
18th December 2005, 19:54
Cine e super asta? Doar el a fost? :evil:

leo, baga niste poze ceva, ca sa avem si noi o imagine mai exacta.

Darkslowstar
18th December 2005, 19:57
Cei mai tari au fost Edmond si Tudose. Uite unde erau bilarii si nu stiam noi :D

Lista participantilor este secreta. Au fost majoritatea celor care as fi vrut sa-i vad la un FM :ok:

Stefi, da, dar pana atunci tre sa egsersam si noi si sa facem ceva cu directia ta :D

Leo_
18th December 2005, 20:01
Sergio, poze n-am inca...si eu sunt curios :D Eu nu am luat aparatul cu mine, asa ca singurii pozari au fost edmond si tudose...or mai fi fost si altii :confused:

desdemona
18th December 2005, 20:26
Eu nu am luat aparatul cu mine
Credeam ca te-ai invatat minte de ultima data :confused: :D

inter
18th December 2005, 20:29
asa ca singurii pozari au fost edmond si tudose...or mai fi fost si altii :confused:

cica unul mai mic ... cand se plictisea a facut niste poze :drak: ... da ce poze :rolleyes: are talent piticu :evil:

realmadrid.com
18th December 2005, 20:34
Nu ar fi castigat daca un anume ******* n-ar fi dat pe langa la ultima lovitura :headbang: :headbang: :headbang:

Dark, ma faci ******* :P ? (eu nu am dat pe langa, dar nu le-am doborat pe toate)

PS_Era o gluma, stiu la ce ******* te referi :drak:
PSS_O zi buna ieri, locul 1 (cu un mic ajutor din partea lui fia) si 2 :P :D

Leo_
18th December 2005, 20:43
Credeam ca te-ai invatat minte de ultima data :confused: :D
Pai l-am lasat acasa intentionat...stiam ce va urma si nu voiam sa am grija aparatului :P
Intere, cine ma?? ala micu? pozar? n-am observat...vreau dovezi ;)

inter
18th December 2005, 20:57
sunt imortalizate pe aparatul unui prieten :D:D

Maximus
19th December 2005, 09:48
eu n-am de pus decit o singura poza. imi e de ajuns... :)

inter
19th December 2005, 10:42
:D:D sa vezi dezmintiri ... vehemente! :P

desdemona
19th December 2005, 11:36
Pai ce, a fost si ieppy? :happy

don_denver
19th December 2005, 11:37
nu...e o poza mai veche...sunt sigur..:D

rasheedkpenny
19th December 2005, 11:38
Fia, Dark... se pare ca v-ati distrat ceva! :drak:
Am vazut mai tarziu ca m-ati sunat, din pacate nu eram in Bucuresti sambata, plecasem la Brasov de vineri.

FORZA FM-ul, FORZA FM-ul... unofficial, that is!

desdemona
19th December 2005, 11:46
@denver ..pai da, ma gandeam si eu ca trebuie sa fie de cand tinea ieppy cu Stiinta si era membru in GM ...ce vremuri dom'le si ce repede trece timpul.... :rolleyes:
Oricum, nu s-a schimbat prea mult de cand s-a transformat in caine :D L-as recunoaste oricand :D

Darkslowstar
19th December 2005, 11:48
Mda, probabil ti-a fost frica sa vii in mijlocul atator olteni :D
Des, Ieppy acolo? L-a vazut cineva? Ultima data l-am avut acum de mult, isi ingrijea buza pe niste coclauri :D

desdemona
19th December 2005, 11:59
@Dark, pai nu stiu... dar a pus Maximus o poza pe pagina anterioara.... vrea sa ne induca in eroare :D sa credem ca am fost atat de beti incat nici nu l-am remarcat :)

Leo_
19th December 2005, 12:02
Ce poza frumoasa...asta da suporter! :D Nu vrea sa recunoasca, dar e oltean get beget si tine cu Craiova de mic copil. Membru in GM nu stiu daca a fost, dar nu e timpul pierdut :P

don_denver
19th December 2005, 12:03
auzi mey....da fularul?cu cat dai meh fularul?..:D..te hotarasi?:p

desdemona
19th December 2005, 12:05
@leo, nici eu nu stiu daca a fost, trebuie sa intrebam mai sus :D Dar dupa fular asa am tras concluzia :D

Leo_
19th December 2005, 12:08
:happy uitasem de fular...bro, gratis pentru tine...stai sa mai fac rost de unul si la intalnirea urmatoare...;)]
@des: nu stiu daca e material bun pentru GM tipul din poza...acolo nu suntem violenti, suntem pasnici...or el, l-ai vazut doar...vanatai, buze sparte...:P

don_denver
19th December 2005, 12:10
frate....pai...daca faci tu asta....pt...sufletelul meu....iti cumpar toate bancile din parc...si bem atatea carafe cate banci sunt in parcul ala..:D

