PDA

View Full Version : Brian vs Steph!:D



whisper
25th April 2007, 21:50
Desi stiu in principiu cine va avea cele mai multe voturi...vreau sa ma asigur:P
Stiu ca pentru unii e ff grea decizia. Eu cred ca ma abtin, nu?:P

ana_maria1988
25th April 2007, 22:06
pt mine a fost destul de simplu :) era nevoie si de thread-ul asta . Good job!

whisper
25th April 2007, 22:09
:) Ma bucur ca a fost usor pt tine :P
Eu cel putin ma gandeam la mine cand am zis ca e greu..nu cred sa mai fie cineva k mine :ras-plans:

ioanav88
25th April 2007, 22:24
eu am votat pentru brian because l-a laudat alexei, am incredere in ce spune alexei ;)

flying_dreamz
26th April 2007, 01:01
:) Ma bucur ca a fost usor pt tine :P
Eu cel putin ma gandeam la mine cand am zis ca e greu..nu cred sa mai fie cineva k mine :ras-plans:

eu nu cred ca o sa votez! pentru ca nu ma pot decide care-i mai bun....stiti eu sunt fana amandoi si nu pot sa votez unul pentru ca atunci o sa-mi para rau de celalalt...:rolleyes: :D :( o sa ma multumesc sa ma uit doar la rezultate :D

paulinio
26th April 2007, 10:01
Idem, ma abtin. Depinde f mult de momentul comparatiei... si nu in genere... Chiar nu pot sa fiu partimitoarea unui in favoarea celuilalt... pentru ca nu il vad pe nici unul mai bun decat celalalt.

wanderlust
26th April 2007, 14:40
pentru mine e mai bun brian ca e favoritul meu de ceva timp, dar nu pot nega valoare lui steph asa ca e greu de facut o departajare obiectiva.. eu am sa fiu subiectiva :P deci votul meu merge la brian

Ane_marry
26th April 2007, 15:10
si votul meu merge la Brian desi amandoi sunt aproape la fel de buni dar totusi favoritul meu e Brian......:D :P

ice_deea
26th April 2007, 19:09
foarte greu de ales,amandoi sunt buni,dar desi ma gandisem initial sa ma abtin de la vot,trebuie sa recunosc ca,analizand putin,brian e mai bun.:D

flying_dreamz
26th April 2007, 19:35
m-am uitat la rezultate si am vazut k brian conduce cu 7 la 1 :ras-plans:

Cristinush
26th April 2007, 20:43
votul meu merge catre Steph..clar deja, nu?:P..si brian e dulcic, da` nah...:D

whisper
26th April 2007, 21:09
:) Se pare ca aveam dreptate...pentru cele care tin cu ambii e greu sa aleaga :P
Dar totusi 7-1 :( Nu e corect :ras-plans:
LE: de fapt 8-2 :D

flying_dreamz
26th April 2007, 21:32
au mai votat oameni intre timp :D

praf_de_stele
26th April 2007, 23:11
Steph clar! sincer, pe mine ma lasa rece clasamentele astea in care este Brian in frunte. eu stiu ca tot Steph e mai bun. ce, daca sunt mai multi fani Brian, inseamna ca el e neaparat cel mai bun? nicidecum. Brian e primul pt. sunt mai multi fani de-ai lui pe acest forum. dar numai clasamentele mondiale si scorurile de la campionate pot spune cine e cu adevarat mai bun.

irinaidu
26th April 2007, 23:37
eu sper ca lumea sa nu o ia prea in serios. ca daca incepem o cearta de genul cine e mai bun clar nu ajungem nicaieri.
si firesc ca clasamentel mondiale sunt cele ce conteaza , dar atunci ce rost ar mai avea forumurile??? aici ne distram si noi, mai ales acum in extra sezon cand nu avem despre ce competitie sa vb.
clar ca am votat brian, nu de alta dar cine e celalalt tip ??? :P

praf_de_stele
26th April 2007, 23:48
nu-l stii pe Lambiel?:shocked:
dublu campion mondial, vice-campion olimpic si european + alte titluri de grand prix si ce-or mai fi...:)

whisper
27th April 2007, 07:23
:happy Glumea! Sigur ca il stie :P

skater girl
27th April 2007, 12:01
ade,ai pus punctul pe 'i'!!bravo!!:ok: ai mare dreptate!:yes: sunt mai multi fani bri pe forum deci...e clara situatia!:( oricum STEPH IS THE BEST!!!!precis iar o sa se supere unele persoane,but I DON'T GIVE A DAMN!!:ban: STEPH RULZZZZZZZZZZZZ!!:rock:

