PDA

View Full Version : Mirel Radoi - fotbalistul anului pentru ca merita



Paul
10th December 2005, 11:15
GAzeta Sporturilor acorda premiile ca de fiecare data ...

www.gsp.ro , vedeti in stanga acele sondaje si votati Mirel Radoi ...

Momentan e lider cu 25 % dintre optiuni , urmat de Mutu cu 14 % si Dorinel Munteanu cu 11 %.

Pe locul 4 e Bostina cu 8 % ...

Votul suporterilor conteaza 20 % , insa cred ca e cel mai important fiindca e singurul obiectiv ...

Mi s-ar parea rusinos sa iasa Mutu fotbalistul anului , in conditiile in care juma de an nu a jucat :no:

fia
10th December 2005, 11:22
Dar nici Radoi nu a facut nici o branza anul asta. Mutu a facut in juma de an cat o sa faca Radoi in toata cariera. Nu-mi place deloc Mutu, dar sa-l pui in aceeasi oala cu Radoi e penibil. Votul acela refleca doar simpatia suporterilor pentru Steaua in nici un caz intrebarea din poll.

Paul
10th December 2005, 11:33
Fia:
Mirel Radoi 2005

Luna februarie: Ca si capitan al Stelei , a eliminat impreuna cu coechipierii Valencia , asta dupa ce tot ei reusirera performanta de a califica o echipa romaneasca in primavara europeana ....

Luna martie: Au jucat de la egal la egal cu Villareal , echipa ce astazi a castigat grupa D din Uefa Champions League (cea mai tare grupa , ca doar erau Manchert si Benfica acolo) ... este printre primele 8 echipe din Europa ...

Luni mai - iunie : A condus Steaua spre un nou titlu de campioana ...

Luna august : gafa cariei , se intampla , oricum nu el a pierdut calificarea ...era golul de 0-3 ...

Luna septembrie - luna noiembrie : Face ravagii in Europa alaturi de Steaua ... gol cu Valerenga , gol cu Halmstads ; Apararea condusa de el nu ia nici un gol de la Lens , Sampdoria , etc

In campionat , unde Steaua are un program infernal , termina pe locul II , aproape de Rapid...

Anul lui MIrel Radoi , care are curajul sa renunte la Nationala , cand toata presa il preseaza pe Piturca sa`l cheme inapoi ...

Mutu e in acest timp a 5-a optiune pentru postul de atacant la Juventus...
A marcat in anul 2005 , 5 goluri (3 campionat , 1 in Liga Campionilor si 1 in Cupa Italiei).

Radoi care e fundas a marcat 4 goluri : Rosenborg , Halmstads , Valerenga , Sportul ...
Toate din afara careului de 16 m ....

fia
10th December 2005, 11:52
Pai da dar, sari exact capitolul nationala, unde Mutu a dat niste boabe, iar Radoi u a fost convocat. Iar aia cu curajul de a nu veni e vrajeala toata ziua.
Iar gafele de la Rosenborg atarna greu... Ma rog parerea mea.
Eu l-as vota pe Dorinel.
A facut aceleasi lucruri ca Radoi pana in Vara si dupa aia a fost Tatic la CFR. A! Plus nationala.

S2K
10th December 2005, 12:08
Radoi merita acest titlu si oficial ... nu toxicomanul ala de mutu.

STEAUA-MANIA
10th December 2005, 12:21
MIREL RADOI este un exemplu atat pe teren cat si in afara terenului!
Mutu e ocupat cu "faina" lui ghiara...:rosu:
MIREL RADOI este cel mai constant jucator roman de fotbal!:yeah:

fia
10th December 2005, 12:33
As mai scrie si eu dar se pare ca nu am cu cine vorbi... macar cu Paul mai poti schimba 2 vorbe la subiect.

Paul
10th December 2005, 15:05
bine fia , hai sa`l votam pe Buga ... player of the year

Cei care il voteaza pe Mutu , il voteaza fiindca nu vor sa iasa Radoi ...
Iesind Radoi , va avea de castigat Divizia A , si se va demonstra ca Divizia A este in mare crestere , daca s-a ajuns ca jucatorul anului sa fie din Divizia A

Cred ca Radoi va iesi nr.1 in topul suporterilor si cel al ziaristilor de la Gsp, poate ca si in cel al antrenorilor.

Capitanii de echipa (aici voteaza si Radoi si cu siguranta nu se va vota pe el) , si presedintii nu`l vor vota pe Radoi ...

Lucky_OLD_G's
10th December 2005, 15:15
DAR cine se mai poate indoi de faptul ca mirel a fost cel mai tare jucator roman din anu asta.............era unu per aici care zicea ca mirel nu a fost selectionat la nationala in timp ce adi a dat atatea goluri ptr ea.................te rog adutzi aminte la ultimele 2 meciuri pe care mirel le-a jucat in reprezentativa Romaniei si adutzi te rog aminte cum l-a scos de atatea ori pe chivu cand asta facea niste imbecilitatzi sa le zic asha.........si chivu e jucatorul ptr care se bat interu si milanu...............asa ca nu e un aargument faptul ca nu a jucat la nationala ...cred ca ii eclipsa golurile lui mutu daca pitzi ala n'ar face golanii cu geovanni si l-ar chema cum ar fi firesc pe mirel sa aiba grija din nou de " capitanul" chivu si de apararea aia ........care merge destul de bine si cu tamas..de ce sa nu recunoastem
yoo sunt un juventin( se stie asta:D:D) da nu ma dau in vant dupa mutu........e sub mirel................la ora asta.........

Paul
10th December 2005, 15:18
credeam ca zici ca Mutu nu doar e sub Ibrahimovici , Trezeguet si Del Piero , ci si sub Zalayeta :D

dede
10th December 2005, 15:24
ce conteaza daca Mirel nu joaca la nationala...o nationala care pierde calificarile una dupa alta...Radoi deocamdata e doar al nostru, al stelistilor...si merita sa fie fotbalistul anului...

uti2102
10th December 2005, 15:39
Lol, Mutu fotbalistul anului auzi :happy Pentru cele doua goluri cu Cehia ?! :o:
La pamant am ajuns cu fotbalul daca pentru atat poate lua cineva acest titlu...De fapt la ce sa ne ashteptam.....cand marile "perle" ale fotbalului romanesc se zbat intre mediocritate shi infirmerie la Roma sau freaca banca de rezerve la Dopnetus... :o:

don_denver
10th December 2005, 15:44
radoi e bun...dar tot pe munteanu l-as vota la ce a facut anul asta....