Leo_
19th December 2005, 12:14
S-a facut...alegem Cismigiul :D Am auzit ca are banci multe :P

desdemona
19th December 2005, 12:15
@des: nu stiu daca e material bun pentru GM tipul din poza...acolo nu suntem violenti, suntem pasnici...or el, l-ai vazut doar...vanatai, buze sparte...:P
tipul n-o fi, daca zici tu, dar tipa? :cool: batausa.... :rolleyes:

Maximus
19th December 2005, 12:16
Bai ca sa intre in GM tre' sa faca cerere, sa vina cu recomandari si pedegree. pai ce, asa usor se intra in GM?

don_denver
19th December 2005, 12:17
s-a facut...desi nu stiu..daca tu pe bancile din cismigiu stateai..acum cateva zile...sau s-au facut...transferuri...spre craiova?:D

Leo_
19th December 2005, 12:21
@don: am transferat un lot nou de bancutze, gata vopsite alb-albastru, comode...si primitoare :D abia astept sa le testez :P
@des: nici tipa...brrr, deja mi s-a facut pielea de gaina...n-as vrea-o in GM...sa-si impuna punctul de vedere asa brutal..:nah:
@maximus: mai ales pedigree :D:D

don_denver
19th December 2005, 12:23
e clar..leo...trebuie..medicament..hai incoa.....am unul de ceptura...:D

Leo_
19th December 2005, 12:27
Ala da medicament...se recomanda cantitati industriale pentru vindecare. Daca apar probleme, adresati-va barmanului sau pivnicerului :D:D

don_denver
19th December 2005, 12:29
corect....asa..ca pune mana pe bagaje..si hai....:D

eh..pana una alta...ne ddescurcam si asa..ca nu ia nimeni foc...da medicament iti trebuie..:D

Leo_
19th December 2005, 12:33
ura si la gara...:D:D
stai asa, sa nu ne precipitam...ca nu vreau sa vin cu mana goala ;) si sa te las cu gatul descoperit :P

Pai parca tu erai cel bolnav...sau eram si eu? :D:D in fine, nu conteaza...ne punem amandoi pe picioare :P

don_denver
19th December 2005, 13:12
dap..corect...asa ca hai

Dorin
19th December 2005, 14:42
Si totusi nu pricep de ce atata secret si ascunzisuri. Intalnirile au fost pornite exact pentru a ne cunoaste mai bine si pentru a inceta sa ne tinem in spatele protector al unui ecran de computer. Si acum pare ca este o intalnire ilegala!???!!?? De ce ? Impotriva cui? Poate ca aveti idei noi , revolutionare si acum verificate "face to face". Chiar nu se pot impartasi cu noi ceilalti? Poze si comentarii cinstite si la subiect se asteapta!:yeah: D

EDMOND_
19th December 2005, 15:36
"Ilegala", Dorin? Exclus! Termenul este "neoficiala" si nu a fost facuta impotriva nimanui. Pur si simplu am dorit sa ne simtim bine si se pare ca am reusit din plin. Sa spunem doar ca am inceput ostilitatile la ora 15.00 si le-am terminat in jurul orei 4.00, duminica ( cei care au rezistat)!

Secret si ascunzisuri ? Nici gand! daca era asa nu anuntam ca o tinem. Doar ca a fost prea frumos ca sa putem sa descriem in cuvinte!:D

Dorin
19th December 2005, 15:40
Desde rezolva problema mea ....privat! Do not worry! Be happy ! Se you next time!!!!:yeah: D PS Drive carefully!

Darkslowstar
19th December 2005, 19:09
Sper ca s-a rezolvat mare sef :ok:. Data viitoare cand vii facem la fel, numai ca va trebui sa stai un pic mai mult ca data trecuta. :D

Dorin
19th December 2005, 21:09
Eu inchid localul !:yeah: D

Sergio
19th December 2005, 22:32
Mai bine lasa-l deschis, ca sa aiba unde bea baietii. :D :D

Leo_
19th December 2005, 22:52
Bey railor, nu vreti sa puneti poze? :D Va lasati rugati? :P

desdemona
19th December 2005, 23:00
Ce-i leo_.. esti si tu curios cine a participat si care-s "campionii" care au rezistat pana la sfarsit? :D
Adevarul e ca si eu sunt curioasa, nu numai tu si sergio...... macar ceva detalii, poze nu stiu daca vreau.... :rolleyes:

Leo_
19th December 2005, 23:05
Cum sa nu fiu curios?! campionii i-am aflat...si nu sunt numai cei care au stat pana la sfarsit :P

realmadrid.com
20th December 2005, 00:02
Asa gobbule :D, vad ca este o greseala ca tii cu Juventus, ca stii tu ceva :D
Eu am avut niste probleme si nu am putut sa stau :D, dar poate ma revansez la urmatorul neoficial :D

EDMOND_
20th December 2005, 13:23
Abia acum reusesc si eu sa descarc pozele. Sunt doar 545 !:D
Nici nu cred ca apuc sa le vad astazi pe toate. Probabil o sa punem cateva si pe aici, mai reprezentantive... restul o sa le impart pe mail, sau poate deschid o expozitie, cu toate pozele.

