PDA

View Full Version : Stephane vs Plushy!



whisper
27th April 2007, 17:46
Dar dintre Steph si Jenia pe cine alegeti???:happy

Ane_marry
27th April 2007, 18:01
Desigur Ca Pe Steph !!!:P cred ca nici nu se mai pune problema ....:D

irinaidu
27th April 2007, 18:18
:happy dar cine sunt mai baietii astia????:happy

whisper
27th April 2007, 18:27
:happy Eram sigura ca o sa ma intrebi Irina:P
Deci sa zic :ras-plans: :
Plushy :Campion Olimpic,multiplu campion mondial si european,plus cine stie cate grand-prix-uri o fi castigat:D
Steph: Dublu campion mondial..si ale cateva grand -prix-uri :)
E de ajuns :happy

Ane_marry
27th April 2007, 19:22
eee ,Steph mai are ceva pana o sa-l egaleze pe Plush la competitiile castigate :D dar tot Steph ramane numarul 1 !!!:no1

Cristinush
27th April 2007, 19:38
deci..nu`mi vine sa cred:ras-plans: :happy voi mai aveti chef de multe thread`uri gen "vs"..adik, nu vreau sa par fulga..da` nah...deja se inmultesc..:ras-plans:
Steph claaaaaaaaaar ramane no 1!!:no1

whisper
27th April 2007, 19:44
Gata le-am terminat :P

flying_dreamz
27th April 2007, 20:06
aici nu mai e vorba de abtinut.....steph clar!!!!!!adica eu nu a trebuit sa ma abtin...:D

rocs_a
27th April 2007, 20:08
question : yags=prescurtare/alint de la yagudin? iar jenia tot prescurtare de la ce? sau alint? astea sunt alese de voi, sau sunt denumiri adesea fol de fani?
si in privinta mea, n-as sti c sa aleg, sunt la fel k whisper in privinta steph-bri

peirsolgirl
27th April 2007, 20:41
:happy dar cine sunt mai baietii astia????:happy
Good question :confused:

:P Acu' sincer....Plushenko e mai talentat..pe bune....Stephane e mai frumos, e adevarat dar eu dau Cezarului ce e al Cezarului;)

Ane_marry
27th April 2007, 20:50
Alexandra ai dreptate, dar eu am incredere atat in Steph cat si in Brian ca vor veni din urma si vor ajunge cel putin la valoarea lui Plush sau daca nu chiar sa-l intreaca:P .....vremurile se schimba la fel si campionii;) ....iar acu e vremea lor :D .....vremea de glorie a lui Plush s-a terminat.....cel putin asa cred eu....:P :)

alyosha_87
27th April 2007, 21:10
question : yags=prescurtare/alint de la yagudin? iar jenia tot prescurtare de la ce? sau alint? astea sunt alese de voi, sau sunt denumiri adesea fol de fani?
si in privinta mea, n-as sti c sa aleg, sunt la fel k whisper in privinta steph-bri

da. yags= yagudin
jenia= diminutiv rusesc de la evgeni
nu sunt nume date de noi,probabil de fani :P

LE: scuze ca zic asta, dar esti un pic cam sadica,Adelina :ras-plans:
decat plushy, mai bine Stephane :happy :happy

peirsolgirl
27th April 2007, 21:14
Alexandra ai dreptate, dar eu am incredere atat in Steph cat si in Brian ca vor veni din urma si vor ajunge cel putin la valoarea lui Plush sau daca nu chiar sa-l intreaca:P .....vremurile se schimba la fel si campionii;) ....iar acu e vremea lor :D .....vremea de glorie a lui Plush s-a terminat.....cel putin asa cred eu....:P :)
Da , dar pana Stephane nu-si pune la punct Axel-ul...greu...

Cristinush
27th April 2007, 21:16
LE: scuze ca zic asta, dar esti un pic cam sadica,Adelina :ras-plans:
decat plushy, mai bine Stephane :happy :happy
I`m glad u agree with me, Marce!!http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-542.gif

Ane_marry
27th April 2007, 21:18
oricum eu mizez mai mult pe Brian si cred ca acum e momentul sa castige cam tot ce se poate pt ca asa cum ai spus si tu alex Steph mai are ceva de lucrat ....asta fiind ceva de durata....:P :)

flying_dreamz
27th April 2007, 21:26
bine, nu zic ca plush nu e bun pentru ca ar fi o MARE minciuna dar mie pur si simplu imi place steph mai mult!! chiar daca mai are de lucrat cu triplu axel.....:rolleyes:

irinaidu
27th April 2007, 23:10
mai eu stiu ca jenia si lyosha sau sasha sunt fol curent ca diminutive pe plushy, yags si abt. si nu doar de fani.