Paul
10th December 2005, 18:11
eu nu l-as vota , daca e adevarat ca l-a demis pe Zenga :no:

remy
10th December 2005, 18:30
MIREL RADOI este un exemplu atat pe teren cat si in afara terenului!
Mutu e ocupat cu "faina" lui ghiara...:rosu:
MIREL RADOI este cel mai constant jucator roman de fotbal!:yeah:
Hai ca-i tare, bomba stelistilor ... care face fas !
Am auzit-o si pe asta: Radoi cel iertat permanent de arbitri pentru duritatile sale sa iasa cel mai bun fotbalist al anului.
Si unul care anul trecut si anul asta a intaratat si pe altii sa nu vina la Nationala, pt. ca Steaua e mai importanta pentru el, JIJI si MEME, doar e o familie, ce naiba ? Si in plus, a mai fost si suspendat pt. minciuni in fata antrenorului Nationalei, cel care l-a adus in fotbal, la Steaua.
El, cel care s-a facut de tot rasul la meciul cu Rosenborg, dand cel mai penibil autogol vazut vreodata, facand pe multi stelisti sa spuna ca nu are ce cauta la Steaua ?
Penibil Paul asta. Chiar jenant de fanatic. Daca a jucat bine in cateva meciuri, inseamna ca e cel mai bun ?
Macar daca ziceai ca merita Dorinel Munteanu, care a luat aproape de unul singur campionatul cu Steaua ? Sper ca tineti minte meciul cu Brasovul, cand a dat golul pt. castigarea titlului, dupa ce toata echipa Steaua, abia mai sufla, si era sa piarda titlul dupa ce a condus atatea etape, chiar cu 6 puncte, dinamo aratand forta de a reveni, cu toate ca primele etape se concentrasera pe meciurile din Champions League, de ajunsesera sa fie pe ultimile locuri in tara ?
Iar Mutu a facut mai mult pentru tara sa decat Mirelusha.
1. la Nationala dadea numai el goluri, de ziceai ca e singurul care joaca pentru Romania. Cum n-a jucat el, Nationala era decedata. Cine poate uita ca el, aproape singur, a invins Cehia, una dintre cele mai bune din lume, dandu-le doua bobite ?
Daca nici asta nu e real, nu mai avem ce discuta cu unii care sant orbiti de fanatism. Si nu el a facut echipa care nu s-a calificat, ci antrenorii, mai ales Iordanescu, care a gafat la meciurile importante.
2. la Juventus, unde face fata stelelor mondiale de acolo, chiar inscriind 5 goluri importante, cu toate ca e mai mult rezerva.
Ce alt exemplu de valoare mai vreti ?

fia
10th December 2005, 20:54
Paul, nici mie nu-mi place de remy, dar a dus niste argumente valide. La voi doar orgoliul de stelisti il voteaza pe Radoi.

STEAUA-MANIA
10th December 2005, 20:56
Hai ca-i tare, bomba stelistilor ... care face fas !
Am auzit-o si pe asta: Radoi cel iertat permanent de arbitri pentru duritatile sale sa iasa cel mai bun fotbalist al anului.
Doguletz,tu vorbesti?dinamovistii il venereaza pe alexa cel care l-a rupt la propriu pe un jucator de la farul(mocanu,cred) si nici macar nu i-a dat rosu lui alexa.:rosu:

Si unul care anul trecut si anul asta a intaratat si pe altii sa nu vina la Nationala, pt. ca Steaua e mai importanta pentru el, JIJI si MEME, doar e o familie, ce naiba ? Si in plus, a mai fost si suspendat pt. minciuni in fata antrenorului Nationalei, cel care l-a adus in fotbal, la Steaua.
nene,de cand iti pasa asa de mult de piti?acu esti fan piti ca sa dai in RADOI...Si cand ma uit ca,cica ai avea 39 de ani...

El, cel care s-a facut de tot rasul la meciul cu Rosenborg, dand cel mai penibil autogol vazut vreodata, facand pe multi stelisti sa spuna ca nu are ce cauta la Steaua ?
dinamo ne face de rusine de cand exista...vezi knatspynufelag,nemtori 17 tirana,cele n+1 blaturi din romania!este prima echipa romaneasca care a fost eliminata din cupele europene dupa ce a castigat meciul tur,desfasurat in deplasare!0-1 benfica,a pierdut 2-0 pe cotroceni!Lol nici stadion de CL nu aveto:evil:

Penibil Paul asta. Chiar jenant de fanatic. Daca a jucat bine in cateva meciuri, inseamna ca e cel mai bun ?
Macar daca ziceai ca merita Dorinel Munteanu, care a luat aproape de unul singur campionatul cu Steaua ? Sper ca tineti minte meciul cu Brasovul, cand a dat golul pt. castigarea titlului, dupa ce toata echipa Steaua, abia mai sufla, si era sa piarda titlul dupa ce a condus atatea etape, chiar cu 6 puncte, dinamo aratand forta de a reveni, cu toate ca primele etape se concentrasera pe meciurile din Champions League, de ajunsesera sa fie pe ultimile locuri in tara ?

Da,Munteanu,acel jucator pe care fratii tai dinamovisti l-au scuipat!Niste jeguri de oameni,va reprezinta...


Iar Mutu a facut mai mult pentru tara sa decat Mirelusha.
1. la Nationala dadea numai el goluri, de ziceai ca e singurul care joaca pentru Romania. Cum n-a jucat el, Nationala era decedata. Cine poate uita ca el, aproape singur, a invins Cehia, una dintre cele mai bune din lume, dandu-le doua bobite ?
Daca nici asta nu e real, nu mai avem ce discuta cu unii care sant orbiti de fanatism. Si nu el a facut echipa care nu s-a calificat, ci antrenorii, mai ales Iordanescu, care a gafat la meciurile importante.
2. la Juventus, unde face fata stelelor mondiale de acolo, chiar inscriind 5 goluri importante, cu toate ca e mai mult rezerva.
Ce alt exemplu de valoare mai vreti ?
Pai,voi dinamovisti venerati si cei care nu au facut nimic pt aceasta tara..nu are rost sa dau nume!
Mutu-un simplu drogat..a jucat la o echipa de hoti,joaca la o echipa de hoti si drogati1:rosu:

fia
10th December 2005, 21:01
Mai STEAUA-MANIA, nu faci decat sa te iei de remy, nu argumentezi cu nimic de ce ar merita Radoi acest titlu.