Leo_
20th December 2005, 13:55
Asa gobbule :D, vad ca este o greseala ca tii cu Juventus, ca stii tu ceva :D
Eu am avut niste probleme si nu am putut sa stau :D, dar poate ma revansez la urmatorul neoficial :D
Galacticule, nu vorbi de lucruri sfinte :D Eu imi aleg favoritele cu mare grija ;)
Despre tine, nu stiu la ce ora ai dezertat...dar mai sunt si altii care au plecat pe la 4 - 4 jumate :P:P

desdemona
20th December 2005, 14:48
la 4-4.30 am plecat din club ultimii ramasi... acei "altii" de care vorbesti au plecat cu siguranta mai devreme :D si probabil dormeau dusi la 4-4.30 :evil:

don_denver
20th December 2005, 14:49
ntz.....erau ocupati..:evil:....

desdemona
20th December 2005, 14:52
Acei "altii" la care ma refer eu dormeau cu siguranta....:evil: .... poate.... alti "altii" erau ocupati :P Tu stii mai bine :kiss:

don_denver
20th December 2005, 14:54
:kiss: des...da alti altii poate dormeau..altii eu...nu...:D

Darkslowstar
20th December 2005, 15:25
Tu erai probabil urechiat la ora aia :D

don_denver
20th December 2005, 15:29
ma rog..fiecare isi poate inchipui ce vrea....:P

EDMOND_
23rd December 2005, 16:35
Nu prea am avut timp zilele astea, dar de maine sunt liber si o sa incerc sa pun niste fotografii aici. Problema complicata este ca sunt prea multi care nu doresc sa le apara fotografiile aici si trebuie sa filtrez bine.:)

Pana la urma, daca adaugam si juniorul lui Inter, am fost probabil 27 la intilnirea asta.

I_Serve
23rd December 2005, 16:40
Si cu mine 28. Sunt unul dintre osparari.

desdemona
23rd December 2005, 16:50
Eu as zice mai degraba ca esti chelnerita aia BUNA RAU...... :D :rolleyes:

Baga aici mailul ... sa primesti pozele :drak:

Catalanul
23rd December 2005, 16:53
Baga aici mailul ... sa primesti pozele :drak:
eu pot sa-l bag ? :D

don_denver
23rd December 2005, 16:55
hm...da..acea chelnerita....tre sa mai fac o vizita...la local...:D

desdemona
23rd December 2005, 17:04
@Catalane, pai astia care nu au fost prezenti se vor multumi cu pozele care vor fi puse pe forum.... asa e corect, nu? :)

@denver.... era super, o placere sa o privesti.... din punctul meu de vedere..... ca sunt convinsa ca tu, de exemplu, dar si alti masculi :D nu v-ati fi oprit la privit, daca s-ar fi putut :P

Sergio
23rd December 2005, 18:06
Nu prea am avut timp zilele astea, dar de maine sunt liber si o sa incerc sa pun niste fotografii aici. Problema complicata este ca sunt prea multi care nu doresc sa le apara fotografiile aici si trebuie sa filtrez bine.:)

Sunt cumva urmariti general, sau care-i shpilu? :drak: Totusi e FM, chiar si neoficial, asa ca baga poze. :D

Vadim
23rd December 2005, 18:22
Oficial sau neoficial, daca oamenii nu vor sa apara in poze pe forum este optiunea lor care a fost mereu respectata.

don_denver
23rd December 2005, 18:24
@des nu ma opresc...:D....n-am spus ca mai ma duc acolo.??...:D

desdemona
23rd December 2005, 18:29
@denver - ai zis.... ramane sa aduci si dovezi :P sau macar sa te duci .... ca dovezi nu trebuie :evil: :evil: stim de ce esti in stare si am observat si ca domnisoara era destul de atrasa spre coltul ala... si nu cred ca ii placea de mine :P
@Vadim, multumim pentru sustinere, ai spus un lucru foarte adevarat :ok: Am vrut sa il spun si eu, dar nu vreau sa se creada ca o bag ca scuza. Insa asa e, au mai fost cazuri drept dovada.... :)

don_denver
23rd December 2005, 18:35
damn...m-am inrosit....deh...aveam altceva mult mai important decat donsoara...dar deh...mai am de asteptat...pana una alta...asta daca nu e altul mai rapid...:D....pana atunci...deh...imi fac de cap..:D

