PDA

View Full Version : Balaci vs. Vadim



Balaci
6th December 2005, 12:29
Am cugetat ceva vreme inainte de a deschide acest thread,mai ales ca e prima mea lupta si,mai mult,impotriva"maestrului de ceremonii".Insa,dupa cele intamplate in ultima vreme,simt ca ma o datorie morala de a face asta!Nu de alta,dar trebuie sa inteleaga si Vadim ca,desi este membru fondator al acestui site,nu poate sa taie in carne vie ca un nobil aflat pe feuda lui!Exista unele reguli ale bunului simt in primul rand,care trebuie respectate!Iar ceea ce face el cu suporterii Universitatii este o mare umlnta pe care nu o mai putem suporta!
Deci,care sunt problemele mele cu el?In primul rand,faptul ca in mod repetat a reusit sa defavorizeze si sa nedreptateasca suporterii Universitatii!Eu,de exemplu,am luat un ban de 3 zile pentru simplul motiv ca l-am intrebat daca are ura pe olteni!
Apoi,a reusit in ultima vreme sa goneasca de pe forum pe mai toti suporterii Craiovei,s-a pus moderator acolo si practic a adus subforumul intr-o stare de "moarte clinica"-a se vedea topicul cu acelasi nume de pe subforumul Unversitatii!
Sa zicem ca toate astea nu sunt de ajuns!Caci ceea ce m-a jignit cel mai mult a fost semnatura pe care si-a pus-o si in care isi bate joc pe fata de fanii acestei echipe!Astefel de lucruri nu pot sa mearga cu noi!Nu poti sa-ti bati joc la nesfarsit de olteni si sa scapi basma curata!Si mai ales nu poti sa te joci cu mandria noastra!
Astept,deci,din pareta lui Vadim o discutie serioasa si civilizata in ceea ce priveste atitudinea lui fata de Universitatea!Si fie ca cel cu cele mai bune argumente sa castige!

Balaci
7th December 2005, 01:23
Vad ca Vadim nu se"oboseste"sa-mi raspunda,eu astept in continuare cateva explicatii de la el!Daca nu imi va da replica,eu ma voi bucura si de o victorie prin neprezentare!
Dar chiar as prefera sa-l bat prin argumente,asa ca eu astept...Mai sunt inca 9 zile...!:D

Balaci
7th December 2005, 16:57
In continuare nimic!Eh,noi asteptam,poate-poate!Sau acum Vadim redacteaza un raspuns cu echipa de la Braila?:D

Balaci
7th December 2005, 23:27
Au trecut 2 zile si nimic!Inca 8 si amcastigat!Nu-mi vine sa cred ca Vadim sa fie atat de las,sa nu raspunda!

Vadim
13th December 2005, 19:39
La 7 zile dupa deschiderea luptei, Balaci castiga prin neptezentarea lui Vadim. Felcitari! :D