praf_de_stele
28th April 2007, 18:10
normal ca Steph!!!

skater girl
28th April 2007, 21:21
Good question :confused:

:P Acu' sincer....Plushenko e mai talentat..pe bune....Stephane e mai frumos, e adevarat dar eu dau Cezarului ce e al Cezarului;)
gresit!!steph e mai talentat si desigur mai gorgeous:P ,de fapt nici nu exista termen de comparatie,e un fel de :BEAUTY(STEPH)and the BEAST(PLUSH):happy lol...ma bucur totusi k cineva ia dat acolo de mila un vot si lui plush!!vaiii!m-am emotionat deja:sleep: !!mi-a smuls o lacrima pe kre o sa mi-o sterg discret cu coltzul pad-ului!!he!he!ps:STEPH RULZZZZZZZZZZZZ:yeah:

skater girl
28th April 2007, 21:24
alex!tradatore mik ce esti!!!ai votat cu plush!!what has come over u!!esti tu fana bri,dar trebuia sa votezi steph,makr asa de dragul meu!!!pai se poate!ma supi!!

alyosha_87
28th April 2007, 21:30
:ras-plans: hai k m-ai dat gata. beauty and the beast

skater girl
28th April 2007, 22:34
:happy Eram sigura ca o sa ma intrebi Irina:P
Deci sa zic :ras-plans: :
Plushy :Campion Olimpic,multiplu campion mondial si european,plus cine stie cate grand-prix-uri o fi castigat:D
Steph: Dublu campion mondial..si ale cateva grand -prix-uri :)
E de ajuns :happy
steph e si vicecampion european si vicecampion olimpic!!lol

whisper
29th April 2007, 14:35
Yep stiu..dar asa si Plushy mai e si vicecampion olimpic,european si mondial :ras-plans:
Si Alex a votat cu Plushy nu pentru ca nu tine cu Steph ci pentru ca ii plac programele lui Jenia :D Adica inainte de a fi fana Brian a fost fana Plushy :)

skater girl
29th April 2007, 19:11
OUCH!!:rolleyes: really??hmm...ma bucur k l-a remarkt si pe bri in umbra marelui plush!:evil: he!he!mai bine later decat never!!:D

Iulya
1st May 2007, 00:08
dintre cei doi:thinkso: pe Plushenko ...

il votez fie si pt Kings on Ice -makar el a venit in Romania sa patineze- chit ca am avut niste conditii ca vai de lume -frig etc - el nu s-a plans.

e un patinator valoros - aku ziceti c vreti, d pana una alta el e si campion olimpik si mondial si european deci e peste Steph - tre sa simta "le feu sacre" mai puternic Steph k sa ajunga campion olimpic.

skater girl
1st May 2007, 00:14
yulia!!por que????how could u!!!nevermind!!

peirsolgirl
1st May 2007, 22:14
alex!tradatore mik ce esti!!!ai votat cu plush!!what has come over u!!esti tu fana bri,dar trebuia sa votezi steph,makr asa de dragul meu!!!pai se poate!ma supi!!
Don't kill me!http://yelims3.free.fr/Hein/Hein70.gif
Dar asa e....in anii trecuti imi placea foarte mult de Plush..si acum imi place...in fine..am expus motivele mele si pe alte topicuri ,cred, asa ca nu o iau de la capat.
Pe Brian l-as remarca si din spatele soarelui..bine, vorbind de Plush, nu e cazul sa facem o astfel de comparatie:P

skater girl
1st May 2007, 22:24
da,cum spui tu!!ah,stiu poveste cu bri si plush!lolex!!very interesting!!mai bine mai tarziu decat niciodata!!totusi....ce diferenta!!

duchess
2nd May 2007, 14:03
Plushy :Campion Olimpic,multiplu campion mondial si european,plus cine stie cate grand-prix-uri o fi castigat:D


Plus pentru Plush: Cel mai tinar campion mondial de juniori din istorie (14 ani), cel mai tinar medaliat la un campionat mondial de seniori din istorie (15 ani), cel mai tinar patinator notat vreodata cu 6.0, primul si singurul care a executat 4-3-3 si 3A-1/2-3F, primul care a executat 4-3-2, unul dintre foarte putinii patinatori cu 2 medalii olimpice, din care una de aur....