EDMOND_
23rd December 2005, 20:37
Sunt cumva urmariti general, sau care-i shpilu? :drak: Totusi e FM, chiar si neoficial, asa ca baga poze. :D


Pai cred ca da! Nu vezi, pana si chelnerii intra pe forum in urmarirea noastra.
Sau ma rog, cineva care si-a gasit in sfarsit vocatia..:drak:

Sergio, problema este ca sunt mai multi care nu vor sa apara in pozele puse pe forum. Si nu am avut timp sa filtrez pozele. Dar o sa am acum de sarbatori. Fie voi pune un balon in locul capului, fie voi lasa doar un contur si voi scrie " aici ar fi trebuit sa fie x ". Sper ca din alea 535 de poze (plus ale lui Tudose) sa gasim vreo doauzeci, treizeci pe care sa le punem aici.

Leo_
23rd December 2005, 20:39
Bey, nici eu nu vreau sa apar pe forum :P Ca vad ca e la moda :D Mie sa-mi pui in loc de cap stema lui Juve :D:D
Donule, ce chelneritza mah? Aia din testul pe care l-am picat? :P

don_denver
23rd December 2005, 20:52
yap..my dear bro..leo...deh..ce sa-ti fac..n-ai ochii ageri...;)

Leo_
23rd December 2005, 20:57
M-ai luat repede, frate...dupa ce m-am incalzit putin imediat am dat seek si am depistat elementul in discutie :P

don_denver
23rd December 2005, 21:13
toooooo lateeeeeeeee....noroc ca mi-esti frate..ca altfel...te luam la urecheat..era de vazut din prima...;)

Leo_
23rd December 2005, 21:15
Aia ma gandeam si eu...noroc cu fratii astia mai mari :P Avem de invatat de la ei :D

don_denver
23rd December 2005, 21:19
bey..nu mai ma laudati atata..ca mi-o iau in cap...:D.....da mc oricum..;)...vezi ca pe 27 dai de baut..te astept la jieni

Leo_
23rd December 2005, 21:24
Cine? Cine? Care dai ma de beut? :D:D
Donule, parca erai plecat pe 27...sa inteleg ca te-ai razgandit si-mi faci o vizita? :P

Sergio
23rd December 2005, 21:32
Pai cred ca da! Nu vezi, pana si chelnerii intra pe forum in urmarirea noastra.
Sau ma rog, cineva care si-a gasit in sfarsit vocatia..:drak:

Sergio, problema este ca sunt mai multi care nu vor sa apara in pozele puse pe forum. Si nu am avut timp sa filtrez pozele. Dar o sa am acum de sarbatori. Fie voi pune un balon in locul capului, fie voi lasa doar un contur si voi scrie " aici ar fi trebuit sa fie x ". Sper ca din alea 535 de poze (plus ale lui Tudose) sa gasim vreo doauzeci, treizeci pe care sa le punem aici.
ok, am inteles. Totusi am o rugaminte. Lui leo sa-i pui stema Interullui, ca a lui Juve e prea ingusta si i se vad urechile. :happy

Leo_
23rd December 2005, 21:45
:happy Sergio, nu tata, ce-ti veni? Ma fac naiba de ras cu lozul ala necastigator pe fata :P Ce daca mi se vad urechile? Nu sunt mari :P

Sergio
23rd December 2005, 21:56
Pai ca sa fii anonim pana la capat. :D

Leo_
23rd December 2005, 22:00
Ma stie prea multa lume ca sa fiu un anonim :P

inter
23rd December 2005, 22:02
au ajuns si in Spania poze cu tine :D:D
si in Kuweit , oachesule :D

Leo_
23rd December 2005, 22:03
Poze cu mine?? wow, ce bafta pe mine :P
Well, what can I say...i'm famous :P

EDMOND_
23rd December 2005, 22:04
Sergio, asa am sa fac! :drak:

Sergio
23rd December 2005, 22:10
Ma stie prea multa lume ca sa fiu un anonim :P
Pai atunci ce mai conteaza ce stema iti pune? Treaba lui Edmond, el face onorurile. :D

inter
23rd December 2005, 22:16
Voievoade ... pune-o si te cinstesc la greu! :D

Leo_
23rd December 2005, 22:20
Voievoade, atunci nu vreau ca pozele mele sa fie puse pe site...asa ceva n-as suporta...:D:D

Sergio
23rd December 2005, 22:34
Sau poate prefera dinamo. Sa-l lasam pe el sa aleaga. :drak:

Leo_
23rd December 2005, 22:41
Asa deci, Sergio..bine....:drak: Te tin eu minte :P Ma pui sa aleg intre 2 rele? Atunci aleg...Fiorentina :D:D

Sergio
24th December 2005, 10:32
Doua rele zici... Las ca te tin si eu minte ca bagi Inter si Dinamo in aceeasi oala. :cool:

EDMOND_
5th January 2006, 16:32
Am trimes lui desde primele opt fotografii care pot fi puse pe forum. Pana atunci iata lista celor care au participat la intilnirea noastra.

