PDA

View Full Version : Alexei vs Brian



whisper
26th April 2007, 21:27
Acum sa va vad :P
Pe cine alegeti? :D
P.S.: Acum nu a mai fost nevoie sa ma gandesc prea mult..de abtinut nici vorba :happy

flying_dreamz
26th April 2007, 21:34
asa e! aici e clar... alexei is the best!:ok:

alyosha_87
26th April 2007, 21:57
mi-ai luat-o inainte,Ade!:P
chiar vroiam sa deschid un thread pe tema asta, doar ca l-as fi pus pe plush instead :ras-plans:
pup

praf_de_stele
26th April 2007, 23:05
Alexei evident! :)

irinaidu
26th April 2007, 23:39
hai mai adelina, eu inteleg ca e off seazon, dar chiar asa esti de rea incat sa ne pui sa alegem intre yags si baboo???? not fair. am votat yags, ca nu se poate altfel. dar still not fair!!! deja e not fair mama natura care i-a facut, mai pui si tu paie pe foc :P

corina_mee
27th April 2007, 00:17
L-am votat pe yags...ca el m-a facut sa iubesc patinajul. Dar si brian imi place mult. :)

rocs_a
27th April 2007, 15:10
alexei!!!!
singura asemanare e partea posterioara :D k la patinat mai are brian pana il ajunge, dak l-o ajunge...dar oricum, yags e the one and only, he`s unique...he`s "the bestest" (stiu k e the best, dar asa zicea bebitza ala din desenele rugrats :D )

paulinio
27th April 2007, 15:37
Yags, e unic.
Pentru mine e f simplu :)
Probabil ca vor vota cu Brian cele care nu l-au apucat pe Alexei ... ca altfel, nu-i loc de discutie!!!

Ane_marry
27th April 2007, 16:00
adevarul e ca Alexei e unul dintre cei mai buni patinatori care au existat, dar eu am incredere in Brian ca in viitor se va ridica si el cel putin la valoarea lui Alexei pt. ca vremurile se schimba si odata cu trecerea timpului o sa apara si noi performante....:P :rolleyes:

whisper
27th April 2007, 17:44
mi-ai luat-o inainte,Ade!:P
chiar vroiam sa deschid un thread pe tema asta, doar ca l-as fi pus pe plush instead :ras-plans:
pup
In mod normal asa ar fi trebuit..dar vorba Irinei am vrut sa fiu un pic :evil: si sa vad pe cine alegeti intre Alexei si Brian..ca la faza cu Plushy era sigur :D

rocs_a
27th April 2007, 20:13
paulinio, eu nu l-am prins pe alexei ... si pana sa-l vad pe net pe yags, il stiam p plush de la competitiile sportive recente ... astfel, plush a fost primul patinator pe care l-am vazut si totodata placut mult.... apoi a fost lambiel (in odinea in care i-am remarcat)...DAR, dupa c l-am vazut pe yagudin,desi l-am vazut pe net si n-am trait emotia aia, de moment, live , din competitiile sportive, tot mi-a placut la nebunie
ma intreb cat d fanatik as fi fost dak era ink la amatori, la olimpiade/mondiale/europene ...
deci, desi nu l-am prins cand evolua in acele vremuri d glorie, tot il prefer pe el

alyosha_87
27th April 2007, 20:21
eu l-am prins si m-a fermecat din prima clipa in care l-am vazut :D
avea quleque chose d'especial :P a fost asa, un coup-de-foudre :P
el va fi the one and only. apreciez si pe Plushy, but not that much.

peirsolgirl
27th April 2007, 20:39
Hei...aici e clar pentru toata lumea....:P

ice_deea
27th April 2007, 21:08
aici nici nu a trebuit sa stau pe ganduri,e clar:alexei e cel mai bun.

ioanav88
27th April 2007, 22:10
raspunsul e evident : alexei, datorita lui am inceput sa indragesc patinajul si sporturile de iarna, pentru ca treptat am inceput sa am uit la toate

wanderlust
28th April 2007, 18:59
am votat alexei desi ma doare inima .. brian e febletea mea, dar alexei e un patinator care pur si simplu a facut istorie... si in plus p cat de frumos patineaza pe atat de bine arata

whisper
28th April 2007, 19:30
Vai ce exemplu..dar nu te pt urma :ras-plans:

peirsolgirl
1st May 2007, 22:09
am votat alexei desi ma doare inima .. brian e febletea mea, dar alexei e un patinator care pur si simplu a facut istorie... si in plus p cat de frumos patineaza pe atat de bine arata

Dap..stiu ca e greu sa fii obiectiv in astfel de momente...:(

skater girl
1st May 2007, 22:20
dap,bri nu se poate pune cu yags!!!dar ii calk pe urme oricum!!bravo lui!!incet dar sigur!!:ok: e intradevar o mare diferenta de voturi,k de la cer la pamant,nu!exagerez!:D k de la plush la steph!!lol...pe thread-ul cu ei 2,saracu plush n-are nicio sansa:happy !!i'm sooo api!!HOORAY EVERYBODY!!!:evil: