PDA

View Full Version : Baschet Club Rm. Vâlcea



Mario Di Lazi
26th April 2007, 08:34
BC Vâlcea, în vacanță
Învinși în play-out-ul cu CSU Brașov, baschetbaliștii de la BC Rm. Vâlcea au intrat în vacanță până pe 2 mai. “Vom juca la finalul lunii mai turneul de promovare-retrogradare pentru Divizia A cu cealaltă echipă care a pierdut play-out-ul, Arad, și primele patru clasate din Divizia B. Deocamdată nu știm care vor fi adversarele din «B», încă nu s-a jucat turneul final”, a afirmat președintele echipei, Mircea Biță. Promovați în vara anului trecut, prin decizia FRB de a mări numărul de formații, vâlcenii pot rămâne în Divizia A tot printr-o hotărâre luată de conducătorii baschetului românesc în timpul campionatului. Este vorba de înființarea turneului de promovare-retrogradare, o nouă șansă acordată grupărilor care au pierdut play-out-ul. Singura reprezentantă a Olteniei în Divizia A masculină are deja site pe internet, care poate fi accesat la adresa www.basket-valcea.lhs.ro. Altfel, șefii clubului vâlcean caută deja un înlocuitor cu experiență pentru tânărul antrenor Cristi Achim, căruia i se va propune o altă funcție la echipă.
sursa - ediție.ro

virtual
26th April 2007, 08:52
Under Construction


The site you are trying to view does not currently have a default page. It may be in the process of being upgraded and configured.

Eu inteleg ca vrei sa faci reclama, dar ai rabdare macar pana e gata site-ul ala.

magic10
5th June 2007, 22:36
acu` e gata siteu`:) .........si are si forum cu oameni "de-ai casei":D si nu numai:D .E destul de bun siteu`...cam aiurea organizat:groggy: da` merge.intrati si vedeti www.basket-valcea.lhs.ro

Mario Di Lazi
26th June 2007, 19:29
Under Construction


The site you are trying to view does not currently have a default page. It may be in the process of being upgraded and configured.

Eu inteleg ca vrei sa faci reclama, dar ai rabdare macar pana e gata site-ul ala.

Ce reclamă mă ? ... te-a întrebat cineva de vorbă ?
eu doar am prezentat o știre despre BC Vâlcea ...

marinike
30th June 2007, 10:44
acu` e gata siteu`:) .........si are si forum cu oameni "de-ai casei":D si nu numai:D .E destul de bun siteu`...cam aiurea organizat:groggy: da` merge.intrati si vedeti www.basket-valcea.lhs.ro

Ca sa fie OK site-ul ati putea incepe prin precizarea sursei anumitor fotografii.....

http://www.basket-valcea.lhs.ro/?p=p_34&sName=etapa%2009%20-%20tur%20-%20meciul%20echipei

http://www.halfcourt.info/A55B25/HalfCourt.nsf/PHGV?OpenView&VN=PHGV (Rapid - Rm. Valcea)

Mario Di Lazi
24th October 2007, 08:29
rupem tot anul ăsta :D

UrsMeier
24th October 2007, 21:18
ce rupeti? :)

Mario Di Lazi
16th November 2007, 08:23
gardu :D

a fost demis antrenorul sârb, și principal acum este Achim (cel care a fost și sezonul trecut) ...
la primul meci al lui Achim ... am câștigat și noi :D