Leo, Ieppy, Don Denver, Tudose, Desde,Iulian, Aliss, Dea, Tess, Dark, Real.com, Edmond_ , Vasile 3,14 , Gigel Bucur, Maximus, Vietnam, Pompieru, Roxanne, Virus alb Albastru, Bogho, Fia, D10,Inter... sper ca nu am uitat pe nimeni

In total 23 utilizatori inregistrati pe forum plus 6 invitati = 29 participanti. Asta in prima faza ,la Casa jienilor. Apoi , tarziu in noapte, au mai aparut si alti invitati. sa lasam pozele, cred ca vor spune totul....
Nu vom pune aici poze in care apar aliss si desde, este rugamintea lor si o vom respecta, chiar daca se vor pierde multe poze frumoase, frumoase.

Voi trimite 15- 16 poze in fiecare zi....:D

don_denver
5th January 2006, 17:02
des....unde sunt pozele???

Onlinesport vrea parerea voastra
5th January 2006, 17:06
Puneti pozele intr-un thread separat.

Darkslowstar
5th January 2006, 17:18
Desde, sper ca acum esti pe baricade trimitand poze sau postandu-le pe forum. Sa nu auzim ca ai alta treaba mai importanta acum :)

don_denver
5th January 2006, 17:21
dark...se pare ca are exact o treaba importanta...plecand in momentul sosirii pozelor..asta inseamna ca mai trebuie sa asteptam exact atat cat este de importanta acea treaba...

Sergio
5th January 2006, 17:23
Nu vom pune aici poze in care apar aliss si desde, este rugamintea lor si o vom respecta, chiar daca se vor pierde multe poze frumoase, frumoase.

Mai da sfioase mai sunteti, nu cumva sa va vada lumea la fata... :cool:

Vad ca toata lumea buna a participat... sau ma rog, aproape. :D

don_denver
5th January 2006, 17:25
deh...ma sergio..daca erai plecat la colindat....nah...

Darkslowstar
5th January 2006, 17:50
Sergio, sti cum se spune: be there or be square!

inter
5th January 2006, 18:03
Voievoade , m-ai lasat la urma ?:drak: si am venit cu un "invitat" fata de voi ... esti mancat!

desde , ce faci draguta? , prelucrezi pozele? :D

Sergio
5th January 2006, 18:57
deh...ma sergio..daca erai plecat la colindat....nah...
m-ati inteles gresit, nu ma refeream la mine... Desi... :rolleyes: :D

Darkslowstar
5th January 2006, 19:52
Dar noi ne refeream chiar la tine :D

Sergio
5th January 2006, 21:12
Va multumesc pt gandurile frumoase. :D

don_denver
5th January 2006, 21:24
asteptam cinstea la aceste ganduri..:D
lat3r edit: des...ce se aude cu pozele??????

Leo_
5th January 2006, 22:18
Des cred ca se desfata cu mirificele imagini...fara noi :(

don_denver
5th January 2006, 22:20
hm...deja da de banuit....o-i fii eu in pozele alea...?:evil:

Leo_
5th January 2006, 22:23
Tu nu esti...altii, da...in situatii care mai de care mai...interesante :D:D

don_denver
5th January 2006, 22:24
si crezi ca sta cu martini-ul intr-o mana..si cu pozele in cealalta admirand?:D...hm...leo..ai grija ce zici...ca eu n-am zis nimic....:P

Leo_
5th January 2006, 22:25
Nici eu...puschea pe limba :D:D
Des, c'mon, be a darling as ususal si incalzeste-ne privirile infometate de noutati cu ceva frumos :D:D

Sergio
5th January 2006, 22:33
asteptam cinstea la aceste ganduri..:D

Cinste cu sensul de onoare, corectitudine? :D

des, hurry up. :drak:

don_denver
5th January 2006, 22:48
aiai o ai...deja..:D.....cealalta cinste...celalalt sens...:D..deh...polisemantia..asta...:P

Darkslowstar
6th January 2006, 01:07
Desdemonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, we are dying aici :D

desdemona
6th January 2006, 01:16
Sorry.. chiar am avut o intalnire importanta, stabilita inainte sa primesc mailul cu poze de la Edmond. Culmea, am fost retinuta la un miniFM neoficial, tot de un forumist OLS, prezent in Constanta pentru cateva zile ... :)

Acum pun si pozele... le dau un resize si in cateva minute le pun.

realmadrid.com
6th January 2006, 01:18
Pune-le pe un thread separat :P....la cate poze vom avea :D

Sergio
6th January 2006, 01:28
Mah, da a fost si Basescu prezent sau ce trageti atata de fata? Cand le pune le pune si gata. :P

Darkslowstar
6th January 2006, 01:30
Si alea pe mail Des?