Steph? Aaaa camipionul ala mondial care de obicei cade la 3A ,
care are o tehnica de alunecare (crossover-uri) de toata jena, care nu cred ca a executat vreodata un LP+SP fara sa greseasca si ...care nu l-a batut niciodata pe Plush desi participa la aceleasi concursuri de multa vreme:D

peirsolgirl
2nd May 2007, 20:13
da,cum spui tu!!ah,stiu poveste cu bri si plush!lolex!!very interesting!!mai bine mai tarziu decat niciodata!!totusi....ce diferenta!!
Eh..mie-mi plac extremele :P

skater girl
2nd May 2007, 20:39
dap,evgeni-extraterestrul tzarul,blah blah,imi face mare placere sa spun chestia asta:a castigat medalia olimpik de aur in lipsa celui mai bun patinator al tuturor timpurilor alexei yagudin!!in prezenta unui brian joubert nu prea in forma si a unui campion mondial,stephane lambiel accidentat,destul de grav(intindere de ligamente-doctorul chiar i-a recomandat sa nu participe la olimpiada,deci bravo steph pt determinarea de care dai dovada pt curaj si talent!!!!) in concluzie nu ma impresioneza amarata aia de medalie a lui plushy!!sa vedem ce face next season,dar cum spunea si o alta persoana de pe forum,plush poate sa stea si cu fundul pe gheatza k tot ia punctaje foarte mari!!deh...nu ma intereseaza ironiile de 2 bani...nu valoreaza pt mine nici cat o ceapa degerata!!stiu k steph e cel mai bun!!k patineaza cu sufletul si k da totul pe gheata!nu trebuie sa mai repet!!sunt persoane kre se cred atotstiutoare,de fapt nu stiu de ce se uita la acest sport,dak nu vad farmecul lui cu adevarat!!!

peirsolgirl
2nd May 2007, 20:43
Sper ca nu te referi la mine

skater girl
2nd May 2007, 20:51
Sper ca nu te referi la mine
alex,ur my friend what the heck!!!sigur k nu ma refeream la tine!!tu esti o dragutza!!lol...

peirsolgirl
2nd May 2007, 20:52
alex,ur my friend what the heck!!!sigur k nu ma refeream la tine!!tu esti o dragutza!!lol...
Pai ma speriasem..:P
Ca in ultima vreme noi am scris p-aici:D

skater girl
2nd May 2007, 21:11
don't worry,alex!there's no sugar!!lol...tu n-ai nicio vina!!alte persoane,cobesc!!but i don't give a damn!!

duchess
4th May 2007, 09:00
Eu sunt vinovata ca am suparat-o pe skatergirl. Da' nu-s de ce, fiindca n-am facut decit sa-mi laud favoritul si sa critic adversarul, ceea ce-i trendy si n-ar trebui sa supere pe nimeni.
Mi-a placut comparatia cu Beauty and the Beast. Cred ca Plushy n-a mai primit asa un compliment frumos.Ca doar bestia e cel mai interesant personaj din poveste, evolueaza si in the end se transforma intr-un print fermecator! (e drept ca nu-s ce s-ar fi intimplat daca frumoasa avea ceva mai putini neuroni si n-ar fi putut sa treaca peste aspectul fizic al bestiei...)

skater girl
4th May 2007, 09:31
in cazul lui plush nu exista remediu!!el ramne bestie orice ar fi!!unde e plush print?pe cartoon network??
si sa stii k nu m-ai suparat!!pe mine ma amuza teribil chestiile astea!!tu te-ai ofuskt k m-am luat de plush!si nu sunt genul de persoana preocupata de appearance!!dar la faza cu 'beauty and the beast', intra in discutie aspectul fizic si mi-am permis sa fac aceasta comparatie!!ce atata caz pt asta?da e ciudat,n-am mai intalnit pana acum persoane kre sa-l urasak pe steph in halul asta,si totul pt amaratul ala de plush!fiecare are dreptul sa aleaga!no comment!dar faza cu steph ma intriga!!

ioanav88
6th May 2007, 21:59
desi nu mi-e simpatic , l-am votat pe plush pentru ca palmaresul lui vorbeste de la sine si pentru ca a fost suficient de bun sa devina rivalul lui alexei.

skater girl
6th May 2007, 22:05
bravo:yes: ,ioana!te felicit!!:ok: pai sigur k l-ai votat pe plush!!el e cel mai mare idi(ot)...:drak: .....aaa patinator pe care l-a dat vreodata umanitatea:happy !nici nu se putea altfel!!eu din greseala l-am votat pe steph!!:( n-o sa mi-o iert niciodata!:no: !cum n-am remarkt eu pana acum farmecul (de 2 lei vechi:evil: ....no,i'm raving....oh,incerkm sa-mi exprim admiratia pt plush:headbang: ,poate reusesc data viitoare)si asta spune muuulte!!:happy

ana_maria1988
6th May 2007, 22:28
skater_girl e o placere sa-ti citesc posturile :happy ! ! ! ma bine-dispun de fiecare data! ai talent ! :D esti tare !:P

skater girl
6th May 2007, 22:37
mersi ana maria!!:ok: stai sa citeask fanele lui plush ce-am scris je pe-aici,sa vezi atunci:drak: ....o sa trebuiask sa ies cu ochelarii de soare negrii,mari si cu o cask de baseball in cap chiar si pana la magazinul cel mai apropiat,k sa nu ma recunoask fanele lui plush:happy !!!lol....i dont't wanna think about it!!:D

ana_maria1988
6th May 2007, 22:42
lasa ca-ti sarim noi in ajutor...cele anti-plush:happy

skater girl
6th May 2007, 22:56
vai ce dragutz:P !!!asa sa faceti k dak nu....o sa ma sugrume!:( oh,salvation!!ce greseala capitala,sa ma iau de plush!!no lo puedo creer:happy !el kre e atat de talentat,nu face crossover-uri pe gheata draga!patineaza gratios si frumos:sleep: k un,nu stiu ce....k un caine schiop!:happy stii cum e plush,k un fel de mcdonald's food....in cantitati prea mari,eh,strik!are side effects!:ciocan:
plush poate fi urmarit fara prescriptie medikla!dak apar manifestari neplacute,si sigur vor aparea,va rugam nu va panikti....doar schimbati postul!!!i'm sooooo mean,oameni buni:evil: ,and i like it,cum zice bri!:)

ana_maria1988
6th May 2007, 23:02
:happy :happy :happy OMG tre sa scoti o carte despre plush si te-ai realizat pe bune :happy bagi acolo niste comparatii, asocieri si iese arta :happy

skater girl
6th May 2007, 23:25
ah,ai dreptate,ana maria:ok: !!idei am destule!:yes: trebuie doar sa-i mai gasesc un titlu incitant:drak: !let's see,hmmm...viatza lui plush in 3 volume,neah:P !azorel si lapona enigel(plush si marton),si pe coperta niste picturi naive!;) !ar fi o chestie!primul volum ar fi despre copilaria lui plush!'fiind baiet patinoare cutreieram..."al 2-lea volum:victoriile lui plush,la natinalele rusiei(cand patina si yags la amatori),o cercetare amanuntita...e ceva putred aici,i smell a rat....iar al treilea volum este pt familie si prieteni,sau tovarasi,whatever!cuprinde si chestii despre touring-ul lui plush prin bucuresti unde a fost luat drept alexei yagudin,de fanii lui,cik!:happy cool!ma rog,o sa mai vin cu idei sa-mi completez lucrarea!asta-i doar o schita evident!!cu siguranta o sa sufere modifikri!!:yes:

ice_deea
6th May 2007, 23:31
chiar ca ai talent,are dreptate,ar trebui sa scrii o carte,eu te sustin!:ok:

skater girl
6th May 2007, 23:41
mii de multumiri:D !lol...cred k o sa aiba un succes fenomenal krtea!doar e cu si despre plush!:evil: !si eu sunt cea mai potrivita persoana kre sa scrie o astfel de carte:yes: (i mean i'm in the right to write it)!lol...si dak am parte de sustinerea voastra,e bine!in this way,i'll not shiver alone in this world with cold,ah nooo devin prea dramatik!!:P

alyosha_87
6th May 2007, 23:58
skater_girl, ma binedispun posturile tale,sa stii.
referitor la faza ca a fost confundat cu yags, e pe bune? :ras-plans: ai putea face o trilogie in 4 parti daca tot te apuci de scris carti :P

skater girl
7th May 2007, 00:09
dap,cand a venit tipul asta,cum il cheama?....aaa,plush cu prietenul lui, individul ala cu plete,marton(talentat omu,n-am ce zice,chiar imi place cum canta)asa,cand au venit in romanik,dupa ce au salutat publicul si alte alea,hello budapest!!!!unii oameni din sala,s-au dat in stamba,il vezi pe unu:domnu yagudin....ah,eu sunt evgeni(a marait plush)si el e edvin!!penibil momentul!