skater girl
27th April 2007, 12:38
Desi stiu in principiu cine va avea cele mai multe voturi...vreau sa ma asigur:P
Stiu ca pentru unii e ff grea decizia. Eu cred ca ma abtin, nu?:P
hai,mai ade!!de ce sa te abtii!!ce-ti dicteaza inima sa faci?oricum bri are si-asa destule voturi!deci stai linistita in privinta asta!!sorry pt posturile consecutive!!!

whisper
27th April 2007, 17:37
:P Asa zic si eu ca are destule voturi:happy...totusi nu pot ..cel putin nu acus..nu ma pot decide :P
LE:10-4!!! :cry: Cred ca intr-o astfel de situatie as putea vota cu Steph :ras-plans:
Dar e greu de luat o decizie..fff greu :P

Ane_marry
27th April 2007, 18:11
ade ,stiu ca-i greu de ales intre ei doi dar totusi nu sunt " frati gemeni" asa ca trebuie sa existe cel putin o diferenta intre ei;) ....alege-l pur si simplu pe cel care nu te-a "suparat "niciodata cu nimic...:P

whisper
27th April 2007, 18:29
:groggy: Care-i ala???:happy

Ane_marry
27th April 2007, 19:14
nu stiu:D ....eu ma gandeam ca poate unul dintre ei a facut o declaratie sau o poza sau orice altceva care nu ti-a placut si pur si simplu te-a enervat:o: .....bineinteles o suparare de scurta durata...:P

Cristinush
27th April 2007, 19:41
ooo` da`..:ras-plans: imi place de tine, Ane..lolex:P
din postu` tau, reiese ca ar trebui sa voteze cu ...Steph?!;;):ras-plans:

Ane_marry
27th April 2007, 19:47
e bine sa voteze si cu Steph :P ,eu incercam doar s-o conving sa voteze cu unul dintre ei chiar daca e vorba de Steph ,:rolleyes: bineinteles poate il prefera tot Brian (ca si mine de altfel:D ) ca si Steph a facut lucruri mai rele , doar nu e sfant......:drak:

whisper
27th April 2007, 19:49
neh..neh..eu intrebam care ii ala care nu m-a suparat...:ras-plans:
Daca ar fi asa ..ultima oara cel mai mult m-a enervat Steph..la CM..ca a cazut :( Dar si la CE ca nu a participat:( De ce o fi cazut ? Poate de nu cadea castiga :P

Ane_marry
27th April 2007, 19:53
suparari de genu asta se cam intampla intotdeauna cand ne dorim ca favoritii nostri sa faca un program prfect:P .....dar sunt si ei oameni....:rolleyes:

whisper
27th April 2007, 19:55
Asa e..ai dreptate :)

rocs_a
27th April 2007, 20:05
AHA! deci whisper, dak te-a suparat steph k a cazut si nu a castigat asa cum ai zis, inseamna k iti doreai sa castige, inseamna k vroiai mai mult sa fie el pe primul loc si nu brian, inseamna k iti place mai mult steph decat bri... e doar o presupunere din putinele vorbe :P incerc numai sa te atrag de partea lui steph :D sa te "corup" ....
deci dak te-a suparat , ti-a parut f rau k a ratat, ai trait alaturi de el tristetea ratarii, ai fi preferat sa nu rateze si sa-l vezi cu aurul de gat ... dak el avea aurul, logic bri avea argintul ... so, poti zice k il vezi mai degraba campion pe steph?!?! :P :P
eh, oricum, sunt preferintele tale ... asa cum eu n-as sti pe cine sa aleg intre plush si steph, asa si tu probabil... acceptam orice alegere din partea ta ...

whisper
27th April 2007, 20:11
:happy estie pe aproape..la mondiale tineam mult cu Steph..dar totusi nu imi vine inca sa votez cu nimeni:D ma mai gandesc...daca voi alege va anunt:)

little geo
27th April 2007, 20:16
anul acesta brian a fost mai bun dar steph va reveni la anul mai bun

flying_dreamz
27th April 2007, 20:21
lasa k steph a fost cel mai bun 2 ani la rand....sa mai fie brian cel mai bun la anu si dupa aia poate sa fie si steph cel mai bun.....si un an sa fie unul un an altul....:rolleyes:

peirsolgirl
27th April 2007, 20:38
LOL
Adelina, ia zi, pana la urma tu cu cine votezi?
Sau esti cetateanul turmentat?:D

alyosha_87
27th April 2007, 20:51
Alex, se vede ca faci recapitulare ptr bac :ras-plans:
probabil ca Adelina voteaza cu Steph...sau...? :P

peirsolgirl
27th April 2007, 21:13
Alex, se vede ca faci recapitulare ptr bac :ras-plans:
probabil ca Adelina voteaza cu Steph...sau...? :P
fac, cum naiba sa nu fac....numai asta visez...:headbang:
sau se gandeste de 2 ori daca nu vrea s-o linsez virtual :P

whisper
28th April 2007, 20:06
:happy
Aoleu !! In ce m-am bagat daca votez cu Steph imi pare rau ca nu l-am votat pe Bri-plus ma linseaza Alex:D
Daca il votez pe Bri imi pare rau de Steph-bine ca in cazul asta nu o zis nimeni ca ma linseaza :happy

alyosha_87
28th April 2007, 20:07
ce looogica ai,Ade :happy:
eh...nu te linseaza nimeni ;) promit ca am sa-ti iau un bodyguard sa te apere ;)

whisper
28th April 2007, 20:10
Cred ca am gasit solutia :D
Mai adaug varianta cu ambii :happy
Mersi,mersi !

skater girl
28th April 2007, 20:37
:happy
Aoleu !! In ce m-am bagat daca votez cu Steph imi pare rau ca nu l-am votat pe Bri-plus ma linseaza Alex:D
Daca il votez pe Bri imi pare rau de Steph-bine ca in cazul asta nu o zis nimeni ca ma linseaza :happy
te linsez eu!!nu-ti face probleme!!

Cristinush
28th April 2007, 20:42
Ade, mor dupa poza ta de la avatar:X...adorable:D

whisper
28th April 2007, 20:43
:happy
Atunci ..Eu cu cine votez ??hac http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques18.gif

Cristinush
28th April 2007, 20:46
Ade, aplica metoda votului secret:>;)
si, btw..ce bei?ce sarbatoresti fara noi?"Linsarea cea mare"?:D:D :ras-plans:

skater girl
28th April 2007, 21:10
lalla!!!!!pune mana si voteaza pt steph!ai uitat cred!!how could u???

whisper
28th April 2007, 23:48
Ade, mor dupa poza ta de la avatar:X...adorable:D

Al meu?! :) Si eu :P

praf_de_stele
29th April 2007, 00:31
Al meu?! :) Si eu :P
me too...:shocked:

whisper
2nd May 2007, 21:53
te linsez eu!!nu-ti face probleme!!
De acum incolo tre sa fiu cu ochii in patru :happy Ca l-am votat pe Brian :P

peirsolgirl
2nd May 2007, 21:54
De acum incolo tre sa fiu cu ochii in patru :happy Ca l-am votat pe Brian :P
Stiam eu ca daca primim il votezi ;)

whisper
2nd May 2007, 21:56
:P Stii nu ma gandisem..da nu se poate..a facut o asa bucurie :P
Azi cand am vazut plicul...:shocked: si apoi asa bucuroasa..bine daca scria ceva era mai bine..dar nu ii nici o suparare :P

peirsolgirl
2nd May 2007, 21:58
:P Stii nu ma gandisem..da nu se poate..a facut o asa bucurie :P
Azi cand am vazut plicul...:shocked: si apoi asa bucuroasa..bine daca scria ceva era mai bine..dar nu ii nici o suparare :P
Am citit pe BJDG ca i-a zis lui Marion la gala de la Paris ca are de citit un sac de scrisori..so..e greu:)


:P Stii nu ma gandisem..da nu se poate..a facut o asa bucurie :P
Azi cand am vazut plicul...:shocked: si apoi asa bucuroasa..bine daca scria ceva era mai bine..dar nu ii nici o suparare :P


Mie-mi spui..ajung acasa si imi zice sora mea ca am o scrisoare..la care eu: " Unde??? Ce?? E scrisa cu negru???AAAAAAAAAAAAAAA!!!"
Pe a ta nu mai stiu cu ce am scris..dar oricum....pluteam :P

whisper
2nd May 2007, 22:03
:) Iti multumesc asa mult ca ai scris-o..ca ai trimis-o...tu si Brian sunteti :no1

peirsolgirl
2nd May 2007, 22:08
sorry pt consecutive post...:headbang:

whisper
2nd May 2007, 22:11
Nu ii nimic..le am unit :P

flying_dreamz
3rd May 2007, 01:25
oh, God.... sunteti asa norocoase!!!!:cool:

madalina18
10th March 2008, 21:44
Categoric Bri e mai tare!:P

rocs_a
11th March 2008, 13:53
madalina18
Categoric Bri e mai tare!
da, cam asta zic toate admiratoarele lui brian, si invers admiratoarele lui steph. important e k cei 2, fiind atat de buni si charismatici, si-au facut fani pe baza talentului propriu

florik2000
11th March 2008, 13:56
pot spune nici unul?:P acu serios,vorbind dintre cei doi il prefer pe Brian.Fara a jicni fanele lui Lambiel,cred ca se apropie prea mult de patinajul feminin:D

rocs_a
11th March 2008, 14:02
nu conteaza ... ce daca se apropie? si johnny weir se apropie, asta nu inseamna ca tb displacut... desi, evident, nu-s de parerea ta. adik o fi el mai flexibil , mai artistic, insa nu trece acele granite :)

florik2000
11th March 2008, 14:06
cred ca un patinator ar trebui sa exceleze si tehnic si artistic.fara suparare,dar dansul e cam slab la partea tehnica in ultima vreme,si nu mi se pare corect sa castige locuri doar datorita interpretarii care uneori mi se pare exagerata(dar evident asta e ceea ce cred eu,nu neaparat si adevarul)

rocs_a
11th March 2008, 14:15
mie imi place patinajul pt partea artistica, pt interpretarea pe melodie, pt pasi , piruete si abia apoi pt sarituri. E adevarat ca te tin in suspans sariturile, fiindca nu stii daca ramane in picioare sau da cu fundul de gheata. Tot adevarat este ca ma enerveaza cand il vad pe stephane ca rateaza triplul axel de la o vreme, insa patinajul nu mi-ar placea daca ar domina partea tehnica. De exemplu, prefer proba de dans mai mult decat proba de perechi, pt k la prima pot vedea cum interpreteaza si cum danseaza pe melodie, ce stare iti da programul etc. La perechi si la individual chiar devin tot mai obsedati sa ia puncte din partea tehnica si sunt atat de atenti sa isi lege sariturile ca park uita de alte elemente cum ar fi impresia artistica.

florik2000
11th March 2008, 14:22
si eu prefer partea artistica:D ,dar daca Lambiel ar fi castigat anul acesta aurul la Europene doar datorita aristicului ar fi fost o mare nedreptate.Anul trecut la mondiale ,bronzul il merita dupa parerea mea Verner.

rocs_a
11th March 2008, 14:34
ceea ce imi place la stephane e ca isi pune amprenta f tare pe partea artistica. chiar reuseste sa interpreteze un rol (in flamenco, sau rolul de romeo si un giorno per noi, chiar si partea cu pisica o facuse bine, fara rusine :happy ). despre putini patinatori pot spune asta in prezent.
la brian, poate reprezentativ pt mine a fost matrix..cred k atat.
partea ciudata e ca la prima vedere l-am observat pe brian , vazusem cat de chipes era, si poate ca mi-ar fi placut in continuare de el dak nu il vedeam pe lambiel cum patineaza. so, dintre aspectul fizic ssi modul de a patina, evident, am ales a 2 a. sunt subiectiva, ca orice pers de pe planeta asta, c`est la vie!
adik nici steph si nici brian nu sunt yagudin, sa exceleze si la tehnic si la artistic. Stephane e f bun la partea artistica, Brian la tehnica. Tot asa, pot zice si despre Plushenko k e maestru (sau fusese) la partea tehnica doar. isi facea reprezentatiile f bine pe clasic sau pe mistocarii (gen bebelus sau bomba sexy), insa dak l-ai pune sa faca ceva serios (gen, winter) si in acelasi timp ceva relaxant si funny care sa nu dea in something hilarious k sex bomb (de exemplu, cum fusese shout a lui yagudin), n-ar fi in stare, i guess. poate si ca nu il reprezinta, insa asta dovedeste ca nu e complex. dar hai k o dau in balarii rau cu off topicu :)

