PDA

View Full Version : Suporterul anului



Vadim
5th December 2005, 20:27
Va rog sa votati la poll, iar pe acest thread sa comentati alegerea facuta de voi sau de altii, legata de suporterul anului 2005.

Pentru a putea vota trebuie sa fiti inregistrati (http://www.onlinesport.ro/forum/register.php)pe forum.

t.b.
5th December 2005, 20:47
Nominalizarea mea n-ai trecut-o, :mda: era "Suporterii lui Napoli"

Sharkie
5th December 2005, 20:51
Avand in vedere ca optiunea mea n-ai pus-o in poll,nu pot sa votez....

Paul
5th December 2005, 20:51
Cei de la STeaua - Villareal (doar am stat si eu in ger ... :P)

Catalanul
5th December 2005, 20:52
Respect pentru cei care l-au aplaudat pe Ronaldinho pe Bernabeu :ok:

http://img466.imageshack.us/img466/2856/221zh.jpg (http://imageshack.us)

Maximus
5th December 2005, 20:57
Unicii suporteri pentru care nu conteaza in ce divizie joci...

Leo_
5th December 2005, 21:31
Ce poll aiurea! Bine ca au fost trecuti acolo Postasu si suporterii de pe Polivalenta...dar pe cei care au abonament si nu au putut sa intre pe stadion din cauza comportamentului aiurea al unor handibeli de ce nu i-ati ati trecut in poll? :mda:

ady51a
5th December 2005, 23:12
Daca propunerea mea nu a fost luata in seama (oricum era si greu, fiind doar o fotografie si nestiind numele), aleg, aleg... obrazul lovit de MM. - suporter unic in lume probabil, batut la meci de managerul general al clubului pentru care a platit abonament.

Darkslowstar
6th December 2005, 18:39
Suporterii madileni care au aplaudat Barca, lectie de civilizatie. Pe pariu ca asta se poate intampla numai in Spania sau Anglia, nu si in Italia.

Sevilla
6th December 2005, 18:51
cei ai stelei :D

Triphat
6th December 2005, 19:40
Suporterii Stelei la meciul cu Villareal.. sa stai atat timp in zapada si sa canti e ceva extraordinar.

SORENSEN
9th December 2005, 17:36
Suporterii stelei de la meciul cu Villareal .
Respect suporterii lui Real la meciul cu Barca si suporterul arestat de bolsevici.

STEAUA-MANIA
9th December 2005, 17:39
commando gruia si suporterii lui as roma...vadime,trai-ti-ar nominalizarile!:rosu:
Suporterii Stelei!Eram in PN la acel meci..asteptam,speram sa se joace meciul!/hello /hello

joao pinto
9th December 2005, 20:11
Galeria Real-ului.
Restul nominalizarilor sunt total aiurea!

marius135
10th December 2005, 15:24
Suporterii Stelei la meciul cu Villareal.. sa stai atat timp in zapada si sa canti e ceva extraordinar.

don_denver
10th December 2005, 15:40
imaginea suporterilor Craiovei urcati pe Polivalenta ramane....au demonstrat ca..in orice conditii...fac pe draq in patru sa-si sustina echipa...in orice divizie s-ar afla...

SixeR
10th December 2005, 18:38
Suporterii madrileni! In acel moment au uitat de orice rivalitate(dusa uneori pana la extreme) si au aplaudat evolutia imperiala a Barcelonei. Gest de mare fair-play!

DanielAndrei
10th December 2005, 21:34
galeria Gloriei...cinste lui ;)

p.s. de ce nu pot baga o poza??

Deluxe
10th December 2005, 22:01
Suporterii Stelei la meciul cu Villareal.. sa stai atat timp in zapada si sa canti e ceva extraordinar.