alyosha_87
7th May 2007, 00:18
stii,as fi vrut sa-i vad fata lui plushy cand l-au confundat cu Yags :ras-plans:

flying_dreamz
7th May 2007, 00:23
skater girl sa scrii cartea aia!! ca vreau s-a citesc!:happy

skater girl
7th May 2007, 00:24
si eu!!!oh,ce suuper!!saracu plush!!deh la ce se astepta draga!sa fie intampinat la aeroport cu fanfara,covor rosu,si tipe imbrakte in costume nationale aducand paine si sare!!nema!si oricum am remarkt k mai mult marton a fost vedeta la bucuresti,era de asteptat!!au fost invitati amandoi la emisiunea lui nasu seara!!suuuper!!!radu moaru le-a jukt o festa celor 2:le-a spus k tre' sa plece putin si k-l lasa pe marton in locul lui!!si marton intr-un moment de inspiratiune navalnik,isi da in petec...wow,plush u have beautiful eyes!they are blue,wow!!si plush:u like them?cascdorii rasului si nu altceva!

flying_dreamz
7th May 2007, 00:27
pe bune??? eu nu am vazut faza asta....:thinkso: da' nici nu am vazut de la inceput.:D

alyosha_87
7th May 2007, 00:29
cata imaginatie ai!!! :happy

skater girl
7th May 2007, 00:30
cata imaginatie ai!!! :happy
cine,je???ma flatezi!!!
flying dreamz:gasesti frumoasa emisiune pe utube!!

alyosha_87
7th May 2007, 00:47
desigur ca de tine era vorba ;)

ioanav88
7th May 2007, 10:02
skater_girl imi pare rau ca nu toata lumea are aceleasi preferinte ca si tine, dar totusi trebuie sa respecti si parerile altora chiar daca nu-ti convin

skater girl
7th May 2007, 10:23
skater_girl imi pare rau ca nu toata lumea are aceleasi preferinte ca si tine, dar totusi trebuie sa respecti si parerile altora chiar daca nu-ti convin
hai draga,cheer up!:D !ne amuzam si noi!ce nu-i voie??:yes: pana la urma, majoritatea decide,si in acest caz tu esti singura care are ceva impotriva!!:cool: oricum pe acest forum sunt atatia fani alyosha,steph si bri,incat plushy saracu nu are nicio sansa!:happy e o cauza pierduta:evil: !he!he!

Iulya
7th May 2007, 10:28
:no: :no:


have fun but No Bashing Skaters or fans, k?

skater girl
7th May 2007, 10:35
:no: :no:


have fun but No Bashing Skaters or fans, k?
hai mai iulia mai!!!nu fi suparata draga!~!n-ai pt ce?pe thread-ul asta au intrat mai mult cei anti-plush in ultimul timp....si se intelege k nu ne puteam abtine... nu numai eu m-am luat de pretiosul plush,dar trebuie sa recunosc k eu am fost capul rautatilor,lol...dar chiar aveam succes,voi nu vedeti?deja am fane,pe-aici!!deci va rog!!acum cand sunt in lumina reflectoarelor,nu ma deranjati!
am mai spus chestia asta,iuli!cand e vorba de green day ne putem intelege perfect,dar la plush!!oh well...

Iulya
7th May 2007, 10:43
lol nu e vb d plush aici ... ce nu-mi place mie ...si ti-am mai spus ....e the bashing skaters thing ... si kand a fost vb d patinatorii romani ...etc nu conteaza cati fani d-ai lui sunt p forum. Sunt si asta conteaza.

So dk tot va okupati d rautati ... scrieti pe threadul k rautati ...

p.s. esti super talentata ... ai putea intradevar sa scrii o carte ...atat aici nu-i chiar loku ideal d desfasurare.

So no offence or anything, k?

skater girl
7th May 2007, 10:53
of course,not,no offence:P !!ur my forum friend!!:ok: hmm...nu stiam k exista un thread special -cel cu rautati huh?:drak: dak sunt talentata,cum zici tu!nu m-am putut abtine;) :yes: !deh...o sa vorbesc cu whisper sa-mi fak un thread special-skater girl si prietenii,un fel de duminik in familie :happy ,lol...acolo o sa putem carcoti in voie!!:evil:

Iulya
7th May 2007, 10:55
of course,not,no offence:P !!ur my forum friend!!:ok: hmm...nu stiam k exista un thread special -cel cu rautati huh?:drak: dak sunt talentata,cum zici tu!nu m-am putut abtine;) :yes: !deh...o sa vorbesc cu whisper sa-mi fak un thread special-skater girl si prietenii:happy ,lol...in kre sa putem carcoti!!:evil:

dap topikul "carcotasilor" ..ar fi interesant :drak: :drak:

Cronikutza Carcotasilor c duminika in familie :happy

skater girl
7th May 2007, 19:32
dap!ar fi o idee!!eu o sa fiu amfitrioana,thread-ului respectiv,lolex!cine are chef de carcotit il acceseaza si voilla!!oh,mon dieu!c'est une super idee!!!

whisper
7th May 2007, 22:34
Pai exista un thread unde poti spune tot cam ce vrei despre cei pe care nu ii suporti :P

skater girl
7th May 2007, 22:36
ok!if u say so!!i shall see!

irinaidu
7th May 2007, 23:40
iulia si eu sunt de acord cu tine. una e sa nu-ti placa un patinator ( si doamne fereste ca si mie nu imi plac destui ) dar ma indispune sa citesc rautati care se vede clar ca nu sunt glume si ca jignesc persoana care si-a postat impresiile si nu patinatorul.

duchess
8th May 2007, 08:15
Pai exista un thread unde poti spune tot cam ce vrei despre cei pe care nu ii suporti :P

Da, exista, da' skatergirl nu-i amfitrioana (inca). Je suis sigura ca n-o sa dureze mult pina se instaleaza si acolo. (Probabil acu' e ocupata cu fanele, lumina reflectoarelor etc...Sssssssssssssh. Sa n-o deranjam!).
Desi nu-s ce-o sa se faca daca ne-apucam sa-l circotim tocmai Steph si sa-l laudam pe "cel mai mare idiot din istoria umanitatii", "amaritul" ala de Plush..Ca nu ma pot abtine sa n-o citez pe skatergirl (Tre' sa recunosc: delicatetea cu care foloseste invectivele ne-a cucerit pe toti).

skater girl
8th May 2007, 11:11
vai mie,m-a emotinat profund mesajul tau,duchess:cry: :cry: !!mi-a smuls o lacrima pe care mi-am sters-o discret cu coltzul pad-ului!:( wow!cata subtitlitate!sunt uimita.... trebuie sa-ti marturisesc k nu ma asteptam!oricum mi-am facut timp si pt tine,dupa cum vezi,chiar dak sunt ocupata cu fanii,lumina refectoarelor,and so on:cool: ....(nu trebuie sa-mi multumesti)!kiar ma bucur k ti-a venit si tie o idee:sa carcotesti despre stephane:ok: !!if u have something to say then shoot,girl!!speak up ur mind!!:drak: poti sa-l critici pe steph,sa zici ce vrei,k sa ma mai amuz si eu!!post-urile tale si ale irinei ma binedispun!!:happy sunteti foarte simpatice :rolleyes: amandoua:happy !!lol....nu ti-as fi scris un reply dar impulsul meu de om-replik spune k nu trebuie sa las un atac fara raspuns,sa nu se creada k suntem un sat fara caini,n'est pas??:evil:

duchess
8th May 2007, 13:13
....nu ti-as fi scris un reply dar impulsul meu de om-replik spune k nu trebuie sa las un atac fara raspuns,sa nu se creada k suntem un sat fara caini,n'est pas??:evil:

Sure, ca eram in mare pericol. Noroc ca esti vigilenta. :P

praf_de_stele
8th May 2007, 18:10
lasati cearta!
duchess, nu mi se pare frumos din partea ta ca ai inceput sa-i critici pe ceilalti sau ce ai facut. nu e plush singurul si unicul patinator bun. ahaaaa, sunt destui si au mai fost inca si inaintea lui. daca tii cu unul, nu trebuie sa arunci cu "noroi" in ceilalti. lauda-l, daca vrei, pe plush cat vrei, dar lasa-i pe ceilalti. nu tre' sa-i jignesti asa. fiecare avem cate un favorit, dar asta nu inseamna ca tre' sa-i injuram si sa-i criticam (sau mai stiu eu ce) pe ceilalti patinatori. nu e frumos. tine in continuare cu plush si lasa-i in pace pe restu'.

Iulya
8th May 2007, 18:28
lasati cearta!
duchess, nu mi se pare frumos din partea ta ca ai inceput sa-i critici pe ceilalti sau ce ai facut. nu e plush singurul si unicul patinator bun. ahaaaa, sunt destui si au mai fost inca si inaintea lui. daca tii cu unul, nu trebuie sa arunci cu "noroi" in ceilalti. lauda-l, daca vrei, pe plush cat vrei, dar lasa-i pe ceilalti. nu tre' sa-i jignesti asa. fiecare avem cate un favorit, dar asta nu inseamna ca tre' sa-i injuram si sa-i criticam (sau mai stiu eu ce) pe ceilalti patinatori. nu e frumos. tine in continuare cu plush si lasa-i in pace pe restu'.

agree, nimeni n-ar trebui sa jigneasca vreun patinator sau fani lor, asa k ce ai scris akolo e valabil pt toata lumea deci si pt skater_girl ...

skater girl
8th May 2007, 21:28
c'mmon girls!!let's not make a mountain of a molehill!:( !i was just having some fun!!:cry: :cry: :ban: u don't have to overreact!!dak vreti sa fiu plicticoasa si sa spun numai da, nu, si asa e,treaba voastra!:sleep: :sleep: !deci propun deja un moment solemn...gata!!!:( a trecut!!what the heck??n-o sa mai zic draga nimic!!n-o sa-l mai ironizez pe plush!!!si toata lumea o sa fie extrem de plicti....multzumita!!!ps:n-aveti simtul umorului!!!

irinaidu
9th May 2007, 00:22
ma scuzati ca poate am ratat faza, dar unde a jignit duchess patinatorii??? ca eu am observat doar un singur post jignitor.

skater girl
9th May 2007, 00:26
ma scuzati ca poate am ratat faza, dar unde a jignit duchess patinatorii??? ca eu am observat doar un singur post jignitor.
si care-i ala?

duchess
9th May 2007, 08:44
lasati cearta!
duchess, nu mi se pare frumos din partea ta ca ai inceput sa-i critici pe ceilalti sau ce ai facut. nu e plush singurul si unicul patinator bun. ahaaaa, sunt destui si au mai fost inca si inaintea lui. daca tii cu unul, nu trebuie sa arunci cu "noroi" in ceilalti. lauda-l, daca vrei, pe plush cat vrei, dar lasa-i pe ceilalti. nu tre' sa-i jignesti asa. fiecare avem cate un favorit, dar asta nu inseamna ca tre' sa-i injuram si sa-i criticam (sau mai stiu eu ce) pe ceilalti patinatori. nu e frumos. tine in continuare cu plush si lasa-i in pace pe restu'.

Draga Ade,
In nici un caz nu ne certam! Eu pur si simplu ma amuzam!
Iar restul mesajului tau e de-a dreptul uimitor!
Cind am inceput eu sa-i critic pe ceilalti patinatori sau sa fi spus ca Plush e unicul si singurul patinator bun? Cind am aruncat cu noroi in ceilalti patinatori? Singurul patinator pe care l-am criticat e Steph dar asta numai pentru ca unii nu se mai opresc din laude si e tentant sa le tai nitel avintul.
Fiindca de fapt, desi nu sunt fan, nu-l urasc pe Steph si oricit m-as chinui , nu pot folosi cuvinte jignitoare la adresa lui respectiv "idiot" etc. Daca citesti cu atentie mesajele mele, singurele critici aduse lui Steph au fost strict legate de stilul/tehnica lui patinaj si nu de persoana lui. Iar aceste critici sunt adevarate si le voi sustine in continuare.
In rest, I was just messing around !

skater girl
9th May 2007, 20:36
si eu ma amuz!:happy :happy !dak n-ar fi duchess kre-i o dragutza:rolleyes: :D ....m-as plictisi teribil!!:( asa mai dai o replik,o ironie ceva!!:evil:
ah si mi-a venit o idee super!:drak: de-acum inkolo o sa scriu de plush in rusa k sa nu mai intelga unii ce spun!:evil: he!he!alyosha,u can join me!:cool: !it would be fun!!!:happy

whisper
9th May 2007, 22:53
OK..daca va mai certati inchid topicul..daca incepeti in rusa o sa fie si mai rau :D
@skater_girl: te rog nu te m-ai lua de Plushy sau de duchess :)
@duchess te rog nu mai continua discutia..lasa ca o sa se linisteasca :)Sper.
Daca nu...nu as vrea sa ma folosesc de vreun cartonas sau mai rau.
Sper ca m-am facut inteleasa.

skater girl
9th May 2007, 23:20
Sir!yes,sir!!!

Iulya
9th May 2007, 23:22
Ade ..ai dat militaria jos din pod

skater girl
9th May 2007, 23:24
s-a infuriat pe mine!!ai vazut?odata a sarit!!gata!ma potolesc stau in bank mea,dar numai pt k imi cere ea sa fac lucrul asta!!

Iulya
9th May 2007, 23:30
s-a infuriat pe mine!!ai vazut?odata a sarit!!gata!ma potolesc stau in bank mea,dar numai pt k imi cere ea sa fac lucrul asta!!

pai ar trebui sa te potolesti din alte motive enumerate mai sus ..nu k ti-a spus ea ...

peirsolgirl
10th May 2007, 15:07
Maaaama...dati-mi popcornul!:P
Adelina,imi place , vad ca te impui!:ok:

skater girl
10th May 2007, 20:48
s-au incins spritele!!ehehehe...da-mi si mie niste popcorn,alex!!ce urmarim?

peirsolgirl
10th May 2007, 21:23
s-au incins spritele!!ehehehe...da-mi si mie niste popcorn,alex!!ce urmarim?
Pai eu urmaream discutia dintre tine si duchess:P
Tu nu stiu ce urmaresti;)

whisper
10th May 2007, 21:25
:) Da m-am impus:P Atunci e bine :happy
Sincer aici e vorba de patinaj si nu as vrea sa se transforme in ring de box..sau si mai rau in circul din fotbal :P

skater girl
10th May 2007, 21:26
ah,pot s-o urmaresc si io cu tine,alex;) ,lol?:happy nu mai avem popcorn!!ma duc sa mai iau!!;)

peirsolgirl
10th May 2007, 21:37
ah,pot s-o urmaresc si io cu tine,alex;) ,lol?:happy nu mai avem popcorn!!ma duc sa mai iau!!;)
Be my guest..dar iti statea mai bine in ring:P Kidding :rolleyes:
Adelina, new avatar, ha?:P Sa vedem tu ce controverse starnesti cu el :P
Avem si fani Dinamo pe aici, ca sa va luati la bataie?:P

skater girl
10th May 2007, 21:42
alex,te rog!nu-mi da voie whisper!ce pakt...tocmai cand aveam atatea idei frumoase pt krtea mea cu plush....lolex!

whisper
10th May 2007, 21:49
Iti dau voie atata timp cat nu te legi de alti useri si cat nu treci la cuvine "grele" la adresa lui Plushy :P S-ar pute k altcineva sa nu inteleaga ca glumesti (daca trece Plushy pe aici...si intre timp o fi invatat romaneste :D )
Eh sunt multi dinamovisti pe forum dar cum nu m-am bagat pe acolo..si cum pe aici nu sunt dinamovisti...bine e Anca..dar nu asa de dinamovista :P

skater girl
10th May 2007, 21:51
dar nu m-am legat de donshoara duchess!!doar i-am dar retort-ul(replik)!
nu-ti face griji,k nu-i ucidem pe provocatori,le raspundem frumos si creativ!!lolex

whisper
10th May 2007, 22:19
Bine..dar o data sa mai vad ca intreceti masura si inchid topicul .Ne am inteles?

skater girl
10th May 2007, 22:34
sir!yes,sir!!!

a_n_c_a
11th May 2007, 14:59
You're right, whisper (adelina:) ) :ok: !...oi fi eu dinamovista dar nu s chiar fana inrrrraita!
ORICUM : HAI DINAMO !!ALLEZ ALLEZ!! :d

whisper
11th May 2007, 17:48
:) Ma bucur! Si eu tin cu Steaua dar pot sa recunosc cand cineva(Dinamo) e mai bun .

skater girl
21st June 2007, 23:59
threadul asta trebuie resuscitat cumva:yes: !!!imi aduc aminte de perioada lui de glorie!:rolleyes: bine ma refer la perioada interbelik!se stie despre ce vb!:P
pot sa-mi continuu ideile cu si despre plush??pipalshi ce spuneti?:D

alyosha_87
22nd June 2007, 00:01
perioada interbelica?
doar nu e asa batran Plushy.:P

skater girl
22nd June 2007, 00:02
eh,vb vine!!!eu ma refream oricum la altceva!!dar nu mi-ati raspuns la intrebare

innuendo
28th April 2008, 16:05
eu zic plushenko :P ca e clar mai bun. acum mi v-am urcat in cap pe toate :|

Andreea
20th October 2009, 15:46
Am votat cu Lambiel, desi imi place si Plushy. Plushy este foarte talentat, mai ales la partea tehnica, dar Lambiel este mai bun la partea artistica.

irinaidu
20th October 2009, 15:58
well, stim cu totii ce sentimente nobile nutresc pt cei 2 baieti dar decat pplushy mai bine satana, asa ca am votat steph, ceea ce e pretty much the same.

irinaidu
20th October 2009, 16:27
adreeas vezi ca fac 4 :P

whisper
21st October 2009, 01:28
:floricica: Multam fain, Irina! Pai nu i-ai dat tu ursuletul:P
te avem si pe clip..cine te vede cica esti fana de adevaratelea :D

irinaidu
21st October 2009, 01:55
apreciez ade, apreciez !!!

whisper
21st October 2009, 01:57
si daca rezolvi cu viza dai anunt si pe aici..poate ii mai dai ceva :P bine..daca vrei :)

irinaidu
21st October 2009, 02:03
dau, dau, cum sa nu. sa-mi dea astia viza , ca dau orice !

whisper
21st October 2009, 02:07
Atunci sa dea Domnul sa iti dea...bine aceeasi rugaminte era si daca nu erai de acord :floricica: