PDA

View Full Version : Mai castigam campionatul?



Ioca10
12th December 2005, 21:25
Vreau sa aflu parerile voastre sincere facand abstractie de dinamovisti cu care nu poti discuta.
Iar parerea mea este ca vom avea un avans de 5 puncte la sfarsit:ok:
In momentul de fata fiind pe un nedrept loc doi:(

remy
12th December 2005, 21:44
Comic ! :yeah:
Distractiv ! :happy
NEDREPTATITII !
Si astept injuraturi, ca de obicei, nu ma astept la altceva de la stelisti.
V-am luat-o inainte. :ok:
Mai vorbim despre asta peste 6-7 luni, si atunci voi rade iar de aberatiile de aici.
HAI PA ! VA PUP PE PORTOFEL, POATE LA ANUL VA FI MAI SOLID, CA ANUL ASTA A FOST CAM GOLAS !
VA LAS IN "FAMILIE".
SI NU REGRETATI NIMIC, TOT ASA VETI FI LA FINAL. :headbang:

cip_81
12th December 2005, 21:47
Pe cel de curling, da.

Triphat
12th December 2005, 21:51
Cainilor.. mars la forumul vostru. Logic ca o sa castigam campionatul.. daca jucam pana acuma. Avem 2 clase peste Dinamo..

SORENSEN
12th December 2005, 22:24
Comic ! :yeah:
Distractiv ! :happy
NEDREPTATITII !
Si astept injuraturi, ca de obicei, nu ma astept la altceva de la stelisti.
V-am luat-o inainte. :ok:
Mai vorbim despre asta peste 6-7 luni, si atunci voi rade iar de aberatiile de aici.
HAI PA ! VA PUP PE PORTOFEL, POATE LA ANUL VA FI MAI SOLID, CA ANUL ASTA A FOST CAM GOLAS !
VA LAS IN "FAMILIE".
SI NU REGRETATI NIMIC, TOT ASA VETI FI LA FINAL. :headbang:

tu chiar esti stelist ,da-ti arama pe fata:D

Oricum sa vedem ce se petrece in perioada de vacanta si de pregatire,ce transferuri se fac etc...

uti2102
12th December 2005, 23:18
N-am nici un dubiu in privintza asta. Cu 2 etape inainte de final o sa fim campioni.
Catzeii sa plece la culcare. Mai au 3 luni de visat frumos ! Nu e bine sa le iroseasca !

my_bogdan
12th December 2005, 23:39
dinamo in nici un caz nu are echipa....mai ales ca acum pleaca Tamas , poate si Florentin Petre . si chiar daca ar juca binisor dinamo tot Steaua castiga campionatu' ....joaca prea frumos si nu are cum sa rateze titlul.

remy
13th December 2005, 04:20
Parca ziceati ca o imbulinati cu Olaroiu, daca vine, ca nu va mai fi ca Steaua lui Protasov !
Asa sa v-ajute Dumnezeu, singuri v-ati dorit-o.
Mosul va poate aduce speranta asta mult vehiculata de voi. Si nu stati cu frica, Steaua pica.
Ce-mi place cand va agitati aici, sper sa nu patiti ceva, cum era sa pateasca Paul, in ultima etapa a turului. Mereu va faceti sperante desarte. Tot noi controlam fotbalul de 5 ani, cum spune Alpopa.

MariusTR
13th December 2005, 09:54
Ce-mi place cand va agitati aici, sper sa nu patiti ceva, cum era sa pateasca Paul, in ultima etapa a turului. Mereu va faceti sperante desarte. Tot noi controlam fotbalul de 5 ani, cum spune Alpopa.
Mdea... " noi controlam orizontala... noi controlam si verticala" ... buey remy, voi controlati pe palaria mea ca mancati bataie controlata 2 meciuri din 3.
Dinamo e in corzi 70 % din meciuri. Ce anume controlati voi ?

Steaua CAMPIOANA ABSOLUTA PERMANENTA!!! :yeah:

walt.mann
13th December 2005, 10:19
Luam campionatu'... Cainii o sa isi vanda iar juma' de echipa, Tamas s-ar parea ca o sa ajunga la noi, de la Cupa UEFA si-au luat "la revedere!" (stiu, remy, pe voi nu va intereseaza, sistem de desfasurare nedrept etc), la Cupa Romaniei au renuntat (pardon, era trerenul prea ingust asa cum a spus maestrul ratarilor, Zicu), o sa piarda si campionatul, poate ca o sa se inscrie in Intertoto!

Vladek
13th December 2005, 10:31
Avem sanse mari sa castigam. Diferenta intre noi si Dinamo e de un singur punct. Ce inseamna asta ? Nu mare lucru, cand s-a vazut deja ca se poate pierde si un avans de 5 puncte ....
Plus ca Dinamo va avea un retur mai greu decat al Stelei, cu jocuri in deplasare la Cluj, la Timisoara, in Giulesti, etc. Stim ca echipa blatistilor si cersetorilor :rosu: :rosu: va recurge si la "mijloace specifice", dar speram sa nu poata trisa chiar la fiecare meci ... de fapt exista cel putin 2 unde sigur vor avea probleme ... stiti voi care !

alejandro
13th December 2005, 10:45
remy,baga frate niste dovezi scrise,de ce steaua nu va lua campionatul iar cainii o vor face!!!repejor baiatul tatei,da' fii atent,pastreaza-ti cumpatul,ok?:D
repede mey,ca asteptam;)

S2K
13th December 2005, 12:00
Dupa primele trei etape ma pronunt.

dede
13th December 2005, 14:54
eu va zic dupa etapa a sasea...cate pct vom avea mai mult decat cateii :evil:

sun
13th December 2005, 15:04
memorabil : Fia si remy sunt stelisti . VOTEAZA la INTREBAREA ADRESATA SUPORTERILOR STELEI :happy:

totusi fia , tu chiar crezi ca Rapidu mai are sanse ??? :happy

Mariusmadmax
16th December 2005, 18:43
:d

vasile314tzurka
16th December 2005, 18:44
cinstit? nu.

Mariusmadmax
16th December 2005, 18:53
cinstit? nu.
de ce ?
Crezi ca Dinamo sau Poli vor castiga ?

uti2102
16th December 2005, 19:11
N-a zis sincer, a zis cinstit :evil:
Ne cunoashte :)

Mariusmadmax
17th December 2005, 10:22
eu zic , ca dupa multi ani putem invinge fara prea mai emotii

Paul
29th January 2006, 13:59
memorabil : Fia si remy sunt stelisti . VOTEAZA la INTREBAREA ADRESATA SUPORTERILOR STELEI :happy:

totusi fia , tu chiar crezi ca Rapidu mai are sanse ??? :happy

Acelasi fia care in acest poll

http://www.onlinesport.ro/forum/poll.php?do=showresults&pollid=2091 , a votat ca Steaua intra in grupele Ligii , deci Steaua ia titlu ... a decretat fia :P

relansat
29th January 2006, 17:04
ce intrebare e asta ? normal ca luam titlul :) ... sper sa nu fie la emotii

Paul
29th January 2006, 17:08
emotii o sa fie , ca Dinamo se va tine bine , insa ii spulberam la ei acasa si am incheiat distractia :D

Dudubetwin
29th January 2006, 17:19
cum sa nu castigam campionatul ?? pai daca nu`l castigam noi .. cine sa`l castige ??? nimeni nu are valoare peste noi!!!

Paul
29th January 2006, 17:20
Nationalu :happy:

uti2102
29th January 2006, 17:35
Va zic eu cum o sa fie : batem pe Dinamo in retur.
Apoi, inainte de ultima etapa, Dinamo o sa aiba 2 puncte avans fatza de noi shi 3 fatza de Timishoara. Noi vom cashtiga la Vaslui, iar Dinamo va fi nevoita sa cashtige shi ea (datorita faptului ca la egalitate de puncte noi le-am lua fatza) pentru a cashtiga campionatul. Dinamo insa va pierde la 2 goluri diferentza la Timishoara, astfel incat Steaua va termina pe primul loc cu un avans de un punct, Poli pe 2 shi Dinamo pe 3, la egalitate cu Timishoara, dar cu rezultate directe defavorabile :)
Ar fi un final de sezon incandescent, cu o bucurie imensa pentru noi shi pentru timishoreni :)

relansat
29th January 2006, 17:38
@alpopa vezi ca ma superi :) ... da ce crezi ca vasluiul chiar e degeaba ?

nu ai auzit ca la manager rupe :) ... ca in realitate e cu totu altfel asta este

alta problema ... lasa-ma pls sa visez :D

Paul
29th January 2006, 17:38
popik , da`ti peste bot

Anu trecut , de ziua mea eram suit pe tren ca deh era meci in Ghencea...

Anu asta , campionatu se termina pe 12 iunie
Vrei ca in loc sa beau de majorat , sa umblu cu trenurile pe la Vaslui

Uite aici mah:

Cu 2 etape inainte de final , Steaua va avea un avans de 4p fata de Dinamo.
Steaua va avea meci lejer acas cu Jiul , pe care ii bate cu 5-0 , si astfel se sarbatoreste titlul 23 pe 3 iunie.

Apoi Paulica , are majoratu , si dai cu bere , dai cu vin , si cu titlul 23 :D

Paul
29th January 2006, 17:39
aaaaa , loooooool , las popik , mergem si la Vaslui , cica face relansat cinste :D

uti2102
29th January 2006, 17:45
Am uitat sa zic : inaintea meciului cu Steaua Vasluiul se va fi salvat :P

relansat
29th January 2006, 17:50
poi ashe mah ... ca-mi statu inima pentru o clipa :ok:

Paul
29th January 2006, 20:50
sincer nu cred ca va salvatzi ... :(

relansat
30th January 2006, 02:59
nici eu , dar sunt un optimist :) ... e mare pacat ca s-au bagat bani multi

cam degeaba

Sunchase
30th January 2006, 12:38
Baieti , e anul Rapidului ! /hello

Paul
30th January 2006, 13:01
asa e , ca doar nu in fiecare an luatzi cupa :D

in rest visezi :D

Sunchase
30th January 2006, 13:17
Cu Pancu inscriind minim 10 goluri in retur vom fi de neoprit !

Paul
30th January 2006, 13:18
5 goluri cu Vaslui , 5 cu Otelul galatzi :P

superchumbo
30th January 2006, 14:03
7-0 cu vaslui si 3-3 cu galatiul