PDA

View Full Version : Marius Mitran, noul presedinte executiv al Craiovei



Vadim
6th December 2005, 19:55
De astazi, noul presedinte executiv al Craiovei este Marius Mitran.

De cariera militar, el a fost in ultimii ani jurnalist la ProSport si apoi redactor-sef la Sport Total. A lasat aceasta grea meserie pentru a intra in fotbal ca oficial al Craiovei, el fiind oltean.

stefanm14
6th December 2005, 21:59
L-am apreciat pe Mitran, inca de cand am vazut unele articole ale lui in ProSport. Vom vedea cat de priceput este el in aceasta meserie, dar oricum deciziile importante ii vor apartine tot lui Mititelu.

spinU
7th December 2005, 03:38
Un ziarist care imi place foarte mult...Sa speram ca se va descurca si in noua postura...

sezione-craiova
10th December 2005, 00:57
vadime numai dezinforma lumea.... ca asta e o speculatie deocamdata !!!

Vadim
15th December 2005, 20:55
E 99%.

Lucky_OLD_G's
15th December 2005, 21:22
99% pe naiba............

Paul
15th December 2005, 21:35
o sa aiba soarta Vasluiului ... cu Ioan Viorel presedinte

Poate o sa vedem:
Presedinte: Marius Mitran
Antrenor: Andrei Vochin

Lucky_OLD_G's
15th December 2005, 22:06
patron ioanitzoaia

Cra10veanu
17th December 2005, 02:54
masseur ioanitzoaia

Vadim
29th December 2005, 21:45
Ia uitati ce scrie aici: http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/fotbal%20intern/divizia%20a/index.php?meniuId=44&viewCat=97&viewItem=7579

Cra10veanu
30th December 2005, 07:27
ce sa vedem vadim lasa ca e bine, sa speram ca toti vin din dragoste si nu din interes, dar stau rau de tot cu increderea eu...

EDMOND_
2nd January 2006, 19:23
Cra10veanu , stai linistit ca Mitran are puteri limitate ! Nici nu avea cum, ar fi fost o mare aiureala.Este prieten cu Mititelu, si de aici toata chestia.

Una este "presedinte executiv al Craiovei " cum anunta titlul acestui thread si una "director executiv adjunct" care se ocupa cu imaginea echipei in Bucuresti si relatiile cu presa din capitala....
De fapt cred ca este mai mult onorific. Toti sefii de compartimente sau adjunctii lor sunt numiti astfel in organigrama Universitatii.

Vadim
5th January 2006, 19:38
O sa vedeti ca pana la urma va fi presedinte executiv. :)

stefanm14
31st January 2006, 11:34
Responsabilităţi īn plus pentru Marius Mitran

Adunarea Generală a Universităţii Craiova a aprobat cooptarea īn funcţia de vicepreşedinte al Consiliului Director a lui Marius Mitran, o persoană care s-a pus īn slujba clubului din Bănie cu trup şi suflet. Acesta va rămāne şi director executiv adjunct, ocupāndu-se şi de segmentul de comunicare şi imagine, departament a cărui activitate s-a īmbunătăţit vizibil īn ultima perioadă. Decizia a fost luată ca urmare a calităţilor deosebite pe care Marius Mitran le-a dovedit de cānd s-a alăturat celor care vor să reclădească din temelii gruparea-fanion a Olteniei.

(c)editie speciala

nr.zece
31st January 2006, 12:47
O sa vedeti ca pana la urma va fi presedinte executiv. :)


mai tu lucrezi in domeniu!!! :D

am tot vazut schimbari de personal si departamente prin clubul asta, dar in viata echipei nu s-a schimbat nimic de 10 ani

macar de va lua mitran o decizie singur vreodata

stefanm14
31st January 2006, 13:20
Eu cred ca va lua decizii in privinta departamentului de imagine si tot ce tine de chestia asta. Si sunt convins ca o va face bine, indiferent despre ce este vorba.