Sunt de acord :ok:

uti2102
10th December 2005, 22:08
Iata ca e egalitate intre acei suporteri care shi-au incurajat echipa in conditzii extreme :)

Mihai
10th December 2005, 22:11
Na ca nu mai e :drak:
Am ales pe cei de la Real pentru ca ei erau si suparati! Macar stelistii nu stiau ce o sa se intample, aveau speratze, Valencia era rapusa :evil:

hurricane_msg
10th December 2005, 22:11
Am vazut suporterii care l-au aplaudat pe Ronaldinho

Deluxe
10th December 2005, 22:11
Iata ca e egalitate intre acei suporteri care shi-au incurajat echipa in conditzii extreme :)

Yeah but I prefer the Steaua fans to the R.Madrid fans.

uti2102
10th December 2005, 22:20
Macar stelistii nu stiau ce o sa se intample, aveau speratze, Valencia era rapusa :evil:
E vorba de Villareal, shi nu, nu cred k shtiau ce-o sa se intample :)

Deluxe
10th December 2005, 22:48
By the way, just the 10-15% of the R.Madrid fans applauded Ronaldinho. The 100% of the Steaua fans suffered the snow.

Do you think this is fair? ;) Letīs be serious and letīs vote for Steaua fans.

ioana20
10th December 2005, 23:01
suporterii Stelei la meciul cu Villareal! dar sa nu il uitam nici pe nea TITI BADEA! Dumnezeu sa il odinheasca in pace! Respect TITI BADEA!

DanielAndrei
10th December 2005, 23:59
si cum spuneam....galeria gloriei de la iasi pe o vreme caineasca

walt.mann
12th December 2005, 09:08
Suporterii de la Steaua - Villareal. era de asteptat ca meciul se va amana, dar nimeni nu a plecat, si au continuat sa cante. Parafrazand, ei au facut din "I'm Singing in the Rain" un nou hit, "We're Singing in the Snow"!

realmadrid.com
12th December 2005, 11:27
Ce au facut acei suporteri :D ?...de merita atatea. Din ce vad acolo, doar stelistii au votat...ceva normal :D
Si, este imposibil ca printre incurajarile de "nota 10" sa nu se auda si un M... Dinamp/Rapid :D, mai ales ca cele 2 echipe nu erau in primavara.

Parerea mea, suporterii Realului..pt gestul de al aplauda pe Ronaldinho, omul care le-a dat 2 goluri si a ingropat Realul.

obsy_
12th December 2005, 15:20
Cred ca ar fi trebuit cel putin nominalizata galeria celor de la FC Vaslui. Sunt peste tot, indiferent de ceea ce se intampla pe teren.

relansat
16th December 2005, 03:01
suporterii de la steaua - villareal , imi placeau de ei ... aveau voce :P

axterix
16th December 2005, 08:41
" Robert (suporterul dinamovist retinut abuziv in Bulgaria)"
hai sa-i facem o statuie:D

Omu'cu barosu'
16th December 2005, 14:04
Suporterii Nationalei de handbal, care au fost si sunt prezenti in Rusia , merita tot respectul nostru ....

gigel_bucur
16th December 2005, 21:27
desi am vazut si eu de doua ori meciul Steaua-Villareal nu consider ca merit un premiu. cred ca il merita vechii suporteri ai AEK-ului, doar cantau si la 1-8. astia noi care fac gat dupa un punct (castigat) in deplasare merita altceva, adica exact ce ofera ei BUcurESTENILOR. cu toate astea am votat pt. neomitici:drak:

Razva
16th December 2005, 22:35
Sincer sa fiu nu stiu...eu unul am votat cu cei din Tm:"CommandoViola", dar sunt subiectiv.
Totusi as vrea sa lamuresc o chestie (e o intrebare pt. cel ce a facut acest sondaj):Nu stiu ce cauta 2 "infractori" intre optiuni (nu am nimic cu suporterii universitatii si nici cu cei ai lui dinamo):Postasu' si suporterul dinamovist condamnat la un an cu suspendare in Bulgaria.????:rosu:
Daca am ajuns sa apreciem non-valoarea si violenta atunci e de rau!!!

Sebastian23
20th December 2005, 14:12
suporterii de la steaua-villarreal:rosu: - e una din cele mai penibile nominalizari. e jenant ca nominalizam suporterii de la un singur meci si mai jenant ca votam.
postasu':rosu: ???????????????????- no comment

Sebastian23
20th December 2005, 14:15
iar dinmovistii din bulgaria chiar nu cred ca au fost usa de biserica. eu cred ca toti cei retinuti au fost vinovati. nu cred ca bulgarii de la litex au avut ceva cu ei special . parca dinamo intereseaza pe cineva in bulgaria. sunt sigur ca dinamovistii au provocat incidentul. m-a enervat justificarea: sunt romani, tb ajutati. sunt romani vinovati, nu tb ajutati. pt nominalizarea unui huligan si pt sprijinul acordat celorlalti acord:rosu:

azzuro
21st December 2005, 18:17
Sa fim realisti, suporterii Craiovei sunt cei mai tari.

Paul
23rd December 2005, 14:03
suporterii de la steaua - villareal , imi placeau de ei ... aveau voce :P

unii si-au pierdut`o la pauza ...
in saptamana aia ,abia duminica am mai putut vorbii

Sunt mandru sa fiu printre acei 30.000 de oameni care au castigat acest premiu ...

Paul
23rd December 2005, 14:04
desi am vazut si eu de doua ori meciul Steaua-Villareal nu consider ca merit un premiu. cred ca il merita vechii suporteri ai AEK-ului, doar cantau si la 1-8. astia noi care fac gat dupa un punct (castigat) in deplasare merita altceva, adica exact ce ofera ei BUcurESTENILOR. cu toate astea am votat pt. neomitici:drak:

mai , aia au fost acu 2 ani

Daca mergem dupa logica ta , sa votam la fotbalistul anului pe Maradona :D

Bancaru
23rd December 2005, 19:02
Vreau sa stiu daca ala de la Bistrita e acelasi cu ala de la Iasi.

Swisstec
23rd December 2005, 20:00
Intrebare: ce cauta Factorasu' la acest poll??? Ala-i suporter care se da peste cap pe gazon si sare la gatul lui Niculescu??? Sau cel din Bulgaria??? De ce sunt bagatzi in acest poll??? Ar trebui ban-at cel care a facut poll-ul!:D Si cei care au votat pentru cei doi!!!:D

DIXX
23rd December 2005, 20:08
Marea greseala a fost cind s-au bagat suporterii steaua-Villareal.Sint niste elemente aici fara prea mult material sub par care voteaza tot ce tine de echipa ciobanasului.

uti2102
23rd December 2005, 20:43
Pai dupa vechile obiceiuri comunsite Dixx, nu asha-i frumos ?!

be@
29th December 2005, 11:18
Cei de la STeaua - Villareal


:sleep: :sleep: :sleep:
Care ,sunt tot aia din cauza carora v-a suspendat UEFA stadionul pentru rasism ? Ca de ce-ati facut in campionat, nici nu mai vorbesc. :drak:

be@
29th December 2005, 11:18
Cei de la STeaua - Villareal


:sleep: :sleep: :sleep:
Care ,sunt tot aia din cauza carora v-a suspendat UEFA stadionul pentru rasism ? Ca de ce-ati facut in campionat, nici nu mai vorbesc. :drak:

be@
29th December 2005, 11:18
Cei de la STeaua - Villareal


:sleep: :sleep: :sleep:
Care ? Sunt cumva tot aia din cauza carora v-a suspendat UEFA stadionul pentru rasism ? :drak: Ca de ce-ati facut in campionat, nici nu mai vorbesc. :drak: :evil:

Paul
29th December 2005, 11:31
Villareal avea un singur negrotei , si ala ne era simpatic rau ca printre atatia argentinieni care stiau cu varzuca , era si unu care cand avea mingea era tot pe jos :D

old lord
29th December 2005, 19:09
galeria Poli Timisoara

superchumbo
30th December 2005, 10:51
Suporterii lui dinamo care l-au scuipat pe Dorinel Munteanu