Paul
10th December 2005, 21:04
fia argumentele le gasesti in unul dintre primele mele 2 postri de pe thread ...

si da`mi o alta alternativa la Radoi

remy
10th December 2005, 21:10
STEAUA-MANIA(C) e pe alta planeta, care se numeste Steaua, si care e la miliarde de ani-lumina departare de Pamant.
Daca si tu aduci argumente de-astea de doi lei, numai pt. ca Radoi e de la Steaua, chiar ca va dati arama pe fata.
Uite, eu nu-s fanatic si-l votez pe Dorinel Munteanu pe primul loc, iar pe Mutu pe 2.
Cam asta e realitatea. Si nu e nici un actual Dinamovist. Ca sa nu mai fiu acuzat aiurea-n tramvai de fanatism de unii dubiosi de pe Forum.
Chiar anul trecut am recunoscut: da, Steaua a castigat, poate meritat, poate nu, dar, fara DORINEL MUNTEANU, si anul asta fluiera dupa un nou titlu, pe care se forteaza sa-l ia de 5 ani. Sa nu spuneti ca n-a fost cel mai bun jucator de la Steaua, dar si de la CFR Cluj.
De ce la tot ce scriu eu, replicati numai cu ce vreti voi, extragand din context sa aparati Steaua si jucatorii lor.
Rar atata fanatism inversunat la acel gen de suporteri frustrati de ceva anume, dar nu ne putem da seama de ce oare ?
Poate iarna asta va duceti pe undeva sa va mai aerisiti creierul de "boala" Steaua, si poate veti termina aberatiile de aici.
Auzi, sa ajungi sa te milogesti, sa cersesti voturi ca un jucator al Stelei sa poate fi votat cel mai bun jucator de fotbal al Romaniei, asta intrece orice limita a bunului simt.

fia
10th December 2005, 21:12
Paul am dat 2: Dorinel si Mutu. Pe locul trei ar veni Radoi. Hai sa zicem, ca suntem pe subforumul Steaua la egalitate cu Mutu :ok:

Darkslowstar
10th December 2005, 21:17
Faza cu Radoi jucatorul anului este o gluma proasta. locul lui e la deceptia anului. pt. ca a fost exclus de la nationala (chiar de un stelist).
Sa vedem ce a facut Radoi:
- a fost data afara de la nationala
- a scos Steau din grupele CL (greseli monumentale inambele emciuri cu schiorii)
- a iesit campion cu Steaua
- a dat cateva goluri
|Mai curand negativ, bilantul lui este sub al lui Mutu, cu evolutii superbe la nationala si bune la Juventus. Sa nu comparam Juve cu Steaua de acum.

Din Romania, Buga mi se pare mai indreptatit la avest titlu, dar dupa Dorinel.

STEAUA-MANIA
10th December 2005, 21:18
remy,tu vb de fanatism?LOL...Te rugam frumos,nu mai scrie la acest topic,este exclusiv pt STELISTI!Asa cum nici noi nu am scris la topicul dc la meciurile merg 4000-5000 spectatori,iar la STEAUA vin 25.000!Te rog,nu ne mai "intoxica" acest topic,ne saturat de prezenta ta si pe alte topicuri.Mersi.

uti2102
10th December 2005, 21:35
Sa vedem ce a facut Radoi:
- a fost data afara de la nationala
- a scos Steaua din grupele CL (greseli monumentale inambele emciuri cu schiorii) ei na? ne calificaseram in grupe shi nu shtiam io ?
- a iesit campion cu Steaua
- a dat cateva goluri
Mai curand negativ... :o:
Greu cu pozitivele shi negativele astea. Matematica, bat-o vina !

Lasatzi-o draq de magarie !
Io zic fiecare sa se voteze pe el fotbalistul anului shi terminam balciul. Eu asha fac : alpopa, romanian footballer of the year !

fia
10th December 2005, 21:40
Hai mai nu votezi Jiji? l-am vazut cu Shelbourne in deplasare ca are stofa, se pricepe....

remy
10th December 2005, 21:47
Lasa-i in pace, familia Steaua e unita ... in fanatism ... si aberatii
Comic: Radoi, fotbalistul anului, mai ales ca a jucat si putine meciuri: in campionat, mai ales datorita accidentarilor si suspendarii pt. faptul ca n-a vrut sa joace in echipa tarii sale, cel mai grav lucru posibil, dar si in echipa Nationala, de a devenit Persona Non Grata la FRF !
Si asta s-a repetat si anul trecut, cu Iordanescu, cand mai multi de la Steaua n-au vrut sa joace un amical, pt. ca echipa de club era mai importanta ! Recunosc, indemnati de Nashul sau, don' JIJI si de MEME, cel mai sfant presedinte de club.
HALAL PATRI(H)OT !
Mai ziceam daca era o intamplare cu Piturca, pt. ca e cam increzut, dar s-a intamplat si cu alti antrenori.
Acest individ il adulati voi ? Uitati si de autogolul din meciul cu Rosenborg, dar si de gafele de la celelalte 2 goluri ale adversarilor antrenati de cineva care a fost antrenor la o echipa de fete !!!

uti2102
10th December 2005, 22:10
Hai mai nu votezi Jiji? l-am vazut cu Shelbourne in deplasare ca are stofa, se pricepe....
Are nishte centrari traznet :D Fortza shi acuratetze, chiar pe capul atacantului !!! :evil:

@Remy : un jucator de talia, determinarea shi devotamentul pe care-l are Radoi nu vetzi avea voi dinamovishtii multzi ani de-acum incolo; un asemenea om apare foarte rar....iar voi deja l-atzi avut pe Haldan....altu' nu mai apare in viitorul apropiat....

Mihai
10th December 2005, 22:13
Si giovani dadea gol din corner:D nu mai stiu pe ce canal au arata mai de mult:D
Fotbalisti domnule :pace:

Paul
10th December 2005, 23:25
chiar din spatele liniei de poarta , o baga in poarta :)

@dark , esti penibil cu buga ala al tau ...
poate ni`l propui pe buta , si pe gabi stan antrenorul anului , sau cine mai e antrenor la squadra voastra

Darkslowstar
10th December 2005, 23:32
Paul, mai uita-te si la alte meciuri decat ale Stelei. De curiozitate, ai vazut Rapid-Feyenoord?

Fotbalist bun e si MM-ul, n-ati vazut ce croseu, pardon centrare are? :D

STEAUA-MANIA
11th December 2005, 10:27
Faza cu Radoi jucatorul anului este o gluma proasta. locul lui e la deceptia anului. pt. ca a fost exclus de la nationala (chiar de un stelist).
Sa vedem ce a facut Radoi:
- a fost data afara de la nationala
- a scos Steau din grupele CL (greseli monumentale inambele emciuri cu schiorii)
- a iesit campion cu Steaua
- a dat cateva goluri
|Mai curand negativ, bilantul lui este sub al lui Mutu, cu evolutii superbe la nationala si bune la Juventus. Sa nu comparam Juve cu Steaua de acum.

Din Romania, Buga mi se pare mai indreptatit la avest titlu, dar dupa Dorinel.
Priviti,un suporter al unei echipe mediocre,isi spune o parere mediocra...:rosu:
Buga?Asta nu are de-a face cu faptul ca buga a jucat la echipa mediocra pe care o sustii(doar e in B),nu?
Munteanu jucator bun,insa ca om lasa de dorit (ex: Demiterea lui Zenga+a ramas la nationala ca sa depaseasca recordul lui HAGI)
REMY:nenea,lasa,daouda,moti(cei care au pus umarul ca U Craiova sa pice in B)Galamaz si tamas sunt mai buni decat RADOI!Acesti fundasi "divini" merita sa joace in nationala!
nenea remy,sunteti ceva neam cu "brain" giani kirita?
Paul,bine ca intunecatu nu l-a nominalizat pe Vasile Ghindaru,alt jucator de clasa mondiala pe care ni l-a dat brasovul.

Paul
11th December 2005, 10:34
buga asta e dat dracului;
daca vine moldovan buga sare din schema ...

Pai fotbalistul anului trebuie sa fie unul reprezentativ , unde mai punem ca Radoi are 40 de selectii la Nationala pana la 25 de ani , desi a avut accidentari mult , scandaluri multe , etc

remy
11th December 2005, 10:38
STEAUA-MANIA, ca deobicei, pe langa subiect. Pacat ca nu intelegi despre ce se discuta in threadul asta. LASA-NE CU FANATISMUL TAU. ESTI PENIBIL TOTAL !
Repet: nu merita anul asta nici un dinamovist primele 5 locuri, pentru ca n-au fost constanti. Daca nu pierdeau cateva puncte serioase in ultimele meciuri, erau, unu-doi, pe primul loc, chiar.
Dorinel Munteanu merita cu prisosinta, ca fara el, nici Steaua, nici CFR Cluj, nu miscau in front.
Si chiar si la Nationala, dar acolo e sef beton MUTU.
Ce dovada de abnegatie si daruire pt. orice echipa, nu numai pt. echipa de club, mai vrei ?
Radoi e ambitios numai cand vrea, si doar in cateva meciuri, cand isi aduce aminte ... ca valoreaza ... CAT ??? ... 5 milioane de dolari ... sau poate mai realist ... doar 500.000. Jucator umflat cu pompa de JIJI, nashul sau. Si in plus mai e si arogant, increzut, dur, etc.
Faza cu caracter extraordinar a fost comica. Dar ce caracter a avut acest omulet cu creier mic, cand, de 2 ani, tot se da accidentat, si refuza sa vina la echipa nationala, la indemnul lui JIJI imbarligand si alti colegi sa nu se prezinte la convocari, ba declarand ca se retrage, ba ca revine. Am impresia ca e si labil psihic baiatul

Paul
11th December 2005, 10:42
mah tu esti bolnav , sau esti idiot ?

Cum adic "Steaua nu misca fara Dorinel" , cand Steaua joaca de 5* mai bine fara Dorinel :mda:

Pai plecand Dorinel l-i s-a facut loc lui Bostina si Dica sa-si arate valoarea :yeah:

Tu voteaza-l pe Dorinel , poate peste 3-4 ani , depaseste recordul lui Lotar Matheus , de 160 selectii ...

STEAUA-MANIA
11th December 2005, 10:42
Daca RADOI valoreaza 500.000,superzmeii de la dinamo cat valoreaza 20.000$,nu?Ati vrea voi sa aveti pe RADOI la dinamo...poti sa fii dinamovist,rapidist,samd,insa daca ai putin brain,nu poti nega ca RADOI este un superjucator!SI mai vorbesti ca eu is fanatic...
RADOI e arogant?LOL no way..pana la urma si mourinho e increzut,isi permite,are rezultate..

Paul
11th December 2005, 10:49
acuma am vazut ... Radoi 500.000 $

Si Oprita e evaluat la 800.000 $ de catre Poli ... haha

Poate 500 .000 face Baciu , ca Ghionea si Goian fac 1,5 mil fiecare (minim)...

remy
11th December 2005, 11:30
Dar asa a declarat super-inteligentul de JIJI, ca Radoi valoreaza, parca, nu mai tin minte exact, 5 mil., sau 10 mil. dolari. Si la Curricullum Vitae se pune si evolutia penibila, jenanta, din meciul cu Rosenborg.
La fel si faza cu Cristea. Amandoi s-au ratat, mai ales din cauza "filozofului".

STEAUA-MANIA
11th December 2005, 12:43
Dar asa a declarat super-inteligentul de JIJI, ca Radoi valoreaza, parca, nu mai tin minte exact, 5 mil., sau 10 mil. dolari. Si la Curricullum Vitae se pune si evolutia penibila, jenanta, din meciul cu Rosenborg.
La fel si faza cu Cristea. Amandoi s-au ratat, mai ales din cauza "filozofului".
Stiu ca nu e frumos sa razi de persoanele in varsta...insa,nu ma pot abtine sa nu rad de nenea remy:D Credeam ca beeea e perfectiunea gica-contra...am gresit,nenea remy intruchipeaza perfectiunea gica-contra:D
Nenea remy, mesajele dumneavoastra sunt la fel de penibile precum stadionul echipei pe care o sustineti.Credeti-ma,am vazut persoane de o varsta apropiata de a dvs,insa sunteti la ani lumina departare de mesajele unor persoane cu par carunt..care spre diferenta de dvs,chiar sunt scrise cu substanta cenusie!Nenea remy,aveti 39 de ani,dar judecati ca un ultras de 17-22 de ani..felicitari...nu ma astept la mesaje inteligente de la kids,insa ma asteptam mai mult de la o persoana care sustine ca are 39 de ani!Pacat...

Paul
11th December 2005, 12:58
stai mah flex , ca n-are 13 , d`apoi 39 ...

Paul
11th December 2005, 13:07
Clasament intermediar:

1. Radoi 24,91 %
2. Mutu 13,19 %
3. Munteanu 10,87 %
4. Bostina 7,28 %
5. Tamas 6,74 %
6. Cocis 5,91 %
7. Dica 4.93 %
8. Iacob 3.68 %

Acesti 8 jucatori , au peste 80 % din voturi...
Restul au sub 3 % ...


Dupa cum vedeti , din primii 8 : 5 sunt de la STeauaa , 1 de la Dinamo , 1 de la Juventus si 1 de la Shrerrif Tiraspol ...

La antrenori nu e nici o surpriza:

1. Protasov 33,13 %
2. Lucescu jr 13,9 %
3. Zenga 10,61 %

Dominam ... ma astept sa castigam si deceptia anului prin Cristea :D

remy
11th December 2005, 14:27
Pai daca ai votat tu de sute de ori acolo, plus inca cativa fanatici stelisti, cum sa nu fie primul ?
Crezi ca tot ce se voteaza acolo, e ceva real ?
Copii de 10 ani, nu alta, santeti in gandire.
Si ramaneti voi cu ratatul ala. Poate-l si visati.
Iar Paulica te agiti asa tare, sper sa nu ti se sparga o vena, sau sa faci infarct, ca acum o saptamana, cand o faceai pe Ilie Dobre la meciul Dinamo-Poli Tim. 1-0, cand erai agitat la maxim, ziceai chiar ca dai de baut daca se termina 0-0, dar, stupoare, ai sfeclit-o in ultimul minut. Cam multe tepe ai luat tu si Stelistii anul asta, dar ce sa-i faci, laudele is bune, adorm jucatorii si antrenorii de acolo.
Rau ai ajuns daca te milogesti de alta echipa sa incurce adversara directa, pe cand echipa ta nu poate invinge o echipa retrogradata clar, cu 20 de etape inainte.
Chiar ma speriasem dupa etapa a 15-a de Duminica, disparusesi cateva zile, chiar amutisesi. Ma gandeam: ce-o fi patit copilul, pt. ca era asa de zbuciumat, de incordat ca un arc, sa nu fi facut vreo boala de inima. Bina ca a dat Dumnezeu de ai prins iar glas, ca nu mai aveam de cine rade cu fanatismul lui. Acolo chiar ca ai dat dovada de asa ceva. Eu te stiam mai echilibrat, dar m-am inselat amarnic, chiar iei apararea unor mafioti (vezi Mircea Sandu si JIJI Becali), ridici in slavi o echipa (Steaua) si un jucator (Radoi), care au cam inselat asteptarile suporterilor stelisti mai realisti si cu capul limpede, nu cu capul in nori, ca unii fanatici de pe aici.
Ti s-au inecat corabiile? Unde-s profetiile tale ... despre trecut ? De fapt iar incepi sa calculezi si pt. ce se voteaza acum. Sper ca iar sa ramai cu calculele la sfarsitul campionatului !

Paul
11th December 2005, 14:32
nu se poate vota decat o data , de pe un calculator ... asa sa nu mori prost

dede
11th December 2005, 16:49
Pacat ca nu intelegi despre ce se discuta in threadul asta.
hai zi-ne tu despre ce se discuta, ca vad ca le stii pe toate...o intrebare...tu ai intrat vreodata pe subforumu lu' dinamo?...macar din greseala...:mda:

Paul
11th December 2005, 17:29
remy asta nu e o noutate de "suporter "al unei echipe X , care posteaza mai mult la "dusmani " , decat la ai lui ...

be@, cel mai indemana exemplu
---------------

btw:
Radoi a zis la radio ceva de genul
"cel mai probabil la vara voi pleca ... "

e ceva serios , sau povestea eterna...

pleaca , dar cand afla pretul ramane :)

dede
11th December 2005, 17:55
las' ca nu ne suparam daca ramane :D

Paul
11th December 2005, 18:11
evident;
doar oltenii se bucura ca pleaca ionescu ... deh ce tari is iei cand vand la PSV :)

Din punctul meu de vedere , sa se retraga de la Steaua...
are sansa sa devina cel mai mare fundas din istoria Stelei , chiar daca pe aici au jucat Belo , Iovan sau Dan Petrescu

remy
11th December 2005, 20:47
Recunosc, acum Radoi este "inima" echipei, cu adevarat isi da sufletul pentru ea (mai putin cu Rosenborg, meci dupa care foarte multi suporteri chiar l-au amenintat cu moartea !), mai putin la echipa Nationala, unde e zero barat, pentru ca n-a vrut sa joace, batandu-si joc de 2 antrenori ! Si la Nationala se vede adevaratul suflet (si valoare) al unui fotbalist mare.
Dar pt. faptul ca e arogant si patimeste pt. asta mai ales la Nationala (unde se ia dupa JIJI si ii intarata si pe altii sa nu se prezinte pentru ca mai importanta e Steaua, de zici ca Steaua = Romania), dar si in campionat, nu merita titlul de cel mai bun fotbalist al anului.
Dar de Dorinel ce mai ziceti, ca a jucat bine si in Intertoto, nu numai in campionatul intern si la Nationala, deci, a fost COMPLET !

uti2102
12th December 2005, 11:05
Recunosc, acum Radoi este "inima" echipei, cu adevarat isi da sufletul pentru ea, mai putin la echipa Nationala, unde e zero barat, pentru ca n-a vrut sa joace, batandu-si joc de 2 antrenori !
Mai baiatule, tu probabil ai uitat de cate ori l-a scos Radoi pe Anghelescu din incurcatura. Ca sa nu mai zic de Tzipurca, in meciul Macedonia - Romania, cand Chivu le-a gafat la greu. Radoi a jucat fara cusur mereu in meciurile natzionalei.

STEAUA-MANIA
12th December 2005, 14:50
popa,te rog frumos..ai pretentii exagerate de la remy...si mai zice de noi ca suntem fanatici..lol

Paul
12th December 2005, 14:52
Unii nu inteleg ca discutia nu e despre valoare , nu e despre suflet si alte aspecte.

Discutia se reduce la ce a facut fotbalistul X in anul asta ... :P

remy
12th December 2005, 15:59
Ca sa argumentez, cititi aici: http://10pentruromania.realitatea.tv/forum.html

Sant comici cei de la Realitatea (ce-o fi cautand Radoi la categoria asta, nu inteleg, pt. ca nu indeplineste nici un criteriu ?):

CATEGORIA – SPORTIVI

Criterii de performanţă:
1. A cāştigat competiţii internaţionale (??? CE A CASTIGAT, DOAR CAMPIONATUL, ATAT !)
2. Este disciplinat (!!!??? Asta o intrece pe toate ! Mai ales cand l-a categorisit aseara Mihai Tatulici drept artagos, obraznic, mincinos, in direct, la interviul luat chiar lui Radoi)
3. Duce o viaţă sportivă (si aici sant ceva semne de intrebare, ce viata sportiva, cand el se fofileaza cum poate de la Nationala, nici macar patriot nu e !)

Nominalizaţi
1. CRISTIAN CHIVU
2. MIHAI COVALIU
3. MARIAN DRĂGULESCU
4. DORINEL MUNTEANU
5. ADRIAN MUTU
6. ANDREI PAVEL
7. FLORENTIN PETRE
8. CĂTĂLINA PONOR
9. MIREL RĂDOI :rosu:
10. MARIUS URZICĂ

E de rasul curcilor ce au putut sa faca aia de la REALITATEA !
Ma refer mai ales la "Criterii de performanţă"

alejandro
12th December 2005, 16:05
l-au nominalizat sa se oftice aia care au dovezi scrise...despre altceva:D

dede
12th December 2005, 16:08
hai ca vad ca ai luat-o cu cupe si chestii din-astea...zi-mi ce competitie internationala a castigat chivu sau D.Munteanu, ca sa nu mai zic de petre...si de unde stii tu ce viata sportiva are Radoi...de fapt, de la tine nici nu am la ce ma astepta...tu ii urmaresti zi si noapte pe toti de la Steaua...nu mai scapa lumea de tine, buey...

SORENSEN
12th December 2005, 16:12
Cam ce cauta si Florentin Petre .Trebuei sa fi castigat ceva cazul ambilor Titlul de campion al Romaniei si meciuri cu echipe puternice din afara au impulsionat echipa ,miezul ei.
Sa stii ca ordinea este alfabetica asa ca nu trebuia sa scrii de la 1-10 ,am vazut in direct la Realitatea si Tatulici a explicat toata chestia cu acest tip de asezare.


....tu ii urmaresti zi si noapte pe toti de la Steaua...nu mai scapa lumea de tine, buey...
Eu cred ca e un fan stelist DEGHIZAT :D

remy
12th December 2005, 16:15
d3d3
Refera-te la ce am scris eu mai sus, eu nu vin decat cu dovezi, fara fanatisme de doi lei.
Am impresia ca unora de aici le e frica de mine ca vin cu lucruri reale.
Citeste linkul de mai sus si apoi sa-ti dai cu parerea. Totul e sa recunoasteti ca la capitolul "2. Este disciplinat" au dat-o in bara cei de acolo. Dar si la celelalte doua sant lucruri inverse.
"1. A cāştigat competiţii internaţionale" Ziceti voi, ce competitii a castigat Mirelush ? A luat o medalie, ceva, vreo Cupa Internationala ?
Recunosc, pt. categoria asta, nu avea ce cauta nici Florentin Petre, dar el le indeplineste pe celelalte doua: "2. Este disciplinat" si "3. Duce o viaţă sportivă".
In cazul lui mai e si CRISTIAN CHIVU, care a fost mai mult accidentat, MARIUS URZICĂ, care n-a prea castigat mai nimic.
Dar au indeplinit celelalte 2 conditii: "2. Este disciplinat" si "3. Duce o viaţă sportivă".
Asa ca pt. Radoi, sa zic, cu mare indulgenta, ar fi valabila optiunea "3. Duce o viaţă sportivă", cam 30 %.

STEAUA-MANIA
12th December 2005, 16:20
Sincer,nu v-ati saturat sa va luati la 11m cu nenea remy?Dati-i pace...de unde nu-i,nici Dumnezeu nu cere!

alejandro
12th December 2005, 16:23
@remy,termina d-le cu dovezile tare,parca ai fi o placa stricata pe care a ramas inregistrat cuvintele cu dovezi...cand mergi unde mergi tu....tot cu dovezi te duci?:D

remy
12th December 2005, 16:23
Raspundeti, nu treceti pe langa subiect !
Pentru ce mai exista Forum de discutii, numai sa scrii despre persoana unuia care scrie aici ?
Aici se discuta despre meritul lui Radoi, nu despre numele de REMY (BONJASKI), ca nu e eroul pricipal in discutia asta.
Am impresia ca unii de aici scriu doar ca sa adune cat mai multe posturi, de zici ca se ia un premiu consistent.
De obicei, dupa ce scriu eu, urmeaza invariabil doua-trei fraze la adresa lui REMY, care e jignit, in loc sa se discute subiectul din titlul threadului. Parca sant bolnavi unii carora nu le convine ce scriu aici, stau numai cu numele meu in gura.
Si mai cititi si celelalte posturi ale mele (toate) si vedeti cine e mai fanatic de pe FORUM: eu sau unii dintre voi ?
Replicati numai pe subiectul respectiv, va rog !

inter
12th December 2005, 16:27
ce "dor" imi e de vlad 1607 si clona catelului celalat :D wildskander :D

on topic : nu merita Radoi ... sunt alti mai buni ca el in momentul de fata!

STEAUA-MANIA
12th December 2005, 16:27
nenea,ce dovezi vrei?Esti nebun?In primul rand,acest topic se refera la un sondaj "cel mai bun jucator roman de fotbal 2005" nicidecum sportivul anului!
Performante:Campionat castigat
-1/8 Cupa Uefa 2004-05
-1/8 Cupa Uefa 2005-06
Ce dovezi mai vrei?
Inter,ce alt jucator ar merita si de ce?

dede
12th December 2005, 16:27
la ce ai scris tu m-am referit, nu stii sa citesti? si mai las-o cu disciplina...in afara de echipa nationala, ce alta prostie a mai facut? asa puteai foarte bine sa comentezi si ce mai face catalina ponor...un exemplu...
si ca sa-ti raspund la intrebare...a castigat campionatul in sezonul 2004-2005...sau vroiai sa castige si cupa uefa si supercupa europei ca sa fie si domnul remy fericit? hai mai las-o si du-te si mai viziteaza si threadul cateilor...cam bate vantu pe acolo

PS: bine ca recunosti...

alejandro
12th December 2005, 16:30
@remy,raspuns gresit!!!!oriunde discutam despre steaua,tu esti eroul principal!!!
uite,iti dau o idee,deschide-ti un thread cu FL.Petre si discuta despre el cu dovezi clare,d-le cu ziar in dinti:ok:
@inter:si eu ii duc dorul lui vlad,de cand s-a dus el (cum a zis si Paul) am vazut ca se poate mai rau:o: :D

remy
12th December 2005, 16:34
E clar: Daca nu era Dorinel Munteanu sa joace cu suflet la echipa Steaua, nu luati nimic sezonul trecut. Nu se poate uita golul lui din meciul cu FC Brasov, care aproape a asigurat titlul. Putea Radoi sa se dea si peste cap, ca nu mai facea nimic.
SI MARE NOROC CU CADOUL LUI GOIAN DE LA DINAMO DIN ULTIMELE SECUNDE, DIN MECIUL CU RAPID 2-2, CA IAR PLANGEA JIJI SI MEME DUPA 5 ANI, CA NU POT LUA TITLUL.
alejandro
Lasa fanatismul, ca eu nu laud pe nici unul de la Dinamo anul asta, pentru ca n-au fost constanti. Nici macar pe Petre, care e fortat sa paraseasca clubul, pentru a evolua in strainatate.
Daca ati ajuns sa laudati un caracter sub medie, ca Radoi, va meritati soarta. Nu-mi plac laudele, si de asta va aduc dovezi ca nu e asa.
Ce are Dorinel sau MUTU, care au facut mult mai multe lucruri bune anul asta, unul chiar pentru Steaua ? Daca renegati pe unul care v-a adus titlul, santeti o rusine de suporteri fanatici. Semanati cu proprii conducatori.

STEAUA-MANIA
12th December 2005, 16:36
remy,te rog,spune-mi ca nu ai 39 de ani..esti prea..oare ce cuvant sa folosesc sa nu te superi...dus cu pluta,e okay?Daca am spune si noi ca tine.."daca x nu rata din 6m " "daca vantul batea din Nord si nu din Est"
remy esti o cauza pierduta..

inter
12th December 2005, 16:41
Inter,ce alt jucator ar merita si de ce?

mde, parerea unui suporter de div.B ... dupa mine Paraschiv v-a fost mult mai util anul asta ... avand in vedere si cate meciuri a jucat ...
Radoi v-a pierdut calificarea in CL si tu il vrei sa fie "primul"? .... eu nu!:rosu:

remy
12th December 2005, 16:44
STEAUA-MANIA
Iar vorbesti aiurea, bati campii, ca de obicei ? Sau nu-ti convine ca nu sant fanatic precum voi, ca sa puteti sa ma atacati ? Nu aveti cu ce, si va supara asta.
Orice se spune, toti cei de la Steaua trebuie sa castige titluri si in Occident, dupa mintea voastra ! Dubiosi suporteri, care doar ataca persoanele care nu-s de acord cu ei, in loc sa discute subiectul.
Baremi Paul, Man not Machine, chiar si Alpopa, altii nu-i stiu acum, discuta cat de cat pe subiect, chiar daca nu-s de acord cu ei.
FITI FAIR-PLAY SI NU MAI JIGNITI ! AICI E FORUM DE DISCUTII, NU ATACURI LA PERSOANA.

uti2102
12th December 2005, 19:01
d3d3Asa ca pt. Radoi, sa zic, cu mare indulgenta, ar fi valabila optiunea "3. Duce o viaţă sportivă", cam 30 %.
:happy Vai capshorul tau Remyca !!! Vai de el !!! :headbang:
Cum potzi sa debitezi o asemenea ineptzie ?! Nu-mi spune, tu duci o viatza sportiva nu ?! Dai din taste !!! :happy

walt.mann
13th December 2005, 10:39
Eu as vrea sa il intreb pe remy daca stie asa de multe amanunte despre jucatorii de la Dinamo? Ca si eu incep sa cred ca este un fan al Stelei care, folosind psihologia inversa, incearca sa mai racoleze adepti. Ca sa nu mai vorbesc depre rolul publicitatii negative intr-o strategie de marketing...
On - topic: Radoi merita titlul fotbalistul anului pentru tot ce a facut. Dar nominalizarile sunt facute aiurea: lipsesc Bostina si Dica.

sun
13th December 2005, 15:12
remy , esti uluitor de naiv si imatur pentru o persoana de 39 de ani . No offense

Daca ai ceva de spus la adresa lui Radoi , esti comic . El e tipul de jucator care se daruieste 100% pe teren , care intra la sacrificiu la fiecare minge ( vezi accidentul cu Rada ). El e un capitan adevarat .

Si nu vreau sa iti amintesc cum a luat Dinamo ultima Cupa si ultimul campionat !

Zapada , unde esti ? Parca tu ziceai " Iar a luat Dinamo cupa cu ......." :P

dede
13th December 2005, 15:24
Sau nu-ti convine ca nu sant fanatic precum voi, ca sa puteti sa ma atacati ? Nu aveti cu ce, si va supara asta.
da, mai...cum de nu mi-am dat seama ce suparati suntem...pai tu crezi ca noi nu avem ce face sa va urmarim voua toate miscarile?...ce mai zice ala si ce mai face alalalt...cu dovezi...noi nu suntem obsedati de echipa adversa cum esti tu...

on-topic...Mirel Radoi - fotbalistu anului pt că merita...si pt ca să se oftice toti frustratii...

Paul
14th December 2005, 13:14
@remy , Mirel Radoi este in top 10 "cel mai celebri sportivi romani - in activitate" fiindca e capitanul echipei STeaua Bucresti - cea mai galonata echipa din RO

Daca capitanul echipei Steaua ,era Mariko Dauda (sa fie 3-4 ani capitan) iti garantez ca si el ar fi fost la fel de celebru ...

Paul
14th December 2005, 13:49
Duce o viaţă sportivă (si aici sant ceva semne de intrebare, ce viata sportiva, cand el se fofileaza cum poate de la Nationala, nici macar patriot nu e !)

Buei, semne de intrebare se pun la:

Mutu - femei , droguri , alcool , etc - dovedit
Chivu - cica s-a accidentat intr-o crasma , cand a picat pe scari ...de treaz ce era - presupuneri
Mutu , Lobont & Neaga - au fugit din cantonamentul Nationalei - confirmat

apoi : Tamas , Vl. Munteanu , Baltoi, Semeghin , Iordache & Co. despre care s-a tot scris ca o faceau lata ...

In schimb despre Radoi se stie:
- e insurat
- are una bucata copil
- nu a scris presa ca l-a vazut iesind din clubul X , la ora 3 noaptea , cu 2 curve langa el
- nu a vizitat`o pe Laura Andresan

etc etc

Dar e greu sa intelegi

sun
14th December 2005, 14:51
Paul , welcome to the club , man :D

ALLEZ OM , ALLEZ ! :yeah: On va Gagner le match avec les chiens roumaines :P

Paul
14th December 2005, 15:14
opa , nici nu stiam ca avem una bucata forumist pierdut si gasit in portul de la Mediterana :yeah:

te aduce remy inapoi , ca doar el merge in franta ca`i fanatic (nu asa vb el intr`una )...

ON Topic;
Mirel Radoi 28 % ... din 27.000 de voturi ... adik peste 7.000
Protasov : 35 % din 22.000 de voturi adik 7.700 ...adik mai mult ca Radoi :yeah:
Si Zenga are vre`o 2.000 adik 10 %

dede
14th December 2005, 15:22
Buei, semne de intrebare se pun la:

Mutu - femei , droguri , alcool , etc - dovedit
Chivu - cica s-a accidentat intr-o crasma , cand a picat pe scari ...de treaz ce era - presupuneri
Mutu , Lobont & Neaga - au fugit din cantonamentul Nationalei - confirmat

apoi : Tamas , Vl. Munteanu , Baltoi, Semeghin , Iordache & Co. despre care s-a tot scris ca o faceau lata ...
astea nimicuri...vine imediat si iti zice ca aia e viata lor personala si ca n-are legatura cu fotbalu...hehe, remy, ti-am luat-o inainte...:happy

sun
14th December 2005, 16:17
opa , nici nu stiam ca avem una bucata forumist pierdut si gasit in portul de la Mediterana :yeah:



Tu as oublie ? C`est dommage. :P

Aujourd`hui , je suis francais est , bien sur , j`ecris tous mes postes en cette belle langue ( pardon pour les erreurs qui je ferai) :D

Mariko Daouda est le plus grand joueur de Dinamo ? N`est pas ? :rolleyes:

later : evident nu am reusit sa ma tin de promisiune ( intr-o disputa cu un dinamovist ) :D C`est dommage :ok:

Paul
14th December 2005, 19:03
Non, Mariko Dauda n`est pas le plus grad joueur de Dinamo . Il est le plus grad joueur du Championat de Roumanie.

AC Milan est interese par ce joueur et d`othre joueur de Dinamo : Galamaz , Tamas et Semeghin

walt.mann
15th December 2005, 09:04
Acum, Milan il vrea pe Vlad Munteanu. Ancelotti a amenintat ca se sinucide daca nu vine Vlad Munteanu la Milan. Rar a vazut un jucator care sa dea cu latul in minge.

Mariusmadmax
16th December 2005, 18:21
Cand Mirel Radoi va pleca culorile rosu-albastre vor pali ...
Acest jucator trebuie sa plece sa confirme valoarea lui , sa se realizeze material etc etc
Culorile rosu-albastre nu vor pali pentru ca Mirel este urmasul lui Lacatus ... care si el a fost urmasul lui M Raducanu ... care si el a fost ...

Paul
24th December 2005, 10:32
a iesit pe II :D

Cel mai distractiv aspect:
Deceptia anului : Echipa Nationala
Fotbalistul anului : Mutu , deh a jucat bine pentru Nationala

Eu nu mai inteleg nimic ... :(

dede
24th December 2005, 17:46
nici nu trebuie, Paul...lui mutu i-au fost de ajuns cateva goluri ca sa iasa pe primul loc, chiar daca o jumatate din an a stat, si dupa aia a frecat banca...da' deh, joaca la juve, campioana italiei...
pt noi, stelistii, Radoi este cel mai bun jucator...

STEAUA-MANIA
24th December 2005, 19:00
AC Milan est interese par ce joueur et d`othre joueur de Dinamo : Galamaz , Tamas et Semeghin
Nici ca si gluma nu e buna...mama,sa vina impiedicati astia la MILAN,cred ca m-as duce pana la Milanello si le-as pune cate o bomba la masina celor 3:D
Semeghin ar putea ajunge la Milanello,ca si barman,mai ales ca el e prieten cu Bachus,impreuna cu, cazul penal Iordache!:rosu:

remy
24th December 2005, 20:27
astea nimicuri...vine imediat si iti zice ca aia e viata lor personala si ca n-are legatura cu fotbalu...hehe, remy, ti-am luat-o inainte...:happy
De, e tanar, se mai freaca si el, ca atarna greu samanta din el. Cand vrei s-o faca ?
Si, cu toate astea, e vazut numarul 1 in Romania. Radoi mai asteapta, ca n-are sanse cu el.
Si poate nu stiati ca Mutu e insurat.
Ia vedeti ce femeiusca sexy si adevarata are. Voi aveti asa ceva ?
Sper sa nu fie material de ... pt. unii dintre voi.

http://img494.imageshack.us/img494/8792/mutuconsuello0pi.th.jpg http://img494.imageshack.us/img494/5691/mutu9ce.th.jpg http://img492.imageshack.us/img492/9237/dinamo4ro.gif

http://img492.imageshack.us/img492/2241/clasamenttur512056kv.jpg

La multi ani, de la clubul Dinamo !
Si Moshul sa va aduca ... locul 2 sau 3 in campionat, in vara !
DOAMNE-AJUTA !

dede
25th December 2005, 13:38
Si poate nu stiati ca Mutu e insurat.
eh, lasa, ca nu e el insurat de mult...


Si Moshul sa va aduca ... locul 2 sau 3 in campionat, in vara !
daca nu stiai, moshu vine iarna...

STEAUA-MANIA
25th December 2005, 15:14
La multi ani, de la clubul Dinamo !
Si Moshul sa va aduca ... locul 2 sau 3 in campionat, in vara !
DOAMNE-AJUTA !
Nenea remy,El,nu ajuta pe hoti,banditi...cea mai buna dovada e meciul cu OM:D
Insa,tinand cont ca suntem in perioada Craciunului,va lasam sa aberati,sa va bucurati de tampeniile care le scrieti..dvs vorbiti de campionat,in timp ce STELISTII si rapidisti vorbesc despre viitoarele meciuri in cupele europene:yeah:

Paul
25th December 2005, 15:26
La multi ani, de la clubul Dinamo !
Si Moshul sa va aduca ... locul 2 sau 3 in campionat, in vara !
DOAMNE-AJUTA !

tu in ce calitate ne spui la multi ani de la clubul Dinamo ?
daca ai fi umblat prin scoli , ai fi legat si tu o fraza:
La multi ani din partea clubului DInamo ...

BTW:
Tu mai crezi in Mos Craciun ?
Daca Da , e grav , dar e si mai grav ca el vine la tine vara :drak:

Mirel.Radoi
10th January 2006, 08:21
@remy

Daca te intereseaza Radoi a fost cel mai bun jucator al anului pecand Mutu nu a jucat decat putin si asta a jucat la Juventus. Asa ca nu mai comenta !:ciocan:

Nimeni nu poate comenta de Radoi fiind ca el merita titlul de jucatorul anului.Mutu a jucat putin si nu a jucat intr-o echipa romana si la Juventus.Pe cand Radoi daca era la nationala va spun eu ca dadea mai multe goluri pe post de atacant.El a dat multe goluri la Steaua dar apoi daca ar fii si la nationala atacant!
HAI RADOI!

Remy sa nu mai comenteze ca nu stie ce vb.

Forza Steaua!!!
Cine E Pe Primil Loc ?
Steaua E! Steaua E!

Darkslowstar
10th January 2006, 08:56
Parca Dinamo e pe primul loc :)

alejandro
10th January 2006, 10:51
Facem pariu ca in sufletul lui e Steaua?:P

Darkslowstar
10th January 2006, 10:53
Aia nu se pune :D. Sper pt el sa nu puna vreun pariu, ca va gasi o groaza de doritori. :)

alejandro
10th January 2006, 10:57
De ce sa nu se puna?:o:
Facem pariu ca in sufletul meu Steaua a castigat deja cupa UEFA in 2006:D

mee_tza
22nd March 2006, 14:57
Azi face 25 de ani.
Sper sa-si ofere un cadou frumos duminica . Locul 1 in Campionat.

La multi ani Mirele !
Mireeeeeeeeel Radoi sa dam .......... (cica e interzis rasismul :evil:)

relansat
22nd March 2006, 16:05
La multi ani Mirele si sa ramai acelasi fundas/mijlocas de clasa ! :happy

alejandro
22nd March 2006, 16:18
La Multi Ani Mirel!!!

walt.mann
22nd March 2006, 16:59
Happy Birthday! Fa-ti cadou si da golul victoriei cu Poli!