irinaidu
12th March 2008, 14:12
ce-i drept e ca eu cand zic parte artistica, ma gandesc de fapt la un program in care sa nu vezi greutatea executarii elementelor. clar imi place proba de dans mai mult decat proba de perechi dar daca ma uit la programele atat scurt cat si lung de anul trecut al chinezilor shen si zhao parca nu mai sunt asa sigura ca nu-mi plac perechile mai mult.
eu tin mult la pertea tehnica pt ca asta face patinajul un sport. daca nu ar mai fi sarituri ar fi doar un dans si nu ar mai fi la olimpiada.
asa ca vreau programe curate din partea tuturor.
si vreau sa existe si macho brian si sweet johnny weir ( evident am ratat sa mentionez pe cineva :P ) si daca se poate sa aiba ambii programe excelente anul asta la worlds sa pot sa-i vad si eu la maxim ( da, stiu , sunt f egoista :P ).

Cristinush
12th March 2008, 17:04
mie imi place patinajul pt partea artistica, pt interpretarea pe melodie, pt pasi , piruete si abia apoi pt sarituri. E adevarat ca te tin in suspans sariturile, fiindca nu stii daca ramane in picioare sau da cu fundul de gheata. Tot adevarat este ca ma enerveaza cand il vad pe stephane ca rateaza triplul axel de la o vreme, insa patinajul nu mi-ar placea daca ar domina partea tehnica. De exemplu, prefer proba de dans mai mult decat proba de perechi, pt k la prima pot vedea cum interpreteaza si cum danseaza pe melodie, ce stare iti da programul etc. La perechi si la individual chiar devin tot mai obsedati sa ia puncte din partea tehnica si sunt atat de atenti sa isi lege sariturile ca park uita de alte elemente cum ar fi impresia artistica.

Agree:ok: :D
Nu pot sa spun ca nu imi place deloc Brian, doar ca mi se pare prea axat pe partea tehnica..nah..fiecare cu preferatul lui/ei, I guess, right?! ;)

madalina18
12th March 2008, 17:14
ce-i drept e ca eu cand zic parte artistica, ma gandesc de fapt la un program in care sa nu vezi greutatea executarii elementelor. clar imi place proba de dans mai mult decat proba de perechi dar daca ma uit la programele atat scurt cat si lung de anul trecut al chinezilor shen si zhao parca nu mai sunt asa sigura ca nu-mi plac perechile mai mult.
eu tin mult la pertea tehnica pt ca asta face patinajul un sport. daca nu ar mai fi sarituri ar fi doar un dans si nu ar mai fi la olimpiada.
asa ca vreau programe curate din partea tuturor.
si vreau sa existe si macho brian si sweet johnny weir ( evident am ratat sa mentionez pe cineva :P ) si daca se poate sa aiba ambii programe excelente anul asta la worlds sa pot sa-i vad si eu la maxim ( da, stiu , sunt f egoista :P ).
si eu imi doresc sa ii vad pe amandoi in forma maxima.....sa se lupte pt medalia de aur!:D

Anisia
12th March 2008, 18:47
Da, cred ca fiecare va incerca sa faca un program, de ce nu show, pe cinste:)

innuendo
28th April 2008, 16:05
brian

Andreea
20th October 2009, 15:39
Stephane Lambiel, sincer Brian nu m-a impresionat niciodata, la partea artistica dupa parerea mea sta prost, nu reuseste sa-mi transmita nici un sentiment, desi la partea tehnica sta destul de bine.

andreeas
20th October 2009, 16:20
statea odinioara la partea tehnica, acum din pacate nici aici nu mai sta bine.:mda:
stephy este un patinator complet, tehnica, interpretare.

irinaidu
20th October 2009, 16:28
oh well, fiecare vede ce vrea si ce ii place !!!

dissim
21st October 2009, 00:53
cred ca nu mai e nevoie sa zic : Stephane

Oricum nu e relevant :P. Eu as lua un grup de oameni care sa nu-i cunoasca pe nici unul din ei doi, i-as pune sa urmareasca cateva din programele lor cele mai bune (competitive si de gala) si apoi sa zica: da, x sau y imi place :) . Da' probabil ca la ora asta deja bat campii :D

irinaidu
21st October 2009, 01:03
dissim, stii ce e nasol si trist la dorinta ta? ca foarte probabil nu am reusi sa facem un grup de oameni care nu se uita la patinaj ( pt ca sa nu-i cunosca ar trebui sa nu se fi uitat in ultima decada la patinaj ) sa se uite la un progr cu steph si unul cu brian. :huhu:
dar daca am reusi sa facem asa ceva ar fi frumos si ca sa vezi ca si eu bat campii.... dupa ce se uita la brian si steph, persoanle respective realizeaza ca patinajul imbina ce e mai bun din 2 lumi, a atletismului si a dansului si devin fani patinaj artistic pe vecie. si acum cred ca ar trebui sa ma duc sa ma culc ca deja visez.....

dissim
21st October 2009, 01:15
vai ce panica mi-ai dat cand am vazut "nasol si trist" la inceput :happy ma gandeam de ce ma iei asa agresiv :P dar am citit si restul dupa si mi-a placut raspunsul :floricica:

Ar fi greu....dar nu imposibil :)

whisper
21st October 2009, 01:23
Ar fi chiar interesant...
@Simona: Super semnatura! ce de citate da Dai-chan asta :P

irinaidu
21st October 2009, 01:25
dissim, sunt eu asa un pic mai wacky uneori dar nu sunt agresiva cu fanii patinajului !!! adica o sa vezi ca fac misto destul de mult de patinatorii care nu sunt pe gustul meu dar nu sunt sarita de pe fix sa incep sa o iau personal daca cuiva ii place altceva. motivul pt ca imi place f mult proba baietilor e tocmai ca exista atata diversitate. gasesti umor si sexy si artistic si puternic si elegant si sensibil si cam tot ce iti trece prin cap. si motivul pt care nu prea mai imi place proba fetelor e ca avem parte de acelasi stil de patinaj over and over again.

si cum nu esti de mult aici pe forum iti spun ca mi-am calcat pe toata inima si i-am dat lui steph anul trecut o felicitare de la whisper si am aruncat o jucarie pe gheata de la ea la goteborg si m-a prins camera de luat vederi si se face misto de mine si azi pe chestia asta.

dissim
21st October 2009, 01:28
Ade, ne gasim pe Stephane Lambiel :happy postez acolo linkul cu mai multe citate.

Irinaidu, funny =)) Si eu sunt la fel :), stiu cine imi place 100%, asta nu inseamna ca nu-i simpatizez si pe ceilalti :P si ms pt gest, si eu as fi facut la fel pt Brian sau oricine altcineva daca ma duceam la TEB acum, da' chiar nu am putut X(((.Iar rivalitatea asta intre ei...nu stiu...e doar la competitii ca altfel nu s-ar mai numi competitie. dar ca sa aduc si eu aminte de un gest dragut de al lui Brian...stiu ca a facut o poza cu funclubul lui Stephy si a fost de acord ca poza sa apara in albumul care mai tarziu urma sa-i fie dat lui Stephane. Si a ramas foarte surprins, chiar a intrebat daca Brian stie de chestia asta. E baiat bun Jouby asta , doar ca uneori nu gandeste de 2 ori cand spune unele lucruri :P da-l iertam

whisper
21st October 2009, 01:32
@Irina: :P Nu facem misto...ei nu e numai de la mine...e de la toate fanele lui de pe forum:)

@Simona: Multam! Trec acolo :)

irinaidu
21st October 2009, 01:54
ade, poate tu nu faci dar titi, sheena, nina, marta mereu isi aduc aminte :P

simona, eu cred ca am o slabiciune pt astia care nu gandesc inainte sa vb ca imi plac brian si johnny weir :P

Iulya
21st October 2009, 01:55
Irina vezi ca si Chan intra in categoria aia :P

irinaidu
21st October 2009, 02:02
iulia, pai pe mine ma distreaza chan cat e de a real bitch, daca ar fi avut carisma cred ca mi-ar fi placut de el si daca nu as fi adormit in timp ce el patineaza, dar din pacate el arata ca un idiot si the bitch in charge attitude nu il prinde.

dissim
21st October 2009, 02:04
Johnny Weir, mortal omul :cry: :)

whisper
21st October 2009, 02:04
@Iulya :D Asta vroiam sa zic si eu!
Lasa ca Chan imi place mie :cry:

@Irina: AAAA! Nu stiam :P

@Simona: Stiu faimoasa poza! superba!:ok: