PDA

View Full Version : Ghinion Imens !!!!!!!



laur_paul
11th December 2005, 16:45
Mai baieti, mult mai profesionisti inj pariuri ca mine.
Joc la pariuri de 3 ani si sunt urmarit de blestemul de a fi scos de un singur meci pe bilet.(nu radeti e total adevarat..cu dovezi).
Fie ca joc 1 meci ,2, 4, 7 meciuri ...ma scoate 1 meci.O sa postez cateva bilete sa vedeti daca am proasta inspiratie sau ghinion....Poate ma ajutai si imi spuneti ce sa fac...vb serios ..este exasperant sa te scoata mere..mereu un singur meci la mustata.

laur_paul
11th December 2005, 16:59
iata o dovada!

relansat
11th December 2005, 17:09
eh man nush ce sa zic , joaca si tu sistem 3/4 sau altceva ...

daca vezi ca ai un ashe ghinion pune mai putine meciuri

vezi ... gaseste si tu o solutie

daca ai pierdut de multe ori la rand o pauza ar fi binevenita :)

laur_paul
11th December 2005, 17:19
astea sunt din ultimele 2 saptamani doar!!

laur_paul
11th December 2005, 17:20
mai am cateva :headbang:

laur_paul
11th December 2005, 17:24
Man am incercat si cu pauze de o luna cateodata si mai mult....la fotbal cel putin zic ca ma pricep.....ma documentez bine de obicei...la unele meciuri chiar am si inspiratie....am avut un bilet la astra....16 meciuri...m-a scos lyon cota 1,20 acasa cu Guingamp care era pe ultimul loc....s-a terminat 0-0..:headbang:

archaeus
11th December 2005, 18:20
sa-mi fie cu iertare, dar la mizele "enorme" care le pui, nu vad de ce esti amarat ... ca pierzi 400o de lei vechi pe un bilet?eu ca pierd 800 de mii pe un gol in min 90 ar trebui sa ma arunc de pe bloc, sau ca din 20 de meciuri pierd ajax 2 goluri in min 90 ... si poate continua la nesfarsit ... nu ai ce sa faci, pur si simplu nu iese, inspiratie proasta, analiza insuficienta, etc etc, incearca sa scoti un meci de pe bilet, cea mai mica cota, cea mai mare, il imparti in 2 si pui 2 bilete etc etc, vezi tu bafta :ok:

relansat
11th December 2005, 18:48
nasol omule ... ghinion chior intr-adevar

si suma pe care pariezi conteaza :) daca tu pui 4.000 lei pe 6 meciuri cum

vrei sa iti iasa daca e biletu tau sunt meciuri cu cote de peste 1.5 ?

strange mai multi bani , sa zicem un milion si baga (cam vreo 3-4 mil e recomandat)

1-2 meciuri pe bilet pe bani multi si vei vedea ca o sa mearga.multa bafta

si tine minte ceva : daca pierzi la pariuri , nu are d-zeu ceva personal cu

tine :P

Dudubetwin
11th December 2005, 19:55
relansat: si eu am vrut sa ii spun acelasi lucru !! face o mare greseala ca joaca multe meciuri cu cote relativ mari !! toate biletele au cota in jur de 30. ceea ce este foarte mult!!

Dudubetwin
11th December 2005, 19:56
nu mai bine joci cote mici cu bani multi decat cote mari cu bani putini?? gandeste`te un pic !!!

relansat
11th December 2005, 20:38
ai dreptate ... e mai bine sa joci cu bani mai putini si cu cote mai mari

pentru ca nu risti multi bani , insa rezultatele stau altfel : daca joci pe bani

putini cu cote mari sunt sanse foarte mari sa nu iasa biletu' , pe cand atunci

cand joci cu cote mici pe bani multi sansele cresc vizibil . oricum fiecare cu

bugetul lui si cu ideile lui

p.s : baghera decat sa discutam pe forum mai bine da-mi id tau de mess :P

pe prv

zeke
12th December 2005, 07:15
Mai baieti, mult mai profesionisti inj pariuri ca mine.
Joc la pariuri de 3 ani si sunt urmarit de blestemul de a fi scos de un singur meci pe bilet.(nu radeti e total adevarat..cu dovezi).
Fie ca joc 1 meci ,2, 4, 7 meciuri ...ma scoate 1 meci.O sa postez cateva bilete sa vedeti daca am proasta inspiratie sau ghinion....Poate ma ajutai si imi spuneti ce sa fac...vb serios ..este exasperant sa te scoata mere..mereu un singur meci la mustata.

CAT TIMP VEI JUCA COMBOURI, vei tot pati asta, pana vei pierde toti banii si vei falimenta,

Nici un profesionist nu joaca combouri.

razvy04
12th December 2005, 09:52
zeke ce pana mea ai cu combourile...m-ai inebunit si pe mine in thredul meu, si pe el aici...unde pana mea vezi tu in biletele lui vreun combo?????crapa ochii mai tare si nu mai stresa lumea .... sa mor eu daca esti sanatos, ai un fix cu combourile astea mai omule...profesionistule