Pana la urma aveati dreptate. Ea umbla cu martienii si noi salivam aici :D

Darkslowstar
6th January 2006, 01:36
Tu sa taci Sergio ca nu stii nimic :P

Sergio
6th January 2006, 01:43
gata, ma retrag in liniste. :D

Misto poze... mai vad si eu fete noi ca de alea vechi ma saturasem. :drak:

andreiush
6th January 2006, 01:45
Chelnerita ce nick are pe forum? :drak:

Darkslowstar
6th January 2006, 01:48
Chiar misto pozele, mai vrem :D

Des :ok:

desdemona
6th January 2006, 01:49
Dark, pai alea pe mail nu le primisi inainte de Craciun? Ca Tudose a fost mai harnic si le-a trimis chiar a doua zi dupa intalnire :) Si eu le-am trimis mai departe participantilor :)

@andreiush... pentru chelnerita tre' sa vii la Casa Jienilor... dar sa stii ca o sa cam stai la coada sa ...gusti din bucataria "jieneasca" :P

Sergio
6th January 2006, 01:50
intere, sa-ti traiasca junioru, semanati leit. :D

Cine-i tipa in verde? http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=9821&d=1136504419

EDMOND_
6th January 2006, 02:02
roxanne...

PS. Mai culcati-va si voi aveti timp si maine. Vor mai veni inca 16 !:drak:

Darkslowstar
6th January 2006, 02:13
Eu ma duc sa fac nani :)

Ba le-am primit draguta (te pup) :D, dar stii vorba bancului ala cu pasarica nesatula :drak:

Catalanul
6th January 2006, 02:55
fia, ce-i cu ciocu` ala mah ? :D

desdemona
6th January 2006, 03:06
Dark, nu stiu vorba aia cu pasarica nesatula.... nu prea am vazut multe la viata mea :P

@Catalane, in afara de cioc nu mai observi nimic? Poate in pozele care vor mai fi puse.... sa fii atent :P si nu numai la el.... dar fara legatura intre cei doi :P

aliss
6th January 2006, 09:21
Inter...ai un copil extraordinar. Ce ochi frumosi are:o:
Sa-ti traiasca :)

edmond...dar pozele necenzurate ...cand preconizezi ca or sa ajunga pe la ochisorii nostri curiosi:D (pe mail, bineinteles:D)

fia
6th January 2006, 12:06
@Catalane, in afara de cioc nu mai observi nimic? Poate in pozele care vor mai fi puse.... sa fii atent :P si nu numai la el.... dar fara legatura intre cei doi :P
Da, a fost perioada mea cu cioc... mi-a trecut.... a fost mai mult un pariu cu mine :D Desde despre ce vorbesti?

Mihai
6th January 2006, 12:28
Inter...ai un copil extraordinar. Ce ochi frumosi are:o:
Sa-ti traiasca :)

Exact asta am vrut sa zic si eu:D... Si in plus seamana foarte tare cu tine:)

Paul
6th January 2006, 12:33
hmmm de cand are iulian mustata ...
intr`un set de poze mai vechi nu avea acest accesoriu ... :evil:

fia si-a tras cioc :happy:

intere sa-ti traiasca junioru :great:

EDMOND_
6th January 2006, 12:55
edmond...dar pozele necenzurate ...cand preconizezi ca or sa ajunga pe la ochisorii nostri curiosi:D (pe mail, bineinteles:D)

Aliss, o sa vina si alea.... trebuie doar sa le selectez pe categorii.... astea pentru aliss, astea pentru fia, astea pentru desde...mai dureaza ceva, stau cam prost cu timpul liber.

Sau poate facem cum au propus baietii... punem alte chipuri in locul celor ale voastre... eventual ale fetelor diplomatilor de la consulatul roman din Milano ..alea de vor sa devina "top model" prin Italia...sau sa vedem ce propun baietii, trebuie sa aiba niste preferinte.

waterboy
6th January 2006, 13:39
Hai ca acum puteti sa ma scadeti din numarul invitatilor si sa ma adugati la membri /hello

don_denver
6th January 2006, 13:50
bine te-am regasit vlahule...:P

Vadim
6th January 2006, 13:54
Edmond_, felicitari pentru organizarea de exceptie a acestei frumoase intalniri. Din partea mea, daca vrei, poti sa fii moderator al sectiunii "Noi si intalnirile noastre".

EDMOND_
6th January 2006, 14:03
Mor de drag !:D De cand eram mic imi doream asta...:happy

realmadrid.com
6th January 2006, 14:05
Aliss, o sa vina si alea.... trebuie doar sa le selectez pe categorii.... astea pentru aliss, astea pentru fia, astea pentru desde...mai dureaza ceva, stau cam prost cu timpul liber.


Nu cred ca trebuie sa selectezi nimic :D
Aliss si Desde nu vor sa apara pe forum, dar nu au nimic impotriva ca pozele sa apara si la ceilalti participanti :ok:
Pana la urma, daca eu am facut o poza cu Aliss sau Desde..cred ca o vreau si eu in varianta originala si nu in varianta cu Aliss/Desde cu fata inlocuita :D
Deci...toti participanti sa primeasca toate pozele...asa este corect :ok:
Cele care vor fi puse pe forum...cenzurate sau alese cu grija..

Paul
6th January 2006, 14:08
Edmond_, felicitari pentru organizarea de exceptie a acestei frumoase intalniri. Din partea mea, daca vrei, poti sa fii moderator al sectiunii "Noi si intalnirile noastre".
da cum de n`ai fost invitat ... nu te mai sufera oltenii :evil:

Vadim
6th January 2006, 14:11
Am fost invitat chiar de unii olteni "de vaza". Nu din cauza oltenilor nu am venit.

EDMOND_
6th January 2006, 14:12
Paule, tu ai avut invitatie !?:drak:

Paul
6th January 2006, 15:05
nu stiu ca mi`a fost blocat faxul :evil:

Darkslowstar
6th January 2006, 15:16
Chiar daca n-a venit, cu Vadim ne-am vazut mai pe seara. :D

Edmond, eu vreau toate pozele si cum am deja poze cu toti participantii nu cred sa fie vreo problema :ok:

inter
6th January 2006, 15:44
Edmond_, felicitari pentru organizarea de exceptie a acestei frumoase intalniri. Din partea mea, daca vrei, poti sa fii moderator al sectiunii "Noi si intalnirile noastre".

Voievodul si-a castigat renumele de "mare maestru de ceremonii" ... e tatic in "aranjamente" :D:D

moderator ... la Suporter Craiova ... acolo ii e locul!:yeah:

don_denver
6th January 2006, 15:46
si maestru de ceremonii...la fm-ul de la munte...dar sa vina cu chitara.....ca vinul aducem noi..:D

inter
6th January 2006, 15:50
mda, si sa nu-l uitati pe leo cel supranumit "dolanescu" :D:D

don_denver
6th January 2006, 15:52
hai mey intere..ca a cantat frumos...in jukebox....si mai ales..."supergirl"...:evil:....

Darkslowstar
6th January 2006, 15:53
Ca bine zici Obergruppenfuhrer! Acolo ii este locul, loca care tipa dupa el. ca atfel imediat va ajungem noi la numarul de posturi din urma :P

ieppy
6th January 2006, 16:56
bey ce tare a fost Fm-ul asta. zic si eu acum, ca acum am apucat sa intru. :D am fost de toate. :D eu din pacate eram putin accidentat dar nu cred ca sa vazut. :D by the by, ca am vazut ca se vorbea pe o pagina, razboinica mea a fost in seara aia in juke, nu stiu care dintre voi a vazut-o, insa mi se apre ca apare intr-o poza, trebuie sa ma uit. :D in rest, ne vedem soon, same people, same places, same fun. :D

EDMOND_
6th January 2006, 18:00
Gata mah, vine partea a doua ... inca vreo 24 de fotografii! Distractia abia incepe... le trimit tot lui desde, am o slabiciune pentru ea.:)

Cat priveste FM-urile neoficiale, o sa fie destule surprize...nu zic mai mult.:D

don_denver
6th January 2006, 18:00
pai si noua mey edmond....ne lasi doar pe mana desdemonei???

fia
6th January 2006, 18:02
Rabdare mai ca le pune desde :)

desdemona
6th January 2006, 18:32
Inter...ai un copil extraordinar. Ce ochi frumosi are:o:
Sa-ti traiasca :)
O intrebare, aliss... dar tu unde te-ai uitat pe durata FM-ului? :evil: Ca daca n-as fi fost acolo... cum in poze nu apari.. as fi zis ca nu ai fost si l-ai vazut abia acum pe jr. in poze :P


Distractia abia incepe... le trimit tot lui desde, am o slabiciune pentru ea.:)
Same here, same here :kiss:


eu din pacate eram putin accidentat dar nu cred ca sa vazut. ... by the by, ca am vazut ca se vorbea pe o pagina, razboinica mea a fost in seara aia in juke, nu stiu care dintre voi a vazut-o, insa mi se apre ca apare intr-o poza, trebuie sa ma uit.
Uite , fia, despre ce vorbeam.... ca mai devreme nu intelegeai. Despre accidentarea ta, despre accidentarea lui ieppy :P
@ieppy, pe razboinica ta am vazut eu, mah ...... ca doar mi-ai aratat-o..... dupa ce v-ati..... :rolleyes:


Hai ca acum puteti sa ma scadeti din numarul invitatilor si sa ma adugati la membri
Bine ne-ai regasit :kiss:


@don_denver.... am retinut ca nu-ti place mana mea.... :D

waterboy
6th January 2006, 18:42
@ieppy, pe razboinica ta am vazut eu, mah ...... ca doar mi-ai aratat-o..... dupa ce v-ati..... :rolleyes:
Desde, important nu e neaparat cine a vazut-o in seara aia (ca si mie aproape sigur mi-a patruns in raza vizuala) ci cine isi mai aduce aminte de ea (eu in nici un caz :D ).
P.S. Nu din vina ei ci clar din a mea :headbang:

desdemona
6th January 2006, 18:46
@waterboy... eu nu am prea baut... as zice ca mi-o aduc bine aminte, ca doar m-am uitat cu atentie la ea cand mi-a fost aratata... dar uite ca acu' ma pui pe ganduri :D Tot ce-mi aduc acum aminte e ca era destul de inaltutza.... :(

don_denver
6th January 2006, 19:57
eu stiu cel mai bine cum arata..razboinica....:D...si inaintea ei..mai fuse una..da o ratarati...deh ucenicul...era in forma..:D

EDMOND_
6th January 2006, 20:19
Nu stiu daca v-am spus, dar in posesia lui desde se afla inca vreo 18 fotografii... :)

O sa mai vina inca vreo zece in seara asta..si de maine trecem la partea doua ... cu caracter sportiv, dominata de echipa cea mai in forma ( normal , eu si Tudose!).:D

desdemona
6th January 2006, 20:33
Dap, le pun imediat, am asteptat si a doua parte ca sa le pot pune pe toate :)

aliss
6th January 2006, 20:46
O intrebare, aliss... dar tu unde te-ai uitat pe durata FM-ului? :evil: Ca daca n-as fi fost acolo... cum in poze nu apari.. as fi zis ca nu ai fost si l-ai vazut abia acum pe jr. in poze :P
l-am vazut si atunci...dar nu ii observasem ochii ca nu am fost atat de aproape de el...l-au pazit bine cei doi tatici:D:P

EDMOND_
6th January 2006, 21:23
bey ce tare a fost Fm-ul asta. zic si eu acum, ca acum am apucat sa intru. :D


Tare, tare! Eu mi-am incheiat misiunea pe ziua de astazi! Cred ca avem cam 48 de poze pana in prezent. Ma gandesc ca o sa va placa.:D

Paul
7th January 2006, 01:07
http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=9813&d=1136504058

Cea mai tare poze ... uitati-va la Inter jr cum se uite :evil:

Mihai
7th January 2006, 01:24
Pai are de la cine invata:D Acolo sunt 3 grei:D
Ma uit la el... am uit la Inter si ma gandesc ca potential genetic are:drak:

ieppy
7th January 2006, 01:36
eu stiu cel mai bine cum arata..razboinica....:D...si inaintea ei..mai fuse una..da o ratarati...deh ucenicul...era in forma..:D

fura 3 daca e sa o luam statistic, dar cred ca pe una ai ratat-o tu. :D

desdemona
7th January 2006, 01:44
Atunci cand dormea ca un prunc pe canapeaua aia super ? :D

ieppy
7th January 2006, 01:49
nuuuuuuuuuuuuuuuuuu, alea fura 2 si nu le-am prins nici eu, varu naibii. tot in seara aia ma refer. :D

desdemona
7th January 2006, 01:58
Pai ma gandeam ca alea 2, plus aia din camera... imi ieseau si mie 3 la numaratoare.... :D Dar nu ghicii ... :(

ieppy
7th January 2006, 02:02
nu nu, vineri fura 3, dintre care numai pe una am vazut-o, eu mai mult, dragos mai putin. :D

sambata fura 3, dragos vazu 2, tu vazui 1 iar eu pe toate 3. :D desi cea pe care ai vazut-o tu a vazut-o si dragos. :D

desdemona
7th January 2006, 02:19
In concluzie au fost destule :D si daca le tii minte pe toate, asta e bine. Ai fost oricum cel mai castigat, ca le-ai vazut pe toate :P Dragos era putin ocupat uneori, cred ca are o scuza :D

ieppy
7th January 2006, 02:25
nu are niciuna. :D l-am certat a doua zi. :D