PDA

View Full Version : Ce parere aveti depsre Aria Ultra' ?



ultras^
10th December 2005, 14:19
astept comentarii de la oameni din tara...care au totusi o ideea desper ultras

b3bito
10th December 2005, 14:25
ultra...yo as zice k ar fi mai bine sa bagi shi mesajul de la ultimu` meci cu clujul...ar da mai bine....

ultras^
10th December 2005, 14:31
nu`l stiu exact...da` lasa asa...ca nu tre sa bag un mesaj ca sa comenteze lumea despre noi

ultras^
10th December 2005, 14:34
srry ca am facut 2..din greseala:P

mila_nezu
17th December 2005, 23:44
ARIA ULTRA in momentul de fata singura grupare constanteana care tine numai cu FARUL restul trebuie date uitari FORZA FARU` ANTI bUCURESTI

tchibos
17th December 2005, 23:57
care e ARIA ULTRA?... gruparea aia izolata care sta si canta de una singura la peluza?

Toreador_24
18th December 2005, 00:37
Adevarul adevarat este ca cei de la aria ultra sunt printre cele mai tari grupari ultras din tara ! Sunt Unici In Felul lor prin ceea ce fac shi prin modul in care isi incurajeaza favoritii ... dar am auzit inca o veste buna din partea ULTRASILOR cosntanteni ca din Retur va mai aparea un grup numit " SeLeKt-GrouP " care la fel ca ARIA vor fii unici ... as fii foarte curios si in acelasi timp fericit daca aceste 2 grupari ULTRAS s-ar uni din retur la peluza cu tabela ! inca o data respect pentru acele 2 grupari care intra-devar sunt ADEVARATE !

Toreador_24
18th December 2005, 00:55
apropo ultras^ esti membru Aria ?

tchibos
18th December 2005, 00:59
nu sunt dar ii sustin pe adevaratii suporteri ai farului, iar ARIA ULTRA din cate am vazut la stadion sunt putin ca numar dar au plamanii buni si isi incurajeaza puternic echipa. BRAVO LOR !!!...cand s-a format si din cine s-a desprins ARIA ULTRA ca vreau sa trec si asta in semnatura mea ca sa stie lumea care ma citeste ca avem galerii adevarate la Farul

mila_nezu
18th December 2005, 17:11
ultras^ esti cumva la ARIA ? dami si mie id tau

b3bito
18th December 2005, 22:47
care e ARIA ULTRA?... gruparea aia izolata care sta si canta de una singura la peluza?
BAH FRATE U STI CE VORBESTI MAH SAU ZICI ASA K SA TE BAGI SI U IN SEAMA.U MAI TRECI PE LA STADION SI DUPA AIA SA MAI VORBESTI...CE STI U DESPRE FARU` MAH...?NIMIK TACI!!!...CARE ESTE CEA MAI VECHE BRIGADA SI CARE INK MAI ACTIVEAZA?STI?NU...ITI DAU YO RASPUNSU ...ARIA ULTRA` ASA K TACI!!! BV TOREADOR...UNU CARE STIE CE VORBESTE...RESPECT ARIA ULTRA` FORZA FARU(FARU` SI ARIA MEREU IN INIMA MEA)

tchibos
18th December 2005, 22:56
CEA MAI VECHE GRUPARE aria ultra?... eu am mai fost asa din cand in cand pe la stadion si am vazut cativa pustani care cantau ceva in stil militar si care se ingramadeau ca niste copii care digera de frig... nu stiu sa fi fost mai mult de 20 insi... daca cu asta se lauda Farul atunci stam slabut de tot.. la ultimul meci toata peluza era goala iar ei se inghesuiau de parca aveau bilete cu loc unul langa altul... sa fi fost asta oare forta grupului

ps: am impresia ca voi ati migrat de pe forumul farului ca acolo am vazut limbaj colorat ca al vostru... mai e si toreadorul ala care m-a facut stelist spurcat... il invit sa citeasca mesaje de ale mele sa vada cat de mult tin eu cu steaua/dinamo/rapid si apoi sa faca comentarii pe seama mea

b3bito
18th December 2005, 23:05
Mah U Sti Ce Vorbesti?iti Zic Yo Personal K Baieti Din Aria Ultra` Au Toti Peste 20 De Ani...acuma K S`a Unit Cu Blue Boys A Mai Scazut Media De Varsta Dar...tot Au O Mentalitate Ultras Puternik...apropo Condeaza Varsta?dak Iti Susti EcHipa?...apropo Iti Zic Tot Yo K Acuma Suntem Peste 30 De Insi La Fiecare Meci ;)...si La Meciurile Importante Peste 50 ;)...k Sa Iti Demonstrez Te Invit La Meciul Cu Pandurii Sa Vi In Aria...si Dupa Aia Sa Vi Si La Meciul Cu Dinamo K Sa Vezi Ceva Frumos .... ;)astept Raspuns...

ultras^
18th December 2005, 23:13
tchibos fratelo....tragi pe nas rau de tot tu nu e asa? cativa copii..paote ne confunzi mha cu pirates sau elgio sur..vestitele brigazi ale voastre pe care le cunoaste toata tara =)) esti un dulce :)))))) ...demonstrezi tarii prostia voastra :))

ultras^
18th December 2005, 23:15
pirates .. legio sur....srry de greseli...mila nezu da mha..acum sunt in aria :D

b3bito
18th December 2005, 23:16
Suntem...

ultras^
18th December 2005, 23:30
toreador din ce cartier esti? as luam legatura sa discutam .. si mai vedem noi ce facem...ca aici nu se poate vorbii ... intervin "ultrasii" de la tribuna ... .vb pe mess..sau vedem noi..mi`e indiferent

b3bito
18th December 2005, 23:33
sa`mi dai si mie id tau toreador...sau il dai lu` ultras si il iau de la el...

ultras^
19th December 2005, 15:28
da mha...am vb si cu baietii mai vechi...o sa vb la primu` meci cel mai bine..nu pe net ;) .. mai vdm pana atunci

b3bito
19th December 2005, 20:52
http://aria-ultra.myforum.ro/ asta este forumul nostru....sper sa nu mi`l stergi adi

ady51a
19th December 2005, 21:17
Cu o singura conditie. Sa anunti si acolo ca exista un forum Farul foarte bun si aici.

b3bito
20th December 2005, 16:53
k mai facem pactu

Toreador_24
20th December 2005, 23:11
tchibos - nu am spus ca esti stelist dar prin ceea ce ai spus , afirmand : "care e ARIA ULTRA?... gruparea aia izolata care sta si canta de una singura la peluza?" ai dat de banuit ca esti spurcat , ca habar nu ai ceea ce spui iar cand spui ceva de care nu ai habar mai bine taci !

Toreador_24
20th December 2005, 23:16
ultras^ .. i-a Id`ul meu de la mila_nezu :) , sunt din faleza nord !

ultras^
20th December 2005, 23:48
ok mha..si nu`ti mai bate capul cu anumite persoane de pe aici

arian18
19th January 2006, 18:21
cuv. multe nu isi au rostul asa ca rezum toate cuv. pt aceasta brigada intr-unul singur. RESPEKT. Taranii ce populeaza grupuri false de ultrasi intotdeaua vor avea ceva de comentat...dar e de inteles, atata pot, atata shtiu...k doar sunt toti niste manelisti imputiti care niciodata nu isi vor respecta RASA.88

Rechinul Ucigas
22nd January 2006, 17:52
Suntem Peste 30 De Insi La Fiecare Meci ...si La Meciurile Importante Peste 50 ...


moaaa b3bito dar sunteti multi nu gluma , asta da galerie :D
voi astia de la aria nu mai jicniti ceilalati suporteri faristi !!!

tchibos
22nd January 2006, 18:37
merci rechinule ucigas dar nu trebuie sa ii critici ... asa sunt ei si daca asta e stilul lor sa il pastreze ca oricum nu ating cu nimic prin replicile lor... daca ar fi sa fiu dintr-un grup anume probabil as fi sarit ca ars in apararea grupului respectiv, dar nu, eu tin DOAR cu Farul ( lucru pe care multi nu l-au inteles aici -> dar asta e, fiecare intelege cum si cat poate ) In rest eu ma bucur ca Farul are suporteri chiar daca sunt mai "artagosi" in limbaj

ps: vad ca esti a doua persoana care a scris sub nick "SOLO FARUL"... poate ne facem si noi un grup de ultrasi... deja suntem doi asa ca... vom fi grupul suporterilor cu bun simt care sustin o singura echipa si anume: FARUL CONSTANTA ( si asta fara sa jignim pe altii care fac parte din alte grupari). Te salut si FORTZA FARUL !!!

Rechinul Ucigas
22nd January 2006, 18:55
da tchibos , ar fi fost misto daca mai eram in tara , mie dor enorm de tare de farul dar asta e !
Si eu am facut parte din galerie , cu gruppo sud eram , pana cand au inceput sa strige steaua pe stadionul nostru , de atunci am plecat ! Despre aria ii stiu de cand s-au infiintat erau 10 insi si acum sunt 50 sau cat a zis b3bito , din partea mea la mai mare , si le urez succes dar macar sa si vada lungul nasului nu sa , sara cu gura ca sunt ei ultras si bla bla bla , macar sa respecte suporterii faristi ca sa nu mai zic de ceilalati ....
cum ai spus si tu : SOLO FARUL !!!

b3bito
22nd January 2006, 19:40
mah rechinule...piarates =)))....voi astia care cik sunteti numai cu farul si defapt knd va zice sorin sa strigati de steaua...gata nu mai stiti cum sa va rupetzi plamanii...strigand steaua...asa k....toti astia care sunteti in pirates mai bine nu mai venitzi la meciuri k venitzi degeaba...ultrasi?ultrasi dubli sau cum se zic astia care sunteti cu 2 echipe?...dublu` ultrasi?....aici nu ma refer neaparat la tine ...ma refer la brigada pirates(aia care au avataru` tau k stema )... ;)...la meciul cu valerenga strigatzi asa de tare steaua si de jiji fecali...de nu`mi venea sa cred k suntetzi voi astia din constanta...iar knd strigati de farul dabia se auzeau....si mai erau cativa care fugeau din asa zisa galerie constantzeana...si veneau in micul grup care tot meciul am strigat farul...si knd ii intrbam d c stai mah acolo...dak nu vrei sa cantzi sau nu ti cu steaua...si ziceau k ii bate(cineva...asa zisul sef al galeriei...) deci intr`un singur cuvant sunteti penibili...) sa sti k aici nu ma refer la tine ma refer la pirates)

Rechinul Ucigas
22nd January 2006, 20:02
chiar nu ma intereseaza ce striga pirates la meci , eu nu am treaba cu ei nici cu voi , oricum asa ca sa te intarat putin ei sunt cu mult peste voi !
avatarul mi l-am pus pt ca mi-a placut nu pt ca sunt eu din grupul lor , eu nu am mai fost la farul de un an jumate asa ca...
SOLO FARUL !!! poate ai sa intelegi (textul care l-ai scris mai sus , pune-l pe o foaie de hartie si da-i lu sorin &company ) nu mie :)
bine ca sa iti zic asa , eu il cunosc pe sorin , el este farist nu stelist cum cred unii dar fiecare cu opinia lui , chiar cei de la steaua au vrut sa ii ofere postul de sef de galerie dar stii ce le-a spus : CU FARUL PANA LA MOARTE !
nici eu nu sunt de acord cand se striga steaua la meciuri , dar daca galeriile sunt "infratite " asta e !
oricum sorin & company au sustinut mereu farul si pe hcm c-ta , si au facut spectacol in multe randuri si pt asta ii respect asa acum sunt ei !

b3bito
23rd January 2006, 15:05
mda...si aia de la steaua...care zic mereu knd avem meci cu dinamu` k vin si ei nu stiu cati...si nu vine nici unu...?ce mai infratire ;))....dar...
sa sti k nu mai intaratat... ;) :D...k nu vreu sa ma cert cu tine ;)..pana la urma tot faristi suntem.... ;)...asa k solo farul ;)restu` ....
numai bine ;)...
dar d c nu ai mai venit la farul la meciuri?

Rechinul Ucigas
23rd January 2006, 16:22
pai distanta frate , am mai venit in Romania , dar nu am prins etapa cand eram acolo ....
si de cate ori vin acasa ma duc la magazin s avad daca a aus tricouri cu Farul , dar mereu accelasi raspuns ca nu se gasesc , am inteles ca o s abage din nou la sfarsitul lunii ...

b3bito
23rd January 2006, 22:14
hmm park aveau mah...acuma o luna :D...asa am vazut...dak vad te anut ;)

beberatm
19th March 2007, 17:52
va rog frumos sa nu mai vorbiti de Aria Ultra dak nu sunteti in grupare,ca suntem satui de mancatori de ***** si de oameni care si dau cu parerea.
si ca sa lamuresc pe unii:sunt multi din Aria care tin si cu alte echipe da noi nu venim sa cantam pt altii.
cine vrea,se duce in tara la meciurile echipei respective(si sunt sigur de asta).
acasa e doar o echipa
multi dintre voi nici nu ati iesit din Constanta asa ca mai bine pastrati-va opiniile pt voi
si mai lasati deplasarile pe banii clubului daca tot sustineti Faru.

Hai Faru

mArIuSeL
27th July 2007, 21:30
Ce se intampla cu galeria farului..Am observat ca sunteti tot mai putini!:shocked:

bahaus_84
27th July 2007, 22:14
sunt prea multe si prea dureroase motivele ca sa le insiram aici...

mArIuSeL
28th July 2007, 10:52
Da! Am aflat si eu cateva motive...asta e!
Sper sa le rezolvatii!!

fantoma
19th January 2008, 18:09
milian nezu are perfecta dreptate

fantoma
19th January 2008, 18:17
care e ARIA ULTRA?... gruparea aia izolata care sta si canta de una singura la peluza?

ba aria ultras ie chemai buna garelie a farul nu arti care fac garerie toti steristi dinamovisti noi nu mancam seminte ca tarani noi cantem si punem inima pe echipa noi mergem si in deplasare

kerosene
19th January 2008, 22:50
Cand a fost scris mesajul,ARIA statea la cealalta peluza,de asta a intrebat,nu ca ar avea ceva cu ei.Cu cat mai multi cu atat mai bine

LazioRoma
13th March 2009, 05:44
bunul meu prieten Ervin este in Aria.. respect pt ei .. chiar sunt un grup inimos.. am participat si eu ani trecuti la cateva incaierari prin tara cu ei .. nu am sa uit celebra deplasare la onesti .. cand am cazut in B.. cu Teleman .. Dumnezeu sa il ierte.. momente memorabile... si de neuitat.. MS FARUL!